Kārtot pēc: jaunākā, vecākā
 

Vīrieši un laulība

 
Reitings 1927
Reģ: 28.04.2019
Es nezinu, kas notiek, bet kapēc man ar vienaudžiem un arī ar 5-8 gadus vecākiem vīriešiem nekas nesanāk attiecībās? Es arī zinu pārus, kuri ir kopā 4+ gadus un neprecās, bērnus grib meitene, bet puisis negrib.
Un visi puiši ar kuriem runāju, teica, ka viņi grib precēties un bērnus tikai kādos 40 gados. Es kā jauna meitene, nevaru izniekot savu laiku ar vīrieti, kuram tādi uzskati. Lieta ir tāda, ka es gribu nākotni, ne uzreiz, bet pēc kāda laika.. 2 gadiem apmēram. Es netaisos gaidīt līdz man pienāks 40 gadi, tas ir pēc 20 gadiem! FML
Es nezinu ko darīt, jo vienīgie precības piedāvājumi man ir nākuši no vīriešiem, kas ir mana tēva vecumā ??
03.01.2020 14:05 |
 
Reitings 1927
Reģ: 28.04.2019
Man ir ļoti svarīga mīlestība un ģimenes vērtības
03.01.2020 14:07 |
 
Reitings 686
Reģ: 06.02.2016
Meklē arpus Rīgas.
Es aprecējos 18 gados, 2 gadus bijam pirms tam kopā.
03.01.2020 14:08 |
 
Reitings 280
Reģ: 31.01.2011
sla Labdien!
Es nezinu, kas notiek, bet kapēc man ar vienaudžiem un arī ar 5-8 gadus vecākiem vīriešiem nekas nesanāk attiecībās?
Iemesls varētu būt dažāds,savstarpējā saikne, sadzīvošana,katram cita dzīves uztvere.Bet, neiesaku uzreiz vainot visus vīriešus, varbūt viņi vēl nav uzreiz gatavi,Tavai ģimenes dzīvei.Jo tajā vecumā no sākuma, jāsakārto dzīve, karjera.Tu vēl jauna, nevajaga sasteigt.Vīriešiem ir tā, labāk vieni, nekā tiek pastāvīgi "zāģēti attiecībās.
Es arī zinu pārus, kuri ir kopā 4+ gadus un neprecās, bērnus grib meitene, bet puisis negrib.

Tas, vedinu uz to, ka nejūtas vēl drošs par precībām un bērniem.Un varbūt viņiem, tāpat ir labi.Ka atliek vairāk brīva laika savām lietām un hobijiem, jo pēc tam vairs nebūs tā laika.
Es nezinu ko darīt, jo vienīgie precības piedāvājumi man ir nākuši no vīriešiem, kas ir mana tēva vecumā?
Neuztver visu tik nopietni, vienkārši neēsi atradusi īsto, kad atradīsi.Tad, būs cita saikne un varu derēt, ka viņš 20 gadus negaidīs, takā galvu aukšā! ;)
03.01.2020 14:57 |
 
Reitings 538
Reģ: 16.12.2019
Tas ir ļoti normāli ka tā notiek, veči nāk pie prāta, neviens negrib "plantācijā vergot"
03.01.2020 15:22 |
 
Reitings 538
Reģ: 16.12.2019
sla @ 03.01.2020 14:07
Man ir ļoti svarīga mīlestība un ģimenes vērtības
Man ir svarīga tikai mīlestība un sekss, ģimene pagaidīs... (Vai arī nebūs vispār)
03.01.2020 15:29 |
 
Reitings 1892
Reģ: 17.09.2019
Es arī zinu pārus, kuri ir kopā 4+ gadus un neprecās, bērnus grib meitene, bet puisis negrib.

Tas ir normāli, ka cilvēki vēlas dzīvot sev un attīstīt sevi, nevis turpināt primitīvo taku -bērnu dzemdēšanu. Mūsdienās cilvēkiem ir vairāk iespēju attīstit sevi . Ceļošana, hobiji, izklaides, karjera... Daudzi to uzskata par labāku laika kavēkli nekā bērnu auklēšana. Precības arī ir novecojusi tradīcija.
Es kā jauna meitene, nevaru izniekot savu laiku ar vīrieti, kuram tādi uzskati.

Varbūt tev kā jaunai meitenei nevajag izniekot laiku ar ģimeni, bet fokusēties uz sevi un atrast kaut ko citu kā dzīves aicinājumu.
Lieta ir tāda, ka es gribu nākotni, ne uzreiz, bet pēc kāda laika.. 2 gadiem apmēram.

