Kārtot pēc: jaunākā, vecākā
 

14 PADOMI TINDER PANĀKUMIEM

 
Reitings 554
Reģ: 04.12.2019
Sveiciens!
Pati esmu no laukiem (Valmiera). Zinu, ka mums daudzām, kuras dzīvo tālāk no Rīgas, ir grūti sameklēt normālus vīriešus. Talkā nāk Tinder, taču arī tur nav vienkārši- ir distances ierobežojumi, kas dziļos laukos vispār nedod normālas iespējas. Tāpat arī jārēķinās, ka Rīgas vīrieši uz lauku sievietēm skatās ar aizspriedumiem.
Man ar vīriešiem nav problēmu, arī Tinderī man iet ļoti labi, grūti izdarīt izvēles no daudzajām saderībam, kamēr visas manas draudzenes nemaz netiek pie normālām izvēlēm. Tāpēc labprāt padalīšos ar pieredzi un ieteikumiem panākumu gūšanā:
1. Lieciet maksimālo distanci savai apraidei, jo īpaši, ja esat tālu no Rīgas.
2. Vecumu ieteicams norādīt nedaudz mazāku par reālo. Nepārspīlējot. 2-4 gadi mazāk būtu optimums. Pat, ja neesi veca un labi izskaties, vīrieti pievelk sieviete, kura izskatās jaunāka par saviem gadiem.
3. Bildes jāliek daudz. Nekādā gadījumā tikai vienu vai divas.
4. Atturīgi un piesardzīgi, bet tomēr jāuzsver seksīgums. Nav runa par kailfoto, nepārprotiet!
Duck face (lūpas skūpstā) pievilina jebkuru vīrieti, lai ko arī kāds neteiktu. Iesaku arī kādu bildi ar uzsvērtu dupsīti un piemīlīgu skūpstu, piemiegtām acīm. Kāda bilde ar dekoltē, šķēlumu kleitā - nāks tikai par labu.
5. Kosmētikai ir jabūt. Neviena no mums nav perfekta. Neticiet, ka no rīta no gultas izkāpusi, ar saņurcītu seju un grumbainu pieri, vēja nopūstām lūpām piesaistīsi kādu sakarīgu vīrieti.
6. Vienu vai divas bildes vajag no trenažieru zāles, kas signalizē, ka rūpējies par savu ķermeni.
7. Neaizmirsti par fotošopu, ja ir auguma, sejas apaļuma problēmas. Visu fotogrāfijā var labot, bildi pielāgojot. Svarīgi ir vīrieti dabūt uz saderību un randiņu, tālāk jau tā būs tava meistarība, kā dabūt visu pārējo.
8. Pat ja nav tetovējuma, iesaku uz fotosesiju (bildes ir jāliek pārsvarā no fotosesijas ar profesionālu fotogrāfu) uztaisīt vienreizējo uz vēdera un rokas. Kaut ko sievišķīgu.
9. Apraksts noteikti angļu valodā - palielina iespēju pretendēt uz dažādu tautību vīriešiem, rada priekšstatu par inteliģenci, panakumiem dzīvē. Var palūgt kādai draudzenei, kura labi zina angļu valodu. Lai kļūdu būtu mazāk.
10. Ieteicamas arī bildes, kur esi ceļojumā ar lieliskiem dabas vai pilsētas skatiem, pie prestižām automašīnām, veikaliem. Tas radīs priekšstatu, ka esi grūti pieejama, ar augstu cenu - tātad radīs lielāku vēlmi tikt pie tevis.
11. Iesaku sevis raksturojumā teikt, ka patīk lasīt grāmatas, ceļot, aktīva atpūta, izaicinājumi, aktīvs dzīvesveids, teātris, opera, personīgā izaugsme. Tās ir lietas, kas vīriešiem patīk.
12. Aprakstā par sevi iesaku nocitēt kādu dzejnieku vai filosofu, piemēram, Koelju. Lai nedomā, ka esi tikai šaurpierīte, kas neko vairāk par seriāliem nav redzējusi.
13. Varbūt jocīgs ieteikums, taču rekomendēju nebaidīties ielikt arī kādu sev kaut drusku līdzīgas simpātiskas modeles vai vienkārši kaut kur redzētas sev līdzīgas pievilcīgas sievietes bildi.Ka jau teicu, galvenais ir dabūt vīrieti uz randiņu.
14. Šis nav obligāts, bet iesaku apdomāt arī vārdu. Zinu, ka vīriešiem nepatīk ilzes, daces, ievas, līgas, kristīnes, elīnas, ineses un tamlīdzīgi standarta pelēko peļu vārdi. Iesaku apsvērt ielikt ko seksīgāku - Kintija, Rebeka, Chrissy, Sancho vai ko tamlīdzīgu. Tas strādā labi. Vēlāk pie tikšanās šo jautājumu varēs izlīdzināt.
Ja ir citi ieteikumi, pieredze, rakstiet šeit!
12.12.2019 23:38 |
 
