Kārtot pēc: jaunākā, vecākā
 

vajag nelielu palīdzību sakarā ar facebook

 
Reitings 1330
Reģ: 29.10.2014
mēģināšu saprotami uzrakstīt. ? tātad - kad paskatos savu fb profilu no cita profila, uzspiežot uz see more, parādās kautkādas filmas, grāmatas, tv šovi. skatoties pašai no sava profila arī, un klāt vēl rādās ka sešus gadus atpakaļ. kāds anezin, kādā veidā viņus noņemt vismaz tā, kai citi neredz? sīkums, bet besī man ka redz viņus. izmeklējos visur pie privātuma iestatījumiem utt, bet neatrodu nekur kā tos noņemt.
17.12.2019 22:20 |
 
Reitings 331
Reģ: 10.05.2011
Ieej pati savā FB profilā (kur var redzēt tavu bildi, timeline utt), atver "About" sadaļu, paskrullē uz leju, tur būs visas tās sadaļas - "Music", "Movies". Pavirzot kursoru uz tām lapām/lietām, ko esi laikojusi, vari izvēlēties atsekot vai izdzēst, atkarībā no tā, kurā sadaļā esi.
17.12.2019 22:40 |
 
Reitings 331
Reģ: 10.05.2011
Un turpat arī var labot privātuma iestatījumus - katras interešu grupas (music, sports, movies utt) labajā augšējā stūrī ir edit poga, kur var nospiest uz "edit privacy" un nomainīt, ka to sadaļu redzi, piemēram, tikai tu, tavi draugi vai visi utt.
17.12.2019 22:43 |
 
Reitings 1330
Reģ: 29.10.2014
sekot nekam no tā nesekoju. un jā, atradu kur itkā var uzlikt lai tikai es redzu, bet man tas nestrādā. uzlieku, bet kā uzspiežu back, tā ir atpakaļ ka draugi redz. nesaprotu kas pa stulbumu.
17.12.2019 22:45 |
 
Reitings 1330
Reģ: 29.10.2014
pamēģināju drauga profilā - arī tas pats. uzspiež uz only me, bet uzreiz atlec atpakaļ ka draugi redz. ehh karoč neko tur nevar izdarīt ?
17.12.2019 23:27 |
 
Reitings 73
Reģ: 13.07.2019
Nezinu, kādā valodā lieto Facebook. Man ir angliski, tāpēc rakstīšu tā, kā parādās angliskajā versijā. Kad ieej savā FB profilā (caur pc), tur parādās tā josla: About, Friends, Photos, Archive, More. Uzspiežot uz "More", parādās dažādas sadaļas - Archive, Videos, Notes, Music, TV Shows utt., bet pašā apakšā tiek piedāvāta opcija "Manage Sections", kur vari atķeksēt, kuras sadaļas vēlies, lai parādās Tavā profilā un kuras - ne. Ja noņemsi ķeksīti no visām tām sadaļām, kuras redzēt nevēlies (filmas, grāmatas utt.), tad teorētiski viņām nevajadzētu parādīties Tavā profilā.
18.12.2019 00:13 |
 
Kārtot pēc: jaunākā, vecākā
 

Pievieno savu komentāru

Nepieciešams reģistrēties vai autorizēties, lai pievienotu atbildi!