Manuprāt, precības un bērni pēc 2 gadiem kopā būšanas ir ļoti par ātru. Rēķini 6 mēneši randiņu periods un "rozā brilles". Varbūt pēc gada sāk dzīvot kopā un lēnām sāk "rozā brilles" krits nost. Un pa atlikušo gadu nevar tā īsti iepazīt cilvēku un viņa ieradumus, sliktās īpašības utt. Tāpēc ir tā ka daudzi pāri apprecas ļoti ātri un pēc pāris gadiem škiras.
Es nezinu ko darīt, jo vienīgie precības piedāvājumi man ir nākuši no vīriešiem, kas ir mana tēva vecumā

Bet kas vainas vecākam vīrietim? Ja tev 20 un puisim 30 tad abu uzskati par ģimeni sakrīt. Ja jau tev plānā ģimene , tad nekādas baigās aktivitātes neplānojas un viņa fiziskais vecums jūs neatturēs. (domāts tā ka daļa vīriešu ap 30 sāk uzaudzēt vēderiņu un palikt kūtrāki uz aktivitātēm, protams ir daļa kas pat 40 vēl izskatās labiun ir aktīvi).
Ieteiktu mazāk domāt par to visu ģimenes lietu. Sāc darīt kaut ko sev un tad puisi pats atradīs ceļu pie tevis un vēlak jau arī bērni.
03.01.2020 16:51 |
 
10 gadiPatīk
Reitings 2450
Reģ: 20.07.2013
Pēc izlasītā spriežu, ka esi tam par jaunu. Precībam un gimenei.. arī ieteiktu fokusēties uz sevi un pilnveidot, pārejais pats atnāks.
03.01.2020 17:25 |
 
10 gadiPatīk
Reitings 2450
Reģ: 20.07.2013
Kā var tik ļoti iespringt.. es tā iespringu 18 gados
03.01.2020 17:25 |
 
Reitings 1022
Reģ: 04.11.2017
Kāpēc tev 20 gados vajag par katru cenu apprecēties un bērnus?
Atvaino, bet tas ir neprāts. Tev izglītība/labs darbs ir? Un vīrietis? Vīrietis nevar būt lupata bez darba citādi nonāksiet pie tiem kas lūdz palīdzību tautai ziedot naudu un ēdienu jo ir beeeerniņš bet nav naudas un darba. Bērnus var taisīt tikai tad ir stabilizēta dzīvē, ilgtermiņa darbs un ir padomāts par nākotni, nevis cept augšā sīko kad vien ienāk prātā. Bērns nav rotaļlieta vai laikā aizpildīšanas kavēklis, bet gan dzīvs jaunais cilvēks, kuram vajag ĻOTI ĻOTI ĻOTI daudz!!!
03.01.2020 18:08 |
 
10 gadiPatīk
Reitings 2450
Reģ: 20.07.2013
+ Tweek
Nostabilizējies.. ja negribās mācīties/strādāt, lai pati par sevi varētu parūpēties, tad vienīgais variants vien būs 40 gadnieki - sugar daddy, kuri kā redzams jau gaida Tevi :D
''svarīga mīlestība un gimenes vērtības'' - sakārto šo lietu vispirms savā pirmajā ģimenē, ar vecākiem/brāļiem/māsām u.c.
03.01.2020 18:12 |
 
Reitings 538
Reģ: 16.12.2019
Bet vēljoprojām netrūkst tādi kas taisa aukšā šīkos ~25 gadu vecumā un ne sūda viņi nav nostabilizējušies dzīvē. Tos es neapskaužu...
03.01.2020 18:38 |
 
Reitings 59
Reģ: 29.10.2019
Sveika. Man meitiņa piedzima pirms 21.gadu vecuma. Neko nenoželojam. Ar pusii no 16gadiem esam kopā. Ko es gribēju pateikt...
Viss nav tā kā domāju, viss nav tik vienkārši it īpaši ja vēl neesi atradusi savu vietu, darba sfēru, izglītību utt. Protams to visu var dadīt arī kad ir bērniņš, bet ne visi tā prot. Tad kad esi mamma tev ir citas prioritātes. Vispirma atrodi sevi un savu sfēru, stabilizē atyiecības, ejat uz randiņiem, baudat nesteidzīgas brokastis. Dzīve ir gara un bērnus vēl paspēsiet piedzemdēt. Lai gan saprotu, jo pirms 30 gribu vēl vienu piedzemdēt, bet tas jau ir cits stāsts .
03.01.2020 18:45 |
 
Reitings 35
Reģ: 18.02.2019
Redpill @ 03.01.2020 18:38
Bet vēljoprojām netrūkst tādi kas taisa aukšā šīkos ~25 gadu vecumā un ne sūda viņi nav nostabilizējušies dzīvē. Tos es neapskaužu...

