Kārtot pēc: jaunākā, vecākā
 

Cik bieži maināt darba vietas?

 
Reitings 280
Reģ: 21.11.2013
Sveikas!:)
Cik bieži maināt/esat mainījušas darba vietas? Kādi ir bijuši iemesli?
Ko kopumā domājat par biežu darba vietu maiņu?
Kāda ir Jūsu pieredze?

Ceru, izveidosies interesanta diskusija!
10.12.2019 16:39 |
 
Reitings 441
Reģ: 20.02.2009
Iemesli- alga un nogurums.
Bieži. Darba devējiem tas nepatīk... bet laikam sāk drusku maigāk uz to skatīties tagad, ka sāk trūkt darbinieku visur
10.12.2019 16:40 |
 
Reitings 280
Reģ: 21.11.2013
hany_sany @ 10.12.2019 16:40
Iemesli- alga un nogurums.
Bieži. Darba devējiem tas nepatīk... bet laikam sāk drusku maigāk uz to skatīties tagad, ka sāk trūkt darbinieku visur

Man arī sanācis, ka atalgojums īpaši nepriecēja, šausmīga attieksme no vadības, stress darba vietā.
Par to varētu vēl padiskutēt, kā uz to skatās personāla speciālisti. Man jau liekas, ka šobrīd situācija ir krietni savādāka, kā tas bija agrāk. Gados esmu jauna, un ja ir kāda iespēja pamēģināt ko jaunu un iegūt jaunu darba pieredzi - kāpēc gan nē?
10.12.2019 16:47 |
 
10 gadiPatīk
Reitings 2450
Reģ: 20.07.2013
Iemesli -attalgojums, nepatīk tas ,ko dari, vai nepatīk vadības attieksme.
Gads, ilgākais 3 gadi, pašlaik arī gads.
Ir bijis arī 1 mēnesis, nezināju, ka tiešām var būt riebīgs darbs un kolēģi?
10.12.2019 18:16 |
 
10 gadiPatīk
Reitings 2450
Reģ: 20.07.2013
Jauni cilvēku protams, ka mainīs..meklēs kamēr atradīs, kas rada interesi. Manuprāt nav arī daudz darba vietu, kur viss puslīdz superīgi, bet tomēr tādas vietas ir. Esmu no tiem, kas strādā to, kas patīk, citādāk nevarētu.
10.12.2019 18:18 |
 
10 gadiPatīk
Reitings 3670
Reģ: 31.10.2010
Reti. Visā mūžā esmu nomainījusi tikai 2 darba vietas, pašreizējā strādāju jau 5 gadus. Es esmu cilvēks, kam nepatīk pārmaiņas. Es pierodu pie sava darāmā darba, kolēģiem, priekšniecības un ja mani darba vietā viss apmierina, man nav nekāda iemesla kaut ko mainīt.
Bieža darbavietu maiņa - nu, tas atkarīgs, cik bieža. Ja ik pa pāris gadiem, tas ir ok, bet ja cilvēks katru mēnesi lēkā no vienas vietas uz citu, tas darba devējam par tevi neko labu nepasaka.
10.12.2019 18:39 |
 
Reitings 280
Reģ: 21.11.2013
woman_wonderland @ 10.12.2019 18:18
Jauni cilvēku protams, ka mainīs..meklēs kamēr atradīs, kas rada interesi. Manuprāt nav arī daudz darba vietu, kur viss puslīdz superīgi, bet tomēr tādas vietas ir. Esmu no tiem, kas strādā to, kas patīk, citādāk nevarētu.

