Kārtot pēc: jaunākā, vecākā
 

Dīvainie sapņi

 
Reitings 3
Reģ: 03.03.2018
Heyā visiem !
Pēdējā laikā bieži sanāk sapņot par vienu un to pašu cilvēku. Vispār sanāk sapņot par viņu periodiski veselus 2 gadus. Ar to cilvēku nekontaktējos un ikdienā aizdomājos reti, nu tikai tad, ja kaut kā atgādina. Emocijas pēc sapņiem un pašos sapņos ir ļoti labas, laimīgas utt. Protams, bija periods, kad par to cilvēku nemaz nesapņoju. Pašlaik tas notiek kādas 2-3 reizes mēnesī noteikti un scenārijs ir ļoti līdzīgs- ikdienišķas, patīkamas dzīves situācijas. Taču vēlos piekodināt, ka no paša sākuma sapņi par šo cilvēku bija diezgan nepatīkami un nomācoši. Piem., viņš aprunā mani ar saviem draugiem vai arī es to pašu izdaru utt.
Esmu diezgan liela skeptiķe un baigi neticu, ka sapņi piepildās, bet man ir sanācis, ka piepildās ļoti daudz sapņu, ko redzu, bet vienalga kaut kā nepārliecina. :D Izskatās, ka zemapziņa cenšās kaut ko pateikt, bet ko tieši.. nav ne jausmas.
Varbūt kādam no jums ir bijis līdzīgi ?
07.12.2019 19:09 |
 
10 gadiPatīk
Reitings 2450
Reģ: 20.07.2013
Sapņoju katru nakti un visu atceros. Vai nu tiesām to cilvēku kaut kur neuzkrītoši pamani-dzīvē vai internetā vai kaut ko izsakies par viņu,vai arī domā, zemapziņā kkur sēž.
08.12.2019 22:46 |
 
Reitings 775
Reģ: 30.09.2019
Tev tas cilvēks vienkārši sēž zemapziņa. Nav tā ka kāda soc.tikla vari viņu ieraudzīt, feisbuka vai instagrama? Bieži zemapziņa uzķer cilvekus un pēc tām par viņiem tiek sapņots.
Piemēram vakardien, ig paskreja garām viena sen aizmirstas paziņas bilde un pēkšņi redzēju sapni tik spilgtu un ar piedzīvojumiem bagātu. No rīta domāju kādēļ viņu redzēju sapni un tad atcerējos ka tieši bilde viņu maniju.
07.12.2019 22:19 |
 
Reitings 480
Reģ: 24.06.2019
Man laikam palīdz masturbācija, guļu ļoti labi, arī slikts garastāvokis kā tāds man nemēdz būt. Varbūt arī palīdz tas ka man dzīvē nav par ko uztraukties.
07.12.2019 21:33 |
 
Reitings 1073
Reģ: 23.10.2019
07.12.2019 20:57 |
 
Reitings 1073
Reģ: 23.10.2019
Ja es vispār sapņoju un pat atceros sapņus, tad es sāku apzināties, ka mans miegs ir nekvalitatīvs un ka lietas ir jāmaina. Savādāk agri vai vēlu man būs problēmas ar noskaņojumu, hormoniem un arī ēdiena izvēle paliks švakrāka.
Dziļākam miegam iesākumam var mēnesi padzert melatonīnu. Mēneša laikā var arī padomāt par citām lietām, kas traucē miegam. Gogle un youtube ir pilns ar informāciju.
07.12.2019 20:56 |
 
Reitings 3
Reģ: 03.03.2018
Up !
07.12.2019 20:43 |
 
Kārtot pēc: jaunākā, vecākā
 

Pievieno savu komentāru

Nepieciešams reģistrēties vai autorizēties, lai pievienotu atbildi!
   
vairāk  >

Aptauja

 
Vai forumā publiski vajadzētu rādīt arī negatīvos vērtējumus (īkšķis uz leju) komentāriem?
  • Jā, jāredz arī negatīvie vērtējumi
  • Nē, lai paliek redzams tikai pozitīvais vērtējums
  • Nezinu, nav viedokļa
  • Cits