Kārtot pēc: jaunākā, vecākā
 

Cik bieži jums ir nepieciešams doties restorānos?

 
Reitings 1066
Reģ: 15.06.2016
Katru reizi, kad es dodu savai mīļotai mājienu, ka drīzumā varētu aiziet uz restorānu, viņa man sāk teikt, ka nav nekādas nepieciešamības šķiest naudu, jo garšīgi paēst var arī mājās. Bet zinot par teicienu „izklausi sievieti un rīkojies otrādi”, es parasti jau pēc stundas rezervēju mums kādu galdiņu. Bet man nedod miera jautājums: cik gan bieži vajag vest sievieti uz restorāniem? Vienreiz nedēļā vai pietiks arī ar vienu reizi mēnesī? Lieta tāda, ka mana meitene ir pārāk pieticīga lai atbildētu uz šo jautājumu (un pārāk baidās, ka es varu par viņu nepareizi padomāt nolemjot, ka viņa ir mantkārīga). Tāpēc man nav citas izvēles, ka uzdot šo jautājumu šeit. Dāmas, ceru uz jūsu saprašanu.
20.12.2019 14:11 |
 
Reitings 437
Reģ: 10.11.2019
Jautājums, ko Tu uzskati par restorānu.
Max Cekot, Vincents, Barens, etc, kur bez 200eur uz diviem nav pat jēgas iet
Vidusmērs, kur diviem var iekļauties 50eur + pudele vīna
vai normāls, mājīgs Lido tipa krodziņš, kur par 15-20Eur var divatā paēst un mājīgi pasēdēt?
Tas pēdējais ir ļoti ok, kur ik pa laikam aiziet, tas pirmais ir kas tāds, kur es noteikti negribētu iet, jo nespētu novērtēt pavāru darbu. Otrais retu reizi ir ok.
20.12.2019 14:39 |
 
Reitings 37
Reģ: 30.11.2019
Ārpus mājām ejam mēdzam ēst katru nedēļu, uz kādu kafejnīcu, suši u.t.t., neko baigi dārgu, visbiežāk brīvdienās vai kad slinkums gatavot.
Uz labākiem restorāniem ejam, kad abiem gribas. Tas var būt 1x ; 2x mēnesī, citreiz ne reizi. Viss pēc noskaņojuma, vai kaut kur braucam, kādi pasākumi ieplānoti vai ar kaut ko tiekamies u.t.t.
Es arī esmu cilvēks, kuram bieži ir žīds atstāt lielu naudu par ēdienu, kuru es pat varu pagatavot labāk, vai kas beigās vienkārši nav īsti manām garšas kārpiņām.
Mums ir bijušas domstarpības, ka draugs grib iet uz restorānu, bet es saku viņam, ka nav jēga šodien lieki tērēties. Nav tā, ka mums nebūtu iespēja, bet vienkārši, kad tā paskaita līdzi, tad nāk apskaidrība, kur to naudu citur varēja iztērēt. Mana prioritāte nav restorāni vienkārši.
Varbūt tava meitene arī būtu priecīgāka par cita veida aktivitātēm. :)
Es labāk tai naudai piemetu un atstāju par kopīgām aktivitātēm, kaut vai uz spa aiziet, nopirkt sev kaut ko smuku vai mājām ko stilīgu. Es uzskatu, ka laiku var daudz foršāk pavadīt, neejot uz restorāniem.
20.12.2019 14:43 |
 
Reitings 37
Reģ: 30.11.2019
Ar labākiem domāju - kur paēst divatā var no 40 EUR.
20.12.2019 14:47 |
 
Reitings 331
Reģ: 15.11.2019
Kaut kāds Lido,Gan bei utt sanāk pāris reizes mēnesī,parasti,tad kad man ir slinkums vai nav laika gatavot.
Tiešām restorāna apmeklējums, piem. Riviera, 3 pavāri utt.,ir retāk, reizi pusgadā.
Ēdiens ir joma,kur es netaupu naudu, uzskatu, ka cilvēkam,savās iespēju robežās,ir jāēd pēc iespējas kvalitatīvāku pārtiku un obligāti sevi ir jāpalutina!
20.12.2019 14:58 |
 