Tas ir super, ka dari to, kas patīk! Es laikam vēl joprojām cenšos saprast ko varētu darīt.
10.12.2019 18:49 |
 
Reitings 280
Reģ: 21.11.2013
elii666 @ 10.12.2019 18:39
Reti. Visā mūžā esmu nomainījusi tikai 2 darba vietas, pašreizējā strādāju jau 5 gadus. Es esmu cilvēks, kam nepatīk pārmaiņas. Es pierodu pie sava darāmā darba, kolēģiem, priekšniecības un ja mani darba vietā viss apmierina, man nav nekāda iemesla kaut ko mainīt.
Bieža darbavietu maiņa - nu, tas atkarīgs, cik bieža. Ja ik pa pāris gadiem, tas ir ok, bet ja cilvēks katru mēnesi lēkā no vienas vietas uz citu, tas darba devējam par tevi neko labu nepasaka.

Noteikti apbrīnoju cilvēkus, kas spēj vienā darba vietā būt 5 un vairāk gadus!
Šobrīd man ir sanācis strādāt 4 darba vietās, ilgākais 1 gads un 4 mēneši ( man 22 gadi)
10.12.2019 18:51 |
 
Reitings 441
Reģ: 20.02.2009
Amorcita @ 10.12.2019 18:51

Noteikti apbrīnoju cilvēkus, kas spēj vienā darba vietā būt 5 un vairāk gadus!
Šobrīd man ir sanācis strādāt 4 darba vietās, ilgākais 1 gads un 4 mēneši ( man 22 gadi)
Tu mācies? Ja jau 22 gados tik daudz darbavietu maiņu
10.12.2019 18:54 |
 
Reitings 280
Reģ: 21.11.2013
hany_sany @ 10.12.2019 18:54
Tu mācies? Ja jau 22 gados tik daudz darbavietu maiņu

Pabeidzu koledžu, tagad turpinu studēt augstskolā (tālmācības formā), sāku strādāt 18 gados uz pilnu slodzi visās darba vietās!
10.12.2019 18:58 |
 
Reitings 437
Reģ: 10.11.2019
Jāsāk uzskaitīt 0 - 20 gadi - 3 mēneši, 3 mēneši, gads
20 - 30 gadi - mēnesis, 2 gadi, paralēli 6 mēneši, mēnesis, 3 gadi, 3 mēneši, mēnesis, 13 mēneši.
Iepriekš paralēli daudzajām darba vietām paralēli strādāju sev. Pašlaik strādāju tikai sev jau gandrīz 4 gadus.
Es neteikšu, ka ir pareizi bieži mainīt darbavietas, bet ja saprot, ka galīgi nav - tad nav jātērē darba devēja un darba ņēmēja laiks un nervi.
10.12.2019 19:20 |
 
Reitings 441
Reģ: 20.02.2009
Amorcita @ 10.12.2019 18:58

Pabeidzu koledžu, tagad turpinu studēt augstskolā (tālmācības formā), sāku strādāt 18 gados uz pilnu slodzi visās darba vietās!
un kāda ir tava darba un mācību kvalitāte tādā gadījumā?
10.12.2019 19:25 |
 
