Kārtot pēc: jaunākā, vecākā
 

virslūpas vaksācija

 
Reitings 13
Reģ: 09.11.2019
Sveikas! Bija parādījusies redzami,tumši virslūpas matiņi un nolēmu no tiem tikt vaļā, nopirku Drogās kaut kādas Sugar plaksnītes, kuras tik uzlimē un noplēs. Viss sanāca labi, tikai tagad pec 2 dienām, ir paradījušās tādas kā baltas pumpiņas tajā zonā un aada vairākās vietās kļuvusi nejūtīga... kāpēc tas tā varētu but, kāda ir ar ko šādu saskārusies?
19.11.2019 19:40 |
 
Reitings 178
Reģ: 16.10.2016
deinaaa @ 19.11.2019 19:40
Sveikas! Bija parādījusies redzami,tumši virslūpas matiņi un nolēmu no tiem tikt vaļā, nopirku Drogās kaut kādas Sugar plaksnītes, kuras tik uzlimē un noplēs. Viss sanāca labi, tikai tagad pec 2 dienām, ir paradījušās tādas kā baltas pumpiņas tajā zonā un aada vairākās vietās kļuvusi nejūtīga... kāpēc tas tā varētu but, kāda ir ar ko šādu saskārusies?

Nevarēšu palīdzēt konkrēti tevis minētajai problēmai, bet varu padalīties ar savu risinājumu virslūpas matiņiem. Saņēmos un beidzot, nu jau pirms ~2 nedēļām biju uz Art estethics, virslūpas lāzerepilāciju, kā reiz akcijas laikā, no 30€ 50% atlaide un kā iesāku, tā pabeigšu, respektīvi ar 15€ par katru reizi un tādas būs kādas 6x (kā kurss, jāiet 1 reizi 6 nēdēļās). Kad biju maza, biju lose un sāku raustīt ar pinceti virslūpas matiņus, jo tad likās baigi tumšie. Protams, kā iesāku, tā nu vairāk nebija kur likties. Tagad sapratu, ka man ir pieriebies raustīt un negribu neko vaksēt, gribu tikt no tā vaļā uz mūžiem un pieteicos uz pirmo procedūru. Ilga 5min, virslūpai, kur biju uzsmērēts gēls, braukāja pāri ar lāzerīti, no kura periodiski bija tādi kā adatas dūrieni (bet ne tiešā nozīmē, tikai sajūtās). Un tas arī viss. Iziešu kursu un matiņi vairāk neaugs, varbūt kāds pa reizei izsprauksies, bet pa lielam šī procedūra vienkārši ar matiņa sakni izrīkojas tā, ka cauri ādai tas vairāk netiek, vai sabojā, vai sasaldē vai ko izdara, tik sīki nezinu, bet man galvenais rezultāts. :) varbūt, ka šis tev kaut kā palīdzēs. Man tā virslūpas aiztikšana piebesijās, jo katru reizi jāaiztiek tur ir āda, kura pēctam ir sārta, citreiz sāpīga un + izraustīt tos matiņus ir diezgan ilga laika izšķiešana, bet plāksnes man par sāpīgu.
20.11.2019 16:50 |
 
Kārtot pēc: jaunākā, vecākā
 

Pievieno savu komentāru

Nepieciešams reģistrēties vai autorizēties, lai pievienotu atbildi!
   
vairāk  >

Aptauja

 
Vai forumā publiski vajadzētu rādīt arī negatīvos vērtējumus (īkšķis uz leju) komentāriem?
  • Jā, jāredz arī negatīvie vērtējumi
  • Nē, lai paliek redzams tikai pozitīvais vērtējums
  • Nezinu, nav viedokļa
  • Cits