Kārtot pēc: jaunākā, vecākā
 

Kaitinoša dzīvokļbiedrene

 
Reitings 5
Reģ: 25.11.2019
Sveiki!
Man tiešām nepieciešams padoms,kā labāk atrisināt šo situāciju.
Nevienam nav noslēpums, ka vienam pašam īrēt dzīvokli Rīgā ir diezgan padārgi,tāpēc kā labs variants ir dzīvokļa īrēšana ar kādu kopā. Šobrīd esam četru istabu dzīvoklī trīs meitenes, katrai sava istaba. Diemžēl viena meitene ir īpaši tendēta uz karstasinīgiem tinder randiņiem ar ārzemniekiem, kas beidzas ar to, ka pie viņas atnāk kāds čalis un tad viņas istabā notiek tādas seksa orģijas, ka tās aktivitātes ir dzirdamas pa visu dzīvokli augstos decibelos. Es neko neteiktu, ja tas būtu vienreiz mēnesī vai manas prombūtnes laikā,bet šis notiek katru nedēļu vairāku stundu garumā. Man tiešām riebjas dzirdēt tādas skaņas un šķiet, ka tā ir sava veida necieņa pret pārējiem, ja tu uzspied klausīties savu skaļo seksa dzīvi. Turklāt paralēli man ir diezgan intensīvs mācību periods, kam nepieciešams klusums, lai koncentrētos savām lietām, nevaru uzslēgt skaļu mūziku un ignorēt viņas skaņas. Kā man viņai pateikt, ka šāda situācija man nav īsti pieņemama? Īres līgums ir uz mana vārda, it kā varētu izdomāt kādas sankcijas, bet tā kā dalam visus rēķinus uz 3, man nav īsti iespējas pateikt "vācies prom, tu skaļi uzvedies,kas man traucē", jo tad aizietu skandāli, ka es arī virtuvē skaļi gatavoju u.tml. vai arī tas skandāls aizietu tālāk tā, ka nevarētu atrast citu īrnieku. KO DARĪT?
07.12.2019 20:04 |
 
Reitings 163
Reģ: 04.05.2017
Ko saka otrā dzīvokļa biedrene, viņai netraucē skaļā trešā iemītniece? Varbūt abas varat sarunāt un kopā runāt ar to trešo par to, ka jums traucē tāda uzvedība.
Nu tas ir necienīgi pret pārējiem, tur tev piekrītu.
07.12.2019 20:25 |
 
Reitings 356
Reģ: 03.10.2013
Varbūt uztaisiet dzīvokļa sapulci un vienojaties par dzīvokļa lietošanas noteikumiem, piemēram, nekādas skaļas orģijas, klusums pēc plkst. 21.00, utt.
07.12.2019 20:37 |
 
Reitings 40
Reģ: 22.10.2019
Nuuu, manuprāt labākais risinājums ir godīga saruna. Ja jūs viņai neko nesakat, kā lai viņa zina, ka jūs kaut kas neapmierina?
07.12.2019 21:43 |
 
Reitings 580
Reģ: 03.07.2019
Mani arī kas tāds traucētu, domāju, ka aprunājies ar pārējām meitenēm un tiešām uztaisiet kopīgu sapulci. Dzīvojot komunālajā dzīvoklī, tomēr jārēķinās arī ar citiem iemītniekiem. Ja viņu tas neapmierina, tad lai iet dzīvot citur, un meklējiet kādu meicuku viņas vietā.
07.12.2019 21:54 |
 
10 gadi
Reitings 1529
Reģ: 27.03.2011
Nu tas nav pieņemami, nedzīvo jau viņa viena pati, ir jāreķinās ar kaimiņienēm.
Domāju, ka tā arī jāpasaka, ka nav ko večus vest uz mājām, lai viņa iet pie viņiem un ņemās. Kā nav kauna tiem vīriešiem arī un viņai pašai.
07.12.2019 21:55 |
 
Reitings 5
Reģ: 25.11.2019
Citās sarunās ar to meiteni esmu tā starp citu izmetusi, ka man traucē viņas skaļā seksa dzīve (ar piebildi, ja tas vispār ir sekss :D). Domāju, ka tā pieminēšanas kaut kas mainīsies,bet nē. Nav jau tā, ka viņa nezina par to, ka kādam tas varētu traucēt. Un arī šī tāda diezgan delikāta tēma, ja apspriež otra seksa dzīvi, tāpēc arī vajadzētu padomu, kā šo labāk risināt.
Otra meitene arī ar tindervečiem ņemas, bet ne reizi neesmu dzirdējusi viņas kunkstus, jo saprot, ka tas traucē vai arī pati iet uz viņu dzīvesvietā. Vai tas viņu varētu traucēt - pieļauju, ka jā. Bet situācija ir tāda,ka abas pārējās meičas ir čomenes savā starpā, līdz ar to es viena tāda, kurai tas reāli besī.
07.12.2019 22:08 |
 