Reitings 243
Reģ: 10.01.2019
Zat you, Maija?
13.12.2019 00:08 |
 
Reitings 291
Reģ: 10.04.2018
tad 40 gados būsi tāda ..

age: 37,40,45,49,44
kids: 'want someday'
??
13.12.2019 00:20 |
 
Reitings 437
Reģ: 10.11.2019
Oh please. Tur ir pilnīgas muļķības sarakstītas.
Eju labāk paskatīties r/tinder materiālu.
Pirms eju uz randiņiem, kurus saukt par randiņiem, uztaisu due diligence.
13.12.2019 00:26 |
 
Reitings 554
Reģ: 04.12.2019
Tur ir pilnīgas muļķības sarakstītas.

Nosauc konkrēti, kas tur ir muļķības!
13.12.2019 00:29 |
 
Reitings 437
Reģ: 10.11.2019
Konkrētāk atbildēšu citu dienu, ja atcerēšos, bet mums, vīriešiem, patīk dabiskums un taisnība. Es nekad neiešu uz randiņu ar cilvēku, kurš melo par tik primitīvām lietām. Starpcitu, visādas Cherry, Chrissy un kādas tik vēl ne lido pa kreisi.
Duck face pietaupi savai privātajai galerijai.
13.12.2019 00:36 |
 
Reitings 302
Reģ: 12.02.2016
bulta @ 13.12.2019 00:36
Konkrētāk atbildēšu citu dienu, ja atcerēšos, bet mums, vīriešiem, patīk dabiskums un taisnība. Es nekad neiešu uz randiņu ar cilvēku, kurš melo par tik primitīvām lietām. Starpcitu, visādas Cherry, Chrissy un kādas tik vēl ne lido pa kreisi.
Duck face pietaupi savai privātajai galerijai.
zaķēn, tas misterioza dzimuma cilvēks taču ākstās. Šoreiz pat drusku sanāca, pasmaidīju :-).
Tev ar, Maijuk, ir personiskā izaugsme, es tā skatos! Laikam tindera nopelns! (Bembijs mātišķi smaida bārdā)
13.12.2019 01:24 |
 
Reitings 1330
Reģ: 29.10.2014
pirmkārt, nezināju ka Valmiera ir dziļi lauki ?
otrkārt, lielāku stulbumu sen nebiju lasījusi. ?
13.12.2019 10:42 |
 
