Kārtot pēc: jaunākā, vecākā
 

Couchsurfing pieredze

 
Reģ. 13.12.2019
Sveiki visiem.
Apsveru domu varbūt pirmo reizi izmēģināt couchsurfing, jo tas ietaupa tik lielu naudu ceļojuma laikā un ir kļuvis tik populārs.
Vēlējos dzirdēt citu cilvēku pieredzi, knifus, lietas kas jāņem vērā, piesardzības pasākumi, kādus cilvēkus izvēlaties un pēc kādiem kritērijiem.
Lūdzu, lūdzu, izpaužaties,ja ir pieredze šajā pasākumā. 😅
Paldies jau iepriekš! 😇
13.12.2019 20:08 | Saite
 
Reģ. 03.02.2019
Iemetīšu savas piecas kapeikas 😊😁pieredzes nav, bet paziņas bieži izmanto. Visas reizes bijis ok. Pārsvarā gadoties cilvēki, kas laipni uzņem, izgulda un pacienā ar vakariņām, brokastīm kas esot super, jo vari izmēģināt citas valsts virtuvi. Esot pat gadījies palikt pie jauniešiem un tie vakarā vel izveda ekskursijā pa pilsētu.
13.12.2019 21:20 | Saite
 
Reģ. 13.12.2019
vienkaarssaa @ 13.12.2019 21:20
Iemetīšu savas piecas kapeikas ??pieredzes nav, bet paziņas bieži izmanto. Visas reizes bijis ok. Pārsvarā gadoties cilvēki, kas laipni uzņem, izgulda un pacienā ar vakariņām, brokastīm kas esot super, jo vari izmēģināt citas valsts virtuvi. Esot pat gadījies palikt pie jauniešiem un tie vakarā vel izveda ekskursijā pa pilsētu.

Jauki to dzirdēt. :) Uzreiz nedaudz vairāk iedrošina 😁☺
Vai ir vēl kāda atsauksme?
18.12.2019 21:42 | Saite
 
Reģ. 10.05.2011
Būtiski saprast, ka couchsurfing nav vienkārši iespēja iegūt bezmaksas nakstmītni, bet gan pieredzes apmaiņa un veids, kā iepazīt citas kultūras un tradīcijas, domāšanu. Svešs cilvēks ielaiž tevi savā mājā un dzīvē uz brīdi, tāpēc pret to jāizturas ar lielu cieņu un atbildību. Esi pieklājīga, kārtīga, atvērta, draudzīga, piedāvā palīdzēt ar gatavošanu, interesējies par hostu un viņa valsti, aizved kādu suvenīru no LV, esi gatava dalīties ar savu pieredzi, stāstiem par dzīvi utt.
Manuprāt, kamēr vien izvēlies hostus ar labām atsauksmēm no citiem ceļotājiem, nevar nošaut garām.
Es gan dodu priekšroku palikt airbnb vai hoteļos, bet couchsurfing izmantoju, lai satiktos ar kādu hostu pa dienu vai vakarā uz ekskursiju pa pilsētu un vienkārši forši papļāpātu. Manā skatījumā lokālie couchsurfing hosti ir izcils veids, kā labāk iepazīt pilsētu un valsti, vietējo cilvēku domāšanu un, protams, nokļūt visforšākajos bāros, muzejos un apskates objektos, ko citādi kā tūrists visdrīzāk neatrastu.
18.12.2019 22:54 | Saite
 
Kārtot pēc: jaunākā, vecākā
 

Pievieno savu komentāru

Nepieciešams reģistrēties, lai pievienotu atbildi!
Emojis are from "Twemoji" by Twitter - Graphics are licensed under CC-BY 4.0 Open Source.
vairāk

Aptauja

 
Vai forumā vajag ieviest iespēju labot savu ierakstu pēc tā publicēšanas?
  • Jā, 5 minūšu laikā
  • Jā, 10 minūšu laikā
  • Nē, nevajag
  • Nezinu, nav viedokļa
  • Cits