Kārtot pēc: jaunākā, vecākā
 

Prasības ārējam izskatam

 
Reitings 243
Reģ: 10.01.2019
Vai jūsu vīri/puiši arī uzstāda kādas prasības, ko viņi vēlētos redzēt jūsu ārienē?
Pieņemsim, manā gadījumā vīrs saka, ka grib, lai man ir gari mati (līdz pusmugurai), bet man viņi ir tikai pāri pleciem un garāki neaug, lai ko es darītu! ?
Nošaušu 2 zaķus ar vienu - ja jums ir vīrietis pateicis, ko gribētu redzēt citādāk ārienē - kas tieši tas ir bijis un kā jūs reaģējāt?
Un otrs - kā tad lai paātrina to matu augšanu? Kādus ārējos/iekšķīgos līdzekļus jāizmanto, lai tie augtu ātrāk un arī biezāki kļūtu?
22.11.2019 19:01 |
 
Reitings 638
Reģ: 14.05.2013
Nošaušu 2 zaķus ar vienu - ja jums ir vīrietis pateicis, ko gribētu redzēt citādāk ārienē - kas tieši tas ir bijis un kā jūs reaģējāt?

nu atkariba kas.... manam viram loti nepatika ka es gerbjos, visu laiku gerbos melna, it ka citas krasas uz pasaules nebutu... vins man to ari teica, es uzklausiju, pienemu un piekritu, ka es tiesam gerbjos tikai melna un loti sliktas kvalitates apgerba.... zinu, ka vinam patik taisni un izlasti mati, es taisu atse vai bize, jo man ta ir erti... zinu, ka vinam patik, ja man ir 2-3 kg vairak, bet es nejutos labi, tadel es sveru tik cik jutos labi... nepatik, ka es kontureju seju, bet es ar kosmetiku jutos labak neka bez... es visu to zinu, bet man ir pilnigi vienalga... mans pirmais virs man non stop teica, ka esmu resna, tadel mums nav sex. es notieveju un vins man teica, ka es izskatos ka ar kaut ko slima... atsaku est, biju savos xx kilogramos... tad atkal sauca par resnu. ar sodienas sapratu saprotu, ka ne jau mani bija problema bet ex viiraa. vins man ari nelava gerbties ta vai sha... man bijajagerbjas tadas briva stila drebes - konversi, dzinsas, t-kreklni, es gerbos, bet ta pat vai nu kg par daudz vai par maz, tad krutis nebija ok, tad dibens. vienvardsakot... ja kads virietis jums saka, ka vinam kaut kas nepatik - NEKAD NEMAINAT neko delj vina.
23.11.2019 01:16 |
 
Reitings 73
Reģ: 13.07.2019
Ak, cik daudz problēmu var būt vienam cilvēkam... Piekrītu viedoklim, ka vai nu trollis vai cilvēks ar garīga rakstura traucējumiem. Cita izskaidrojuma man nav.
Ja par tēmu, tad man reiz bija čalis, kurš pēc vairāku mēnešu kopābūšanas sāka izrunāties, ka "man patiktu, ja tev būtu gari, taisni un brūni mati" (man bija īsi, lokaini un violeti), "man patiktu, ja tu staigātu tikai augstpapēžu kurpēs" (es staigāju kedās un nekad neesmu bijusi papēžu valkātāja) un tādā garā. Nu, arvienvārdsakot, drīz vien man čaļa vairs nebija. Pasūtīju tālēs zilajās, lai dodas meklēt savu ideālo princesi ar brūniem matiem un augstpapēdenēm kājās. Man reāli riebjas, ja cilvēki viens otrā iemīlas, pieņem otru tādu, kāds viņš ir, bet pēc tam sāk diktēt savus noteikumus. Man patīk staigāt kedās un saplēstos džinsos, es nevelku augstpapēžu kurpes un nestaigāju svārkos, man patīk melni krāsotas acis un melni nokrāsoti nagi, patīk ekstrēmas matu krāsas un apģērbs, tāpēc, ja cilvēks iemīlas manī tādā, kāda esmu, lai nedomā, ka es jebkad kāda dēļ mainīšu savu izskatu, stilu un būtību. Vienīgā lieta par ko es vēlētos saņemt aizrādījumu, būtu tad, ja es pēkšņi pārstātu mazgāties, sāktu smirdēt vai uzņemtu pamatīgu lieko svaru. Visādi citādi, ja cilvēks ir iemīlējis mani tādu, kāda izskatos, tad tikai es pati izlemšu kādus apavus valkāt vai kādā krāsā matus krāsot.
22.11.2019 23:10 |
 
