Kārtot pēc: jaunākā, vecākā
 

Vai tā ir krāpšana?

 
Reitings 1914
Reģ: 28.04.2019
Ievēroju, ka viena meitene manam puisim aktīvi sākusi sekot facebook un reaģēt uz postiem. Uzgāju uz viņas profilu un skatos, ka viņš viņai arī sācis reaģēt uz postiem. Ne uz bildēm, bet visu ko šēro. Man tas liekas dīvaini, jo liekas kā uzmanības pievēršana. Es piemēram arī šēroju, bet nereaģēju nevienam citam vīrietim likes zem tā, jo kāda vajadzība.. To ko manējais dara ir noteikti uzmanības pievēršana pretī, kā jums liekas?
Vai tā skaitās kā krāpšana?
13.12.2019 08:35 |
 
Reitings 762
Reģ: 13.12.2017
Tā nav krāpšana! Ja pajautātu vai nākotnē viņš nokrāptu, tad es teiktu, ka jā.
Ja Tev ir nopietnas attiecības un Tu mīlu otru, tad Tev ir vienalga par pārējiem, Tu nesēdētu i-netā un nepievērstu citām uzmanību.
Tas būtu tāpat kā dzīvē darba kolēģei aktīvi pievērst uzmanību,smaidīt, izteikt komplimentus, reaģēt uz katru viņas teikumu. It kā nav krāpšana, bet solis uz to.
Es spriežu pēc sevis un savām attiecībām, ja attiecībās viss ir kārtībā, tad ir pilnīgi vienalga par pretējo dzimumu, Tu viņu neizskati kā kandidātu ar ko veidot jebkādas attiecības. Tāpat kā mums abiem nav pretējā dzimuma draugu ar ko regulāri tiktos un tusētos.
13.12.2019 08:52 |
 
Reitings 1892
Reģ: 17.09.2019
Krāpšana tā vēl PAGAIDĀM nav.
Kad man bija simpātijas pret savu tagadējo draugu arī aktīvi sekoju viņam facbook spiedu, like viņa postiem utt. Vienkārši gaidīju brīdi kad uzrakstīt un sākt sarunu.
Manuprāt, ja esi mīlošās attiecībās tad nav ne vēlmes ne laika sekot citiem profiliem un izrādīt tādu interesi. Ja tās ir noturīgas un uzticīgas attiecības, tad par pretējo dzimumu ir vienalga.
Protams, atnāks te tūlīt MGTOW vai kāds cits vīriešu dzimtas pārstāvis ar dīvaino domāšanu, ka ir normāli siekaloties gar citām vecenēm, ja blakus ir savējā. Un teiks ka vīrietim tas ir ieprogramēts gēnos lai gan ir pagājuši vairaki miljoni gadu un mēs sen vairs neesam pērtiķuveidīgie kuri ēd paši savas fekālijas, kad ir maz ēdiena....
Izrunā to ar savu draugu. Paskaties varbūt attiecībās kaut kas ir mainījies.
13.12.2019 09:05 |
 
Reitings 775
Reģ: 30.09.2019
Es gan nepiekritu , FB man ir tieši daži cilvēki kuri šēro ierakstus “pa manam”, tas teikt sakrīt humora izjuta. Un tajiem arī es reakcijas spiežu. Un tas nenozīmē ka man būtu uz viņiem kādas intereses, citreiz pat speciali neko neuzspiežu lai tas cilvēks nesāk padomāt , ka es jau stalkoju viņu. ?Arī esmu ieverojusi ka man spiež noteikti cilvēki . Ja ievērotu visus ierakstus tad izceltos pāris noteikti.
Man šķiet , ka esi par daudz sadomājusies, bet es tevi saprotu, jo zinot sevi un ja būtu Tava vietā es arī sadomatos un būtu nepatīkami. ? sievietes vienkārši par daudz nevajadzīgi domā.
13.12.2019 09:23 |
 
Reitings 1914
Reģ: 28.04.2019
Bet tā meitene saspiež laikus viņam visos postos. Nav tā, ka tikai vienam smieklīgam, bet visiem.. savukārt, viņš dažiem viņas postiem, bet nu skatos, ka agrāk nebija spiedis, tikai tagad sāka, kad šī viņam parādijās laikos. Sanāk tā ir uzmanības pievēršana, es tā uzskatu. Vienīgais satraucos, vai nav iespēja, ka viņi sākuši čatot, vai viņa sākusi rakstīt.. Viss jau iespējams :(
13.12.2019 09:34 |
 
