Kārtot pēc: jaunākā, vecākā
 

balles dejas

 
Reitings 460
Reģ: 31.12.2018
Sveiki!
Smieklīga problēma - bet es neprotu dejot! Un visapkārt tagad balles, gribas aiziet...bail, ka izblamēšos.
Kā jūs iemācījaties dejot balles dejas? šķiet, ka visi tik nepiespiesti prot un es viena nē... vai gājāt kādos deju kursos?
13.12.2019 10:16 |
 
Reitings 238
Reģ: 30.11.2019
Manuprāt, uz tādām ballēm neviens nemācās dejot. Viss notiek dabiski.
Tāpēc arī lielākā daļa iedzer balles laikā, lai atslābinātos un viss aizietu dabiski. Un visiem vienalga kā tu dejo. Neviens neskatās , jo tur ir vēl tik daudz tie dejotāji.
Padoms - velc ļoti ērtus apavus. Kādas skaistas kurpītes vai laiviņas. Ar papēžiem šitās LU balles neizdejosi?
13.12.2019 11:08 |
 
Reitings 460
Reģ: 31.12.2018
Brunetee @ 13.12.2019 11:08
Manuprāt, uz tādām ballēm neviens nemācās dejot. Viss notiek dabiski.
Tāpēc arī lielākā daļa iedzer balles laikā, lai atslābinātos un viss aizietu dabiski. Un visiem vienalga kā tu dejo. Neviens neskatās , jo tur ir vēl tik daudz tie dejotāji.
Padoms - velc ļoti ērtus apavus. Kādas skaistas kurpītes vai laiviņas. Ar papēžiem šitās LU balles neizdejosi?

hah, par apaviem piekrītu, atceros kā studentu “Aristotelī” man pēc tam sāpēja kājas un kad sāka skanēt “tusonu” mūzika nevarēju nemaz padejot, jo nav kaut kā ērti uz papēžiem...
13.12.2019 11:24 |
 
Reitings 238
Reģ: 30.11.2019
Apavi+dzēriens un viss aizies.
Es uz ballēm arī negribēju iet šī iemesla dēļ. Kad aizgāju, sapratu, ka visiem vienalga. Visi iedzer un panesās?
Ja tev ir kāds īpašs cilvēks ar ko dejosi, vari iepriekš izmēģināt ar viņu,nu ja tas ir tavs puisis vai citādi ?
13.12.2019 11:55 |
 
Kārtot pēc: jaunākā, vecākā
 

Pievieno savu komentāru

Nepieciešams reģistrēties vai autorizēties, lai pievienotu atbildi!
   
vairāk  >

Aptauja

 
Vai forumā publiski vajadzētu rādīt arī negatīvos vērtējumus (īkšķis uz leju) komentāriem?
  • Jā, jāredz arī negatīvie vērtējumi
  • Nē, lai paliek redzams tikai pozitīvais vērtējums
  • Nezinu, nav viedokļa
  • Cits