Kārtot pēc: jaunākā, vecākā
 

Apple watch

 
Reitings 170
Reģ: 22.04.2019
Čau!? Tā kā man nekad nav bijis Apple watch, tad vēršos pēc padoma pie jums. Pati esmu iecienījusi apple produkciju un arī nodarbojos ar sportu, tāpēc izskatās ļoti noderīgs pirkums. Bet.. vai ir vērts pirkt? (Jo cenas ir diezgan dažādas) Kādi ir plusi un mīnusi? Vai liela atšķirība ir visām apple watch sērijām??
27.11.2019 13:15 |
 
Reitings 23
Reģ: 09.10.2019
Man pašai nav, bet vīram ir Apple Watch 4. Viņš ir ļoti apmierināts. Saka, ka pulkstenis motivē vairāk pakustēties, lai izpildītu attiecīgos aktivitāšu rādītājus. Ir ļoti ērti caur pulksteni runāt, kad vadi automašīnu. Ērti arī ir, ja lieto Siri balss vadību - vari caur pulksteni dot dažādas komandas. Tāpat, ja, piemēram, pievieno iphone tumbām, vari ar pulksteni pārslēgt dziesmas un regulēt skaļumu. Ir ļoti liela atšķirība starp Apple watch 1,2,3 un 4. Arī starp 4 un 5 ir atšķirība, bet ne tik liela, lai ceturtā pulksteņa īpašnieks tagad skrietu mainīt uz jaunāko. Apple watch piedāvā daudz dažādus sīkumus parocīgā vietā, bez kuriem var iztikt, bet ja reiz pieradīsi, tad pulkstenis kļūs par neatņemamu dzīves sastāvdaļu - šādu viedokli esmu dzirdējusi arī no citiem viedpulksteņu lietotājiem :)
27.11.2019 13:30 |
 
10 gadi
Reitings 3122
Reģ: 29.01.2009
Man ir bijushi 2, 3 un tagad ir 4 seerijas Apple watch. Kopumaa produkts patiik, taadeelj arii peerku atkaartoti - BET...
Man liekas, ka 4 seerija ir daudz sliktaaka par 3so tiesi baterijas izturiibas zinjaa. Ja mans AW3 tureeja 4-5 dienas, tad AW4 iztur tikai 2vas.
Arii jaanjem veeraa, ka visa solju un pateereeto kaloriju skaitiisana nav 100%iigi preciiza.
Mans sporta veids ir skriesana uz Treadmill un pulktenis nevar preciizi izmeeriit manu aatrumu. Ja es, piemeeram, noskrienu 10k, pulkstenis registree tikai 8.5k. Protams, sii funkcija ir preciizaaka skrienot aaraa, kur papildus tiek njemta informaacija no GPS.
27.11.2019 13:52 |
 
10 gadi
Reitings 192
Reģ: 08.02.2010
Skriešanai un sportam tomēr vislabākie ir Garmin vai Suunto. Daudz lielāka precizitāte un arī funkcijas vairāk iekšā, kā arī ir pulsometrs, kas nav mazsvarīgi.
27.11.2019 14:06 |
 
Reitings 437
Reģ: 10.11.2019
Tieši tā - skriešanai Suunto, Garmin, Tomtom, Polar.
Ikdienai - normāls pulkstenis no pulksteņu ražotāja, nevis tamagoči rotaļlieta.
Visi tie smartwatchi man atgādina gumijas sievietes, veiperus un zeķes sandalēs.
27.11.2019 14:12 |
 
Reitings 331
Reģ: 15.11.2019
Plusi- forši, ērti, visādas funkcijas,kuras sākumā gribas lietot.
Mīnusi- panēsāju 2 mēnešus un tagad stāv plauktā, jo ir aizmirsts uzlādēt,kad jādodas sportot, Nepiestāv outfitam utt. Un jā sportam nav precīzs.
Laikam mans muļķīgākais pirkums ever.
Nopirku klasisku pulksteni, to vismaz var jebkurā brīdī uzvilkt gan ejot uz darbu,gan brīvajā laikā! ?
27.11.2019 15:57 |
 
10 gadi
Reitings 3030
Reģ: 13.11.2011
Neviens rokas pulkstenis nepateiks precīzu pulsu! To nav iespējams tā noteikt. Daudzi treneri to ir teikuši. Pašai ir piektais modelis, esmu apmierināta, ir ērts, visas funkcijas neizmantoju, tikai to, kas pašai nepieciešams. Taisnība, ka pulkstenis ir lielāka motivācija pakustēties. Izvēlējos piekto, jo, cik skatijos naudas ziņā, atšķirība ar 4 bija tikai kaut kādi 60eiro.
27.11.2019 17:23 |
 
Kārtot pēc: jaunākā, vecākā
 

Pievieno savu komentāru

Nepieciešams reģistrēties vai autorizēties, lai pievienotu atbildi!
   
vairāk  >

Aptauja

 
Vai forumā publiski vajadzētu rādīt arī negatīvos vērtējumus (īkšķis uz leju) komentāriem?
  • Jā, jāredz arī negatīvie vērtējumi
  • Nē, lai paliek redzams tikai pozitīvais vērtējums
  • Nezinu, nav viedokļa
  • Cits