Kārtot pēc: jaunākā, vecākā
 

Tiesību zinātnes RSU

 
Reitings 23
Reģ: 09.10.2019
Sveikas!
Varbūt kāda šeit studē vai ir studējusi tiesību zinātnes bakalaura studiju programmā RSU un var padalīties ar atsauksmēm?
Interesē pasniedzēju attieksme pret studentiem, kā arī mācību slodze. Saistībā ar slodzi vairāk interesē, vai mājās veicamie uzdevumi ir sakarīgi (vai nav regulāri jāraksta visādi bezjēdzīgi "palagi" un tml.), kā arī vai darot visu pašai un savlaicīgi atliek laiks arī privātajai dzīvei.
16.12.2019 10:17 |
 
Reitings 238
Reģ: 30.11.2019
Man liekas, ka bezjēdzīgie palagi ir jāraksta visur, neatkarīgi kur un par ko studē.
Visi jau saka, ka RSU tikai medicīnu, pārējais papīra pēc
Ieej Rsu mājaslapā un paskaties lekciju sarakstu uz katru dienu, tad jau sapratīsi apmēram.
16.12.2019 23:29 |
 
Reitings 460
Reģ: 31.12.2018
Kāpēc tieši RSU padomā?
Heraklyon @ 16.12.2019 10:17
Sveikas!
Varbūt kāda šeit studē vai ir studējusi tiesību zinātnes bakalaura studiju programmā RSU un var padalīties ar atsauksmēm?
Interesē pasniedzēju attieksme pret studentiem, kā arī mācību slodze. Saistībā ar slodzi vairāk interesē, vai mājās veicamie uzdevumi ir sakarīgi (vai nav regulāri jāraksta visādi bezjēdzīgi "palagi" un tml.), kā arī vai darot visu pašai un savlaicīgi atliek laiks arī privātajai dzīvei.
18.12.2019 00:30 |
 
Reitings 23
Reģ: 09.10.2019
konotiek @ 18.12.2019 00:30
Kāpēc tieši RSU padomā?

Domāju par RSU, jo man interesē medicīnas tiesības un tiesu medicīna, kā arī krimināltiesības (turklāt man jau ir darbs, kas saistīts ar krimināltiesībām) un RSU programma piedāvā tieši to, kas mani interesē visvairāk.
LU jau esmu ieguvusi bakalaura grādu citā nozarē un tur otru reizi kāju spert negribas.
Turībā jau ir iegūta 1.līmeņa (koledžas) augstākā izglītība tiesību zinātnēs. Nav tā, ka man Turība nepatika, bet, kā jau teicu, mani vairāk uzrunā Stradiņu programma.
18.12.2019 10:31 |
 
Reitings 81
Reģ: 08.01.2019
Heraklyon @ 18.12.2019 10:31

Domāju par RSU, jo man interesē medicīnas tiesības un tiesu medicīna, kā arī krimināltiesības (turklāt man jau ir darbs, kas saistīts ar krimināltiesībām) un RSU programma piedāvā tieši to, kas mani interesē visvairāk.
LU jau esmu ieguvusi bakalaura grādu citā nozarē un tur otru reizi kāju spert negribas.
Turībā jau ir iegūta 1.līmeņa (koledžas) augstākā izglītība tiesību zinātnēs. Nav tā, ka man Turība nepatika, bet, kā jau teicu, mani vairāk uzrunā Stradiņu programma.
tur arī nav sesijas
18.12.2019 13:03 |
 
Reitings 460
Reģ: 31.12.2018
Heraklyon @ 18.12.2019 10:31

Domāju par RSU, jo man interesē medicīnas tiesības un tiesu medicīna, kā arī krimināltiesības (turklāt man jau ir darbs, kas saistīts ar krimināltiesībām) un RSU programma piedāvā tieši to, kas mani interesē visvairāk.
LU jau esmu ieguvusi bakalaura grādu citā nozarē un tur otru reizi kāju spert negribas.
Turībā jau ir iegūta 1.līmeņa (koledžas) augstākā izglītība tiesību zinātnēs. Nav tā, ka man Turība nepatika, bet, kā jau teicu, mani vairāk uzrunā Stradiņu programma.

Jā, par to Stardiņu sasaiti ar krimināltiesīby jomu esmu dzirdējusi.
Runājot par LU, juridiskā fakultāte ir līmenī(vismaz cik nu man iespaids radās pa šo semestri), pasniedzēji ir izcili(skatot viņu darba pieredzes, kotēšanos augsos amatos, publikācijas... attieksme kopumā patīk arī(bet man jau tikai pirmais kurss, nevaru neko diži spriest, baumu līmenī esmu dzirdējusi visu ko))
Bet veiksmi ar lēmuma pieņemšanu! :)
18.12.2019 23:26 |
 
Kārtot pēc: jaunākā, vecākā
 

Pievieno savu komentāru

Nepieciešams reģistrēties vai autorizēties, lai pievienotu atbildi!
   
vairāk  >

Aptauja

 
Vai forumā publiski vajadzētu rādīt arī negatīvos vērtējumus (īkšķis uz leju) komentāriem?
  • Jā, jāredz arī negatīvie vērtējumi
  • Nē, lai paliek redzams tikai pozitīvais vērtējums
  • Nezinu, nav viedokļa
  • Cits