Reitings 34
Reģ: 04.02.2019
Un tad satiec savu princi dzīvē un -
Cik man gadi? 32. Sludinājumā nepareizi ielikās, nav man 28,, bet tas jau nekas.
Sports? Nu jā, kā neeju tik bieži uz zāli, patiesībā...
Tas trīs riepas man jau tikai tagad sliktā gaismā, bilde vienkārši pareizāks leņķis...
Do you speak english? Ai dont anderstender...
Jā, man ļoti patīk tetovējumi, tikai mans ir nomazgājies...
Ceļojumos ļoti patīk bildēties pie mašīnām. Svešām... Tik forši, nē?
Ļoti patīk personīgā izaugsme, Koelju ir tik daudz devis pasaulei... Ko mēs darītu bez viņa iedvesmojošajiem vārdiem?
Ā, tajā 4. bildē nemaz neesmu es, bet baigi līdzīga, nē? Es izskatos tāpat, kad ļoti sapucējos....
Un starp citu, mans īstais vārds ir Zane, bet man labāk patīk kā skan Sancho...
Eu, kur tu mūc???? Neskrien tik ātri!
?
13.12.2019 11:20 |
 
Reitings 554
Reģ: 04.12.2019
Krristiine!
Jau rakstīju, ka galvenais sākumā ir dabūt saderību un vīrieti uz randiņu. Tālāk jau ir nākamie izaicinājumi - kārtīgi sataisīties, saģērbties, sasmaržoties, būt izaicinošai. Vairāk likt runāt un izprašņāt pretējo pusi, izteikt komplimentus...
13.12.2019 11:47 |
 
Reitings 238
Reģ: 30.11.2019
Galīgi garām ???Man bija otrāda situācija. Es biju tieša, ar savu vārdu, izskatu, reālo seju un interesēm, bet čalis - Ričards, sportists, ceļo, nauda, audiq7,izskats. ???Jēzus, satiku dzīvē, photoshop, mašīna bija drauga, ceļoja komandējuma ietvaros, presīte tagad esot '' pazudusi'' un vaigi, aijj tas jau sīkums ???
13.12.2019 12:02 |
 
Reitings 37
Reģ: 30.11.2019
Kaut kāda viltus dzīves būvēšana. :D pilns ar tādām čikām ig, kuras zālē paguļ uz paklājiņa, bet galvenais bildi ielikt. :D
Ja jau tik daudz jāfeiko, tad varbūt jāiemācās tā angļu valoda, jālasa grāmatas un jāsporto? :D tad būs dzīve vieglāka.
13.12.2019 13:06 |
 
Reitings 554
Reģ: 04.12.2019
Galīgi garām ???Man bija otrāda situācija. Es biju tieša, ar savu vārdu, izskatu, reālo seju un interesēm, bet čalis - Ričards, sportists, ceļo, nauda, audiq7,izskats. ???Jēzus, satiku dzīvē, photoshop, mašīna bija drauga, ceļoja komandējuma ietvaros, presīte tagad esot '' pazudusi'' un vaigi, aijj tas jau sīkums ???

Redzi- mērķis ir dabūt uz randiņu. Un viņš tevi dabūja! Jo arī tev bija svarīgi audi q7, presīte, nauda, ceļojumi. Visas lietas, ko saucu, kas arī večiem svarīgas. Viņš tevi dabūja uz paklāja. Un tas ir galvenais. Tas, ka bija nemākulis tālāk, tā jau ir viņa problēma, nākamais jautājums.
14.12.2019 09:27 |
 
Reitings 437
Reģ: 10.11.2019
Lauma07 @ 14.12.2019 09:27

Redzi- mērķis ir dabūt uz randiņu. Un viņš tevi dabūja! Jo arī tev bija svarīgi audi q7, presīte, nauda, ceļojumi. Visas lietas, ko saucu, kas arī večiem svarīgas. Viņš tevi dabūja uz paklāja. Un tas ir galvenais. Tas, ka bija nemākulis tālāk, tā jau ir viņa problēma, nākamais jautājums.

