Kārtot pēc: jaunākā, vecākā
 

PlusSize apģērbs ziemai.

 
Reitings 10
Reģ: 12.12.2019
Čau meitenes, jau ilgāku laiku lasu forumu, bet līdz šim nesaskatīju vajadzību reģistrēties.
Tad nu, šoreiz man vajag jūsu palīdzību PLUS SIZE drēbju jautājumā.
Neilgu laiku esmu weightloss ceļojumā, lai beidzot dzīvotu skaisti, pilnvērtīgi un veselīgi, taču par cik šis process neiet tik ātri, tad piespiedu gadījumā jāpērk vēl drēbes, lai nenosaltu.
Par cik zinu, ka metu nost liekos (daudz) kg, tad pēc jaunām drēbēm nepieciešamības nav, jo tāpa vēlāk nāksies mest ārā vai atdot, taču ziema ir ziema un āra jaku man tomēr vajag.
Tad nu, varbūt kāda zin kur var dabūt ziemas plus size jakas ne dārgāk kā 60e?
Vai kāda zin, varbūt ir jēga aiziet uz Rīgas centrāltirgu? Skatījos arī hm un dažos lv top veikalos internetā pie plus size biezo jaku īsti nav.
Paldies, ja nu kāda atsaucas.
+ Ja vēl kāda meitene ir tādā pašā ceļojumā kā es - es ļoti priecātos par draudzeni un viena otrai varētu dot arī padomus. :)
12.12.2019 15:07 |
 
Reitings 1892
Reģ: 17.09.2019
Tirgū ir vēl dārgāk nekā veikalā. 80 eiro un vēl augstāk. Cauri ejot redzēju vienu melnu mēteli kurš iepatikās ,pasktījos cenu un gandrīz nometu iepirkuma maisiņu. :D
Jautājums cik lielu? ja līdz 2XL tad var dabūt newyorker diezgan decent. Ja lielākos izmēros tad pati jau saproti uz kādiem veikaliem jādodas.
12.12.2019 15:40 |
 
Reitings 10
Reģ: 12.12.2019
Tie 2xl atšķiras dažādos veikalos, tur nekad neko nevar saprast, katram veikalam savādāk. Piemēram manai rudens jakai ir 2xl, iegāju metā, man nederēja 7xl jaka. :D
Anyways, es varētu arī aiziet uz plus size veikaliem, bet man nav ne jausmas kur tādi atrodas.
12.12.2019 15:45 |
 
Reitings 471
Reģ: 17.12.2012
Es zinu, ka uz Brīvības ielas (starp Tallinas un Pērnavas ielu tajā posmā) ir/bija plus size veikals. Kur iepirki līdz šim apģērbu? Ja par svara zaudēšanu, vari droši uzrakstīt man, laprāt palīdzētu ar kādu padomu!
12.12.2019 16:16 |
 
Reitings 1892
Reģ: 17.09.2019
FromFatToFit
tak meta vispār ir kaut kāds kreisais ķīniešu veikals.
Jāmeklē kā apģērbi korpulentām dāmām.
12.12.2019 16:25 |
 
Kārtot pēc: jaunākā, vecākā
 

Pievieno savu komentāru

Nepieciešams reģistrēties vai autorizēties, lai pievienotu atbildi!
   
vairāk  >

Aptauja

 
Vai forumā publiski vajadzētu rādīt arī negatīvos vērtējumus (īkšķis uz leju) komentāriem?
  • Jā, jāredz arī negatīvie vērtējumi
  • Nē, lai paliek redzams tikai pozitīvais vērtējums
  • Nezinu, nav viedokļa
  • Cits