10 gadi
Reitings 1529
Reģ: 27.03.2011
patricijaasana @ 07.12.2019 22:08
Citās sarunās ar to meiteni esmu tā starp citu izmetusi, ka man traucē viņas skaļā seksa dzīve (ar piebildi, ja tas vispār ir sekss :D). Domāju, ka tā pieminēšanas kaut kas mainīsies,bet nē. Nav jau tā, ka viņa nezina par to, ka kādam tas varētu traucēt. Un arī šī tāda diezgan delikāta tēma, ja apspriež otra seksa dzīvi, tāpēc arī vajadzētu padomu, kā šo labāk risināt.
Otra meitene arī ar tindervečiem ņemas, bet ne reizi neesmu dzirdējusi viņas kunkstus, jo saprot, ka tas traucē vai arī pati iet uz viņu dzīvesvietā. Vai tas viņu varētu traucēt - pieļauju, ka jā. Bet situācija ir tāda,ka abas pārējās meičas ir čomenes savā starpā, līdz ar to es viena tāda, kurai tas reāli besī.

Nu ko lai saka, ja traucē ballīte, tad pievienojies tai. ?
Paņem ar kādu tinderčali ?
Joks, protams
07.12.2019 22:11 |
 
Reitings 40
Reģ: 22.10.2019
Ai, nu kas tur delikāts. Izklausās, ka viņai sex nav delikāta tēma. ?
Taisiet sapulci un sauciet lietas īstajos vārdos!
07.12.2019 22:15 |
 
Reitings 775
Reģ: 30.09.2019
Ja Tev ir kauns, tad met to pie malas. Lai vai cik neērti nebūtu par to Tev ir jārunā, jo viņai nav neērti kliegt pa visu māju nodarbojoties ar savam orģijām.
Tā arī pasaki, Tev ir jāmācas, viņa Tev traucē. Ja kaut kas nepatik lai meklē kur citur dzīvot.
07.12.2019 22:21 |
 
Reitings 1892
Reģ: 17.09.2019
Jums saimniece nav? Vai persona kas izīrē to dzīvokli jums? Varbūt ir vērts parunāt ar viņu, jo šaubos ka cilvēkam patiktu ka mājās ved svešus cilvēkus. Varbūt var noteikt līdz cikiem drīkst vest ciemiņus.
07.12.2019 22:27 |
 
Reitings 5
Reģ: 25.11.2019
Dzīvoklis ir uz mana vārda un īpašnieks ir liels uzņēmums, kurš Rīgā izīrē neskaitāmus dzīvokļus.
07.12.2019 22:30 |
 
Reitings 686
Reģ: 06.02.2016
Neko sliktu neredzu, studiju gados lidzigi dzivojam.
Tik mes maigojamies, ka blakus pie galda otrs sez, jo diemzel istaba 1 liela bij ar 3 gultasvietam.
07.12.2019 23:06 |
 
Reitings 41
Reģ: 23.08.2015
Es ieteiktu sākt ieviest kārtību uzreiz, tā kā dzīvoklis ir uz tava vārda,tev jābūt "bosiņam",ja jau sākumā nenoliksi pie vietas, kāps tev visu laiku uz galvas, sākumā tas būs sekss, pēc tam visatļautība aizies kosmosā un tad bēgsi pati prom vai uzsprāgsi...kā arī Rīgā dzīvokļa biedri atrodas ātri, par to nav jāsatraucas, tev viss izdosies, tikai cīnies par savu taisnību ;)
07.12.2019 23:13 |
 
Reitings 238
Reģ: 30.11.2019
Un arī šī tāda diezgan delikāta tēma, ja apspriež otra seksa dzīvi, tāpēc arī vajadzētu padomu, kā šo labāk risināt

Kas tur delikāts? Visiem ir sekss, visu ar to nodarbojas, visi par to zin? Jums jau nav 12 gadi, kad par to ķiķina?
Kādam 20-25 gados sekss ir delikāta un nekaunīga tēma vēl? ?
07.12.2019 23:48 |
 