Reitings 441
Reģ: 20.02.2009
Tiek runāts par slikto izglītības kvalitāti LV. Un te visas skrien rakstīt ka strādā pilnā slodzē un mācās... mācaš neizin kādās koledzās, attālināti, neklātienē... bet kāpēc... tikai papīra dēļ? ... kāda tad ir kvalitāte un vērtība tādai papīra izglītībai... nekāda un par to aizvien vairak runā ... teorētiski cilvēki LV ir diezgan izglītoti ... bet realitātē tā izglītības konkurētspēja ir zem katras kritikas... iepriekšējā darbā ar dāmu vecāku par mani šausminājāmies par 2 meitenēm kas 12. kl strādāja, lai nopelnītu mašīnām naudu... otra dāma bija bez augstākās izglītības visas Anglijas izbraukājusi un atbrauca atpakaļ uz LV,... nekāda inteleģence utt.. un tāpat šausminājās par to... ka iespēju bezmaksas iegūt izglītību neizmanto ... uz kaut kādām atzīmēm jau skolu pabeigs... bet kur iestāsies.. ar kādām zināšanām ... un kā tālāk ar tik lieliskām zināšanām dzīvos ... nu nav mašīnā un pārējie sūdi pirmās nepieciešamības lietas... nu nav jēgas arī strādāt pilnā slodzē un izlikties ka mācās un kur nu vēl par maksu. Neklātiene ir padzīvojušām kundzēm kurām ir daudzu gadu praktiskās iemaņas darbā, bet kaut kas ir mainījies un vajag papīru. Tāpēc bakalaurs ir darba dienās, ar domu ka to apmeklē un mācās tākāk mājās.. un principā viss universitātē ir jāmācās vēl papildus pašām pēc lekcijām... tāpat arī vērtība tik tiko nokārtotam priekšmetam vai zema līmeņa priekšmetam ir 0 .. pilnīga 0 tādām zināšanām .. Eiropā nokārtots ir līdzvērtīgs mūsu 7 ... jauki ka var kaut ko nolikt arī uz 4 vai 6.. lai var diplomu dabūt ... bet ziniet ka zināšanu tāpat nau nekādu ... un kādā kvalitātē tad jūs to darbu vēlāk spēsit veikt? nekādā?
10.12.2019 19:39 |
 
10 gadi
Reitings 1529
Reģ: 27.03.2011
hany_sany @ 10.12.2019 19:39
Tiek runāts par slikto izglītības kvalitāti LV. Un te visas skrien rakstīt ka strādā pilnā slodzē un mācās... mācaš neizin kādās koledzās, attālināti, neklātienē... bet kāpēc... tikai papīra dēļ? ... kāda tad ir kvalitāte un vērtība tādai papīra izglītībai... nekāda un par to aizvien vairak runā ... teorētiski cilvēki LV ir diezgan izglītoti ... bet realitātē tā izglītības konkurētspēja ir zem katras kritikas... iepriekšējā darbā ar dāmu vecāku par mani šausminājāmies par 2 meitenēm kas 12. kl strādāja, lai nopelnītu mašīnām naudu... otra dāma bija bez augstākās izglītības visas Anglijas izbraukājusi un atbrauca atpakaļ uz LV,... nekāda inteleģence utt.. un tāpat šausminājās par to... ka iespēju bezmaksas iegūt izglītību neizmanto ... uz kaut kādām atzīmēm jau skolu pabeigs... bet kur iestāsies.. ar kādām zināšanām ... un kā tālāk ar tik lieliskām zināšanām dzīvos ... nu nav mašīnā un pārējie sūdi pirmās nepieciešamības lietas... nu nav jēgas arī strādāt pilnā slodzē un izlikties ka mācās un kur nu vēl par maksu. Neklātiene ir padzīvojušām kundzēm kurām ir daudzu gadu praktiskās iemaņas darbā, bet kaut kas ir mainījies un vajag papīru. Tāpēc bakalaurs ir darba dienās, ar domu ka to apmeklē un mācās tākāk mājās.. un principā viss universitātē ir jāmācās vēl papildus pašām pēc lekcijām... tāpat arī vērtība tik tiko nokārtotam priekšmetam vai zema līmeņa priekšmetam ir 0 .. pilnīga 0 tādām zināšanām .. Eiropā nokārtots ir līdzvērtīgs mūsu 7 ... jauki ka var kaut ko nolikt arī uz 4 vai 6.. lai var diplomu dabūt ... bet ziniet ka zināšanu tāpat nau nekādu ... un kādā kvalitātē tad jūs to darbu vēlāk spēsit veikt? nekādā?

