Cik bieži maināt darba vietas?

 
Reitings 280
Reģ: 21.11.2013
Sveikas!:)
Cik bieži maināt/esat mainījušas darba vietas? Kādi ir bijuši iemesli?
Ko kopumā domājat par biežu darba vietu maiņu?
Kāda ir Jūsu pieredze?

Ceru, izveidosies interesanta diskusija!
10.12.2019 16:39 |
 
Reitings 786
Reģ: 14.08.2018
Divas darba vietās nostrādāju pa 3 gadi un 5 gadi, iepriekšējā vietā nostrādāju 1 gadu un 2 mēnešus, esošajā vietā strādāju nepilnu gadu.
Ilgākais darbs bija pateicoties kolektīvam, pēdējās īsajās darba vietās smadzenēs spieda, iekšējās nesaskaņas darba vietā, attieksme kā pret bezvērtīgu gabalu, augstprātība, tieši ar tādiem cilvēkiem strādāju, kuriem par citiem ir pilnīgi vienalga, ka tik savas intereses, un ja vēl tādi ir vadošos amatos, tad vispār nav ko piebilst, ka kolēģis kāds ir pofigists, tam var nevērst vērību, bet ja vadība iet kā tanks un vienaldzīgi ir darba darītāji, tad tas ne uz ko labu neved.
11.12.2019 06:44 |
 
Reitings 103
Reģ: 29.01.2009
Es vienā darba vietà nostrādāju 6 gadus (sāku kā asistents un beidzu kā projektu vadītāja, tā kā rutīna nebija nekad), pašlaik jaunajā vietā strādāju gadu. Ja būtu labs piedāvājums, izskatītu iespēju darbu mainīt.
11.12.2019 06:32 |
 
Reitings 127
Reģ: 04.09.2019
hany_sany @ 10.12.2019 22:23
Nē, tas nav toaletes papīrs, jo es tiešām mācījos un to kas mani tiešām interesē un to, kas ir manas stiprās puses... bet es neizvēlējos vieglāko, bet labāko ko varēju dabūt un iemesls kāpēc ir 10 gadi arī ir finanses, jo es strādāt sāku pēdējā gadā un tā bija mana kļūda... arī gribējās vairāk naudas... un to cik es par to samaksāju es tikai tagad skaitu .. un to ka es vispār nemācījos jo biju emocionāli tik iztukšota ka neko nevarēju uztvert un iemācīties to es lieliski saprotu ... un tāpēc saku, ka mācības un pilnas slodzes darbs... tās nav nedz mācības nedz īsts darbs
Varu derēt, ka tu dzīvo UK, sēdi kaut kaur pie dārzeņu pakošanas iekārtas, saņem 1.2k mēnesī un domā, ka LV viss ir slikti. Tipisks UK latviešu bazars. Tikai nelaime tā, ka paši LV nebija gatavi palustināt savu dirsu darba tirgū un grib, lai tādiem pīkstētājiem nez kādas algas maksā. Ja godīgi, es priecājos, ka šī suga aizvācās uz UK un strādā tur cehos un dzīvo savas dzīvītes, mazāk mums te parazītu. Piekrītu katram kiki007 vārdam! Lai kaut ko sasniegtu ir jācīnās un brutāli jāstrādā. Arī es, redzot CV, tādu mētāšanos pa darbiem, uzskatu kā mīnusa zīmi un šitie attaisnojumi “mani kolēģe izēda@ ir pilnīgs lol.
11.12.2019 00:59 |
 
Reitings 238
Reģ: 30.11.2019
Doublechoco @ 10.12.2019 20:09
Un vēl runā par intelEģenci :D
Kaut kāds trollis ar pamatskolas izglītību.
nu nēeee, augstākās pakāpes diplomu, saņemts kur tur UK vai ko. Super duper ekonomista /finansista izglītība un cits fufelis.??
11.12.2019 00:04 |
 
Patīk
Reitings 1739
Reģ: 24.05.2019
Miss eXperte ļoti, ļoti šaurā jomā, ar ļoti šauro pierīti - kurš tavus studiju darbus rakstīja? Google translate? Vai maksāji kādam? LU ekonomiste :D
10.12.2019 23:53 |
 
Reitings 331
Reģ: 15.11.2019
Un vēl-es nekad negaidu,kad man kāds kaut ko piedāvas. Uzskatu, ka esmu pelnijusi lielaku algu-eju pie vaditaja un pēc faktiem-pedeja gada laika papildus saviem pienakumiem izdariju to un to, kadas iespejas sanemt lielaku atalgojumu,pasreizeja manuprat vairs neatbilst tam ko es daru.
Tapat par paaugstinajumu- saku, velos to un to,kas ir nepieciesams tam,lai es varetu srradat saja amatā.
P.S. Atvainojos par pareizrakstibu, dzive ir parak isa,lai labotu gramatikas kļudas forumā ?
10.12.2019 22:38 |
 
