Kārtot pēc: jaunākā, vecākā
 

Iestrēdzis sūtījums no Ebay

 
Reitings 5
Reģ: 05.12.2019
Sveiki. Varbūt kādam ir tā gadījies? Maza pieredze ar Ebay, jo parasti lietoju Aliexpress, šoreiz to ko vajadzēja atradu tikai Ebay.
Pasūtīju preci, ir reģistrēts izsekošanas numurs, jo prece maksāja 30 Eiro, tādām parasti piešķir normālu izsekošanas numuru, kas sākas ar R. Lieta tāda track24.net uzrādā, ka nekas nemaz vēl nav izsūtīts (Probably, the parcel has not been shipped), ir jau pagājis vesels mēnesis.
Uzrakstīju pārdēvējam vēstuli, kas varētu būt noticis, vēl nav devis ziņu. Pārdēvējis ir ar augstu reitinku 95 % positive feedbacks.
Pagaidām pat nezinu ko īsti iesākt, termiņš ir līdz Janvāra sākumam, bet izskatās mazcerīgi, ja pat nav paciņa izsūtīta.
05.12.2019 20:54 |
 
10 gadi
Reitings 1503
Reģ: 11.03.2010
man arii ir gadiijies, ka ap to laiku, kad buutu jaabuut pastkastee, veel nekas nav atnaacis. esmu rakstiijusi sellerim un parasti atbilde ir, ka tev buutu veel jaapagaida un tad jaadod zinja, un, ja suutiijums nav atnaacis, atgriezh naudu, vai nosuuta veelreiz :) no worries :)
05.12.2019 21:38 |
 
Reitings 5
Reģ: 05.12.2019
No Aliexpress, parasti pēc pāris dienām jau pēc tracking number rāda ka ir izsūtīts. Bet šajā gadījumā pagājis mēnesis un nav pat izsūtīts, tik numurs ir. Aizdomīgi.
05.12.2019 21:49 |
 
Reitings 1330
Reģ: 29.10.2014
šī iemesla dēļ vairs ebay neko nesūtu. man tā bija ar divām precēm. pārdevējs neko neatbildēja uz ziņām, preces tā arī nedabūju. summa gan man bija krietni mazāka kā tev, tāpēc palielam vienalga.
06.12.2019 14:32 |
 
Reitings 1205
Reģ: 21.05.2012
Jāraksta vienīgi pašam ebay - jeb jāierosina lieta, un naudu atpakaļ dabūsi, jo esi maksājusi ar paypal. ?? Vai arī raksti sellerim, ka liksi sliktu feedback, ja neatbildēs, zinu, ka tas šiem nepatīk.
06.12.2019 15:30 |
 
Reitings 5
Reģ: 05.12.2019
Pārdevējs tomēr atsaucās. Piedāvā atmaksāt naudu. Tad tik slikti nav.
Es vēl uzjautu vai viņš nevar uzprasīt savai pasta stacijai kāpēc nav izsūtīts, cerība, ka varbūt atradīsies sūtījums. Termiņš vēl ļauj gaidīt. Pagaidīšu kādu nedēļu, ja neparādīsies, ka izsūtīs, tad jau prasīs refund un viss. Būs vēlreiz jāsūta tas pats tik no cita pārdevēja.
07.12.2019 15:30 |
 
Reitings 5
Reģ: 05.12.2019
Ebay laikam, pārdot preces kuras jau sen izpārdotas. Atradu to pašu preci pie vēl diviem pārdevējiem, izrādās ir out of stock. Vienkārši viņiem uzprasīju vai ir pieejama prece.
Tas pie kura pasūtīju, man piedāvāja nosūtīt vēlreiz tikai citā krāsā, jo tās nav un laikam nebija, tāpēc laikam nekas netika izsūtīts. Bet pārdēvējis atsaucīgs, un atrada praktiski identisku preci, kas man der un izsūtīs to. Labi, ka pajautāju, tā būtu laiks pagājis un būtu refund jātaisa.
Bet ar vienu citu sūtījumu man ar neveicas, jau vairāk kā mēnesi rāda, ka ir izsūtīts uz Latviju no Ķīnas caur vienu citu Valsti un nekust uz priekšu, ir aizdomas ka sen jau ir nonācis LV, nevar būt ka vairāk kā mēnesi lido lidmašīna. Arī reģistrēts sūtījums pie 30 Eiro.
12.12.2019 22:06 |
 
Kārtot pēc: jaunākā, vecākā
 

Pievieno savu komentāru

Nepieciešams reģistrēties vai autorizēties, lai pievienotu atbildi!
   
vairāk  >

Aptauja

 
Vai forumā publiski vajadzētu rādīt arī negatīvos vērtējumus (īkšķis uz leju) komentāriem?
  • Jā, jāredz arī negatīvie vērtējumi
  • Nē, lai paliek redzams tikai pozitīvais vērtējums
  • Nezinu, nav viedokļa
  • Cits