Patīk
Reitings 3319
Reģ: 10.08.2019
Mēs pa vienkāršo ēdam ārpus majas gandrīz katru otro vakaru, lido, wokitoki, asian express,čili pica, sushiclub.lv utml.
Ganbei ēdam apmēram reizi mēnesī, tādas baigi fancy vietas nemaz nepatik, jo esmu vienkāršu ēdienu piekritējs. Ganbei patīk ļoti, tur tad ari ejam:)
20.12.2019 14:59 |
 
Reitings 1892
Reģ: 17.09.2019
Vienu reizi 2 mēnešos? Tas dēļ lietām ko neēdam un dēļ ta ka pašam mājās sanāk labāk uztaisīti.
Pie restorāniem neskaitu tādu vietu kā lulu pica kur pasūti picu un aizej pakaļ vai ikea kur ātri apēst veģetāro hotdogu. Manā skatījumā restorāns ir vieta kur astāsi vismaz 30 eiro par diviem cilvēkiem.
Kā arī vēl manī sēž latvieša taupīgums un vēlme visu darīt pašam mājās. :D
20.12.2019 15:19 |
 
10 gadi
Reitings 3532
Reģ: 13.03.2013
Opcija tiešām neiet nav variants? Jo šī atbilde, ka var paēst arī majās ir tāds pūkains veids kā pateikt, ka viņa nekur īsti negib iet, piemēram, ar tevi?
20.12.2019 15:26 |
 
Patīk
Reitings 1749
Reģ: 24.05.2019
Atkarīgs tiešā veidā no taviem ienākumiem un vēlmes tērēt naudu uz ēdienu. Ja mani grib aizvest uz labu restorānu, es, protams, neatteikšu, jo man patīk ēst labos restorānos :D
Bet ja jums vai tev vienam pēc tam ir jāēd pliki makaroni (ar to domāts rodas grūtības atļauties elementāras lietas) tad nevajag lekt augstāk par savu pakaļu.
Mūsu kopējie mēneša ienākumi ir pamatīgi virs vidējā, bet uz labu restorānu mēs atļaujamies aiziet dažas reizes gadā, pārsvarā ceļojumā vai restorānu nedēļā. Gan Bei, Costa Coffee utml. neskaitās - tie ir apmēram 1x nedēļā - vidējais čeks līdz 25 eur (alkoholu nepasūtam)
20.12.2019 16:06 |
 
Reitings 583
Reģ: 04.03.2015
Diemžēl, esmu cilvēks, kam dzīvē ir citas vērtības kà dārgi paēst :D labāk šo naudu ieguldu un aizbraucu uz kādu Spā. Tāpat, cik,nu, tomēr būts augstākas klases restorānos, nu, garšīgāk man tomēr ir ieēst kaut kādus friškus vai burgerīti tajā paša MCDonalds nu, negūstu es baudu no kkādas pļuras, jo maksā dārgāk un maksā par fancy vietu.
Bet tas ir mans viedoklis un manas vērtības, ir, protams, draudzene, kas dodas 1-2x nedēļā uz augstās klases restorāniem, stāsta, ka samaksāja tikai 150€ par maltīti, bet pēc 5min čīkst, ka 50€ par gultas veļu ir dārgi. ?
20.12.2019 16:38 |
 
Reitings 441
Reģ: 20.02.2009
bulta @ 20.12.2019 14:39
Jautājums, ko Tu uzskati par restorānu.
Max Cekot, Vincents, Barens, etc, kur bez 200eur uz diviem nav pat jēgas iet
Vidusmērs, kur diviem var iekļauties 50eur + pudele vīna
vai normāls, mājīgs Lido tipa krodziņš, kur par 15-20Eur var divatā paēst un mājīgi pasēdēt?
Tas pēdējais ir ļoti ok, kur ik pa laikam aiziet, tas pirmais ir kas tāds, kur es noteikti negribētu iet, jo nespētu novērtēt pavāru darbu. Otrais retu reizi ir ok.
nu tu esi dauns. Tu lido kad biji- 2000. gadā. Pa 15 var paēst uz diviem tikai tad kad nāka ar domu neko neest, un ņemt pasu lētāko, lai maža maksāt un arī dzeramo neņemt,,... nu ja parasti ir ūdens pudele... 7,5 uz cilveku lido var kaut ko iekost ... bet paēst zaķīt aiziet uz restorānu tomēr sakitās, ka ēd 3 course meal ... un tas nav kartupeļi ar kotleti un minerālūdens kuru nopirki veikalā... lido ja paņem labāku ēdienu .. uz tev mierīgi var izmaksāt 50 eiro mūsdienās ..
20.12.2019 19:31 |
 
