Kārtot pēc: jaunākā, vecākā
 

Anketa bakalaura darbam

 
Reitings 1
Reģ: 27.12.2019
Sveiki! Strauji tuvojas laiks pabeigt augskolu, bet vispirms, svarīgais darbs un pienākums - uzrakstīt un lieliski aizstāvēt bakalauru. Viens no uzdevumiem ir veikt pētījumu, kuram nepieciešama respondentu iesaiste.
Tāpēc lūgšu jūsu palīdzību- pāris minūtes šai aptaujas izpildei! Man Tava iesaiste un viedoklis ir dikti svarīgs!
P.S. aptauja ir anonīma un tās rezultāti tiks izmantoti bakalaura pētījumam.
Liels un mīļš paldies jau iepriekš! ??
https://www.visidati.lv/aptauja/1521308151/
27.12.2019 18:17 |
 
Reitings 1892
Reģ: 17.09.2019
Būtu labi ja uzrakstītu par ko ir aptauja pašā foruma postā.
Kā arī par respondentu tiek uzskatīti cilvēki pēc 18 gadiem. Muļķigi ka var izvēlēties vecumu kas ir jaunāks. Ja nu kāds netīšām uzspiedīs tad šī atbilde nebūs derīga.
Kā arī 15. jautājumā kur ir par to satelīttelevīzju, ja es par tādu neesmu dzirdējusi tad kā es varu atbildēt ar piekrītu/nepiekrītu un izteikt savu viedokli. Tur vajadzēja būt atbilžu variantam nezinu vai vispār pirms anketas sākšanas uzzinat vai cilvēks zin par tādu satelīta televīzju kā TVplay home.
Jautājums vai zināt kas ir tvplay home ir pašās beigās.
Ieteiktu pārstrādāt anektu. Bet nu iespējams RISEBA tas ies cauri...
27.12.2019 18:27 |
 
Reitings 53
Reģ: 07.04.2012
Diemžēl piekrītu Kiskismau, es tavā vietā anketu pārstrādātu. Nezinu vai esi konsultējusies ar pasniedzēju un parādijusi šo anketu, bet ja es būtu pasniedzēju šādu anketu nelaistu cauri.
Bet ja viss ok, tad ok.
27.12.2019 21:21 |
 
Reitings 2290
Reģ: 19.10.2013
Jāpiekrīt iepriekš rakstītajam. Uz daudziem jautājumiem nebija iespējas atbildēt, jo nebija izvēles nezinu, nav viedokļa. Kā var vērtēt, ja nezin, kas tas ir. Tā kā rezultāti nebūs nekur liekami. Nē, es nezināju kas ir TVplay home.
28.12.2019 09:02 |
 
Reitings 441
Reģ: 20.02.2009
Luīze Paula Peneze @ 27.12.2019 18:17
Sveiki! Strauji tuvojas laiks pabeigt augskolu, bet vispirms, svarīgais darbs un pienākums - uzrakstīt un lieliski aizstāvēt bakalauru. Viens no uzdevumiem ir veikt pētījumu, kuram nepieciešama respondentu iesaiste.
Tāpēc lūgšu jūsu palīdzību- pāris minūtes šai aptaujas izpildei! Man Tava iesaiste un viedoklis ir dikti svarīgs!
P.S. aptauja ir anonīma un tās rezultāti tiks izmantoti bakalaura pētījumam.
Liels un mīļš paldies jau iepriekš! ??
https://www.visidati.lv/aptauja/1521308151/
tev ir bijusi doma izveidot vēl stulbāku aknetu ... kas tas par nonsensu .. katram jautājumam der visas atbildes bet nezin kāpēc ir jāizvēlas viens.. ta ir bakalaura darba aptauja vai ZPD 9. klasesi .. tiešām nesaprotu kas par stulbumu
31.12.2019 21:23 |
 
Kārtot pēc: jaunākā, vecākā
 

Pievieno savu komentāru

Nepieciešams reģistrēties vai autorizēties, lai pievienotu atbildi!
   
vairāk  >

Aptauja

 
Vai forumā publiski vajadzētu rādīt arī negatīvos vērtējumus (īkšķis uz leju) komentāriem?
  • Jā, jāredz arī negatīvie vērtējumi
  • Nē, lai paliek redzams tikai pozitīvais vērtējums
  • Nezinu, nav viedokļa
  • Cits