Kārtot pēc: jaunākā, vecākā
 

Vecgada vakars

 
Reitings 238
Reģ: 30.11.2019
Ko Jūs darāt Vecgada vakarā? Kaut kā katru gadu viens un tas pats - uguņošana, šampis, ģimene. Gribētos padarīt kaut ko īpašu, tikai ko?
Kaut ko simbolisku, jauku, varbūt kaut kur aiziet, bet visur tāda burzma, ka maz neliekas ??
Vienvārd sakot-kādas ir jūsu vecgada vakara tradīcijas, ar ko svinat un kā, ģimenes lokā vai ar draugiem, vai uzdāvināt kaut ko īpašu kādam vecgada vakarā? Padalieties saviem plāniem uz šo gadu un ko darījāt pagājušajā gadā
30.11.2019 13:51 |
 
10 gadiPatīk
Reitings 2450
Reģ: 20.07.2013
2 veidi kā vēlētos atzīmēt šos svētkus - ceļojumā/ izbraukumā, vai arī kādā restorānā/vietā ar vakariņām un pasākumu programmu, manuprāt pēdējos gados tie ir diezgan populāri, vienīgi brīdī, kad es attopos, viss labākais jau ir izķerts :D
Šogad plānu vēl nav, domāju taps pēdējā brīdī.
30.11.2019 14:07 |
 
Reitings 290
Reģ: 19.07.2017
Pavadām divatā, aizejam uz salūtu, braucam mājās, "satuntulējamies" segā un sēžam līdz rītam, tā jau 7 gadus ? Pagājušo gadu izmēģinājām iešanu uz restorānu. Otrreiz, laikam es neietu. Bija garlaicīgi, nepatika, izturēju 2 h un gribēju mājās. Ļoti gribam jaunam gadu pavadīt kaut kur citur, kaut vai tepat LT, bet pavasarī /vasarā nav prātā par Jaungadu un rudenī jau liela daļa pagājusi gar degunu un tad vēl jādomā kam suni ar kaķi atstāt un tad jau viss pačīb. Bet man nav iebildumu pavadīt mīļi divvientulībā ar pāris kg mandarīniem ?
30.11.2019 15:25 |
 
Kārtot pēc: jaunākā, vecākā
 

Pievieno savu komentāru

Nepieciešams reģistrēties vai autorizēties, lai pievienotu atbildi!
   
vairāk  >

Aptauja

 
Vai forumā publiski vajadzētu rādīt arī negatīvos vērtējumus (īkšķis uz leju) komentāriem?
  • Jā, jāredz arī negatīvie vērtējumi
  • Nē, lai paliek redzams tikai pozitīvais vērtējums
  • Nezinu, nav viedokļa
  • Cits