25 būtu par agru? Man ir 25, gaidu bērniņu, ir sava māja, katram sava mašīna ar draugu, darbs un hobiji? Saprotu vairāk par sūdu. Neuzskatu, ka gadi ko izsaka. 30 gados cilvēks var būt pilnīgs ambālis , un 20 gados jau var būt nobriedis un dzīvi pieredzējis. Tāds šaurs redzējums uz to, ka 25 gados “taisa sīkos”. Precēties es vēl netaisos , jo lai savas kāzas es īstenotu ir mazliet nepieciešams kapitāls, bet neuzskatu , ka tas ko daru ir par ātru, drīzāk , sen bija laiks.
03.01.2020 19:12 |
 
Reitings 538
Reģ: 16.12.2019
Ir jau izņēmumi...
Man vnk patīk peldēt kā nierei pa taukiem, bērni būtu tikai apgrūtinājums.
03.01.2020 19:15 |
 
Reitings 347
Reģ: 27.12.2018
Mūsdienās cilvēkiem ir vairāk iespēju attīstit sevi . Ceļošana, hobiji, izklaides, karjera...

Lielākā daļā gadījumu no attīstības šajās aktivitātēs nav ne smakas. Protams, "dzīvot sev" ir patīkami, utt. utpj., bet fundimentāli šīs aktivitātes ir bezjēdzīgas.
03.01.2020 19:43 |
 
Reitings 143
Reģ: 09.10.2018
Tad nevajag tērēt savu laiku attiecībās, kur tik fundamentāli atšķiras uzskati. Pat ja 40 gados vīrietis beidzot lems par labu bērnam, tad gribēs to ar jaunāku, nevis 40gadīgu sievieti. Tas labi, ka tev ir svarīgas ğimenes vērtības, bet tieši tāpēc vispirms jāpadomā, uz kādiem materiālajiem pamatiem būvēsi ğimeni - vai ir jēdzīgs darbs, pietiekoši ienākumi, varbūt jāpaaugstina kvalifikācija utt.
Ja tu esi vēl pavisam jauna, padzīvo savam priekam, varbūt pēc laiciņa tavas domas mainīsies un dzīvē nāks cifas prioritātes. Man viena draudzene 22 sapņoja par bebīti, bet tagad tuvāk 30 pati saka, ka labi, ka ar draugu atlika šo jautājumu.
03.01.2020 20:17 |
 
Reitings 1073
Reģ: 23.10.2019
Sieviešu smadzenes visaktīvāk aug līdz gadiem 13, bet vīriešu līdz 30, tādēļ ir atšķirības izmēros, pelēkajās šūnās, pasaules uztverē. Vīroešu prāts ir racionāls un precēties, radīt bērnus nav racionāls lēmums, ja ir jādomā par mājokļa iegādi, auto iegādi un visu citu. Vīrieši precēties gatavi bieži ir pēc gadiem 30. var būt arī pēc 40.
Takā sievietes bieži nerisina sadzīviska rakstura problēna, tad viņām viss šķiet tik vienkārši un ka viss pienākas un nokrīt no gaisa. Un nav itkā starpība vai miteklis īrēts, paņemts neadekvātā kredītā vai jau ir īpašumā Realitātē tam visam ir lielas atšķiribas un starpība.
03.01.2020 20:38 |
 
Reitings 538
Reģ: 16.12.2019
Srumun @ 03.01.2020 19:43

Lielākā daļā gadījumu no attīstības šajās aktivitātēs nav ne smakas. Protams, "dzīvot sev" ir patīkami, utt. utpj., bet fundimentāli šīs aktivitātes ir bezjēdzīgas.
Kāpēc man jādzīvo priekš citiem? Kāpēc nevar dzīvot tikai priekš sevis? Es ne mirkli nenožēloju ka man pašos spēka gados nav bērnu, to brīvību es nemainītu ne pret ko.
03.01.2020 21:11 |
 
Reitings 762
Reģ: 13.12.2017
Es ne mirkli nenožēloju ka man pašos spēka gados nav bērnu, to brīvību es nemainītu ne pret ko.

Ok uz doto brīdi viss ir super, esi brīvs, neesi ne kam piesaistīts utt. Bet vai tā pat domāsi, kad būsi vecs opis? Manā skatījumā ģimene, bērni ir ieguldījums nākotnē. Bērni izaugs un, tad atkal Tev ir sava brīvība klāt. Jā, kamēr mazi Tu ieguldi savu laiku viņos, bet tas nav mūžīgi.
Vienkārši jāsaprot, ka mūžam nebūsi savos spēka gados.
03.01.2020 21:17 |
 
Reitings 538
Reģ: 16.12.2019
Apzinos ka būs štruntīgi vecumdienās, bet esmu izdarijis savu izvēli.
03.01.2020 21:23 |
 
Kārtot pēc: jaunākā, vecākā
 

Pievieno savu komentāru

Nepieciešams reģistrēties vai autorizēties, lai pievienotu atbildi!
   
vairāk  >

Aptauja

 
Vai forumā publiski vajadzētu rādīt arī negatīvos vērtējumus (īkšķis uz leju) komentāriem?
  • Jā, jāredz arī negatīvie vērtējumi
  • Nē, lai paliek redzams tikai pozitīvais vērtējums
  • Nezinu, nav viedokļa
  • Cits