Kārtot pēc: jaunākā, vecākā
 

atgūt degsmi strādāt

 
Reitings 92
Reģ: 07.11.2019
Long story short - sāku strādāt darbā kurš man ļoti ineresēja un tiešām no sirds aizrāva un kas gan varētu būt labāks kā strādāt un nedomāt par to, ka pienāks darba dienas beigas.
Viss jau būtu baigi labi, ja vien mani neatlaistu trešajā darba nedēļā. Maigi izsakoties, esmu diezgan satriekta.
Iemesls kapēc mani atlaida bija diezgan nekonkrēts un šis nav tas stāsts, ka nespēju tikt galā (es zinu, kā ir kad nespēju tikt galā un šī nebija tā reize), iespējams vienārši nepatiku piekšniekam un iespējams tā patiešām nebija īstā vieta kur man atrasties un nodoties darbam pilnībā. Lai vai kā tur būtu..
Šobrīd ir jāmeklē jauns darbs, bet problēma ir tāda, ka man neko vairs negribās un mani šobrīd nekas neinteresē un atklāti sakot, es pat nezinu, kā ar šīm sajūtām tikt galā. Kā lai atgūst degsmi un entuziasmu? Es zinu, ka ir jāsaņemas, rēķinu masājumi arī negaidīs.
Atrast līdzīgu darba vietu - tas nav variants, tā, kā tā bija ļoti specifiska darba vieta un Latvijā nekā līdzīga nekur baigi nav.
Ir reāli depresīvi, tiešām. Mani tuvie saka, ka tas pāriešot, lai tikai meklēju ko citu.. bet man negribas, tas arī viss. Man neko negribas.
16.12.2019 14:40 |
 
Patīk
Reitings 3319
Reģ: 10.08.2019
Varbūt paņemt kādu brīdi un atpūsties? Šobrīd kā reiz svētki, atpūties, sakārto domas, lai paiet jaunais gads un tad ar 'svaigu galvu' jāsāk kaut ko meklēt, ja nezini ko gribās, meklē kur vairāk maksā, vismaz tā rīkotos es šobrīd, ja būtu tavā situācijā.
16.12.2019 14:46 |
 
Reitings 92
Reģ: 07.11.2019
blacke, es nejūtos pelnījusi atpūtu.. bet varbūt tā nemaz nav tik slikta ideja.
16.12.2019 14:49 |
 
Patīk
Reitings 3319
Reģ: 10.08.2019
Prudence @ 16.12.2019 14:49
blacke, es nejūtos pelnījusi atpūtu.. bet varbūt tā nemaz nav tik slikta ideja.

Ne vienmēr atpūtai jābūt pelnītai, dažreiz atpūta ir vienkārši vajadzīga:)
16.12.2019 14:59 |
 
Reitings 786
Reģ: 14.08.2018
Nav īpaši labs mierinājums, bet ar šādām situācijām dzīvē arī mēdz gadīties saskarties, kad kādam izrādies, ka neesi gana labs, pat ja uzskati, ka dari darbu no sirds, bez slinkošanas un atrunām, vienkārši nepatika, neizskaidrojama. Es tev iesaku, saņemt sevi rokās, viena neveiksme nedrīkst apgriezt tavu dzīvi, tev noteikti izdosies atrast savu vietu. Tici sev, iespējas šobrīd ir!
Ja ir iespēja, atpūties, pārdomā, izraudies, es esmu ļoti raudājusi dēļ darba, un tas arī palīdzēja, iemesls bija līdzīgi kā tev, darīju darbu labi, uzskatīju, ka es izdaru vairāk kā prasa, jo pieredze, iepriekšējās darba vietas kurās atzinīgi tiku novērtētas, nu nevarēja taču būt, ka tagad esmu slikta kļuvusi, bet tā ir tikai un vienīgi personīgā nepatika, kas patiesībā sāpina, jo īpaši ja neesi baigi nogrēkojies...
16.12.2019 15:25 |
 
