Vīrieši un laulība

 
Reitings 1934
Reģ: 28.04.2019
Es nezinu, kas notiek, bet kapēc man ar vienaudžiem un arī ar 5-8 gadus vecākiem vīriešiem nekas nesanāk attiecībās? Es arī zinu pārus, kuri ir kopā 4+ gadus un neprecās, bērnus grib meitene, bet puisis negrib.
Un visi puiši ar kuriem runāju, teica, ka viņi grib precēties un bērnus tikai kādos 40 gados. Es kā jauna meitene, nevaru izniekot savu laiku ar vīrieti, kuram tādi uzskati. Lieta ir tāda, ka es gribu nākotni, ne uzreiz, bet pēc kāda laika.. 2 gadiem apmēram. Es netaisos gaidīt līdz man pienāks 40 gadi, tas ir pēc 20 gadiem! FML
Es nezinu ko darīt, jo vienīgie precības piedāvājumi man ir nākuši no vīriešiem, kas ir mana tēva vecumā ??
03.01.2020 14:05 |
 
Reitings 347
Reģ: 27.12.2018
Kāpēc man jādzīvo priekš citiem? Kāpēc nevar dzīvot tikai priekš sevis? Es ne mirkli nenožēloju ka man pašos spēka gados nav bērnu, to brīvību es nemainītu ne pret ko.

Jo cilvēka rīcība un prioritātes grauj pasauli.
Cita lieta, ka, manuprāt, vairs jau nav ko zaudēt. Līdz ar to, principā, katrs var darīt ko grib. Tikai nevajag to glorificēt.
03.01.2020 21:55 |
 
Reitings 1892
Reģ: 17.09.2019
Ok uz doto brīdi viss ir super, esi brīvs, neesi ne kam piesaistīts utt. Bet vai tā pat domāsi, kad būsi vecs opis? Manā skatījumā ģimene, bērni ir ieguldījums nākotnē

Ja vienīgais mērķis kāpēc radīt bērnus ir lai vecumdienas kāds atnāk ciemos, tad tas nu gan ir stulbi.
Bērni ir jārada lai tos mīlētu un rūpētos nevis vecumdienas izmantotu. Un kas saka ka ar bērniem būs labas attiecības, ja vienīgais mērķis ir audzināt viņus lai paliktu vecumdienām kaut kas?
Tad labāk to naudu kuru iztērē bērniem sakrāt un ielikt krājkontā par ko vecumdienas dzīvot labā pansionātā.
Berni - labs ieguldījums nākotnē. Skan kā lēta 3.pensiju līmeņa reklāma ?
03.01.2020 23:29 |
 
Reitings 53
Reģ: 07.04.2012
Man liekas arī tiem kas kaut ko iesaka ir jāsaprot, ka katram cilvēkam ir savādākas prioritātes, kam karjera, kam ģimene, kam tusēšanās un vientulības baidīšana nav tur ko nosodīt vai spriest kas labāk.
Mēs ar vīru arī apprecējāmies ļoti ātri un esam kopā jau 5 gadus. Neesmu izjutusi nekādu rozā briļļu nokrišanu. Dzīvojam kopā ir bērns un viss ir lieliski. Piekrītu tām, kuras saka, ka vienkārši neesi atradusi īsto. Turpini pilnveidot sevi, izbaudi savus hobijus un satiksi kādu ar kuru tev šādi jautājumi neradīsies, jo viss liksies pašsaprotami un viegli.
Lai veicas! :)
03.01.2020 23:33 |
 
Reitings 762
Reģ: 13.12.2017
Ja vienīgais mērķis kāpēc radīt bērnus ir lai vecumdienas kāds atnāk ciemos, tad tas nu gan ir stulbi.

Varētu ielikt citātu, kur es rakstu, ka tas ir vienīgais mērķis? Jau ievēroju, ka šajā forumā esi viena no kašķīgajām.. kluk kluk
Jā, protams, katram savs. Manis pēc var vispār bez bērniem dzīvot. Vienkārši liku uzsvaru uz to, ka Tu nezini kādas būs Tavas domas vecumdienās.
04.01.2020 00:12 |
 
Reitings 762
Reģ: 13.12.2017
Un jā labāk es pamēģinu visu ko dzīve var sniegt(tai skaitā radīt pēcnācējus), nekā uz vecumdienām nožēlot par to ko es neizdarīju, kad bija tāda iespēja.
Autorei vēl viss priekšā, gan uzradīsies īstais, kas gribēs!:)
04.01.2020 00:57 |
 
Reitings 238
Reģ: 30.11.2019
Berni - labs ieguldījums nākotnē. Skan kā lēta 3.pensiju līmeņa reklāma ?
tieši???
04.01.2020 01:41 |
 
Reitings 1892
Reģ: 17.09.2019
Varētu ielikt citātu, kur es rakstu, ka tas ir vienīgais mērķis? Jau ievēroju, ka šajā forumā esi viena no kašķīgajām..