Reitings 775
Reģ: 30.09.2019
Tad tai meitenei noteikti visdrīzāk ir interese pret viņu, bet nav teikts ka viņam arī.
Pavēro kā viņš izturas, vai neslēpj telefonu, nesarakstās vai nav mainījusies attieksme.
13.12.2019 09:44 |
 
Reitings 583
Reģ: 04.03.2015
Krāpšana jau nav no tikai like spiešanas, bet, ja tie ir vairāki posti un piem. Galvenokārt viņas, tad nav diez ko pozitīvi. Varbūt viņš spiež visiem like? Par cik mans vīrietis nelieto soc portālus, man grūti spriest, bet es pati šad tad uzspiežu like uz jaunības dienu draugu foto, jo prieks, ka labi izskatās :) bet tam nav zemtekstu, citus vīriešus neuzlūkoju kā vīriešus :D
13.12.2019 10:15 |
 
Reitings 331
Reģ: 15.11.2019
Padari savu dzīvi aizraujošu, iepriecini sevi ar izaugsmi un pārliecību par sevi. Atrodi hobiju ? Reāli atrisinasies viss ?
13.12.2019 11:32 |
 
Reitings 471
Reģ: 17.12.2012
Kas tieši atrisināsies, atrodot hobiju? Tas, ka tev aiz muguras sāks ko darīt? Zinu šādas situācijas! Pēc tam abi laikotāji sāk sarakstīties, satikties un tas viss virzās tālāk. Parunā ar to cilvēku un, ja sāk mest stulbus attaisnojumus, ka tas esot normāli un nepārtrauks to, tad izdari secinājumus pati!
13.12.2019 11:36 |
 
Reitings 331
Reģ: 15.11.2019
coconut_xoxo @ 13.12.2019 11:36
Kas tieši atrisināsies, atrodot hobiju? Tas, ka tev aiz muguras sāks ko darīt? Zinu šādas situācijas! Pēc tam abi laikotāji sāk sarakstīties, satikties un tas viss virzās tālāk. Parunā ar to cilvēku un, ja sāk mest stulbus attaisnojumus, ka tas esot normāli un nepārtrauks to, tad izdari secinājumus pati!

Kādas sievietes krāpj? Laimīgas un apmierinātas ar dzīvi vai tādas,kuras čeko FB laikus? Nopietni? Kā tam varbūt laiks un gribasspēks vispār?
Un jā, protams, sarīkot skaidrošanos.. par ko? ? Vienīgais,ko tas čalis sapratīs ir tas, ka meitenei kompleksi ir vairāk kā vesalais saprāts
13.12.2019 11:41 |
 
Reitings 1892
Reģ: 17.09.2019
Kādas sievietes krāpj? Laimīgas un apmierinātas ar dzīvi vai tādas,kuras čeko FB laikus? Nopietni?

Nopietni? Tātad sanāk ka sieviete pati vainīga pie tā ka vīrietis viņu krāpj. Ja tu esi sieviete tad ar ļot šķibu domāšanu. Jo pēc tādas loģikas sanāk ka sieviete pati vainīga ka viņu izvaroja...
Arī laimīgas sievietes tiek krāptas un hobija tur nav nekada sakara. Tur vainīgas ir vīrieša vērtības un domāšana.
13.12.2019 12:07 |
 
Reitings 331
Reģ: 15.11.2019
Kiskismau @ 13.12.2019 12:07

Nopietni? Tātad sanāk ka sieviete pati vainīga pie tā ka vīrietis viņu krāpj. Ja tu esi sieviete tad ar ļot šķibu domāšanu. Jo pēc tādas loģikas sanāk ka sieviete pati vainīga ka viņu izvaroja...
Arī laimīgas sievietes tiek krāptas un hobija tur nav nekada sakara. Tur vainīgas ir vīrieša vērtības un domāšana.