Reitings 786
Reģ: 14.08.2018
Starpcitu tu vēl aizgāji mierīgā ceļā, es jutu ka dēļ mazās vietas kur dzīvoju un kur meklēju vietu, ka par mani varēja pateikt ko nejauku, pat ja nepelnīti, tādēļ grūtības varēja atrast citu darbu. Par to daudz domāju, un iekšēji nožēloju ka vispār aizgāju tur, jo daudzi mani brīdināja ka nebūs labi. Diemžēl daudz kur mazās vietās kur daudzi viens otru pazīst, ja personāla speciālists izpļāpājas uz ārpusi ar aptauju, kāds ir tas darbinieks, liela iespējamība ka var pateikt, ka nepatīk. Rīgā citi apmēri, tur darba iespējas lielākas un iespējamība ka viens otru pazīst mazāka.
16.12.2019 15:28 |
 
Reitings 5726
Reģ: 27.08.2011
Paies pārdzīvojums par atlaišanu un atkal uzradīsies vēlme strādāt. Izbaudi decembri, brīvdienas, atpūtu.
16.12.2019 16:17 |
 
Reitings 1892
Reģ: 17.09.2019
Manai paziņai bija tā ka atlaida no darba, kuru darīja labi un ar aizraušanos, tikai tāpēc lai priekšnieks tur varētu ielikt savu radinieci.
Neņem galvā. Ja pati zini ,ka darbu darīji labi un precīzi, tad meklē nākamo un šo ņem kā pieredzi, ka gadās arī nepatīkamas situācijas.
Paņem pauzīti, tā pat šajās brīvajās dienas CV neviens nelasīs un pēc jaunā gada būs iedvesma, jaunas jaungada apņemšanās, un uzņēmumi meklēs jaunus darbiniekus.
16.12.2019 17:28 |
 
Reitings 92
Reģ: 07.11.2019
Paldies Jums!
17.12.2019 10:58 |
 
Reitings 2042
Reģ: 21.02.2015
Parasti tukšs konts ļoti motivē :D
17.12.2019 11:03 |
 
Reitings 331
Reģ: 15.11.2019
Atlaišana ir smags trieciens un Tavas sajūtas ir dabiskas. Trīs nedēļas ir ļoti mazs termiņš, Tev pat nedeva iespēju sevi pierādīt. Viņiem nebija svarīgi redzēt Tavas spējas. Tā nav laba darbavieta. Labi,ka esi prom...
Aizmirsti par viņiem un ej tālāk,tur kur Tevī saskatīs potenciālu un novērtēs to ?
17.12.2019 11:20 |
 
Reitings 583
Reģ: 04.03.2015
Šobrīd darbinieki ir vajadzīgi vairāk vai mazāk visās sfērās, aizmirsti par šo un meklē ko citu, jaunu, ja tā ir specifiska vieta, sūti vnk. cV uz līdzīgiem uzņēmumiem, bieži vien uzņēmumos izskata CV arī, ja nav nepieciešami jauni darbinieki...
17.12.2019 11:59 |
 
Reitings 786
Reģ: 14.08.2018
3 nedēļas nav daudz, es arī piekrītu, īpaši ja joma ir sarežģīta, taču, ir zināmi gadījumi, kad arī darba devējs saprot, ka nebūs, man pašai ir pieredze, ka labi izskatās intervijā, ļoti labi runā, bet kad sākās darīšana, bija ļoti daudz drukas kļūdu rakstot, sliktas datorzināšanas, kas bija obligāta prasība, nevarēja noformēt dokumentu, kļūda ka testu nelika pildīt, bet daudzi tic uz vārda un arī tests ne vienmēr visu pasaka par cilvēku, man pašai bijuši tādi testi, ka joprojām nesaprot kā tas parāda darbinieka spējas un zināšanas.
17.12.2019 14:00 |
 
Reitings 347
Reģ: 27.12.2018
Bordo @ 17.12.2019 11:03
Parasti tukšs konts ļoti motivē :D

Man tas ir primārais motivators. Priekš manīm neeksistē darbs, kas man liktos vienlaicīgi jēgpilns, finansiāli ienesīgs un patīkams.
17.12.2019 21:02 |
 
Kārtot pēc: jaunākā, vecākā
 

Pievieno savu komentāru

Nepieciešams reģistrēties vai autorizēties, lai pievienotu atbildi!
   
vairāk  >

Aptauja

 
Vai forumā publiski vajadzētu rādīt arī negatīvos vērtējumus (īkšķis uz leju) komentāriem?
  • Jā, jāredz arī negatīvie vērtējumi
  • Nē, lai paliek redzams tikai pozitīvais vērtējums
  • Nezinu, nav viedokļa
  • Cits