Reitings 25
Reģ: 17.04.2019
Priekš matiem vari mēģināt lietot zivju eļļu vai smērēt pakausī argan eļļu, es vairs neatceros vai tas man ko līdzēja (gadi pagājuši jau) bet arī lietoju kad gribējās garākus matus. :D Un vai Tev pašai vispār gribas sev garākus matus?
22.11.2019 21:53 |
 
Reitings 580
Reģ: 03.07.2019
Manējais arī ir par visu dabīgo. Viņam nepatīk, ja ikdienā krāsojos, izņemot reizēs, kad izejam sabiedrībā uz kādu saviesīgu pasākumu. Es tomēr uz darbu bez kosmētikas neeju. Vienmēr lieku pūderkrēmu, ietonēju vaigus un krāsoju acis - citreiz tikai skropstu tušu, bet citreiz arī gaišas acu ēnas un plānu lainera līniju gar skropstām. Pēdējo variantu viņš sauc par "trakajām, melnajām acīm" . Lai gan nu nav gluži tā, jo resnas un šķības strelkas nevelku, kā arī tumšas acu ēnas nelietoju. Viņam vislabāk patīk arī nagi bez koša manikīra, jo bez tā tie viņam šķiet "smuki, mīļi nadziņi“. Esmu viņam jokodamies teikusi, ka sapumpēšu lūpas un ielikšu krūtis, uz ko viņš vienmēr atbild, nu fui, beidz tā runāt, es tevi pamestu, ja tu tā izdarītu. Īsāk sakot, manējais ir par to, lai viss ir naturāli. Bet varbūt tas ir tieši tāpēc, ka esmu viņa sievietes tipāžs, tieši tāpēc arī viņš mani sāka koļīt, kad tikko iepazināmies.
22.11.2019 21:46 |
 
Reitings 124
Reģ: 24.06.2015
Manējam ne visai patīk, ka krāsoju matus. Dabīgie esot patikuši labāk, bet viņš vispār ir par visu dabīgo, droši vien tāpēc. Bet es tik turpinu krāsot :D Pašai gan arī tagad sāk gribēties ko tuvāku dabīgajai matu krāsai.
22.11.2019 21:23 |
 
Patīk
Reitings 3319
Reģ: 10.08.2019
Kiskismau @ 22.11.2019 20:05
feinulee iepriekšējā diskusijā viņa nozākāja savu vīru un teica ka nevajadzēja ar tādu ielaisties, jo redz viņš pirms attiecībām ir bijis kopā ar citu. Citās diskusijās šī pati meitene var redzēt ka ir garīgi nelīdzsvarot un ar iekšējām problēmām. Vispār jautājums vai šis cilvēks nav trollis.
Bet ja par tēmu, tad nē. Nav nekādu prasību. Vienīgais sitla ziņā man patīk kerzas, bet viņam nē. Tad nu es lielākoties staigāju kerzās un dažkārt uzvelku "normālus" apavus arī. Un viņš manis dēļ ir atteicies no "wife beater" stila krekliem.

Es zinu, es tās diskusijas puslīdz esmu lasījusi, tieši tādēļ iesaku cilvēkam meklēt profesionālu palīdzību,ja tas viss tiešām tā ir..
22.11.2019 20:10 |
 
Reitings 1892
Reģ: 17.09.2019
feinulee iepriekšējā diskusijā viņa nozākāja savu vīru un teica ka nevajadzēja ar tādu ielaisties, jo redz viņš pirms attiecībām ir bijis kopā ar citu. Citās diskusijās šī pati meitene var redzēt ka ir garīgi nelīdzsvarot un ar iekšējām problēmām. Vispār jautājums vai šis cilvēks nav trollis.
Bet ja par tēmu, tad nē. Nav nekādu prasību. Vienīgais sitla ziņā man patīk kerzas, bet viņam nē. Tad nu es lielākoties staigāju kerzās un dažkārt uzvelku "normālus" apavus arī. Un viņš manis dēļ ir atteicies no "wife beater" stila krekliem.
22.11.2019 20:05 |
 