Reitings 37
Reģ: 30.11.2019
hany_sany @ 20.12.2019 19:31
nu tu esi dauns. Tu lido kad biji- 2000. gadā. Pa 15 var paēst uz diviem tikai tad kad nāka ar domu neko neest, un ņemt pasu lētāko, lai maža maksāt un arī dzeramo neņemt,,... nu ja parasti ir ūdens pudele... 7,5 uz cilveku lido var kaut ko iekost ... bet paēst zaķīt aiziet uz restorānu tomēr sakitās, ka ēd 3 course meal ... un tas nav kartupeļi ar kotleti un minerālūdens kuru nopirki veikalā... lido ja paņem labāku ēdienu .. uz tev mierīgi var izmaksāt 50 eiro mūsdienās ..

:D :D :D
Tu laikam normāli rij, ja vari norīt 50 EUR Lido divatā. :D mēs četri cilvēki paēdām par to naudu mēnesi atpakaļ. :D ā un jā, vēl bērns bija - kā piektais. :D
20.12.2019 19:37 |
 
Reitings 407
Reģ: 29.01.2009
Nu lido mierīgi var paēst divi cilvēki pa 20 eiro. Un ņem visu ko gribas. Kartupeļu salmiņus, karbonādi, mērci, salātus, sulu un vēl saldo ēdienu. Un tad knapi var paest
20.12.2019 19:52 |
 
Reitings 407
Reģ: 29.01.2009
Susanne @ 20.12.2019 19:52
Nu lido mierīgi var paēst divi cilvēki pa 20 eiro. Un ņem visu ko gribas. Kartupeļu salmiņus, karbonādi, mērci, salātus, sulu un vēl saldo ēdienu. Un tad knapi var paest