Reitings 441
Reģ: 20.02.2009
Amorcita @ 10.12.2019 21:42

Super! Prieks, ka ir iespēja kāpt pa karjeras kāpnītēm!
Man īsti ne viens, ne otrs no nosauktajiem iemesliem, nav tas kādēļ darbus mainīju!
1.darba vietā (veikals) 1 gads 4 mēn - gribējās iegūt jaunu pieredzi, biju jau 4 veikala nodaļās strādājusi
2.darba vietā (6.mēneši)- ļoti stresains darbs, jābūt lielai stresa noturībai (parādu piedziņa)
3. darba vietā (9 mēneši0 - izēda kolēģe, nepatiku jau no paša sākuma, darīja visu, lai es aizeju no darba, bija bezgala laimīga uzzinot, ka uzrakstīju atlugumu (lietvedība)
4. darba vieta (10 mēneši) - šobrīd (lietvedība)
vai ir vērts strdāt tādus darbus atņemot laiku mācībām? Īpaši par pirmo darbu ... par LV atalgojumu...
10.12.2019 22:30 |
 
Reitings 331
Reģ: 15.11.2019
Tas ko es gribu pateikt-karjeras izaugsme neatnāk tāpat vien. Ir jābūt mērķim, darbam un izturībai. Es neeju prom tāpēc,ka kādam nepatīku. Man ir pie vienas vietas,ko par mani domā un saka kolēģi, es atnācu strādāt, pelnīt naudu un realizet sevi.
Darbs ir jāplano stratēģiski,jāsaprot kāpēc Tu tur stradā-atalgojums, pieredze, saskati izaugsmi utt. Un nepadodies sīkumu deļ.
Ja darbam nav pievienotās vērtibas,tad ej prom. Nevajag savu laiku izniekot.
10.12.2019 22:29 |
 
Reitings 441
Reģ: 20.02.2009
Doublechoco @ 10.12.2019 20:09
Un vēl runā par intelEģenci :D
Kaut kāds trollis ar pamatskolas izglītību.
pareizrakstība tev pieklibo.... pašai .. kad manu kritizē :D miserable ... very miserable ....
10.12.2019 22:28 |
 
Reitings 441
Reģ: 20.02.2009
Doublechoco @ 10.12.2019 20:07
Tik sūdīgi pogas spiežas, ka tai vietā, lai uzrakstītu tualete, rakstās tolete. Uzreiz var redzēt, cilvēks ar kvalitatīvu augstāko izglītību!
es tiesam nezinu kā pareizi rakstīt ... un kāpēc zināt nekad LV valodu nemācījos un necik mani nav interešejušas .. redzu ka tev izglītības nav.. un neesi experts nekur ... jo tad jau saprastu ka vilvēks var būt experts tikai vienā ļoti/ļoti šaurā jomā/nozarē... nerādi savu''gudrību'' ...
10.12.2019 22:27 |
 
Reitings 441
Reģ: 20.02.2009
Amorcita @ 10.12.2019 20:06

10 to? tad jau tas ir viens garš tualetes papīrs!
Gribētu uzsvērt, ka ,protams, ir cilvēki, kuri neiedziļinās un kuriem ir vienalga par mācībām, ka tikai papīrs. TAČU, visi nav vienādi. Ir cilvēki, kuri dara daudz, jo interesē!
Nē, tas nav toaletes papīrs, jo es tiešām mācījos un to kas mani tiešām interesē un to, kas ir manas stiprās puses... bet es neizvēlējos vieglāko, bet labāko ko varēju dabūt un iemesls kāpēc ir 10 gadi arī ir finanses, jo es strādāt sāku pēdējā gadā un tā bija mana kļūda... arī gribējās vairāk naudas... un to cik es par to samaksāju es tikai tagad skaitu .. un to ka es vispār nemācījos jo biju emocionāli tik iztukšota ka neko nevarēju uztvert un iemācīties to es lieliski saprotu ... un tāpēc saku, ka mācības un pilnas slodzes darbs... tās nav nedz mācības nedz īsts darbs
10.12.2019 22:23 |
 
