Kārtot pēc: jaunākā, vecākā
 

Davana gada diena!

 
Reitings 83
Reģ: 05.05.2018
Sveikas damas!
Nepieciesama jusu palidziba.
Mums sogad ir divu gadu jubileja, kura ir dienu irms z-svetkiem.
Kadu mazu un milu davaninu jsu ieteiktu?Jo tomer z-svetkos ari davana bus milotajam...
Un vai jus ta svinat katru gadu so dienu? Kur jus smelaties idejas sai dienai davanam?
11.12.2019 21:17 |
 
Reitings 199
Reģ: 23.12.2017
Uzdāvināju video reģistratoru mašīnai.
11.12.2019 21:40 |
 
Reitings 37
Reģ: 30.11.2019
Nesaprotu cilvēkus, kuri prasa dāvanu idejas mīļotajam. Tikai Tu pati viņu pazīsti un zini, kas patīk, ko gribas. Kād jēga dāvināt kaut ko ķeksīša? ;D
Man patīk dāvināt kaut kādas aktivitātes, kuras varam darīt kopā, kaut kādi braucieni, spa u.t.t.
Bet vispār es savā vīrietī klausos - visas viņa kādreiz nejauši izteiktās vēlmes pierakstu. Ja nav neko teicis - neuzkrītoši izzinu, ko gribētu un ieplānoju uz kādu no nākamajiem svētkiem.
11.12.2019 22:19 |
 
Reitings 37
Reģ: 30.11.2019
Kaut ko ķeksīša pēc*
11.12.2019 22:19 |
 
Reitings 437
Reģ: 10.11.2019
Ir trīs lietas, ko dāvināt - laiks, mīlestība un zelts.
Visu pārējo var nopirkt.
11.12.2019 22:35 |
 
Reitings 1892
Reģ: 17.09.2019
E arī nesaprotu tos cilvēkus, kur pat divu gadu jubilejā nevar izdomāt ko dāvināt. Ko darīsi, kad būs 5 un vairāk? Vai tad nevar izdomāt kā sagaidi mājas vīnu seksīgā apakšveļa un ar kādu intīmu pārsteigumu? Tas ir pats vienkāršākais un vīrietim patiks. Varat sarunāt ka apvieno Ziemassvētku dāvanu ar jubilejas un tad uzdāvināt ko lielāku. Vīrietim var dāvināt garšīgu maltīti, ja mašīna tad saistībā kaut ko ar to, ja patīk alus tad kādu fancy alus pudeli vai aizvest kur I izlejamais alus un pasēdēt kopā. Galu galā ja nezini tad ieraksti google angliski.
Savās attiecībās kopā būšanas jubileju svinam katru gadu. Parasti kopā aizejam uz kādu restorānu vai aizbraucam uz kādu viesnīcu/Spa atpūsties. Es rūpējos par izklaižu pusi, bet viņš parasti uzdāvina kādu rotiņu vai ko citu.
12.12.2019 07:11 |
 
Kārtot pēc: jaunākā, vecākā
 

Pievieno savu komentāru

Nepieciešams reģistrēties vai autorizēties, lai pievienotu atbildi!
   
vairāk  >

Aptauja

 
Vai forumā publiski vajadzētu rādīt arī negatīvos vērtējumus (īkšķis uz leju) komentāriem?
  • Jā, jāredz arī negatīvie vērtējumi
  • Nē, lai paliek redzams tikai pozitīvais vērtējums
  • Nezinu, nav viedokļa
  • Cits