Ha ha ? nekur neteicu ka tas teksts ir attiecināms uz tevi vai kā tu esi rakstījusi ka tā saki... Vairāk Chill un mazāk domāt ka zeme riņķo ap tevi,. Ieliki citātu lai paskaidrotu domu kāpēc rakstu tādu tekstu. Ja ieliktu tavu nick treknraksta burtos un teiktu ka tie ir tieši tavi mērķi, tad lūk tekst būtu tēmēts tavā virzienā. Ja neredzēji tad tur ir rakstīts vispārīgi.
04.01.2020 08:02 |
 
Reitings 762
Reģ: 13.12.2017
Ha ha, tiešām smieklīgi ?
04.01.2020 11:23 |
 
Reitings 437
Reģ: 10.11.2019
Pilnīgi nepiekrītu autorei.
Esmu vīrietis, man ir divi bērni. Tas, ko novēroju - sievietes nevēlas bērnus. Viņās vēlas kaut kādu karjeru, kas ir nekas vairāk kā glorificēta darbiniece dead end darbā. Ar karjeru viņas uzskata celties sešos no rīta, lai darbā būtu bez piecpadsmit astoņos, izpatikt priekšniekiem, lai saņemtu nedaudz augstāku amatu katru trešo gadu, pelnot algu, kuru normāls vīrietis tai sievietei varētu maksāt, lai tikai viņa ar tādu pašu attieksmi attiecas nevis pret priekšniekum, bet pret vīrieti. Atnākot mājās pēc darba sieviete ir piekususi, nekur doties nevēlas, svinēt dzimšanasdienu ar vīru nevēlas, iet gulēt agri, un tādā nebeidzamā ratā griežas visu savu dzīvi.
Karjera? Karjera ir tad, ja sievietes ienākumi ir seši cipari gadā. Tad var ziedot savu "sievišķību" karjerai. Esmu no tiem, kurš uzskata, ka vīrietis pelna ģimenei, sieviete audzina bērnus un ir mājas princese. Mans novērojums ir tāds, ka šādu sieviešu praktiski nav. Visas ir mega patstāvīgas karjeristes ar dzelžainiem uzskatiem un večiem tādas interesē tikai izpriecām, nevis ģimenes materiālam.
04.01.2020 13:58 |
 
Reitings 686
Reģ: 06.02.2016
un ja virs autokatastrofa aiziet boja?
Ko darit nepieredzejusai sievai ar 2-3 berniem?
04.01.2020 14:05 |
 
Patīk
Reitings 1753
Reģ: 24.05.2019
6 cipari gadā ir karjera? :D
6 cipari sanāk, pelnot zem 1k mēnesī :D
04.01.2020 14:07 |
 
Reitings 437
Reģ: 10.11.2019
Funny @ 04.01.2020 14:05
un ja virs autokatastrofa aiziet boja?
Ko darit nepieredzejusai sievai ar 2-3 berniem?

Ar šādu dzīves uztveri labāk vispār nedzīvot :)
04.01.2020 14:16 |
 
Reitings 686
Reģ: 06.02.2016
100 000 / 12 = 8333.33€ menesi
04.01.2020 14:16 |
 
Reitings 238
Reģ: 30.11.2019
Doublechoco @ 04.01.2020 14:07
6 cipari gadā ir karjera? :D
6 cipari sanāk, pelnot zem 1k mēnesī :D
kādam matemātika nav draugs ?
04.01.2020 14:22 |
 
Reitings 1060
Reģ: 13.07.2015
bulta @ 04.01.2020 13:58
Pilnīgi nepiekrītu autorei.
Esmu vīrietis, man ir divi bērni. Tas, ko novēroju - sievietes nevēlas bērnus. Viņās vēlas kaut kādu karjeru, kas ir nekas vairāk kā glorificēta darbiniece dead end darbā. Ar karjeru viņas uzskata celties sešos no rīta, lai darbā būtu bez piecpadsmit astoņos, izpatikt priekšniekiem, lai saņemtu nedaudz augstāku amatu katru trešo gadu, pelnot algu, kuru normāls vīrietis tai sievietei varētu maksāt, lai tikai viņa ar tādu pašu attieksmi attiecas nevis pret priekšniekum, bet pret vīrieti. Atnākot mājās pēc darba sieviete ir piekususi, nekur doties nevēlas, svinēt dzimšanasdienu ar vīru nevēlas, iet gulēt agri, un tādā nebeidzamā ratā griežas visu savu dzīvi.
Karjera? Karjera ir tad, ja sievietes ienākumi ir seši cipari gadā. Tad var ziedot savu "sievišķību" karjerai. Esmu no tiem, kurš uzskata, ka vīrietis pelna ģimenei, sieviete audzina bērnus un ir mājas princese. Mans novērojums ir tāds, ka šādu sieviešu praktiski nav. Visas ir mega patstāvīgas karjeristes ar dzelžainiem uzskatiem un večiem tādas interesē tikai izpriecām, nevis ģimenes materiālam.

