Kārtot pēc: jaunākā, vecākā
 

Jautājums mediķiem

 
Reitings 48
Reģ: 08.02.2017
sveiki!
Esmu sava pirmā fonendoskopa meklējumos, un esmu noskatījusi 3MLittmann classic. Varbūt kāds ir ar šo firmu strādājis un ir atsauksmes, vai dzird labi un šis instruments ir tās naudiņas vērts :)
Liels paldies jau iepriekš!
16.12.2019 13:37 |
 
Reitings 1892
Reģ: 17.09.2019
Atkarībā kam tev vajag? Un vai tev to vajadzēs daudz izmantot?
Zinu daudzus nu jau kolēģus kuri pirms prakses izsvieda lielu naudu uz fonendoskopiem un beigās nemaz nevajadzēja vai aizgāja tālāk uz rezidentūrū, kur fonendoskops nav vajadzīgs.
Ja jau esi praktizējošs ārsts un zini ka tev vajag labu kvalitatīvu mantu kura ilgi kalpos tad teikšu lai iet, jo tā firma tiešām ir laba priekšs cenas. Vienīgais paskaties vai viņam ir iespējams dabūt tos maināmos puļķīšus kuri liekas ausī, jo man ir mazākas ausis un tāpēc dažkārt sāp dēļ tā ka nav maināmi. Pašai ir little docotr firmas kurš salīdzinājumā ar Littmann ir ļoti lēts, bet manām vajadzībām pietiek. Ja tev ir jāstrādā ar plaušu vai sirds pacientiem, kur daudz jāklausās tad tāds "lētais" variants nederēs.
Ja esi students tad nepirktu tādu, ja esi ārsts tad ir labs.
16.12.2019 14:47 |
 
Reitings 48
Reģ: 08.02.2017
Kiskismau @ 16.12.2019 14:47
Atkarībā kam tev vajag? Un vai tev to vajadzēs daudz izmantot?
Zinu daudzus nu jau kolēģus kuri pirms prakses izsvieda lielu naudu uz fonendoskopiem un beigās nemaz nevajadzēja vai aizgāja tālāk uz rezidentūrū, kur fonendoskops nav vajadzīgs.
Ja jau esi praktizējošs ārsts un zini ka tev vajag labu kvalitatīvu mantu kura ilgi kalpos tad teikšu lai iet, jo tā firma tiešām ir laba priekšs cenas. Vienīgais paskaties vai viņam ir iespējams dabūt tos maināmos puļķīšus kuri liekas ausī, jo man ir mazākas ausis un tāpēc dažkārt sāp dēļ tā ka nav maināmi. Pašai ir little docotr firmas kurš salīdzinājumā ar Littmann ir ļoti lēts, bet manām vajadzībām pietiek. Ja tev ir jāstrādā ar plaušu vai sirds pacientiem, kur daudz jāklausās tad tāds "lētais" variants nederēs.
Ja esi students tad nepirktu tādu, ja esi ārsts tad ir labs.

Paldies par viedokli!
Strādāju uzņemšanā un NMPD
16.12.2019 14:52 |
 
Reitings 11
Reģ: 16.12.2019
Es izmantoju Littmann cardiology 3, bet standarta classic 2/3 noteikti arī būs pietiekami labs un arī man bija classoc 3 pirmstam un ar to biju pilnīgi apmierināta, cardiology 3 saņēmu dāvanā personalizētu, savādāk nemaz nebūtu mainījusi.
16.12.2019 16:29 |
 
Reitings 48
Reģ: 08.02.2017
heulwen @ 16.12.2019 16:29
Es izmantoju Littmann cardiology 3, bet standarta classic 2/3 noteikti arī būs pietiekami labs un arī man bija classoc 3 pirmstam un ar to biju pilnīgi apmierināta, cardiology 3 saņēmu dāvanā personalizētu, savādāk nemaz nebūtu mainījusi.
paldies par viedokli! :)
Classic3 skaņas izolācija bija laba? Piemēram salīdzinot ar lētākiem variantiem.
Cik esmu mēģinājusi citus, neviens nav īpaši iepaticies.
16.12.2019 16:57 |
 
Kārtot pēc: jaunākā, vecākā
 

Pievieno savu komentāru

Nepieciešams reģistrēties vai autorizēties, lai pievienotu atbildi!
   
vairāk  >

Aptauja

 
Vai forumā publiski vajadzētu rādīt arī negatīvos vērtējumus (īkšķis uz leju) komentāriem?
  • Jā, jāredz arī negatīvie vērtējumi
  • Nē, lai paliek redzams tikai pozitīvais vērtējums
  • Nezinu, nav viedokļa
  • Cits