Kārtot pēc: jaunākā, vecākā
 

Palīdziet ar padomu.

 
10 gadi
Reitings 221
Reģ: 11.03.2013
Labrīt,
Vai ir normāli iebiedēt darbinieku, tātad mani, ja es neapmeklēju darba pasākumu, kas pat nav obligāts.
Līgumā nav norādīts, ka man ir jāapmeklē tādi pasākumi.
Skanēja frāze ko dzirdu jau 3sho reizi... Tam būšot sekas.
Es reizi gadā braucu uz komandējumi, kas manuprāt ir obligāti. Tāpēc neatsaku.
Bet vēl tiek rīkoti 2 pasākumi gadā ar kolēģiem.
Esmu apmeklējusi 2 pasākumus, tātad reizi gadā viens pasākums.
Es neesmu no tiem cilvēkiem kam patīk dzert pīpēt un rūsēt līdz rītam.
Man palika slikti un pateicu ka ne ieshu uz pasākumu.
Tātad vienalga par manu veselību, bet galvenais kad apmeklēju pasākumu.
Vai tas ir normāli tā iebiedēt?
Man godīgi sakot besi kad ikdienā neviens kolēģis nepienāks klāt un ne pajautās ka mna iet.
Bet jābrauc uz pasākumu un jātēlo ka man viņi ir labākie kolēģi ever.
Paldies par padomu.
07.12.2019 08:37 |
 
10 gadi
Reitings 1529
Reģ: 27.03.2011
Nu izklaides pasākumi nav obligāti parasti. Kā var piespiest iet uz pasākumu, kuru nevēlies apmeklēt. Dīvaini tas ir. Mums parasti neviens neuzspiež, tie kas grib tie brauc, tie kad nē, tie nē. ?
07.12.2019 10:06 |
 
Reitings 5726
Reģ: 27.08.2011
Uz pasākumiem nevar piespiest ierasties, bet negatīvāka attieksma dēļ tā ir iespējama. Dīvaini, ka dēļ tāda nieka pasliktināsies attieksme, būsi sliktā kolektīvā.
Ja Tu pateici stingru nē jau pašā sākumā, tad noteikti neko nevar pārmest. Ja sākumam piekrīti, ir dārgi izdevumi par darbinieku(viesnīcas numurs, ēdināšana, jau apmaksātas laicīgi, kaut kādas izklaides, kur par katru samaksā atsevišķi,) tad var saprast, ja dusmojas , ja pasaka pēdējā brīdī, jo tad tā nauda izkūp kurstenī, jo var domāt, kad vienkārši negribi ierasties, simulē. Protams, kad firmai būtu jābūt svarīgākai Tavai veselībai nevis piespiedu piedalīšanās pasākumā.
Ir firmas, kuras rīko pasākumus darba laikā, lai nevar aizbildināties, kad nevēlas tērēt savu brīvo laiku tādām izklaidēm, bet pat, tad būtu jābūt izvēlei vai vienītī strādā, vai arī ej ar visiem kopā atpūties.
07.12.2019 11:07 |
 
Reitings 32
Reģ: 04.09.2018
Murgs, kā var piespiest iet uz pasākumu, gribi ej, gribi neēj .
07.12.2019 12:22 |
 
Reitings 686
Reģ: 06.02.2016
Tas saucas nav obligati, bet velams, ka psr laikos :).
Ta teikt nerakstitie likumi.
07.12.2019 12:44 |
 
Reitings 1892
Reģ: 17.09.2019
Ja tas ir tavā brīvdienā tad tevi nevar piespiest iet. Ja tas ir darba dienā un darba laikā tad gan tas ir citādāk.
Es ari neiešu uz darba balli, jo fiziski nevaru paspēt un tas ir par maksu. Man arī pārmet, bet kā tu taču vari paņemt kleitu uz darbu līdzi ātri pārģērbties un tad pa 20 min aizbraukt uz centru... Khem... Visas tās neērtības un steigšanās lai es vēl maksātu par lietu kuru darbam vajadzēja nodrošināt bez maksas...
07.12.2019 12:46 |
 
Reitings 686
Reģ: 06.02.2016
Nu ir darbadeveji, kas vel slepti verte ir ballite.
Tatad siem cilvekiem promotion vai algas pielikumu, kadam var nakotne planot.
Tie kas neatnak automatiski cita kastite uz izvertesanu, kads bij gada utt.
Atkarigs no katra darba un darbadeveja tarakaniem.
Ligums ir tik formalitate, kuru es personigi nenemu par pilnu, ja darisu 100% kas liguma saubos ka tiksu kur talak.
07.12.2019 15:16 |
 
Reitings 1330
Reģ: 29.10.2014
normāli tas nav. nevar piespiest iet uz pasākumu. taču, pēctam šķībi skatieni gan var būt. ja nepatīk dzert un tusēt līdz rītam, varbūt vari aiziet uz pāris stundām? izdomāt kādu atrunu, kāpēc ilgāk nevari. pati esmu tā darījusi. kaitinoši ir kad kolēģi dīc riņķī lai paliec, bet labāk nekā palikt ja pašai nepatīk.
07.12.2019 19:01 |
 
Reitings 34
Reģ: 04.02.2019
Viss jau atkarīgs no tā kas rakstīts darba līgumā un amata aprakstā. Kas zin, varbūt tāds frīks arī ir iekļāvis kaut ko tādu. Bet principā, darba devējam nav tiesības likt tev kaut ko darīt brīvajā laikā. Ja grib, lai ej, tad lai to formē kā virsstundu darbu un attiecīgi samaksā. Brīvais laiks ir atpūtai un darba laiks ir noteikts līgumā. Ballīte jau nav tas, kas jādara obligātā kārtā. Par tiem draudiem, neizteikšos. Kas tie par darba devējiem... Jau otrā diskusija ar šitādiem murgiem te... ?‍♀?
07.12.2019 19:15 |
 
10 gadi
Reitings 221
Reģ: 11.03.2013
Paldies.. Man tiešām liekās, ka tas nav normāli.
Paldies par jaukiem komentāriem.
Jā izdevumi sanāca par mani. Bet es godīgi piedāvāšu atvilkt no manas algas. Ja tas bija apgrūtinājums firmai.
Nevēlos nevienam būt par nastu. Un nevēlos saņemt pārmetumus.
07.12.2019 20:16 |
 
Kārtot pēc: jaunākā, vecākā
 

Pievieno savu komentāru

Nepieciešams reģistrēties vai autorizēties, lai pievienotu atbildi!
   
vairāk  >

Aptauja

 
Vai forumā publiski vajadzētu rādīt arī negatīvos vērtējumus (īkšķis uz leju) komentāriem?
  • Jā, jāredz arī negatīvie vērtējumi
  • Nē, lai paliek redzams tikai pozitīvais vērtējums
  • Nezinu, nav viedokļa
  • Cits
vairāk  >

Lietotāji online (2)