Kārtot pēc: jaunākā, vecākā
 

Sabojāti matu gali

 
Reitings 172
Reģ: 12.02.2016
Jau vairākus gadus veicu matu ķīmisko taisnošanu ar straight`n shine, jo dabiskie mati pēc struktūras lokaini, pūkaini. Sākotnēji ar ķīmiju tiek iztaisnoti mati visā garumā, vēlāk restrukturētas tiek vienīgi saknes, kad tās ataug, uzliekot uz jau iztaisnotās matu daļas protection cream, kas mīkstina ķīmiskā sastāva agresiju. Pēdējā reizē, kad gāju taisnot atkal ataugušās saknes, vaicāju, lai friziere uz galiem uzliek aizsargkrēmu, kas netika izdarīts, frizierei atbidot - bet es jau netaisnoju galus. Tā kā man ir mati līdz pleciem, iespējams, procesa laikā ķīmija tika ieķemmēta arī neaizsargātajos galos, rezultātā 4-5 cm no galiem palika gluži vai atmiruši - sausi. Būs jāgriež kādas 2 reizes, lai no bojātās daļas atbrīvotos.
Jautājums Jums:
Kā, Jūsuprāt, nākamreiz pirms ķīmiskās apstrādes likt frizierei saprast, ka aizsargkrēms ir jālieto uz matu galiem, lai turpmāk izvairītos no šādas situācijas? Tā īsti nebija mana vaina, jo pirms procesa tiku prasījusi par aizsargkrēmu, uz ko tika atbildēts, ka itkā nevajag.
03.12.2019 12:21 |
 
Reitings 471
Reģ: 17.12.2012
Tā arī nākamreiz saki, ka pagājušoreiz friziere tev sabeidza matu galus, nācās nogriezt diezgan daudz un tieši ta iemesla dēļ, ka nožīdoja aizsarglīdzekli. Šoreiz tu vēlies pārliecināties, ka viss būs ok, lai ieklāj to arī matu galos.
03.12.2019 12:25 |
 
10 gadi
Reitings 2326
Reģ: 14.07.2011
Nomaini frizieri. Tieši šī iemesla dēļ es apmeklēju tikai radinieci, kura ir friziere, jo citas vnk ignorē klientus, ja pasaka izdarīt to un to.
03.12.2019 13:03 |
 
Kārtot pēc: jaunākā, vecākā
 

Pievieno savu komentāru

Nepieciešams reģistrēties vai autorizēties, lai pievienotu atbildi!
   
vairāk  >

Aptauja

 
Vai forumā publiski vajadzētu rādīt arī negatīvos vērtējumus (īkšķis uz leju) komentāriem?
  • Jā, jāredz arī negatīvie vērtējumi
  • Nē, lai paliek redzams tikai pozitīvais vērtējums
  • Nezinu, nav viedokļa
  • Cits