Kārtot pēc: jaunākā, vecākā
 

Materiālisms vīriešos

 
Reitings 441
Reģ: 20.02.2009
Mani visu laiku nomoka jautājums... kurš tad ir tas vis materiālistiskākais dzimums...
Internets ir pils ar tekstiem un video, par to, cik materiālistiskas ir sievietes utt. Slavens psihologs saicis veselu lekcijas kursu par materiālismu..... bet ...
Dzīvē es visu laiku saskaros ar ko citu. Sievietēm patīk 2 veidu vīrieši ar naudu un fiziski pievilcīgie. Vienus viņi kādu laiku izmanto, lai pēc tam būtu kopā ar otriem... tur gan parasti sanāk aplauzties. Principā visas sievietes no LV ko pazīstu izvēlētos izskatu, jaunību un harizmu.... kaut gan apkārt klejo tas uzskats par sieviešu materiālismu.
Arī socioloģijas pasniedzēja mums stāstīja ka tieši vīrieši precību ceļā paceļas pa materiālajām kāpnēm... nezinu par kura reģiona statistiku gāja runa.
... un tieši tas ir tas ko es esmu atkal un atkal spiesta novērot dzīvē.... es esmu ne tikai pieradusi pie pretējā dzimuma uzmanības, bet burtiski no tās cietusi.... un neskaitāmas reizes saskāros ar to, ka es kā pretējais dzimums tieku novērtēta arī no tāda skatapunkta no cik situātas ģimenes nāku, cik lielu algu pelnu vai pat potenciāli pelnīšu. Tik daudzas reizes...
Un šodien atkal nācās dzirdēt kārtējo piemēru, kad kāds ( parast remontstrādienieks bez jebkādas izglītības) ieprecējies no laukiem Jūrmalā, jo redziet viņa jaunajai sievai pieder māja (pieder nevis ir kredītā).
Tad mātes ''draudzenes'' dēls kurš domāja starp vienu kura viņam krekus gludināja, vēlk kamēr universitātē mācījās, un otru, kura redziet nāca no situētas ģimenes. Nu un protams izvēlējās to ar bagāto papucīti.... un viņa nu ļoti matriālistiskā māte varēja mierīgi gulēt, jo nedot dievs izvēlētos to kuras vecāki nav bagāti....
... un tad pamatskolā klasē mums bija puisis.. kas patika visām...... un Tad viņam bija gandrīz vai sarkasts kuras viņam patika un kura patikšanas līmenī bija kurā vietā. Jau tad pamanīju, ka viņš ir materiālistisks. Pēc skolas bija iespēja, ka viņš saiet kopā ar dažām meitenēm kuras nu tā centās viņam iepatikties..... bet kā Jums liekas. Aprrecējās ar daudz dumjāku, nesmukāku un visādi citādi sliktāku... bet kuras vecākiem ir liels dzīvoklis Rīgā.. un pie viņiem arī jaunlaulātie dzīvo.
... un tad visam pa virsu mūsu skolas kārtējais smuklītis absolventu vakarā piedzērās un skaidri un gaiši definēja, jā tur tās un tās ir skaistas... bet redziet viņas ir tikai skaistas... bet tās ir skaistas un gudras, tātad pelnīs lielu naudu.....
... nu no kurienes tik liels materiālisms vīriešos?
Vai arī Jūs saskaraties ar ļoti daudziem vīriešiem kas ir ļoti materiālistiski?
Kas par iemeslu ir šim materiālismam?
Kāpēc vīrieši LV ir materiālistiskāki par sievietēm? Un kāpēc visu laiku tiekam bombardētas un kritizētas par materiālismu, lai gan patiesībā sievietes nav tās lielākās gold diggeres? Jūsu viedoklis....
14.11.2019 22:48 |
 
