Kārtot pēc: jaunākā, vecākā
 

Istabas biedrene ož

 
Reitings 56
Reģ: 18.07.2019
Čau. Vēršos pie jums pēc padoma. Man ir ļoti nehigiēniska istabas biedrene. Labprāt izvairās no mazgāšanās. Vakar atbrauca no sava dzīvokļa uz kojām, lepni pateica, ka 6 dienas nav mazgājusies, jo boileri bijis slinkums ieslēgt. Mati taukaini, likās arī, ka no kājstarpes dīvaina smaka pa gabalu jūtama. Vienīgais, paduses viņa iztīra, bet neko vairāk. Un tā nemazgāšanās notiek regulāri. Vakar esot negribējusi mazgāties, jo miegs nācis. Kā sadzīvot ar to? Un kā pieradināt pie mazgāšanās? Reizēm tāda smqka pēc viņas, ka, viņai aizbraucot, gribas smaržu pudeli pa sienu noliet.
22.11.2019 08:37 |
 
Reitings 441
Reģ: 20.02.2009
What kind of disorder is it when one is obsessed with cleanliness and orderliness especially of their surroundings and environment?
This is the criteria for OCD, from the DSM V, which is the accepted diagnostic manual used by mental health clinicians in thrvUSA
psihiatrs LV ir par citu nodokļu maksatāju līdzekļiem... izmantojiet iespēju
24.11.2019 11:52 |
 
Reitings 441
Reģ: 20.02.2009
Doublechoco @ 24.11.2019 00:36
Es ceru ka hany_sany ir trekns trollis, nevis tie ir viņas reālie uzskati... tieši "to vietu" arī ir nepieciešams apmazgāt 2x dienā, īpaši mēnešreižu laikā, man tagad vēmiens sāka nākt, iztēlojoties to netīrību, mikroflora, fuuuuuuuuuu.
Tu ītenībā esi vīrietis, šovinists un sieviešu nīdējs, vai kas par lietu?
24.11.2019 11:28 |
 
Reitings 441
Reģ: 20.02.2009
Doublechoco @ 24.11.2019 00:36
Es ceru ka hany_sany ir trekns trollis, nevis tie ir viņas reālie uzskati... tieši "to vietu" arī ir nepieciešams apmazgāt 2x dienā, īpaši mēnešreižu laikā, man tagad vēmiens sāka nākt, iztēlojoties to netīrību, mikroflora, fuuuuuuuuuu.
No kurienes nāk tās visas princes kas pašas uzaugšas sūdos un nabadzībā ... nu vienīgais kur kaut kas tāds ir redzēts ir Indija... kur pati sevi pucē pucē a dzīvo uz ielas uzcetā kartona mājiņā ... nu un tieši tas pats šeit.. slimi
24.11.2019 11:26 |
 
Reitings 775
Reģ: 30.09.2019
Hany_sany un tad kad Tu visus cilvekus kas nāk no nabadzīgam ģimenēm nodēvē par Ļauniem un neiecietīgiem, tas jau nevienu neaizvaino..nē nemaz. ??
24.11.2019 08:47 |
 
Patīk
Reitings 1744
Reģ: 24.05.2019
Es ceru ka hany_sany ir trekns trollis, nevis tie ir viņas reālie uzskati... tieši "to vietu" arī ir nepieciešams apmazgāt 2x dienā, īpaši mēnešreižu laikā, man tagad vēmiens sāka nākt, iztēlojoties to netīrību, mikroflora, fuuuuuuuuuu.
24.11.2019 00:36 |
 
Reitings 441
Reģ: 20.02.2009
manuprāt V un cilveki LV ir turk kur viņi ir tiesi šīs apsēstības dēļ. Mani tas tik tiesā aizvaino, ka mani sauc par nerītu tāpēc ka es redziet katru dienu neeju dušā vai vēl labāk 2 reize. Un jūs būsit vecas un krunkainas... āda neatjaunojas tik ātri un tādā gadījumā jums jāliek uz visa ķermeņa toniks.. un kā tad jūs to paspējat pa savām 4 minūtem.... un es neveku (tāpat kā gandrīz katra sieviete) katru dienu jaunu pidžammu, lai redziet netīra līstu iekšā tīrā pidžamma... nu tiešām tā ir slimība....
24.11.2019 00:04 |
 
Reitings 775
Reģ: 30.09.2019
īatenībā tieši tās vietas mikrofloru izjaucot problemas sāksies.. teiksim no mazgāšanās pat 2 x dienā...