Patīk
Reitings 3319
Reģ: 10.08.2019
Kas tas vispār par sviestu? Viņš pats ir ideāls un perfekts savā izskatā, ka jūt tiesības pieprasīt to kā kādam citam būtu jāizskatās? Tev liekas ok tas kā tu dzīvo? Paskaties tak kādas tēmas tu cep augšā, ja tā ir tava reālā dzīvē, mīļais cilvēk, meklē palīdzību,profesionālu palīdzību nevis šeit forumā.
Tas ir stulbākais, ko esmu dzirdējusi, ka sieva tagad skries meklēt līdzekļus kā tikt pie garākiem matiem, jo vīrs grib? Kāpēc tad viņš uzreiz nemeklēja meiču ar gariem matiem? Un vispār kas tas par skaistuma kritēriju, ko viņš darīs ar taviem garajiem matiem, bizes tev pīs vai vakarā 10x ķemmēs?
Ja man manējais pieprasītu kaut ko mainīt izskatā, visu labu, c'mon, kas tas par sviestu, apprecēt cilvēku un pec tam uzstādit kaut kādas prasības, lai maina kaut ko izskatā.
22.11.2019 19:35 |
 
Reitings 82
Reģ: 11.10.2019
Par matiem - pieaudzē. Arī viņš droši vien saskatījies uz pieaudzētajiem. Dabīgi gari mati neizskatās tik efektīvi kā pieliktie.
22.11.2019 19:31 |
 
Reitings 78
Reģ: 04.11.2019
Manējais nav priecīgs, ja šad tad nākas dzirdēt, ka gribu no saviem garajiem matiem atteikties. ? Bet man līdzīgi kā gateau, ja gribēšu, griezīšu tāpat! ? Citreiz vēl veikalā pasaka, ka nepatīk kaut kas no apģērba kas man patīk, bet tā neliedz ne pirkt, ne vilkt to.
22.11.2019 19:15 |
 
Reitings 243
Reģ: 10.01.2019
Gateau @ 22.11.2019 19:04
Mans virietis arii ir teicis, ka viņam patik gari mati un negrib li kadreiz nogriezu, bet es zinu, ka ja pati gribēšu, nogriezīšu tapat. Neuzskatu, ka man kkas sevi ir jāmaina, lai vairak patiktu vīrietim, Tava gadījumā vispar viiram
Interesanti, ka tādas prasības attiecībā uz izskatu tieši parādījās kopš apprecējāmies. Iepriekš vispār nevarēju izzīlēt viņa gaumi un domāju, ka nav konkrētu praasību. :D
22.11.2019 19:08 |
 
Reitings 243
Reģ: 10.01.2019
SamSamantha @ 22.11.2019 19:05
Lūdzu atbildiet par tēmu un nepieķēziet, ja nav ko teikt. ?
Tas bija domāts Mazaa Saulite.
22.11.2019 19:06 |
 
Reitings 243
Reģ: 10.01.2019
Lūdzu atbildiet par tēmu un nepieķēziet, ja nav ko teikt. ?
22.11.2019 19:05 |
 
Reitings 81
Reģ: 08.01.2019
Mans virietis arii ir teicis, ka viņam patik gari mati un negrib li kadreiz nogriezu, bet es zinu, ka ja pati gribēšu, nogriezīšu tapat. Neuzskatu, ka man kkas sevi ir jāmaina, lai vairak patiktu vīrietim, Tava gadījumā vispar viiram
22.11.2019 19:04 |
 
Reitings 775
Reģ: 30.09.2019
Sākas. ?
22.11.2019 19:02 |
 
Kārtot pēc: jaunākā, vecākā
 

Pievieno savu komentāru

Nepieciešams reģistrēties vai autorizēties, lai pievienotu atbildi!
   
vairāk  >

Aptauja

 
Vai forumā publiski vajadzētu rādīt arī negatīvos vērtējumus (īkšķis uz leju) komentāriem?
  • Jā, jāredz arī negatīvie vērtējumi
  • Nē, lai paliek redzams tikai pozitīvais vērtējums
  • Nezinu, nav viedokļa
  • Cits