Kārtot pēc: jaunākā, vecākā
 

Viedoklis no sieviešu puses par attiecibām

 
Reitings 4
Reģ: 01.12.2019
Sveiki visiem, es kā vīriešu kārtas pārstāvis, vēršos sieviešu portālā, pēc Jūsu padoma, viedokļa. Vnk interesē, Jūsu domas, un varbūt man, kāda no Jums palīdzēs vairāk saprast otru cilvēku, vai ir vērts ko darīt.
Tā tad, stāsts ir par to, ka esmu izšķīries no 2,5 gadu ilgām attiecībām.
Pirmais gads, viss forši, iepazināmies, kad viņa atgriezās no studijām, Dānijā. Otrs gads ar grūtībām, jo sanāca braukt ciemos, turp atpakaļ, bet mēnesī vismaz kādu nedēļas nogali sanāca aizbraukt , pavadīt kopā, bija grūti, bet likās, ka tas padara stiprākus, jo tiešam, mīlestība vienam pret otru bija liela, to var just. Tas tāds īss aprasts par situāciju, kad viss bija labi.
Bet viss krājās, atkal attālums, sajutu ka viens no otra atsvešinājamies, daudz lietas es nenovertēju, kas tika darītas, bet to es saprotu tagad. Abi arī sapratām, ka ja nebūtu attāluma attiecibas, tad nekas tāds nebūtu. Likās arī, ka būs abiem labāk, ka paņemsim no visa pauzi, jo sākam strīdēties par daudz sīkumiem, mazāk gribēja rakstīt viens otram, utt. Tad aizbraucu ciemos , lai izrunātos un draudzīgi visu sarunātu, bet jutu, ka tiešām esam atsvešinājušies, pats piesējos parāk daudz lietām ,jo biju laikam pārāk daudz pagātnē, pateicu daudz lietas nesmukas, ko īsti nedomāju, bet sāpīgas, un viss tas palika diezgan nesmuki, nevis kā sākumā domāts, jo zinu, ja nebūtu teicis lietas, tad visticamāk viss būtu kārtībā. Bet to es saprotu tagad, esot vienam.
Tagad, esam šķīrušies, redzu, ka bildes viss ir izņemtas, bet to es visu saprotu, kapēc, tā noteikti ir vieglāk. Pieminēšu, ka iepriekš mēs sazvanījāmies, gandriz katru dienu 1-2x, un šobrīt pēc šķiršanās ir pirmie 2 mēneši, ka es esmu tikai uzrakstijis vai uzvanījis, kur jūtu, ka īsti nevēlas runāt, bet paceļ un atbild..
Kad viņa bija atbraukusi no Dānijas uz LV, pajautāju, vai grib satikāmies, piekrita, bijām paest, bet redzēju, ka ir uzlikta liela siena, pajautāju, teica, ka esmu ļoti viņu sāpinājis, ar vārdiem, ko nekad negaidīja no manis, ka teikšu, utt. Atvainojos, pateicu, ka esmu daudz ko pārdomājis, daudz lietas nožēloju, bet atzīstu, ka jādomā ko saka.
Ko es gribu zināt no Jums, sievietēm, pastāstiet, kā labāk rīkoties, jo esmu sapratis, ko vēlos darīt savādāk, esmu sapratis, ka tas tiešām ir īstais cilveks mans, gribu parādīt, ka esmu kļūdijies, un pazaudējis sevi, kādā posmā, kurš nebiju es, iekritis lielā rutīnā, un bija citas problēmas pašam ar sevi. Arī nevēlos citas sievietes,īsti nesaista, par ko pats esmu pārsteigts..bet jūtu, ka no otras puses ir nenormāla siena, aukstums un man arī viņa pati ir teikusi, ka grib būt tagad viena, jo ir sāpināta., no manas puses. Grib tikai pilnveidoties, un nevēlas neko vairāk. Esmu viņai rakstījis, ka nožēloju, utt. Bet viņa teica, ka diemžēl nevar atbildēt ar to pašu. Lielākā problēma, ka viņa ir Dānijā, es LV.
Jūsu padoms, kā labāk ir, vnk likt mieru, nerakstīt neko?! Un ja pati sapratīs, ka vēlas, uzrakstīs, uzvanīs?! Jo manuprāt, es pieļāvu kļūdu uzrakstot, ka nožēloju visu, un esmu sapratis kļūdu, ka gribētu visu sākt no jauna, vismaz mēģīnāt. Un to ka ļoti pietrūkst man.
Ceru, ka manu domu sapratāt, ceru uz padomiem, ko ņemt vērā. Kas būtu pareizāk.
Zinu, ka viņa būs 2 nedēļas LV uz ziemassvetkiem, esmu jautājis vai varbūt vēlas satikties, atbidle bija, ka nezin kā ar laikiem utt. Tad uz to laiku gaidīt un piedāvāt aiziet kkur?
Šeit vnk gribu dzirdēt, daiļā dzimuma viedokli, kā Jums šķiet pēc šī teksta viss.Protams, ir vēl sīkumi, bet pēc virspusēja apraksta.
Paldies.
01.12.2019 14:42 |
 