Kā? Nu kā, Tu nonāci pie domas par izvarošanu? Un vēl pati vainīga!? ? Jesus!
13.12.2019 12:17 |
 
Reitings 1892
Reģ: 17.09.2019
Kā? Nu kā, Tu nonāci pie domas par izvarošanu? Un vēl pati vainīga!? ? Jesus!

Nu kā tu saki ka sieviete pati vainīga ka vīrietis krāpj,jo viņai nav hobiju, tātad ja sieviete iet viena pa ielu vēlu vakarā tad tā ir viņas vaina ka viņa ir viena un tur stāv nogribējies vīrietis... Tieši tā pat kā sievietes hobiji ietekmē to vai viņas vīrietis siekalosies un krāps viņu.
13.12.2019 12:27 |
 
Reitings 331
Reģ: 15.11.2019
Kiskismau @ 13.12.2019 12:27

Nu kā tu saki ka sieviete pati vainīga ka vīrietis krāpj,jo viņai nav hobiju, tātad ja sieviete iet viena pa ielu vēlu vakarā tad tā ir viņas vaina ka viņa ir viena un tur stāv nogribējies vīrietis... Tieši tā pat kā sievietes hobiji ietekmē to vai viņas vīrietis siekalosies un krāps viņu.

Kur tā ir rakstīts? ?
13.12.2019 12:28 |
 
Reitings 1892
Reģ: 17.09.2019
Kiki007
Sāc to spēlīti- "kur tā ir rakstīts..."Ar tādiem vārdiem precīzi nav rakstīt, bet tāda ir tava doma.
Kādas sievietes krāpj? Laimīgas un apmierinātas ar dzīvi vai tādas,kuras čeko FB laikus?
Padari savu dzīvi aizraujošu, iepriecini sevi ar izaugsmi un pārliecību par sevi. Atrodi hobiju ? Reāli atrisinasies viss

Sāksi zīmēt vai dejot un vīrietis vairāk nespiedīs like citām sievietēm? Vai arī to nebūs laika pamanīt un kamēr būs deju trenniņā viņš mājāš vedīs citas sievietes un jūsu gultā nodarbosies ar seksu. Reāli muļķīgs padoms bet pati nevēlies to atzīt.
13.12.2019 12:32 |
 
Reitings 169
Reģ: 20.06.2015
Man pašai ir smieklīgi draugi facebookā, kur “sharo” smieklīgas bildes un video, protams, tos ierakstus “noreaktoju”, kā arī draugu bildēm spiežu like. Ir arī pàris pretējā dzimuma draugi, kas messengerī sūta video vai memes, bet, vai es domāju iet pa kreisi? Nu nē. Ir reizes, kad arī par to konkrēto video/bildi nedaudz pačatojam, bet neko vairàk. Tie ir veci draugi un attiecību dēļ nedomāju pārtraukt pavisam kontaktus ar draugiem, kurus pazīstu 5x ilgāk nekā savu puisi. Bet man citi puiši galīgi neinteresē. Iesaku tev nomierināties, ja būs pamats domāt, ka krāpj, tad arī sāksi stresot, pirms laika - navajag. Ja stresosi, puisis to pamanīs, sāksies nesaskaņas un beigu beigās tiešām attiecības izjuks, jo puisis neizturēs spriedzi.
13.12.2019 12:40 |
 
Reitings 331
Reģ: 15.11.2019
Kiskismau @ 13.12.2019 12:32
Kiki007
Sāc to spēlīti- "kur tā ir rakstīts..."Ar tādiem vārdiem precīzi nav rakstīt, bet tāda ir tava doma.
Sāksi zīmēt vai dejot un vīrietis vairāk nespiedīs like citām sievietēm? Vai arī to nebūs laika pamanīt un kamēr būs deju trenniņā viņš mājāš vedīs citas sievietes un jūsu gultā nodarbosies ar seksu. Reāli muļķīgs padoms bet pati nevēlies to atzīt.

