Kārtot pēc: jaunākā, vecākā
 

Grāmatvedība un Audits.

 
10 gadi
Reitings 221
Reģ: 11.03.2013
Sveiki.,
Man jau ir augstākā zglītība, kas iegūta RTU vienā no ķīmijas
Programmām.
Vēlos studēt grāmatvedību un Auditu, NEKLĀTIENĒ,jo strādāju un mani nav kas uztur lai varētu studēt klātienē.
Vai var kāds man ieteikt vai iet studēt 1 līmeņa augstāko izglītību ir okey, ja man jau ir iegūts Bakalaurs citā nozarē protams? Konkrēti bakalauru piedāvā RTU un LU.
Citas augstskolas piedāvā it kā zemāka līmeņa izglītību.
Biznesa vadības koledža _ 1.līmeņa augstākā profesionālā izglītība, tas tomēr neskaitās bakalaurs.
Tad piesaistīja Ekonomikas un kultūras augstskola- profesionālai bakalaura grāds grāmatvedībā un auditā+ ekonomista kvalifikācija(ekonomste nevēlos būt)
Tas ko vēlos ir mācēt saprast nodokļus, to kā rēķina algas, kā veic Auditus.
Tākā maksāšu par studijām tad vēlos lai pasniedzēji man reāli spēj paskaidrot.. Nevis kkā cap ļap... Lai tikai es ātrāk pabeigtu viņu kursu.
Vai ir kāds kas studē un ir apmierināts ar esošām studijām?
Varbūt Jums ir gudras mammas kas var ieteikt?
Man nav vecāku kas var ko ieteikt.
Ja es jautāšu konkrētajā universitāte,jūs jau zināt, ka katra skola sevi noreklamēs pēc iespējas labāk.
Paldies.
04.12.2019 08:44 |
 
Reitings 1368
Reģ: 04.02.2016
Arī es kādu laiku atpakaļ meklēju atbildes uz šo jautājumu, jo sapratu dzīvē, pēc daudzu gadu darba pieredzes, ka vēlos sevi profesionāli pilnveidot konkrētajā jomā, taču man trūkst praktiskās zināšanas. Izskatīju iespēju studēt augstskolā, arī pirmo līmeni, jo viena augstākā izglītība man ir, pēc kuras kvalificēties varu kā finanšu vadītājs, bet konkrētas praktiskas iemaņas reālajam darbam augstskolā bija virspusējas vai ļoti ātri tam izskrējām cauri, izpratne par procesiem ir, bet reāla darba prakse konkrēti grāmatveža profesijā nav, tikai kā asistentam neilgu laiku, un diemžēl ar to ir par maz, lai apgūtu šo profesiju ir reāli praktiski jāgūst pieredze.
Pie grāmatvežiem viennozīmīgi saņēmu ieteikumu apmeklēt ļoti labus profesionālās pilnveides kursus, jo šajos kursos apmāca reālu darbu kāds tas ir praktiski no pamatiem līdz bilancei un pārskatiem.
Nevaru komentēt ko ieteikt tev, jo pati joprojām neesmu spērusi soli, jo apzinos, ka lai dabūtu atbilstošu darbu, viss būtu jāsāk no sākuma, no nulles punkta, tātad mazākais atalgojums, liela konkurence darba tirgū.
04.12.2019 08:59 |
 
Reitings 583
Reģ: 04.03.2015
Kad es apsvēru domu palildus augstāko izglītību iegūt grāmatveža jomā - man zināmie grāmatveži, visi kā viens, teica “nav vērts - ej labāk labos kursos”.
04.12.2019 09:20 |
 
Reitings 686
Reģ: 06.02.2016
Skola virspuseji un daudzviet novecojusi maca.
Talu no realas dzives.
Pietam jamak dzives skola stradat, kad realaja vide nav 100% kristal tira.
Kad gramatvedim prasa ka norakstit, ka so naudu izbidit cita gulsne, lai uz papira viss smuks butu, ka pareizak iziet bankrota proceduru, lai maksimali nemaksat nodokli utt.
Gramatvediba un audits, jabut stipriem
nerviem, jo no tevis prasis daudz ko, ko skola nemaca un vispar ir neetiski.
04.12.2019 09:40 |
 
Reitings 583
Reģ: 04.03.2015
Un strādājot auditu kompānijas (vsm kur man vairāki draugi strādā (dažādās, protams)), uz pus gadu vari aizmirst par dzīvi. Kad tuvojas gada pārskati, sēž birojā 8-1:00.
04.12.2019 09:48 |
 
Reitings 238
Reģ: 30.11.2019
EKA 100% nav skola, kurā iegāzt tādu naudu par tādu attieksmi-būs tieši jājā ātrāk beidzam un liecies mierā.
Nav nevienā no LV top reitingiem un diez kāpēc?
Ja gribi vienkārši zaudēt naudu un neko neiemācīties-EKA tevi gaida.
04.12.2019 15:49 |
 
Reitings 291
Reģ: 12.07.2015
Banku Augstskola neinteresē? Ir pieejama 1. līmeņa Grāmatvedība un finanses, kā arī bakalaura programma Finanses.
Es droši vien ieteiktu neieciklēties uz grāmatvedību vai auditu, manuprāt, suņa darbs, tiešām smagi, finanšu analītiķi, banku speciālisti pelna vairāk un darbs bieži vien ir interesantāks.
04.12.2019 20:32 |
 
Kārtot pēc: jaunākā, vecākā
 

Pievieno savu komentāru

Nepieciešams reģistrēties vai autorizēties, lai pievienotu atbildi!
   
vairāk  >

Aptauja

 
Vai forumā publiski vajadzētu rādīt arī negatīvos vērtējumus (īkšķis uz leju) komentāriem?
  • Jā, jāredz arī negatīvie vērtējumi
  • Nē, lai paliek redzams tikai pozitīvais vērtējums
  • Nezinu, nav viedokļa
  • Cits
vairāk  >

Lietotāji online (3)