Apēst, biju domājusi ?
20.12.2019 19:52 |
 
Reitings 441
Reģ: 20.02.2009
Es esu gan mājās sēdētāja.. tāda kurai nekad nekur negribas iet .. gan arī skopa... un tam visam tagad nāk klāt tas ka šobrd naudas nav vispār nekādas. Pirmais jautajums ir tas, kas ir restorans? Kaut kas ļoti dārgs vai kaut kāda kafejnīca? Ir ļoti labi restorāni par zemām cenām un ir drusciņ labāki 3 un vairāk reizes dārgāk. Nemaz neruājot par to, ka ja ir iespēja kur aiziet darba dienās līdz 4 .. tad bieži ir pusdienu piedāvājumi, un tie Tev izmaksās tikpat cik kaut ko labāku paņemt lido. Ja restorāns vai kafejnīca ir ir ar labu ēdienu, bet par samērā zemām cenām labprāt ietu vismaz reizi nedēļā. Ar visu savu mājās sēdēšanu un skopumu. Tāpat, arī ko garšīgu mājas pagatavot ir diezgan dārgi un 1- 2 cilvekiem neatpaksājas īsti gatavot. Un pat kaut kas elementārs vienmēr aizņem 1-2 h lai pagatavotu. Ēdot ārpus mājām arī speļos idejas, ko vēlētos pagatavot pati. Ja restorāns skaitās, kas ļoti dārgs... Tad man tās naudiņas vienkārši būtu žēl.. un pati justos slikti par to aiziešanu uz restorānu... ... jo piemēram pati to naudu būtu tērējusi somiņai, kurpēm kuras ļoti gribēju, bet neatļāvos vai nopiku ''prātīgo'' variantu. Ja ar vārdu restorāns domāts kas vienkāršāks tad reizi nedēļā tiešām nav bieži... un reizi mēnesī tiesām ir reti ( ja nu vienīgi abi strādājat 2 slodzēs) ... bet man piemēram nepatiktu iet visu laiku uz restoraniem ar vienu un to pašu cilvēku ... man patīk aiziet ar dažādiem cilvekiem un arī uzzināt viskautko jaunu .. ar vienu cilveku tiešām negribētu iet.... ja meitene ir taupīga un uzskati ka tas ie par iemeslu, kāpēc viņa nevēlas iet .. tad padomā vai nav situācija, ka vina labprātāk to naudu izmantotu kaut kam citam... piemēram staigā vecā mētelī un nevar atļāuties jaunu nopirkt .. vai uz ziemassvētu balli nopirkta lētāko keleitu nevis to kuru visvairak gribēja. Sieviešu pasauē ir tik daudz visādu sīku sūdu... .. un visi tie maksā ... un nav tāds restorāni vai citas izklaides ir 101. opcija no kā izvēlēties. .. un var negriēt iet un tērēt naudu restorānos na tikai tāpēc ka pēc tam nav ko ēst... bet arī tāpēc ka labāg gribas nopirkt sev jaunu somiņu. Ir ļoti daudz meiteņu, kuras iegādājas labākas mantas sev un pēc tam sēž visu mēnesi bez naudas ... vēl aktuālāk tas bija pirms 2008. gada krīzes. ... Un lieta ir tāda, ka sieviete citu sievieti vērtē pēc tā, kāda kleita viņāi ir mugurā nevis pēc tā, kas ir tajā kleitā ieksā vai galvā... diemžēl tas tā ir.. es arī tāpat daru .. un salīdzina... kura ir labāka par viņu un kura sliktāka... sievietes vispār daudz salīdzina. Painteresējies, kāpēc tieši viņa nevēlas iet uz restorāni. Cilveki nav taupīgi taupības pēc. Cilvēki ir taupīgi, jo ir spiesti vai tapēc, ka plāno kaut ko citu darīt ar to naudu... varbūt tiešām tu viņu ved uz dārgu restorānu un pēc tam uz Zsvētku balli viņa iet pagājušā gada kleitā un beigās jūtas vīlusies par visu to padarīšanu....
20.12.2019 20:00 |
 
Reitings 37
Reģ: 30.11.2019
Susanne @ 20.12.2019 19:52
Nu lido mierīgi var paēst divi cilvēki pa 20 eiro. Un ņem visu ko gribas. Kartupeļu salmiņus, karbonādi, mērci, salātus, sulu un vēl saldo ēdienu. Un tad knapi var paest

Nu man bail iedomāties, kā tā Hanna izskatās, ja viņai ar to nav gana. :D
20.12.2019 20:00 |
 
Reitings 441
Reģ: 20.02.2009
Susanne @ 20.12.2019 19:52
Nu lido mierīgi var paēst divi cilvēki pa 20 eiro. Un ņem visu ko gribas. Kartupeļu salmiņus, karbonādi, mērci, salātus, sulu un vēl saldo ēdienu. Un tad knapi var paest
a es gribu lasi un garneles ...
20.12.2019 20:01 |
 
Reitings 441
Reģ: 20.02.2009
Mjau123 @ 20.12.2019 19:37

:D :D :D
Tu laikam normāli rij, ja vari norīt 50 EUR Lido divatā. :D mēs četri cilvēki paēdām par to naudu mēnesi atpakaļ. :D ā un jā, vēl bērns bija - kā piektais. :D
jā es nebadojos... un esmu tieva... ēst jau iet ēst nevis kūku ar fafiju dzert jo draudzeni satika ja skatās kā tikai lētāk tak ptotams var pa 10 eir uz cilvēku ielikties ... var jau vispār paemt kafiju (1,8) un sēdēt pie kafijas un pļāpāt un neko citu neņet .. var atī tā .. es neko nesaku
20.12.2019 20:04 |
 