Reitings 1073
Reģ: 23.10.2019
Nedomāju, ka var baigi izmērīt cik ir normāli strādāt 1 darba vietā. LV ir dažādi darba devēji un dažādas(maz) karjeras iespējas. Citi uzņēmumi dzīvo no darbieniekiem pieņemot tos uz pārbaudes laiku un pēc tam pieņem jaunus. Citi darbinieki saņem pirmo algu un saprot, ka ir vieta kur maksā par 100€ vairāk un aiziet (nevar vainot).
Darbs indivīdam ir bizness, jo lielākotiess cilvēki strādā tieši dēļ algas. Ja ir iespēja un nav citu saistošu lietu, tad noteikti jāiet projām, jo pati dzīve un daba pastāv uz evolūcijas principa. Nevajag sēdēt 1 darba vietā, ja nemainās atalgojums, amats, pienākumi. Tā var tikai regresēt. Ja nav saistību, tad var mainīt pat valsti un ar tad var iepazīt savādāku kultūru, iemācīties valodu, varbūt kļūt finansiāli neatkarīgam (LV tādu lietu algotā darbā paveikt būs daudz grūtāk).
Es novēlētu katram izkļūt no tā "žurkas skrējiena", ka dzīvē nevar neko mainīt, jo ir jāmaksā īre vai auto kredīts un nekādas pārmaiņas līdz ar to nav iespējamas. Katram vajadzētu dzīvi veidot tā, lai ir pilnīga brīvība un iespējas aiziet, aizbraukt vai atpūsties.
10.12.2019 22:20 |
 
Reitings 441
Reģ: 20.02.2009
Amorcita @ 10.12.2019 19:51

Domāju, ka visus nevar likt vienā maisā.
Strādāju, jo vēlējos savus ienākumus, būt neatkarīga. Labi sapratu, ka vecāki ilgāk uzturēt nevarēs, un manā skatījumā, ja esi pilna laika students ap 21 -23 gadi un tevi uztur vecāki, man tas liekas diezgan pazemojoši, lūgt mammai kabatas naudu - iedod man 20 EUR, tā diedelēt...
Katram, protams, savs viedoklis!
Visas mācības pati apmaksāju!
man tas liekas kā konkurētspējīgā priekšrocība nākotnē būt labākā stāvoklī. Šodien nav 19. gs vai 20. gs sākums. Tie kuriem večāki un vecvecaki ir palīdzējuši un nejau ar kaut kādiem 20 eur 20 gados.. bet ar mācību maksām pirmajām iemaksām hipotēkai utt ir daudz labākā situācijā un ir konkurētspējīgāki visādā ziņā. Tu zaudē savu konkurētspēju un šobrīd sadalās zemi ienākumi un augsti ienākumi. Zems dzīves līmenis un augsts... pazūd tas vidusslānis kas bija izveidojies pirmskrīzes LV ... un kad tev nav atbasta un vēl par velti mācies vienlaikus studējot tu pati sevi noliec nabadzības galā... un nevienu neinteresē kas tevi atbalstīja, vecāki, daugs vai neviens.... ir tava konkurētspēja....vai nekonkurētspēja.... un kad atbalsts no malas ir norma.... paliec zaudētājos.... sorry....
10.12.2019 22:19 |
 
Reitings 331
Reģ: 15.11.2019
Amorcita @ 10.12.2019 21:42

Super! Prieks, ka ir iespēja kāpt pa karjeras kāpnītēm!
Man īsti ne viens, ne otrs no nosauktajiem iemesliem, nav tas kādēļ darbus mainīju!
1.darba vietā (veikals) 1 gads 4 mēn - gribējās iegūt jaunu pieredzi, biju jau 4 veikala nodaļās strādājusi
2.darba vietā (6.mēneši)- ļoti stresains darbs, jābūt lielai stresa noturībai (parādu piedziņa)
3. darba vietā (9 mēneši0 - izēda kolēģe, nepatiku jau no paša sākuma, darīja visu, lai es aizeju no darba, bija bezgala laimīga uzzinot, ka uzrakstīju atlugumu (lietvedība)
4. darba vieta (10 mēneši) - šobrīd (lietvedība)

Esmu saskārusies ar visiem Tevis pieminētajiem faktoriem...vnk man tas nebija iemesls aiziet! Nezinu vai tā ir pareizi, jo sajūta, ka viss ir slikti, periodiski uznāk, man ir bijis tā,ka pēc sarunas ar vadību eju wc raudāt, ir bijis, ka liekas, kam man to visu, iešu kkur veikalā pie kases ne tāda stresa,ne atbildības...
Bet tad tas pāriet, saņemu labu darba novertejumu,premiju, paaugstinājumu... motivācija atgriežās ?
10.12.2019 22:03 |
 