Un esi padomājis kāpēc rodas tādas patstāvīgas sievietes? Jo mūsdienās vīrieši ir tādi jenoti,ka sievietei nekas cits neatliek kā paļauties tikai pašai uz sevi un tik pašai ar visu galā.
04.01.2020 14:51 |
 
Reitings 59
Reģ: 29.10.2019
miss99 @ 04.01.2020 14:51

Un esi padomājis kāpēc rodas tādas patstāvīgas sievietes? Jo mūsdienās vīrieši ir tādi jenoti,ka sievietei nekas cits neatliek kā paļauties tikai pašai uz sevi un tik pašai ar visu galā.

Pēdēja laikā tiešam to nākas dzirdēt no meitenēm bet ne visām. Taču ari ja puiši labi pelna meitenēm ir jāgrūz un jāstumj uz konkrētu mērķi.
04.01.2020 14:54 |
 
Reitings 347
Reģ: 27.12.2018
Un esi padomājis kāpēc rodas tādas patstāvīgas sievietes? Jo mūsdienās vīrieši ir tādi jenoti,ka sievietei nekas cits neatliek kā paļauties tikai pašai uz sevi un tik pašai ar visu galā.

Nē, jo 2000 uz diviem ir labāk, kā 1200.
Realitātē situācija, ka visiem vīriešiem ir iespēja ekvivalenti pelnīt un būt turīgiem, lai sieviete nestrādātu nav iespējams, pat pieņemot, ka šie vīrieši būtu absolūti vienādi visos iedomājamos aspektos. Pārtikuši un bagāti cilvēki ir minoritāte.
Turklāt, ja tā padomā, cilvēces vēsturē, pamata sabiedrībā, dirsu vienmēr ir plēsuši abi dzimumi.
04.01.2020 15:11 |
 
Reitings 437
Reģ: 10.11.2019
miss99 @ 04.01.2020 14:51

Un esi padomājis kāpēc rodas tādas patstāvīgas sievietes? Jo mūsdienās vīrieši ir tādi jenoti,ka sievietei nekas cits neatliek kā paļauties tikai pašai uz sevi un tik pašai ar visu galā.

Jā, esmu. Jo lielākajai daļai sieviešu ir neapmierināmi standarti pret vīriešiem.
Tā ir tāda spēle, kurā, kā jau te blakus diskusijā bija minēts, sievietēm patīk izskatīgi alfa tēviņi, kuri nekad nebūs ģimenes materiāls. Tādām neinteresē ģimeniski latviešu zēni.
Un, tad kad tādām ir pieredze ar pāris alfa tēviņiem, viņām gribās alfa tēviņu kā vīru. Bet, diemžēl, tādu nav.
Es lieliski to redzu pēc paziņu pieredzes ar sievietēm. Tie, kas tiešām būtu lieliski tēvi, nevar atrast normālu sievieti. Tie, kas izskatās kā no žurnāla vāka - tiem neinteresē sieviete, tiem interesē sekss. Pieļauju, ka autores pieredze tieši šādi arī radusies.
04.01.2020 15:23 |
 
Reitings 538
Reģ: 16.12.2019
miss99 @ 04.01.2020 14:51

Un esi padomājis kāpēc rodas tādas patstāvīgas sievietes? Jo mūsdienās vīrieši ir tādi jenoti,ka sievietei nekas cits neatliek kā paļauties tikai pašai uz sevi un tik pašai ar visu galā.
Tāpēc paliekam tikai pie izklaidēm, netaisam bērnus un vis būs forši.
04.01.2020 19:46 |
 
Reitings 331
Reģ: 15.11.2019
Pasaulē ir daudz lielisku un ģimenisku vīriešu. Manā paziņu lokā 95% ir tādu. Daudz ir arī tādu kā šeit,kas komentē- iedomājies no sevis sazin kādu mačo,alfa tēviņu un ir tādi, kas nevar pateikt,ka būtu baigais vecis, bet dikti gribās būt vislabākajam..a nesanāk un tā vietā,lai kritiski paskatītos uz sevi, noveļ vainu uz sievietēm..redz viņas kkādas neriktīgas! Tie patiešām nav ģimenes materiāls.
Ģimenes materiāls,vīrietis, vispār nesēž sieviešu forumos, viņš kko remontē, pastaigājas ar suni, zvejo,medī,da jebko,bet ne forumā sievietes vaino.
04.01.2020 21:01 |
 

Pievieno savu komentāru

Nepieciešams reģistrēties vai autorizēties, lai pievienotu atbildi!
   
vairāk  >

Aptauja

 
Vai forumā publiski vajadzētu rādīt arī negatīvos vērtējumus (īkšķis uz leju) komentāriem?
  • Jā, jāredz arī negatīvie vērtējumi
  • Nē, lai paliek redzams tikai pozitīvais vērtējums
  • Nezinu, nav viedokļa
  • Cits