Un kāda ir Tava izglītība, ja nemāki normāli teikumu uzrakstīt un ir pilns ar pareizrakstības kļūdām? ?
10.12.2019 19:42 |
 
Reitings 441
Reģ: 20.02.2009
univeristātēm lieki studenti ir papildus finanses.. jums nevis univeristātei vajag kvalitatīvu izglītību un pabeigt da kaut kā da kaut ko .... ir tik pat liels stulbums kā 12. kl iet strādāt nakstsmaiņas, lai nopirktu sev mašīnu. Studiju un studējošo kredīti tam ir domāti, lai iegūtu kvalitatīvu izglītīmu un strādātu jau ar citu pievienoto vērtību. Ticiet man ES, labāk zinās nekā jūs.. kas ir cilvēkiem un ekonomikai kopumā izdevīgāk.
10.12.2019 19:42 |
 
Reitings 280
Reģ: 21.11.2013
bulta @ 10.12.2019 19:20
Jāsāk uzskaitīt 0 - 20 gadi - 3 mēneši, 3 mēneši, gads
20 - 30 gadi - mēnesis, 2 gadi, paralēli 6 mēneši, mēnesis, 3 gadi, 3 mēneši, mēnesis, 13 mēneši.
Iepriekš paralēli daudzajām darba vietām paralēli strādāju sev. Pašlaik strādāju tikai sev jau gandrīz 4 gadus.
Es neteikšu, ka ir pareizi bieži mainīt darbavietas, bet ja saprot, ka galīgi nav - tad nav jātērē darba devēja un darba ņēmēja laiks un nervi.

Domāju, ka daudz , kas atkarīgs no vecuma. Kamēr esi jauns ir iespēja daudz izmēģināt, saprast, kas piesaista, kas nē.
10.12.2019 19:45 |
 
Reitings 280
Reģ: 21.11.2013
hany_sany @ 10.12.2019 19:25
un kāda ir tava darba un mācību kvalitāte tādā gadījumā?

Manuprāt, jo tu vairāk dari, jo vairāk tu izdari. Man patīk studēt, to daru vakaros un sestdienās, sv ētdienās.
Jo tikai ar pliku izglītību un ar 0 pieredzi, tu tāpat nekam nebūsi derīgs. Lielāks bonuss ir iegūta noderīga pieredze + izglītība.
Es vienkārši māku saplānot savu laiku, un priecājos, ka ir tāda forma kā tālmācība, kad tev ir iespēja papildināt savas zināšanas strādājot.
10.12.2019 19:48 |
 
Reitings 280
Reģ: 21.11.2013
hany_sany @ 10.12.2019 19:39
Tiek runāts par slikto izglītības kvalitāti LV. Un te visas skrien rakstīt ka strādā pilnā slodzē un mācās... mācaš neizin kādās koledzās, attālināti, neklātienē... bet kāpēc... tikai papīra dēļ? ... kāda tad ir kvalitāte un vērtība tādai papīra izglītībai... nekāda un par to aizvien vairak runā ... teorētiski cilvēki LV ir diezgan izglītoti ... bet realitātē tā izglītības konkurētspēja ir zem katras kritikas... iepriekšējā darbā ar dāmu vecāku par mani šausminājāmies par 2 meitenēm kas 12. kl strādāja, lai nopelnītu mašīnām naudu... otra dāma bija bez augstākās izglītības visas Anglijas izbraukājusi un atbrauca atpakaļ uz LV,... nekāda inteleģence utt.. un tāpat šausminājās par to... ka iespēju bezmaksas iegūt izglītību neizmanto ... uz kaut kādām atzīmēm jau skolu pabeigs... bet kur iestāsies.. ar kādām zināšanām ... un kā tālāk ar tik lieliskām zināšanām dzīvos ... nu nav mašīnā un pārējie sūdi pirmās nepieciešamības lietas... nu nav jēgas arī strādāt pilnā slodzē un izlikties ka mācās un kur nu vēl par maksu. Neklātiene ir padzīvojušām kundzēm kurām ir daudzu gadu praktiskās iemaņas darbā, bet kaut kas ir mainījies un vajag papīru. Tāpēc bakalaurs ir darba dienās, ar domu ka to apmeklē un mācās tākāk mājās.. un principā viss universitātē ir jāmācās vēl papildus pašām pēc lekcijām... tāpat arī vērtība tik tiko nokārtotam priekšmetam vai zema līmeņa priekšmetam ir 0 .. pilnīga 0 tādām zināšanām .. Eiropā nokārtots ir līdzvērtīgs mūsu 7 ... jauki ka var kaut ko nolikt arī uz 4 vai 6.. lai var diplomu dabūt ... bet ziniet ka zināšanu tāpat nau nekādu ... un kādā kvalitātē tad jūs to darbu vēlāk spēsit veikt? nekādā?