Reitings 441
Reģ: 20.02.2009
Ketrisa @ 06.12.2019 22:09
hany_sanyKāds sakars teikt, ka sieviete nevar atrast vīrieti, jo viņa ir neglīta? Vai glītums ir sievietes vienīgā kvalitāte? Nedomāju gan. Kā vispār noteikt, kurš cilvēks ir glīts, kurš neglīts? Tā teikt, kas patīk vienam, nepatīk citam!
Es kopumā nemēģinu diskusiju ievirzīt sliedēs aizstāvot sievietes, ka vīrieši meklē tikai sev visus iespējamos labumus, nebūt nē, redzēti daudzi piemēri, kad atliek vien nodomāt - koooo? Bet nu.. katram savs! Es nevaru iedomāties kā tas būtu, ja sēdētu vecim uz kakla un caurām dienām šūpinātu kājas pie TV, kāda cita nevar saprast kādā sakarā viņai jāiet uz darbu un jādod savs pienesums kopējā ģimenes budžetā. Kā jau minēju iepriekš - viss nav tikai balts un melns un strādā abos virzienos!
Tāpēc ka glītām un jaunām sievietēm atrast vīrieti ir vieglāk par vieglu, kur nu vēl ja ir visādas labas rakstura īpašības un ir veiksmīga.
Vecāki tevī ieaudzināja darba lopa raksturu, tāpec nevari saprast ko nozīmē vārdi dzīvot vai dzīvot pašai sev. Žēl ka LV par darba lotiem audzina tikai sievietes, bet vīrieši tiek izlaisti... kaut gan vajadzētu būt otrādāk
06.12.2019 22:31 |
 
Reitings 365
Reģ: 28.06.2014
hany_sanyKāds sakars teikt, ka sieviete nevar atrast vīrieti, jo viņa ir neglīta? Vai glītums ir sievietes vienīgā kvalitāte? Nedomāju gan. Kā vispār noteikt, kurš cilvēks ir glīts, kurš neglīts? Tā teikt, kas patīk vienam, nepatīk citam!
Es kopumā nemēģinu diskusiju ievirzīt sliedēs aizstāvot sievietes, ka vīrieši meklē tikai sev visus iespējamos labumus, nebūt nē, redzēti daudzi piemēri, kad atliek vien nodomāt - koooo? Bet nu.. katram savs! Es nevaru iedomāties kā tas būtu, ja sēdētu vecim uz kakla un caurām dienām šūpinātu kājas pie TV, kāda cita nevar saprast kādā sakarā viņai jāiet uz darbu un jādod savs pienesums kopējā ģimenes budžetā. Kā jau minēju iepriekš - viss nav tikai balts un melns un strādā abos virzienos!
06.12.2019 22:09 |
 
Reitings 480
Reģ: 24.06.2019
hany_sany @ 04.12.2019 20:10
kāpēc tu esi gejs kas dzīvo kopā ar māti?
Esmu biseksuālis - varbūt tāpēc ka man nav aizspriedumu un patīk eksperimentēt.
Ar māti dzīvoju tāpēc ka tā ir finansiāli izdevīgi, man nav jāmaksā īre vai hipotēka entos gadus.
04.12.2019 20:17 |
 
Reitings 441
Reģ: 20.02.2009
MGTOW101 @ 04.12.2019 19:36
Tāpēc ka prasības ļoti augstas un attiecīgi izvēle maza.
kāpēc tu esi gejs kas dzīvo kopā ar māti?
04.12.2019 20:10 |
 
Reitings 480
Reģ: 24.06.2019
Ketrisa @ 04.12.2019 18:57
Un arī - iepriekš izskanēja viedoklis, ka inteliģentajām un uzņēmīgajām sievietēm neesot problēmas izveidot attiecības, nepiekritīšu! Pazīstu vairākas meitenes, kas reāli gribētu izveidot veiksmīgas ilgtermiņa attiecības, ģimeni, bet tas neizdodas. Par šo nevar tik viennozīmīgi spriest
Tāpēc ka prasības ļoti augstas un attiecīgi izvēle maza.
04.12.2019 19:36 |
 
