Ziemassvetki

 
Reitings 64
Reģ: 14.01.2019
Sveikas, Damas!
Ziemassvetki nav aiz kalniem.
Kada jau ir izdomajusi, ko davinat Ziemassvetkos savam virietim?
(Padalaties ar idejam:)
14.12.2019 15:44 |
 
Reitings 1892
Reģ: 17.09.2019
Dāvinu to kas patīk vai ir grib (pats teica ka grib, bet nezin vai vajag).
Šogad būs zeķes ar haizivīm. Tas saistīts ar vienu joku par kuru bieži smejamies. Viņam patīk visādas krāsainas un interesantas zeķes. Citreiz dāvinu kādu datorspēli.
Viss jau ir atkarīgs no tā kas tavam vīrietim patīk.
14.12.2019 23:31 |
 
10 gadi
Reitings 1529
Reģ: 27.03.2011
bulta @ 14.12.2019 23:02
Blanche, jo vecāks palieku, jo mazāk spēj iepriecināt materiālas vērtības.
Trāpīt pareizajā materiālajā vērtībā būs praktiski neiespējami, lai, personīgi es, šo dāvanu atcerētos. Es noteikti atcerēšos burvīgi pavadītu dienu kādā muižā vai skaistā viesu namā ar burvīgu ainavu, bet kaut kādu sporta pulksteni?
protams, ja vīrietis ikdienā nēsā uzvalku, tad var nopirkt kasti šlipsēm, ja tāds nav, vai pašas šlipses, ja vēl ir brīva vieta tām. ja vīrietis nesā pulksteņus, tad pulksteni gan lab;āk nedāvināt, ja vien precīzi nav zināms kādu pulksteni vīrietis vēlas, var uzdāvināt pulksteņu uzgriešanas kasti. Ja vīrietis ciena vīnu, var uzdāvināt sudraba korķu viļķi. Jādāvina ir lietas ar pievienoto vērtību. Paliekošas lietas. Taču atkārtojos - būs ļoti grūti trāpīt ar pareizu dāvanu. Ļoti.
Kartiņas ir fine, tās pieskaitam pie mīlestības ;)

Nu tur Tev piekrītu. :) Laiks ir vislielākā dāvana, ko var veltīt viens otram.
14.12.2019 23:06 |
 
Reitings 437
Reģ: 10.11.2019
Blanche, jo vecāks palieku, jo mazāk spēj iepriecināt materiālas vērtības.
Trāpīt pareizajā materiālajā vērtībā būs praktiski neiespējami, lai, personīgi es, šo dāvanu atcerētos. Es noteikti atcerēšos burvīgi pavadītu dienu kādā muižā vai skaistā viesu namā ar burvīgu ainavu, bet kaut kādu sporta pulksteni?
protams, ja vīrietis ikdienā nēsā uzvalku, tad var nopirkt kasti šlipsēm, ja tāds nav, vai pašas šlipses, ja vēl ir brīva vieta tām. ja vīrietis nesā pulksteņus, tad pulksteni gan lab;āk nedāvināt, ja vien precīzi nav zināms kādu pulksteni vīrietis vēlas, var uzdāvināt pulksteņu uzgriešanas kasti. Ja vīrietis ciena vīnu, var uzdāvināt sudraba korķu viļķi. Jādāvina ir lietas ar pievienoto vērtību. Paliekošas lietas. Taču atkārtojos - būs ļoti grūti trāpīt ar pareizu dāvanu. Ļoti.
Kartiņas ir fine, tās pieskaitam pie mīlestības ;)
14.12.2019 23:02 |
 
10 gadi
Reitings 1529
Reģ: 27.03.2011
bulta @ 14.12.2019 22:35
Atkārtošos - vīrietim jādāvina laiks, mīlestība un zelts. Pārējo viņš pats nopirks.
Ja nu ļoti gribās ko taustāmu dāvināt, tad es teikšu, ka vīrietim jādāvina ļoti labus mehāniskos rokas instrumentus. Tādus, kuri ir mūžīgi un kuri tiks nodoti no paaudzes paaudzē.

Nav taisnība. Jāzina, kas patīk vīrietim un tas arī jādāvina. Un par to būs priecīgs. Vienmēr klāt dāvanai dāvināju pašas zīmētu kartīti un pašsacerētu pantiņu, kas atbilst mums. ? un nav mums 20 gadu. ?
Un vienmēr teica, ka tā ir labākā dāvana, vienmēr visas kartītes krāja un tā. Skan varbūt smieklīgi, bet nu viņam patika. Tā ka daudz kas atkarīgs no vīrieša. Un ir lietas, ko pats sevi vienkārši nenopirktu un ne jau tāpēc, ka nav naudas.
14.12.2019 22:49 |
 
Reitings 437
Reģ: 10.11.2019
Atkārtošos - vīrietim jādāvina laiks, mīlestība un zelts. Pārējo viņš pats nopirks.
Ja nu ļoti gribās ko taustāmu dāvināt, tad es teikšu, ka vīrietim jādāvina ļoti labus mehāniskos rokas instrumentus. Tādus, kuri ir mūžīgi un kuri tiks nodoti no paaudzes paaudzē.
14.12.2019 22:35 |
 
Reitings 199
Reģ: 23.12.2017
Dāvināšu dāvanu karti vīriešu apģērbu veikalā
14.12.2019 21:38 |
 
Reitings 257
Reģ: 19.07.2017
Manējam patīk gadžeti. Šogad uzdāvināju Huawei GT 2 viedpulksteni. Prieks viņa noderīgs, izmanto gan zvanus uz pulksteni, gan mūziku klausās. Telefons nav tik bieži rokās vairs. Viss jau atkarīgs kas kuram patīk. Manējais zeķes dāvanā negrib saņemt, lai gan nesaprotu kas tur tāds. Es ar prieku zeķes saņemu, visu gadu kājas nesalst. ?
14.12.2019 21:10 |
 

Pievieno savu komentāru

Nepieciešams reģistrēties vai autorizēties, lai pievienotu atbildi!