Kārtot pēc: jaunākā, vecākā
 

Darbs nepilngadīgajiem

 
Reitings 5
Reģ: 06.12.2019
Sveikas, dāmas (un vīrieši)!
Esmu sastapusies ar tādu problēmu, ka nevaru nekādīgi atrast darbu. Pašlaik man ir 16 gadi un es vēlos lietderīgi aizpildīt laiku pēc skolas. Esmu apskatījusi ļoti daudz darba variantus, bet problēma tāda, ka prasa vismaz vidējo izglītību vai arī ir jābūt 18 gadiem. Pagaidām man ir tikai pamatskolas izglītība un diemžēl nav 18 gadi.
Varbūt jums ir kādi ieteikumi kā atrast darbu, ja esmu nepilngadīga?
Liels paldies jau iepriekš!
06.12.2019 18:04 |
 
Reitings 686
Reģ: 06.02.2016
MC Domalds cik zinu nema zem 18.
Jo ar nepilngadigo liels chakars birokratisks un naudas atdeve citreiz nav to verta.
Otrs variants pa melno kada nakts tirgu vai par oficiantu.
06.12.2019 18:12 |
 
Patīk
Reitings 3319
Reģ: 10.08.2019
Es savos 16 pēc skolas auklēju bērnus, varbūt tas varētu derēt:)
06.12.2019 19:48 |
 
Reitings 352
Reģ: 03.05.2019
Var mēģināt bērnus auklēt, bet tas nav viegli un atkarīgs no ģimenes, parasti par auklēm ņem pilngadīgos ar attiecīgo izglītību un aukles sertifikātu. Varbūt kāda ģimene arī piekrīt ņemt arī nepilngadīgo. Ja dzīvo Rīgā var mēģināt par apkopēju iekārtoties. Vakaros pa 2-4 stundu darbu var dabūt
mēnesī sākot no 150 eiro uz rokas. Ja stundas mazāk tad arī summa var būt mazāka. Par A klases biroju tīrīšanu var dabūt vairāk, bet bez pieredzes nepilngadīgo diez vai uz tādu vietu bez pazīšanās ņemtu. Ja vēlies strādāt pēc skolas tad jautājums kurā klasē ej?
07.12.2019 00:42 |
 
Reitings 352
Reģ: 03.05.2019
Droši vien tā ir 10. klase, tad vai tā būtu arodskola vai parastā vidusskola? Ja ietu arodvidusskola tad jau vienkāršāk. Tad ir iespēja skatoties kāda profesija izvēlēta apskatīt uzņēmumus kur vēlies strādāt un pieteikties praksē. Tas ir ej uz izvēlēto vietu un saki ka mācies tur un tur, to un to un tev ir vēlme apgūt prasmes klātienē, un vēlies prakses vietu. Tikai no sākuma visticamāk tas būs bezmaksas. Bet vēlāk kad būs skolas prakse būs jau prakses vieta un ir iespēja ka otrajā kursā jau piedāvā strādāt par samaksu un vēlāk jau pastāvīgi. Vienīgais ir risks ka izmanto visu laiku kā bezmaksas darba spēku un tālāku sadarbību nepiedāvā, bet vienalga tā ir iespēja iegūt pieredzi.
07.12.2019 00:53 |
 
Kārtot pēc: jaunākā, vecākā
 

Pievieno savu komentāru

Nepieciešams reģistrēties vai autorizēties, lai pievienotu atbildi!
   
vairāk  >

Aptauja

 
Vai forumā publiski vajadzētu rādīt arī negatīvos vērtējumus (īkšķis uz leju) komentāriem?
  • Jā, jāredz arī negatīvie vērtējumi
  • Nē, lai paliek redzams tikai pozitīvais vērtējums
  • Nezinu, nav viedokļa
  • Cits