10 gadi
Reitings 1529
Reģ: 27.03.2011
Ketrisa @ 04.12.2019 18:57
Un arī - iepriekš izskanēja viedoklis, ka inteliģentajām un uzņēmīgajām sievietēm neesot problēmas izveidot attiecības, nepiekritīšu! Pazīstu vairākas meitenes, kas reāli gribētu izveidot veiksmīgas ilgtermiņa attiecības, ģimeni, bet tas neizdodas. Par šo nevar tik viennozīmīgi spriest

Tur jau tad sieviešu vaina visdrīzāk ir.
04.12.2019 19:18 |
 
Reitings 441
Reģ: 20.02.2009
Ketrisa @ 04.12.2019 18:57
Un arī - iepriekš izskanēja viedoklis, ka inteliģentajām un uzņēmīgajām sievietēm neesot problēmas izveidot attiecības, nepiekritīšu! Pazīstu vairākas meitenes, kas reāli gribētu izveidot veiksmīgas ilgtermiņa attiecības, ģimeni, bet tas neizdodas. Par šo nevar tik viennozīmīgi spriest
atbilde vienkārša- laikam ļoti neglītas ar nepatīkamu raksturu
04.12.2019 19:15 |
 
Reitings 365
Reģ: 28.06.2014
Un arī - iepriekš izskanēja viedoklis, ka inteliģentajām un uzņēmīgajām sievietēm neesot problēmas izveidot attiecības, nepiekritīšu! Pazīstu vairākas meitenes, kas reāli gribētu izveidot veiksmīgas ilgtermiņa attiecības, ģimeni, bet tas neizdodas. Par šo nevar tik viennozīmīgi spriest
04.12.2019 18:57 |
 
Reitings 580
Reģ: 03.07.2019
Piekrītu, ka ir tādi vīrieši.
Man reāli dzīvē gadījies tā, ka uzplijas ļoti bagāts, vecs vecis. Ārzemnieks, kas daudzus gadus dzīvo LV. Un mans tā laika boss, kurš bija viņam sadarbības partneris, ieteica apdomāt šo variantu. Lai precos, klusu bagāta un man viss būs. Pēc tam varēšu izšķirties un dabūt kādu citu jaunu čali, kādu vien vēlos, jo būšu bagāta un visi man pakaļ skries. No malas jau var būt izklausās pēc varianta. Bet ja tā iedziļinās, zemiski.
04.12.2019 16:27 |
 
Reitings 365
Reģ: 28.06.2014
Man arī ir ko teikt par šo tēmu! Esmu bijusi kopā arī ar tādu vīrieti, kas man nezinot no mana konta pamanījās regulāri izskaitīt nelielas naudas summas, kad vēl bankās bija kodu karšu ēra un tas bija īzī izdarāms, tāpēc sūkstīties, ka ak vai, ak vai visas sievietes meklē sev tikai naudas makus, ir dumji. Šis strādā abos virzienos!
04.12.2019 16:11 |
 
Reitings 480
Reģ: 24.06.2019
Funny @ 03.12.2019 14:19
Man piemeram sieva, stradajusi un pelnijusi pec skolas vispar nava.
Un nav problemu dzivot, es pec modela, kur virietis pelna, sieva majas un sevi uztur kartiba.
Ja vari atļauties, tad kāpēc ne. Es ar savu 1k neto nevaru uzturēt 2 cilvēkus, kur nu vēl bērnu.
Manā darba kolēģu lokā lielākā daļa ir precējušies + bērni, un pelna vēl mazāk, ir arī kam sievas nestrādā.
Bet es netaisos knapināties lai dzīvotu šādu dzīvesveidu.
03.12.2019 15:23 |
 
Reitings 686
Reģ: 06.02.2016
Man piemeram sieva, stradajusi un pelnijusi pec skolas vispar nava.
Un nav problemu dzivot, es pec modela, kur virietis pelna, sieva majas un sevi uztur kartiba.
03.12.2019 14:19 |
 