Es neskatos sava vīra FB, telefonu, vispār nedomāju par to vai viņš mani krāpj! Tas ir zem mana goda. Meitene,kas spiež like FB nav mana konkurente. Man uzticība ir pašsaprotama. Ja mans vīrs to pārkāptu tā būtu viņa problēma...lai vai ko viņš darītu-es būšu laimīga, ar viņu, bez viņa vai ar kādu citu.
Kādēļ es jūtos tik pārliecināta- es domāju par sevi, savu pašsajūtu. Man nav laika čakarēt vīram prātu-es sportoju, rūpējos par savu izskatu, man ir darbs,kas patīk, lieliski draugi! Es atnaku mājās priecīga un saku, ka viņš ir mans lieliskais macho...kāpēc,lai es būtu vainīga pie krāpšanas!? ?
13.12.2019 12:48 |
 
Reitings 199
Reģ: 23.12.2017
Piekrītu, ka krāpšana nav atkarīga no tā, ir vai nav sievietei hobiji, bet gan no vīrieša. Par hobijiem es vēl piekristu, ja sieviete visu dienu sēž mājas, tad var nodarboties ar hobijiem, lai nav tas vīrietis viņas pasaules centrs un lai viņam viņa nesāk palikt “pārāk daudz” kas var novest pie attiecību izjukšanas, taču, ne tad, ja sievietes dzīve tā jau ir piepildīta-darbs, bērni, draugi, radi, varbūt vēl mājdzīvnieks, tad hobija ieviešana, manuprāt, neko īpaši vairs nemainīs. Ja vecis būs krāpejs, viņs to tik vien gaidīs, kad šī būs āra pa durvīm uz savu sporta zāli vai adīšanas klubiņu, lai tik varētu darīt ko grib. Un krāpj arī pašpārliecinātas un ļoti skaistas sievietes, ka jau teicu, atkarīgs no vīrieša viss. Tā es uzskatu.
13.12.2019 13:05 |
 
Reitings 1914
Reģ: 28.04.2019
Smieklīgi, domāt, ka man sēžot fb nav hobiju.
Man ir vairāk hobiju un darba nekā viņam, btw. Tādus sīkumus, kā šīs meitenes likes es pamanīju nejauši, nejau es sēžu speciāli un stalkoju kas, kam nospieda. Jo iepriekš es viņu nekad nebiju redzējusi viņa fb, protams, man kā meitenei interesanti redzēt, kas tā parādijusies. Intereses pēc tikai iečekoju. Tā, pirms šī gadījuma viņš nebija spiedis nevienai likes. Tapēc var arī saprast kinda kapēc es dīvaini mazliet jūtos par šo.
13.12.2019 13:06 |
 
Reitings 1914
Reģ: 28.04.2019
Viņam sēdēt internetā ir laiks visu dienu :D es internetu lietoju tikai sarakstoties, vai pa retam laiku nosist, kaut ko pačekot. Tā, nekad nebija iemesls kam tādam pievērst uzmanību.
13.12.2019 13:12 |
 
Reitings 331
Reģ: 15.11.2019
sla @ 13.12.2019 13:06
Smieklīgi, domāt, ka man sēžot fb nav hobiju.
Man ir vairāk hobiju un darba nekā viņam, btw. Tādus sīkumus, kā šīs meitenes likes es pamanīju nejauši, nejau es sēžu speciāli un stalkoju kas, kam nospieda. Jo iepriekš es viņu nekad nebiju redzējusi viņa fb, protams, man kā meitenei interesanti redzēt, kas tā parādijusies. Intereses pēc tikai iečekoju. Tā, pirms šī gadījuma viņš nebija spiedis nevienai likes. Tapēc var arī saprast kinda kapēc es dīvaini mazliet jūtos par šo.

tieši tā! Nebojā savu lielisko dienu dēļ sīkumiem ? Krāpšana ir tad,kad krāpj. Tu esi tieši tik lieliska,lai par to nebūtu neuztraucās...izdarīs, izdarīs viņa zaudējums ✌️
13.12.2019 13:14 |
 
Kārtot pēc: jaunākā, vecākā
 

Pievieno savu komentāru

Nepieciešams reģistrēties vai autorizēties, lai pievienotu atbildi!
   
vairāk  >

Aptauja

 
Vai forumā publiski vajadzētu rādīt arī negatīvos vērtējumus (īkšķis uz leju) komentāriem?
  • Jā, jāredz arī negatīvie vērtējumi
  • Nē, lai paliek redzams tikai pozitīvais vērtējums
  • Nezinu, nav viedokļa
  • Cits
vairāk  >

Lietotāji online (4)