Es pieļauju, ka mana presīte būs/bija? :) labāka par 95% tinderveču, mans augums garāks un mani auto dārgāki, bet es noteikti nenolaidīšos līdz līmenim, ka man tas būs jāizrāda tinderī.
Pietam ceļot un pelnīt nav savietojamas lietas, nekad nebūs.
jelgavas lielākie uzņēmēji brauc ar vecu Tuaregu un norūsējušu 20 gadīgu C klases mersi.
Ir kategorija, kuriem vairāk baudu sagādā slēpt savu naudu, nevis to izrādīt.
14.12.2019 11:12 |
 
Reitings 238
Reģ: 30.11.2019
Lauma07 @ 14.12.2019 09:27

Redzi- mērķis ir dabūt uz randiņu. Un viņš tevi dabūja! Jo arī tev bija svarīgi audi q7, presīte, nauda, ceļojumi. Visas lietas, ko saucu, kas arī večiem svarīgas. Viņš tevi dabūja uz paklāja. Un tas ir galvenais. Tas, ka bija nemākulis tālāk, tā jau ir viņa problēma, nākamais jautājums.
viņš dabūja uz randiņu uz 15 min, kur atklāti pateicu, ka ar šitādiem meļiem un blatotājiem man neko nevajag. Ja 15min sarunu var uzskatīt par randiņu?
14.12.2019 13:21 |
 
Reitings 37
Reģ: 30.11.2019
Ciest nevaru lielīgus cilvēkus. :)
Jebkurā dzīves situācijā - tinderis, forums, dzīve u.c., neatkarīgi vai Tev ir kaut kas vai nav.
Domāju līdzīgi kā bulta.
Ir rēcīgi, ka cilvēki, kuriem ir tie līdzekļi - to slēpj. Bet tādi, kuri dzīvo pie mammas vai īrētā hruščovkā brauc jaunos bmw un zīmējas kā baigie biznesmeņi, liek smukas bildītes, bieži izmantojot svešu cilvēku lietas, un dabū tikpat tukšpaurainas vecenes tinderī uz 1x nakti.
14.12.2019 13:22 |
 
Reitings 238
Reģ: 30.11.2019
bulta @ 14.12.2019 11:12

Es pieļauju, ka mana presīte būs/bija? :) labāka par 95% tinderveču, mans augums garāks un mani auto dārgāki, bet es noteikti nenolaidīšos līdz līmenim, ka man tas būs jāizrāda tinderī.
Pietam ceļot un pelnīt nav savietojamas lietas, nekad nebūs.
jelgavas lielākie uzņēmēji brauc ar vecu Tuaregu un norūsējušu 20 gadīgu C klases mersi.
Ir kategorija, kuriem vairāk baudu sagādā slēpt savu naudu, nevis to izrādīt.
lauma ir viena no tām, kas blato par pilnīgi visu, galvenais, lai vecis. Un kad vecis sev reāli meklē sportisti, gudru, ar tattoo, tad nav brīnums, ka vēlāk attiecībās sāk neiet, jo otrs bija daļēji apmānīts
Agri vai vēli viss izjuks, jo viens ir meklējis X, ko viņš drīkst darīt, bet otrs melojis par sevi, lai izliktos par X, bet realitātē ir A?Kāpēc nevar būt ar vārdu Dace, ja pats esi kaut kāds Jānis, Arnis, Gints vai Pēteris???
14.12.2019 13:25 |
 
10 gadiPatīk
Reitings 3721
Reģ: 31.10.2010
Nē nu ja jau reālais izskats ir tik briesmonīgs, ka to nevienam nevar rādīt, tad jau protams, ka var iztēloties kā būtu, ja būtu?
14.12.2019 14:13 |
 
Patīk
Reitings 1744
Reģ: 24.05.2019
Es ļoti ceru, ka viss tas palags ir sarkasms :D sākums jau nogalina - "esmu no laukiem, no Valmieras" :D
14.12.2019 14:47 |
 