Reitings 441
Reģ: 20.02.2009
Funny @ 03.12.2019 10:01
Milestiba nepadodas logikai, pat ja virietim 0€ ienakumu, kads tomer dabus par sievu
Un vēl kā padodas loģikai .... ar tiem 0 Eur un lietām ko var izdarīt par 0 eur ... neiveins nedabūs par vīru ..tāpēc LV tik taudz vientuļu vīriešu .. ar pliku pakaļu .... un tas pats attiecas arī uz sievietēm ... un ja ir pliks un nabags .. tad gan vīrieši gan sievietes izvēlas tādus/tādas kuriem/ kurām ir īpašības, lai būtu pilnīgi pretējais plikam un nabagam .. tā lūk ...
03.12.2019 13:14 |
 
Reitings 686
Reģ: 06.02.2016
Milestiba nepadodas logikai, pat ja virietim 0€ ienakumu, kads tomer dabus par sievu
03.12.2019 10:01 |
 
Reitings 1263
Reģ: 10.03.2015
Nevienam 700 neto algas vīrietim sievas nav?

Pēc loģikas nevajadzētu būt.
03.12.2019 09:21 |
 
10 gadi
Reitings 552
Reģ: 30.08.2010
Mana personīgā pieredze - apprecēju jauku meiteni no mazas mazpilsētas, vienkārša latviešu meitene, lielā mīlestība, apprecējāmies, sagaidīja brīdi, kad esmu sasniedzis "I've made it big" un viss.
A precīzāk, ja nav noslēpums, drīkst palūgt? Cik big Tu esi, cik Jums bērnu cik ilgi bijāt precējšies un cik šī prasa?
21.11.2019 16:39 |
 
10 gadi
Reitings 552
Reģ: 30.08.2010
kur problēma bija slēgt laulību līgumu? Ātrāk vajadzēja domāt.
Varētu padomāt, ka vidējā Latvijas sieviete būtu spējīga saprast šādu piedāvājumu!?
21.11.2019 16:29 |
 
10 gadi
Reitings 3532
Reģ: 13.03.2013
Jebkurš cilvēks var būt merkantils,neatkarīgi no dzimuma,bet katrai grupa ir sava mērķauditorija.?
16.11.2019 16:49 |
 
Reitings 135
Reģ: 31.10.2019
Haha tas tiešam 80% taisnības.
16.11.2019 16:23 |
 
10 gadiPatīk
Reitings 2450
Reģ: 20.07.2013
Snowwhite @ 16.11.2019 13:55
Par tām skaistulēm pilnīgi piekrītu, promtams, uzķunētām, kuras ir iespējams visu uzķūnējušas ko vien varējušas un protams, ka ne par savu naudu. Bez maz vai izsūc naudu no vīrieša, lai sevi uzķunetu un tai pat laikā copē citus vīriešus, jo iepriekšejais jau ir apnicis. Silikonus ieliek, seju sašprice, matus pieliek utt, ka pat miesīga māte nevar atpazīt. Tādam dāmām ar līkumu jajiet garam vai uz vienu nakti var papriecāties, citam viņas nekam nav derīgas.
Vislabākais joks, kas ir arī patiesība par tām, kurām silikonus ieliecis viens, kredītu vēl maksā, bet čamda jau cits ! :D
16.11.2019 14:14 |
 
Kārtot pēc: jaunākā, vecākā
 

Pievieno savu komentāru

Nepieciešams reģistrēties vai autorizēties, lai pievienotu atbildi!
   
vairāk  >

Aptauja

 
Vai forumā publiski vajadzētu rādīt arī negatīvos vērtējumus (īkšķis uz leju) komentāriem?
  • Jā, jāredz arī negatīvie vērtējumi
  • Nē, lai paliek redzams tikai pozitīvais vērtējums
  • Nezinu, nav viedokļa
  • Cits