Kārtot pēc: jaunākā, vecākā
 

Testi un Vai tå var būt

 
Reitings 174
Reģ: 26.11.2015
Sveiksas meitenes!
Man mėneśreizes vienmèr ir bijušas regulàras. Cikla vidū bij neizsargàśanàs un 7dienas pèc tam neliela asiņošana kas ilga vien 2dienas un viem smèrėšanàs. Cikls man ir 26-28dienas,bet nu jau ilgst 36dienu un kavèkas stabili jau 7dienas. Pirms gaidàmajàm mènešreizèm bij krampji un velkośas sajùtas vèderā,bet tà arī nekas nesàkàs un nu arī visi krampji ir vèdera vilkśana ir beiguśies. Mokos ar vėdera gåzèm,biežu ieśanu uz tualeti un jùtīgiem krūśu galiem kas pirmstam pat uz mėneśreizèm nebij sàpèjuśi.
No rīta taisiju testu-negatīvs.
Kautkad mana puiśa mamma secinàja,ka es varètu pèc visa bùt stàvoklī. Arī puisis noteica,ka manà puncī jau varètu būt iemitinàjies bebis. Kopš neizsargàtås mīlèśanàs ir jau 3nedèļas.
Vai jums ir bijis tà,ka testi kļūdàs?
Un vai vienmèr visàm krūśu gali paliek tumśàki uz grūtniecību vai tikai nedaudz tumśàki? Varbūt kàdai vispàr ir tikai piebrieduśas vai nesàpìgas visu grūtniecības laiku?
P.s gaidiju līdz sàksies m.reizes un tikai tad taisīt testu kà rezultátà kavèjas jau 7.dienas ir 36.cikla diena.
Kàdas bij jūsu organisma kaprīzes? Vai arì kàdai bija ,ka grūtniecība neuzràda pozitīvu kaut aizejot pie àrsta tà uzràdijàs? Svètku laikà tagad netieku pie ginekologa un Gulbis manà pilsètà nav pieejams. Lūdzu padalieties savà pieredzè :)
Gaidu mazo brīnumu❤
29.12.2019 11:32 |
 
Reitings 238
Reģ: 30.11.2019
Pagaidi vēl dažas dienas.
Un taisi vairākus testus. Testam jāsāk rādīt no 10-14 dienas. Bet ja pagājusi jau apmēram 21 diena un vairāki testi rāda negatīvu, tad nekā tur nebūs.
29.12.2019 16:04 |
 
Reitings 1927
Reģ: 28.04.2019
Iesaku uztaisīt vairākus testus no dažādām firmām, lai pārliecinātos
29.12.2019 13:45 |
 
Reitings 174
Reģ: 26.11.2015
user90586 @ 29.12.2019 11:32
Sveiksas meitenes!
Man mėneśreizes vienmèr ir bijušas regulàras. Cikla vidū bij neizsargàśanàs un 7dienas pèc tam neliela asiņošana kas ilga vien 2dienas un viem smèrėšanàs. Cikls man ir 26-28dienas,bet nu jau ilgst 36dienu un kavèkas stabili jau 7dienas. Pirms gaidàmajàm mènešreizèm bij krampji un velkośas sajùtas vèderā,bet tà arī nekas nesàkàs un nu arī visi krampji ir vèdera vilkśana ir beiguśies. Mokos ar vėdera gåzèm,biežu ieśanu uz tualeti un jùtīgiem krūśu galiem kas pirmstam pat uz mėneśreizèm nebij sàpèjuśi.
No rīta taisiju testu-negatīvs.
Kautkad mana puiśa mamma secinàja,ka es varètu pèc visa bùt stàvoklī. Arī puisis noteica,ka manà puncī jau varètu būt iemitinàjies bebis. Kopš neizsargàtås mīlèśanàs ir jau 3nedèļas.
Vai jums ir bijis tà,ka testi kļūdàs?
Un vai vienmèr visàm krūśu gali paliek tumśàki uz grūtniecību vai tikai nedaudz tumśàki? Varbūt kàdai vispàr ir tikai piebrieduśas vai nesàpìgas visu grūtniecības laiku?
P.s gaidiju līdz sàksies m.reizes un tikai tad taisīt testu kà rezultátà kavèjas jau 7.dienas ir 36.cikla diena.
Kàdas bij jūsu organisma kaprīzes? Vai arì kàdai bija ,ka grūtniecība neuzràda pozitīvu kaut aizejot pie àrsta tà uzràdijàs? Svètku laikà tagad netieku pie ginekologa un Gulbis manà pilsètà nav pieejams. Lūdzu padalieties savà pieredzè :)
Gaidu mazo brīnumu❤

Atvainojos par pareizrakstības kļūdàm..tàs mani paślaik vismazàk uztrauc,un zinu,ka neesat zīlnieces.
Vèlos tikai uzzinàt jūsu pieredzi sakarà ar testiem un sajūtàm :)
29.12.2019 11:34 |
 
Kārtot pēc: jaunākā, vecākā
 

Pievieno savu komentāru

Nepieciešams reģistrēties vai autorizēties, lai pievienotu atbildi!
   
vairāk  >

Aptauja

 
Vai forumā publiski vajadzētu rādīt arī negatīvos vērtējumus (īkšķis uz leju) komentāriem?
  • Jā, jāredz arī negatīvie vērtējumi
  • Nē, lai paliek redzams tikai pozitīvais vērtējums
  • Nezinu, nav viedokļa
  • Cits