Reitings 1892
Reģ: 17.09.2019
Seks kas ir tik skaļš ka visi pārējie dzird vairs nav delikāts...
Ej un vienkārši saki ka ir apnicis. Dzīvoklis uz tava vārda un ja kaut kas nepatīk tad lai meklē citur vietu kur jāties un dabūt visas seksuāli transmisīvās slimības pēc kārtas. Tava vietā es nebūtu tik iejūtīga un pateiktu visu kā ir. Jo tomēr tas tev traucē un bojā tavu dzīvi. Ja nevari to izteikt vārdiski tad uzraksti viņai uz lapas un iemet istabiņā.
Viens paziņa reiz dzīvoja tāda tipa dzīvokli un tur līguma noteikumos bija teikts ka visi ciemiņi kas nāk pēc plkst. 21 ir jāsaskaņo ar saimnieci un jāpiemaksā par viņiem 10 eiro.
08.12.2019 08:23 |
 
Reitings 5726
Reģ: 27.08.2011
Tajos laikos, kad es meklēju istabu, kur dzīvot vispār lielākā daļa dzīvokļu saimnieču vīriešus kā ciemiņus aizliedza. Vēl daļa atļāva vienkārši nākt ciemos, platoniski pasēdēt. Nevienā vietā neatļāva variantu palikt pa nakti. Es gan pati neizvēlējos tādus variantus, jo ja pastāvīgs vīrietis un vispār pat ciemos nevar atnākt, tad liekas pārspīlēti.
Pasaki, lai dara to klusi. Visiem nav jādzird kā viņa ņemas.Būtu mans dzīvoklis, tad atļautu, ja ir 1 pastāvīgs vīrietis, noteiktu,lai dara klusi. Ja grib 1nakts sakarus, tad lai brauc pie vīriešiem uz mājām. Kā viņai vai Jums nav bail, kad tādi svešinieki kādreiz neapzags?
08.12.2019 09:38 |
 
Reitings 331
Reģ: 15.11.2019
Hm, dzīvokļos jau sienas ir plānas,pat nevajag orģijas, lai seksu dzirdētu blakusistabā.
Es laikam pēc tādas nakts pasmietos pajautājot kā pagāja nakts, izklausījās ka labi...?
otrs variants, nopirktu ausu aizbāžņus un neceptos vairāk par šo tematu ?
off topic- nekad nesapratīšu,kāpēc meitene ved uz savām mājām čalīšus!? Ja viņiem nav sava dzīvokļa, lai apmaksā viesnīcu, ja viesnicai nav naudas...pfff ar tādiem vispār tikties.
08.12.2019 13:27 |
 
Reitings 15
Reģ: 06.01.2020
Vieni ir klusi citi ir skaļi. Izstāsti to savai dzīvokļa biedrenei. Pasaki, ka tev tas traucē. Pastāsti, cik ļoti tev tas traucē. Kad viņa sapratīs, kā tas tev liek justies, esmu pārliecināta, ka trokšņu ziņā nekas nemainīsies, bet tu būsi izrunājusi šo un tev būs vieglāk un mierīgāk pašai.
Meklē sev dzīvesvietu bez kaimiņiem ?
06.01.2020 22:24 |
 
Reitings 159
Reģ: 29.01.2020
pasaki viņai lai beidz pisties un tur kājstarpi ciet, jo pienāks laiks kad šī sagribēs kautko nopietnāku, un tad vairs tāda palaistuve nevienam normālam džekam nebūs vajadzīga
22.02.2020 07:02 |
 
Reitings 60
Reģ: 27.12.2019
Nu izskatās ka tevi tas TIK ļoti netraucē, ja vēl neesat radījušas kompromisu, vainojamas jau nav tikai tās meitenes bet arī Tu ja neproti pareizi to viņām komunicēt bet tik “izmet” un nespēj komunicēt kā pieaugušs cilvēks. Smieklīgi!:)
23.02.2020 12:42 |
 
Kārtot pēc: jaunākā, vecākā
 

Pievieno savu komentāru

Nepieciešams reģistrēties vai autorizēties, lai pievienotu atbildi!
   
vairāk  >

Aptauja

 
Vai forumā publiski vajadzētu rādīt arī negatīvos vērtējumus (īkšķis uz leju) komentāriem?
  • Jā, jāredz arī negatīvie vērtējumi
  • Nē, lai paliek redzams tikai pozitīvais vērtējums
  • Nezinu, nav viedokļa
  • Cits