Reitings 37
Reģ: 30.11.2019
Ja jau pēc šķiršanās bija ar Tevi satikusies, atbild uz zvaniem un par nākamo tikšanos tikai atrunājas ar laikiem, tad kaut kāda interese viņai vēl ir. Tev jābūt pārliecinošākam. Nevis jautā, vai grib satikties, bet saki, ka ļoti gribi satikt un tev tas ir svarīgi - uz to dienu izplāno ko īpašu, neved viņu vienkārši paēst, nopērc ziedus, uztaisi pārsteigumu, parādi, cik īpaša un svarīga tev viņa ir, ka nožēlo un gribi visu vērst par labu. Izrunājaties, pavadat forši dienu, uzzini viņas sajūtas un tad skaties. Ja atšuj - nu tad neko.
01.12.2019 16:22 |
 
Reitings 1892
Reģ: 17.09.2019
Ir divi varianti.
Pirmais - vai nu viņa ir pieklājīga un negrib tevi brutāli atšūt un vienkārši negrib tevi sāpināt.
Otrais un visticamākais. Kut vēl pret tevi jūt, tikai nezin ko darīt un nezin vai attiecībās var tā turpināties ka viņa ir vienā valstī. Kad viņa atbrauc sarunā laiku kad satikties. Ja tu ar viņu satiecies tad ir ja tu skaidram ko teiksi lai nav tā ka atkal pasaki ko nepareizi. Veiksmi!
01.12.2019 17:33 |
 
Reitings 4
Reģ: 01.12.2019
Nu, taisnība jau ir, jo savādāk vispār pat tikties negribētu, vienīgi ir daudz lietas ko nesaprotu, bet gribētu saprast. Jo pajautājot liekas, tik lietišķa atbilde , ka vnk negrib vispār komunicēt, tas man tiešām kaitina, jo tad vnk es saprastu un liktos mierā.
01.12.2019 21:18 |
 
Reitings 37
Reģ: 30.11.2019
Pardomas @ 01.12.2019 21:18
Nu, taisnība jau ir, jo savādāk vispār pat tikties negribētu, vienīgi ir daudz lietas ko nesaprotu, bet gribētu saprast. Jo pajautājot liekas, tik lietišķa atbilde , ka vnk negrib vispār komunicēt, tas man tiešām kaitina, jo tad vnk es saprastu un liktos mierā.

Nu tad pajautā tiešā tekstā, vai viņa grib, lai liec mieru.
01.12.2019 22:36 |
 
10 gadi
Reitings 701
Reģ: 16.08.2009
Es tava vieta,pec ta,ka vina ir pateikusi tev,ka vinai nav laika,ka nezin utt,vairs neuzplitos. Ja starp jums butu pilnigs klusums un tu nevaretu izturet so barjeru (?), ieteiktu uzrakstit visu kas uz sirds un gaidit... varbut,ari nesagaidit.
Katra zina,pasakot visu kas uz sirds paliek vieglak vai ne?
Par cik Tu esi izdarijis augstak mineto...Viss..Liec mieru. Lai pati saprot.
Kaut kada mera es vados pec savas pieredzes (protams,katra situacija ir individuala).
Es ari izbeidzu attiecibas kur bija spele tikai vienos vartos,mileja mani. Es to vien gribeju lai man liek mieru kad man rakstija.
Ka ari bija cita situacija - es nevareju tikt gala ar savam jutam,devu majienus,un sapratu,ka no otra cilveka pretimnaksanas nebus. Viss,vairs neiaztiku.
Banali,bet - dzivo talak! Tu esi pelnijis labaku. Pasaule maz meitenu? It ipasi tadu kuras ir nevis Danija ,bet tepat Latvija?
Atver acis un ieelpo dzili,un dzivo!
01.12.2019 23:12 |
 
10 gadi
Reitings 701
Reģ: 16.08.2009
p.s.
palasot augstak mineto komentaru...
pukes,restorani,parsteigumi?
hm?
varbut,vina ir no sugam,kura grib ,lai aplido bez maksas?
negribu nevienu aizvainot ,nemaz. tacu pietiks mizt (es atvainojos) un tiesa teksta uzdot jautajumus - TU MANI GRIBI?
sanem atbildi un miers majas. :)
01.12.2019 23:17 |
 
Reitings 37
Reģ: 30.11.2019
acisseJ @ 01.12.2019 23:17
p.s.
palasot augstak mineto komentaru...
pukes,restorani,parsteigumi?
hm?
varbut,vina ir no sugam,kura grib ,lai aplido bez maksas?
negribu nevienu aizvainot ,nemaz. tacu pietiks mizt (es atvainojos) un tiesa teksta uzdot jautajumus - TU MANI GRIBI?
sanem atbildi un miers majas. :)