Reitings 37
Reģ: 30.11.2019
hany_sany @ 20.12.2019 20:04
jā es nebadojos... un esmu tieva... ēst jau iet ēst nevis kūku ar fafiju dzert jo draudzeni satika ja skatās kā tikai lētāk tak ptotams var pa 10 eir uz cilvēku ielikties ... var jau vispār paemt kafiju (1,8) un sēdēt pie kafijas un pļāpāt un neko citu neņet .. var atī tā .. es neko nesaku

LIDO -
Lasis maksā 6,80 EUR
dārgākās piedevas 2,60 EUR kaut kāds sacepums
Salāti 0,90 EUR
Zupas 1,70 EUR
Deserts max 2,60 EUR
dzēriens max 2 EUR
= 16,60 EUR, ņemot visu dārgāko, kas tur ir. Ja abi cilvēki tā ēd, tad tas ir 33,20 EUR nevis 50 EUR. :D
Bet ņemot vērā, ka visi neēd Lido lasi un sacepumus, tad par tādu naudu nezinu, kas tur ir jāņem, lai paēstu pa 50 EUR. :D varbūt ņemt var, bet apēst ir diezgan nereāli, ja vien neiet uz turieni izbadējies un ne reizi dienā neēdis.
20.12.2019 20:22 |
 
Patīk
Reitings 1749
Reģ: 24.05.2019
Lido max čeks 1 cilvēkam ko esam maksājuši bija 16 eur. Un tas cilvēks protams visu neapēda, kaut arī ēd daudz, jo katra porcija jau ir normāla maltīte. Lasis ar tvaicētiem dārzeņiem maksā 6.80 (tāda normāla porcija, no kuras var paēst) un garneļu salāti ap 5 eur.
20.12.2019 20:25 |
 
Reitings 441
Reģ: 20.02.2009
Mjau123 @ 20.12.2019 20:22

LIDO -
Lasis maksā 6,80 EUR
dārgākās piedevas 2,60 EUR kaut kāds sacepums
Salāti 0,90 EUR
Zupas 1,70 EUR
Deserts max 2,60 EUR
dzēriens max 2 EUR
= 16,60 EUR, ņemot visu dārgāko, kas tur ir. Ja abi cilvēki tā ēd, tad tas ir 33,20 EUR nevis 50 EUR. :D
Bet ņemot vērā, ka visi neēd Lido lasi un sacepumus, tad par tādu naudu nezinu, kas tur ir jāņem, lai paēstu pa 50 EUR. :D varbūt ņemt var, bet apēst ir diezgan nereāli, ja vien neiet uz turieni izbadējies un ne reizi dienā neēdis.
Stādā lido? a kapēc kad es ņēu salātus pēdējo reizi .. tie maksāja 3,6 eur... nu tur kur tu salasi visādus kādus gribi... tu paņēmi lasi .. un tad pašas lētakās opcijas... nevis tās... kuras cilvēks izvēlētos, ja nebūtu uzlikta cena virsū... un ir starpība 3 course meal pie sevis mājās vai ēdnīcā... un cipa ejot uz restorānu... pirmais ēdiens ir apetaizers... nu galīgi ne obligāti zupa ( Eiropā lielākoties ne zupa) nu kam iet uz lido ēst ēdnīcas ēdienu.... tad ja lido ir balakus bet ēdnīca nav ... Daily Mail ir lētaka ēdnīca un ļoti labs piedāvājums... burtiski ilgojos pēc vecajiem univeristates laikiem .. un man liekas ka lasis ar piedevām tur bija zem 5 eur pusdienu piedāvājumā .... un tas ka kārtīgi paēst lido un ne to pašu lētako nav lēti un bieži izmaksā tikpat cik lētakajos restorānos .. tas gan ir fakts ....
20.12.2019 20:32 |
 
Kārtot pēc: jaunākā, vecākā
 

Pievieno savu komentāru

Nepieciešams reģistrēties vai autorizēties, lai pievienotu atbildi!
   
vairāk  >

Aptauja

 
Vai forumā publiski vajadzētu rādīt arī negatīvos vērtējumus (īkšķis uz leju) komentāriem?
  • Jā, jāredz arī negatīvie vērtējumi
  • Nē, lai paliek redzams tikai pozitīvais vērtējums
  • Nezinu, nav viedokļa
  • Cits