Reitings 280
Reģ: 21.11.2013
Kiki007 @ 10.12.2019 21:00
Darbus bieži nemainu- šobrīd iet 8 gads vienā uzņēmumā. Bet ik pēc 2-3 gadiem sekoja paaugstinājums, tāpēc tik ļoti neizjūtu atrašanos vienā uzņēmumā.
Sanāk ik pa laikam pieņemt darbiniekus-bieža darbavietas maiņa ir negatīva cilvēka iezīme. Cilvēks nezina,ko grib vai arī nav spējīgs izpildīt amata pienākumus. Vienā uzņēmumā ir jāspēj nostrādāt no 1-3 gadiem. Protams, var būt objektīvi izņēmumi. Es pārstāvu lielu uzņēmumu,kur ir nepieciešama augstākā izglītība un izcila reputācija. Mazākos un vienkāršākos uzņēmumos iespējams tik strikti nevērtē

Super! Prieks, ka ir iespēja kāpt pa karjeras kāpnītēm!
Man īsti ne viens, ne otrs no nosauktajiem iemesliem, nav tas kādēļ darbus mainīju!
1.darba vietā (veikals) 1 gads 4 mēn - gribējās iegūt jaunu pieredzi, biju jau 4 veikala nodaļās strādājusi
2.darba vietā (6.mēneši)- ļoti stresains darbs, jābūt lielai stresa noturībai (parādu piedziņa)
3. darba vietā (9 mēneši0 - izēda kolēģe, nepatiku jau no paša sākuma, darīja visu, lai es aizeju no darba, bija bezgala laimīga uzzinot, ka uzrakstīju atlugumu (lietvedība)
4. darba vieta (10 mēneši) - šobrīd (lietvedība)
10.12.2019 21:42 |
 
Reitings 331
Reģ: 15.11.2019
Darbus bieži nemainu- šobrīd iet 8 gads vienā uzņēmumā. Bet ik pēc 2-3 gadiem sekoja paaugstinājums, tāpēc tik ļoti neizjūtu atrašanos vienā uzņēmumā.
Sanāk ik pa laikam pieņemt darbiniekus-bieža darbavietas maiņa ir negatīva cilvēka iezīme. Cilvēks nezina,ko grib vai arī nav spējīgs izpildīt amata pienākumus. Vienā uzņēmumā ir jāspēj nostrādāt no 1-3 gadiem. Protams, var būt objektīvi izņēmumi. Es pārstāvu lielu uzņēmumu,kur ir nepieciešama augstākā izglītība un izcila reputācija. Mazākos un vienkāršākos uzņēmumos iespējams tik strikti nevērtē
10.12.2019 21:00 |
 
Patīk
Reitings 1739
Reģ: 24.05.2019
Un vēl runā par intelEģenci :D
Kaut kāds trollis ar pamatskolas izglītību.
10.12.2019 20:09 |
 
Patīk
Reitings 1739
Reģ: 24.05.2019
Tik sūdīgi pogas spiežas, ka tai vietā, lai uzrakstītu tualete, rakstās tolete. Uzreiz var redzēt, cilvēks ar kvalitatīvu augstāko izglītību!
10.12.2019 20:07 |
 
Reitings 280
Reģ: 21.11.2013
hany_sany @ 10.12.2019 20:01
tāda ka manam vecajam datoram pogas ātrumā sūdīgi spiežas a kas?nekāda .. tāpēc jau 10to gadu mācos lai iegūt kaut kādu.. bet vismaz arī kvalitātē kaut kādā nevis toletes papīra ;)

10 to? tad jau tas ir viens garš tualetes papīrs!
Gribētu uzsvērt, ka ,protams, ir cilvēki, kuri neiedziļinās un kuriem ir vienalga par mācībām, ka tikai papīrs. TAČU, visi nav vienādi. Ir cilvēki, kuri dara daudz, jo interesē!
10.12.2019 20:06 |
 
Reitings 441
Reģ: 20.02.2009
Blanche @ 10.12.2019 19:42

Un kāda ir Tava izglītība, ja nemāki normāli teikumu uzrakstīt un ir pilns ar pareizrakstības kļūdām? ?
tāda ka manam vecajam datoram pogas ātrumā sūdīgi spiežas a kas?nekāda .. tāpēc jau 10to gadu mācos lai iegūt kaut kādu.. bet vismaz arī kvalitātē kaut kādā nevis toletes papīra ;)
10.12.2019 20:01 |
 

Pievieno savu komentāru

Nepieciešams reģistrēties vai autorizēties, lai pievienotu atbildi!
   
vairāk  >

Aptauja

 
Vai forumā publiski vajadzētu rādīt arī negatīvos vērtējumus (īkšķis uz leju) komentāriem?
  • Jā, jāredz arī negatīvie vērtējumi
  • Nē, lai paliek redzams tikai pozitīvais vērtējums
  • Nezinu, nav viedokļa
  • Cits