Un vispār man pati ginekoloģe teica , ka mazgājoties 2x tā ir norma. Vot 3x, 4x un vairāk tad tas jau ir daudz par daudz it īpaši sievietei.
23.11.2019 23:43 |
 
Reitings 638
Reģ: 14.05.2013
Nuuu... te jau trolla sarunas aiziet:.. ja mazgājas pa daudz izjauc mikrofloru, ja mazgājas - noskalojas 2x dienā kut 5 minūtes, tad netīra esi. Nu neesmu.... smērē savus krēmus un inde savu sistēmu. Man nevajag lai mani sasmaržo kāds ar krēmiem.... patīkami pašai pidžama ieiet un būt svaigai. Ka Tīras apakšbikses uz netīru vāveri var uzvilkt?
23.11.2019 23:26 |
 
Reitings 441
Reģ: 20.02.2009
Blanche @ 23.11.2019 20:53

???
Vakarā nav laika nomazgāties pirms gulētiešanas? Tur jau nevajag laiku, tas, manuprāt, ir pašsaprotami pēc darba dienas iet nomazgāties. Vai tad Tu arī nemazgājies? Tieši Tev problēmas sāksies, kad nemazgāsi to ko vajag mazgāt ??
nē ja man nav jāiet sabiedrībā pilnīgi mierīgi bez sircapziņas pārmatumiem 2 dienas nemazgājusies staigāju neesmu sapuvusi vēl kā par brīnumu. Un kā jau pateicu man mazgāšanās ir veselas stundas padarīšana... ar matu izžāvēšanu un sasmērēšanos ar krēmiem. Un pilnīgi atkāti pasaku ka tad kad biju bērns tad dušā/vannā mazgājos reizi nedēļā sestien... un tas bija vesels pasākums... sestdien. Un kā jūs savus bērnus arī katru dienu vannojat? Strādāt un mājas darbu darīt nemaz navajag?
P.S. īatenībā tieši tās vietas mikrofloru izjaucot problemas sāksies.. teiksim no mazgāšanās pat 2 x dienā...
23.11.2019 23:16 |
 
Reitings 441
Reģ: 20.02.2009
ShabbyEve @ 23.11.2019 21:06

Nuu, bet tadelj es eju dusha 2 x diena. Ja loooti jaskrien, es varu pat 4 minutes ieskriet dusa.... slinkumam un netiribai NAV attaisnojuma.
tad jau cik netīra taj dušā iegāji... tik pat netīra arī izej... un ja mazāk laika tērētu dušām .... tad sinātu ko ārsti par to saka....
23.11.2019 23:09 |
 
Reitings 775
Reģ: 30.09.2019

Nu tak cilvēks tā ieracies darbā, ka nav laika ne uz tualeti aiziet, ne nomazgāties, ne paēst

Neapskaužu šos aizņemtos biznesa cilvekus. ?
23.11.2019 21:14 |
 
Reitings 638
Reģ: 14.05.2013
ne visi var atļāuties dezodorantus pa 18 eur katru mēnesi prikt ... tas pats rexona pa 3 ar akut ko ir ok (24h nevis 4

Nuu, bet tadelj es eju dusha 2 x diena. Ja loooti jaskrien, es varu pat 4 minutes ieskriet dusa.... slinkumam un netiribai NAV attaisnojuma.
23.11.2019 21:06 |
 