Puisis sarunāja sūdu, sāpināja meiteni un pēctam čīkst, ka viņa kaut kāda auksta, atturīga un tu piedāvā ko tādu? Nu ok :D
Sievietēm par aplidošanu jāmaksā? :D manuprāt, tas ir dabisks vīriešu pienākums. :)
01.12.2019 23:51 |
 
Reitings 331
Reģ: 15.11.2019
Beidz runāt un sāc darīt! Es nezinu nevienu sievieti, kurai sirsniņa neiepukstetos straujāk no liela rožu klēpja, labi izplānota randiņa un teikuma- Esmu pēc Tevis kā bez prāta.
Īsāk-sāc smuki aplidot viņu.
02.12.2019 10:05 |
 
Reitings 1022
Reģ: 04.11.2017
Liec mieru. Attiecības nav lemtas lai būtu plaukstošas un zaļās. Emocijas tev maisa galvu.
02.12.2019 13:37 |
 
Reitings 1022
Reģ: 04.11.2017
. Emocijas tev maisa galvu. pārlieku daudz sakāpinātas emocijas
02.12.2019 13:38 |
 
10 gadiPatīk
Reitings 2450
Reģ: 20.07.2013
Teksts - nezinu kā būs ar laikiem - tas parāda, ka viņa nezin kā Tevi atšūt. Negrib tikties, un nezin kā pieklājīgāk atšūt.
Un tiešām pēc loģikas, sāpināji un tagad gribi, lai vēl kaut kas būtu.
Un teksts, ka visi pelnījuši otrās iespējas te nederēs. Viņa pati izlems. Pajautā konkrēti ko gribi no viņas uzzināt un viss.
02.12.2019 15:18 |
 
Reitings 37
Reģ: 30.11.2019
woman_wonderland @ 02.12.2019 15:18
Teksts - nezinu kā būs ar laikiem - tas parāda, ka viņa nezin kā Tevi atšūt. Negrib tikties, un nezin kā pieklājīgāk atšūt.
Un tiešām pēc loģikas, sāpināji un tagad gribi, lai vēl kaut kas būtu.
Un teksts, ka visi pelnījuši otrās iespējas te nederēs. Viņa pati izlems. Pajautā konkrēti ko gribi no viņas uzzināt un viss.

Ja viņa gribētu atšūt - nebūtu bijusi jau vienreiz tikties un neceltu telefonu. Viņai kaut kripata intereses vēl ir, bet viņa no viņa gaida kaut ko vairāk par pliku - piedod, man žēl.
02.12.2019 16:03 |
 
Reitings 4
Reģ: 01.12.2019
Mjau123 @ 01.12.2019 16:22
Ja jau pēc šķiršanās bija ar Tevi satikusies, atbild uz zvaniem un par nākamo tikšanos tikai atrunājas ar laikiem, tad kaut kāda interese viņai vēl ir. Tev jābūt pārliecinošākam. Nevis jautā, vai grib satikties, bet saki, ka ļoti gribi satikt un tev tas ir svarīgi - uz to dienu izplāno ko īpašu, neved viņu vienkārši paēst, nopērc ziedus, uztaisi pārsteigumu, parādi, cik īpaša un svarīga tev viņa ir, ka nožēlo un gribi visu vērst par labu. Izrunājaties, pavadat forši dienu, uzzini viņas sajūtas un tad skaties. Ja atšuj - nu tad neko.

Protams, pats saprotu, ka esmu sāpinājis, un grūtu kko vērst pa labu, jo viņa Dānijā studē, bet es esmu LV. Tapēc sāku domāt, laikam jaatlaiž, jo esot attālumā sāku saprast, ir grūti parādīt , ka nožēloju.
Uz manām ziņam atbild, uz zvaniem arī. Bet pati neizrāda interesi uzzvanīt utt. Pats neko vairāk par attiecībām nerunāju. Man galvenais, lai otram cilvēkam ir labi, un tagad šķeit, ka viņai ir pat labāk, nav jādomā par attiecībam.
Paldies par viedokļiem.
04.12.2019 20:10 |
 
10 gadi
Reitings 153
Reģ: 05.01.2010
Man ir bijis lidzigi dzīve, esmu tikusi sāpināta, ļoti. Cilvēks ir bijis svarīgs. Bet esot prom, Tev ir laiks domām, gribi būt tikai ar sevi. Un attāluma, diezgan grūti. Varbūt pēc laika, viņa pati nožēlos, vai arī gluži pretēji. Es domāju, vnk laid vaļā, neturi. Jo ja gribēs atgriezties, atgriezīsies.
06.12.2019 18:28 |
 
Kārtot pēc: jaunākā, vecākā
 

Pievieno savu komentāru

Nepieciešams reģistrēties vai autorizēties, lai pievienotu atbildi!
   
vairāk  >

Aptauja

 
Vai forumā publiski vajadzētu rādīt arī negatīvos vērtējumus (īkšķis uz leju) komentāriem?
  • Jā, jāredz arī negatīvie vērtējumi
  • Nē, lai paliek redzams tikai pozitīvais vērtējums
  • Nezinu, nav viedokļa
  • Cits