Domāju, ka visus nevar likt vienā maisā.
Strādāju, jo vēlējos savus ienākumus, būt neatkarīga. Labi sapratu, ka vecāki ilgāk uzturēt nevarēs, un manā skatījumā, ja esi pilna laika students ap 21 -23 gadi un tevi uztur vecāki, man tas liekas diezgan pazemojoši, lūgt mammai kabatas naudu - iedod man 20 EUR, tā diedelēt...
Katram, protams, savs viedoklis!
Visas mācības pati apmaksāju!
10.12.2019 19:51 |
 
Reitings 280
Reģ: 21.11.2013
hany_sany @ 10.12.2019 19:42
univeristātēm lieki studenti ir papildus finanses.. jums nevis univeristātei vajag kvalitatīvu izglītību un pabeigt da kaut kā da kaut ko .... ir tik pat liels stulbums kā 12. kl iet strādāt nakstsmaiņas, lai nopirktu sev mašīnu. Studiju un studējošo kredīti tam ir domāti, lai iegūtu kvalitatīvu izglītīmu un strādātu jau ar citu pievienoto vērtību. Ticiet man ES, labāk zinās nekā jūs.. kas ir cilvēkiem un ekonomikai kopumā izdevīgāk.

Nekad, pa naktīm neesmu strādājusi. Sāku, tikai pēc vidusskolas strādāt, un septembrī gāju studēt profesionālo augstāko izglītību. Darba devēji novērtē to, ka tev ir pieredze un tu mācies.
10.12.2019 19:53 |
 
Reitings 441
Reģ: 20.02.2009
Blanche @ 10.12.2019 19:42

Un kāda ir Tava izglītība, ja nemāki normāli teikumu uzrakstīt un ir pilns ar pareizrakstības kļūdām? ?
tāda ka manam vecajam datoram pogas ātrumā sūdīgi spiežas a kas?nekāda .. tāpēc jau 10to gadu mācos lai iegūt kaut kādu.. bet vismaz arī kvalitātē kaut kādā nevis toletes papīra ;)
10.12.2019 20:01 |
 
Reitings 280
Reģ: 21.11.2013
hany_sany @ 10.12.2019 20:01
tāda ka manam vecajam datoram pogas ātrumā sūdīgi spiežas a kas?nekāda .. tāpēc jau 10to gadu mācos lai iegūt kaut kādu.. bet vismaz arī kvalitātē kaut kādā nevis toletes papīra ;)

10 to? tad jau tas ir viens garš tualetes papīrs!
Gribētu uzsvērt, ka ,protams, ir cilvēki, kuri neiedziļinās un kuriem ir vienalga par mācībām, ka tikai papīrs. TAČU, visi nav vienādi. Ir cilvēki, kuri dara daudz, jo interesē!
10.12.2019 20:06 |
 
Kārtot pēc: jaunākā, vecākā
 

Pievieno savu komentāru

Nepieciešams reģistrēties vai autorizēties, lai pievienotu atbildi!
   
vairāk  >

Aptauja

 
Vai forumā publiski vajadzētu rādīt arī negatīvos vērtējumus (īkšķis uz leju) komentāriem?
  • Jā, jāredz arī negatīvie vērtējumi
  • Nē, lai paliek redzams tikai pozitīvais vērtējums
  • Nezinu, nav viedokļa
  • Cits