Patīk
Reitings 1744
Reģ: 24.05.2019
Es arī piederu pie "jūtīgajiem", tāpat kā lielākā daļa man pazīstamo cilvēku. Nemāniet sevi - iekštelpās var saost nemazgātu cilvēku, gan sviedrus, gan speķainus matus. Tāpēc sabiedriskajā transportā parasti smird, it sevišķi siltajos mēnešos, jo cilvēki nemazgājas katru dienu un uzskata ka smaržo pēc vijolītēm.
Ja vēl nemaina drēbes katru dienu, tad jau pēc pāris dienām to var sajust, ciešā kontaktā jau nākamajā dienā.
Duša katru rītu ir must, slimojusi tāpēc vēl neesmu.
Par diskusijas tēmu - es pārvāktos, runāt ar tādiem ir bezjēdzīgi.
23.11.2019 21:00 |
 
10 gadi
Reitings 1529
Reģ: 27.03.2011
Mazaa_saulite @ 23.11.2019 20:57

Lai ieietu dušā stundu nevajag.?
Normali man ieiet dušā, nomazgāties ar dusas želeju, nobersties aizņem 10min. ? ja mati jāmazgā tad kopā nu kādas 25min, vai 20. Nu nav tas tik ilgs laiks lai tam neatrastos neviens brīvs brīdis.?

Nu tak cilvēks tā ieracies darbā, ka nav laika ne uz tualeti aiziet, ne nomazgāties, ne paēst ???
23.11.2019 20:58 |
 
Reitings 775
Reģ: 30.09.2019
ja vajag izmazgāt tikai matus, tad koju dušās tak nemaz nav noņemama tā dušas strūkla jai to izdarītu. Pie sevis mājās var iekārtot un darīt kā gribas. Un atklāti sakot lieliski saprotu to meiteni... nu ja nav tā laika .. ne vienēr varu atrast stundu laika lai normāi uz dužu aizietu un normāli pēc tam ar kaudzēm krēmu sasmērētos.... un pēc katras mazgāšanās ir jāatrodas siltumā un nevar uz reiz kaut kur skriet ... pārsalsi ka nepamanīsi .... un vēlāk vecākai kļūstot visas novājinātās vietas uz reiz ā tik kas radīs problēmas. Pati no rītiem kad mzgājos katru mēnesi slimoju... bet man ļoti ātri taukojas mati... un gribējās lai ir svagi izmazgāti

Lai ieietu dušā stundu nevajag.?
Normali man ieiet dušā, nomazgāties ar dusas želeju, nobersties aizņem 10min. ? ja mati jāmazgā tad kopā nu kādas 25min, vai 20. Nu nav tas tik ilgs laiks lai tam neatrastos neviens brīvs brīdis.?
23.11.2019 20:57 |
 
10 gadi
Reitings 1529
Reģ: 27.03.2011
hany_sany @ 23.11.2019 20:29
ja vajag izmazgāt tikai matus, tad koju dušās tak nemaz nav noņemama tā dušas strūkla jai to izdarītu. Pie sevis mājās var iekārtot un darīt kā gribas. Un atklāti sakot lieliski saprotu to meiteni... nu ja nav tā laika .. ne vienēr varu atrast stundu laika lai normāi uz dužu aizietu un normāli pēc tam ar kaudzēm krēmu sasmērētos.... un pēc katras mazgāšanās ir jāatrodas siltumā un nevar uz reiz kaut kur skriet ... pārsalsi ka nepamanīsi .... un vēlāk vecākai kļūstot visas novājinātās vietas uz reiz ā tik kas radīs problēmas. Pati no rītiem kad mzgājos katru mēnesi slimoju... bet man ļoti ātri taukojas mati... un gribējās lai ir svagi izmazgāti

???
Vakarā nav laika nomazgāties pirms gulētiešanas? Tur jau nevajag laiku, tas, manuprāt, ir pašsaprotami pēc darba dienas iet nomazgāties. Vai tad Tu arī nemazgājies? Tieši Tev problēmas sāksies, kad nemazgāsi to ko vajag mazgāt ??
23.11.2019 20:53 |
 