10 gadiPatīk
Reitings 2450
Reģ: 20.07.2013
Nu principā internetā, tāpat kā Tinderī, Tu vari būt jebkas, kas Tu vēlies ?
Tāpat jau skaidrs, ka šie ar bmw, audi, ceļojumiem, presītēm vai vienalga ko - normālu dāmu atrast nevar! Vienalga vai tas viss viņa vai nē
14.12.2019 15:09 |
 
Reitings 508
Reģ: 25.10.2012
Pastāstīšu viedokli no vīrieša puses, varbūt kādai noder, jo šīs iezīmes ir manāmas atkal un atkal
1. Par bildēm. Vienu vienīgu bildi tik tiešām nevajag likt, tas liek domāt, ka esi fake un nerada pietiekošu iespaidu. Tāpat kā bilžu kalnus, tas asociēsies ar cacu, kas grib pazīmēties un kam visur un vienmēr vajag tik bildēties. Ideālā variantā 3 - 5 bildes, vismaz vienu ar tuvumā redzamu seju, un vienu ar ķermeņa kopskatu. Nekādus memčikus, suņa ausis un bildes ar taml. iezīmēm nelikt, kas liecinātu, ka esi aizkavējusies bērnībā vai ar pamatīgiem putniem. Profili tikai kur redzama seja liecina, ka esi apvēlusies, kas 90% tā arī ir taisnība, bet profili tkai ar bildi, kur esi lielā attālumā vai skaidri neesi saskatāma, rada iespaidu, ka esi ar lieliem kompleksiem, vai neko nemaz nevēlies atrast, līdz ar to neesi kā nopietna kandidāte. Tāpat nevajag aizrauties ar ceļojuma bildēm, tas ir jauki, ka esi ceļojusi, bet tās varēsi rādīt vēlāk, pasaules blandoņas un cacas iespaidu radīt nevajag. Bildēs vēlams, lai esi viena bez draudzenēm un tualetes podu fonā.
2. Par norādīto distanci. Ja esi no mazpilsētas būs pagrūtāk, bet pārāk lielu attālumu nav jēgas likt, būsim reāli, neviens loģiski domājošs nebrauks 200km tikai lai apskatītu, kāda tu esi. Optimālais variants būtu līdz 100km.
3. Par gadiem melot nevajag, tas ir muļķīgi un radīs tikai negatīvu iespaidu, ja ar kādu tomēr veidosies kas tuvāks.
4. Norādiet normāli savu īsto vārdu, bet visādiem saīsinājumiem un citiem brīnumiem, tas arī var likt domāt, ka esi fake.
5. BIO teksts nav obligāts, bet ja raksti tad neminēt kaut kādus atroloģojas tekstus. Ideālā gadījumā īss apraksts par sevi un/vai īss izklāsts ko vēlies atrast. Instagram nikus likt nevajag, tas liecina, ka neko nemeklē, bet esi tikai, lai vāktu folowerus.
6. Ja kāds no match profiliem liekas saisitošs, bet nesaņem ziņu, nekautrējies likt par sevi manīt pirmā, nav vairs tie laiki, kad tikai vīrieši visu dara pirmie, nekautrējies uzsākt sarunu, kaut vai ar banālo "sveiks", ja čalim būs interese (kas visticamāk arī ir, ja reiz ir jau match) , saņemsi atbildes reakciju un sarunas veidosies tālāk pašas, ja tomēr nesaņemsi, nekas jau nav noticis un gabals no tā nenokrītīs.
14.12.2019 15:14 |
 
Kārtot pēc: jaunākā, vecākā
 

Pievieno savu komentāru

Nepieciešams reģistrēties vai autorizēties, lai pievienotu atbildi!
   
vairāk  >

Aptauja

 
Vai forumā publiski vajadzētu rādīt arī negatīvos vērtējumus (īkšķis uz leju) komentāriem?
  • Jā, jāredz arī negatīvie vērtējumi
  • Nē, lai paliek redzams tikai pozitīvais vērtējums
  • Nezinu, nav viedokļa
  • Cits