Reitings 441
Reģ: 20.02.2009
ShabbyEve @ 23.11.2019 01:24
Man pasai ir lielas problemas ar svishanu... tadel es bez bundzas dezisha paduses nespeju iziet no majas :D bet man kojas ari bija meitene, kura nemazgajas un nenormali smirdeja.. tas bijakaut kas neiedomajams... vina matus mazgaja izlietne, jo slinkums iet dusa.... nu kur logika?
ja vajag izmazgāt tikai matus, tad koju dušās tak nemaz nav noņemama tā dušas strūkla jai to izdarītu. Pie sevis mājās var iekārtot un darīt kā gribas. Un atklāti sakot lieliski saprotu to meiteni... nu ja nav tā laika .. ne vienēr varu atrast stundu laika lai normāi uz dužu aizietu un normāli pēc tam ar kaudzēm krēmu sasmērētos.... un pēc katras mazgāšanās ir jāatrodas siltumā un nevar uz reiz kaut kur skriet ... pārsalsi ka nepamanīsi .... un vēlāk vecākai kļūstot visas novājinātās vietas uz reiz ā tik kas radīs problēmas. Pati no rītiem kad mzgājos katru mēnesi slimoju... bet man ļoti ātri taukojas mati... un gribējās lai ir svagi izmazgāti
23.11.2019 20:29 |
 
Reitings 441
Reģ: 20.02.2009
Kāpēc nesāc ar sevi? Ja jau pat taukainus matus jūti kā smird .. tad vana noteikti ir tevī. Steidzies pēc grūtniecības testa uz tuvāko aptieku.. tā lai paspēj vēl uztaisīt abortu... jo ar bērnu kojās nu gan laikam nesanāks. Vienīgo izsakidrojumu tik saasinātai jūtībai spēju atrast grūtniecības toksikozē.... pat taukainus matus sajust ... apbrīnojami
23.11.2019 20:20 |
 
Reitings 441
Reģ: 20.02.2009
Blanche @ 23.11.2019 20:11

Nu ja pa dezorantiem un ir pastiprināta svīšana iesaku šo
https://internetaptieka.lv/lv/higiena/driclor-pretsviedru-dezodorants
nopērkams aptiekā un maksā 15 euro, uz akciju var pa 11 nopirkt, jāsmērē reizi divās nedēļās. Pietiek kādiem 5 mēnešiem. Ļoti labs.

Satur hidratētu alumīnija hlorīdu (AlCl3 x 6H2O )
Darbības veids:
Veido želejveidīgu barjeru sviedru dziedzeros, samazinot un galu galā apturot sviedru izdalīšanos.
pat es zinu ka tas ir ļoti slikti. Dezodutrantu vispār nevajazētu lietot. Dermotologu vārdi. Smaka rodas baktērijām savairojoties. Vienīgais vēl dabisjos... kam ir ļoti vājš efekts.
23.11.2019 20:18 |
 
10 gadi
Reitings 1529
Reģ: 27.03.2011
hany_sany @ 23.11.2019 20:08
ne visi var atļāuties dezodorantus pa 18 eur katru mēnesi prikt ... tas pats rexona pa 3 ar akut ko ir ok (24h nevis 48)

Nu ja pa dezorantiem un ir pastiprināta svīšana iesaku šo
https://internetaptieka.lv/lv/higiena/driclor-pretsviedru-dezodorants
nopērkams aptiekā un maksā 15 euro, uz akciju var pa 11 nopirkt, jāsmērē reizi divās nedēļās. Pietiek kādiem 5 mēnešiem. Ļoti labs.
23.11.2019 20:11 |
 
Kārtot pēc: jaunākā, vecākā
 

Pievieno savu komentāru

Nepieciešams reģistrēties vai autorizēties, lai pievienotu atbildi!
   
vairāk  >

Aptauja

 
Vai forumā publiski vajadzētu rādīt arī negatīvos vērtējumus (īkšķis uz leju) komentāriem?
  • Jā, jāredz arī negatīvie vērtējumi
  • Nē, lai paliek redzams tikai pozitīvais vērtējums
  • Nezinu, nav viedokļa
  • Cits