Materiālisms vīriešos

 
Reitings 441
Reģ: 20.02.2009
Mani visu laiku nomoka jautājums... kurš tad ir tas vis materiālistiskākais dzimums...
Internets ir pils ar tekstiem un video, par to, cik materiālistiskas ir sievietes utt. Slavens psihologs saicis veselu lekcijas kursu par materiālismu..... bet ...
Dzīvē es visu laiku saskaros ar ko citu. Sievietēm patīk 2 veidu vīrieši ar naudu un fiziski pievilcīgie. Vienus viņi kādu laiku izmanto, lai pēc tam būtu kopā ar otriem... tur gan parasti sanāk aplauzties. Principā visas sievietes no LV ko pazīstu izvēlētos izskatu, jaunību un harizmu.... kaut gan apkārt klejo tas uzskats par sieviešu materiālismu.
Arī socioloģijas pasniedzēja mums stāstīja ka tieši vīrieši precību ceļā paceļas pa materiālajām kāpnēm... nezinu par kura reģiona statistiku gāja runa.
... un tieši tas ir tas ko es esmu atkal un atkal spiesta novērot dzīvē.... es esmu ne tikai pieradusi pie pretējā dzimuma uzmanības, bet burtiski no tās cietusi.... un neskaitāmas reizes saskāros ar to, ka es kā pretējais dzimums tieku novērtēta arī no tāda skatapunkta no cik situātas ģimenes nāku, cik lielu algu pelnu vai pat potenciāli pelnīšu. Tik daudzas reizes...
Un šodien atkal nācās dzirdēt kārtējo piemēru, kad kāds ( parast remontstrādienieks bez jebkādas izglītības) ieprecējies no laukiem Jūrmalā, jo redziet viņa jaunajai sievai pieder māja (pieder nevis ir kredītā).
Tad mātes ''draudzenes'' dēls kurš domāja starp vienu kura viņam krekus gludināja, vēlk kamēr universitātē mācījās, un otru, kura redziet nāca no situētas ģimenes. Nu un protams izvēlējās to ar bagāto papucīti.... un viņa nu ļoti matriālistiskā māte varēja mierīgi gulēt, jo nedot dievs izvēlētos to kuras vecāki nav bagāti....
... un tad pamatskolā klasē mums bija puisis.. kas patika visām...... un Tad viņam bija gandrīz vai sarkasts kuras viņam patika un kura patikšanas līmenī bija kurā vietā. Jau tad pamanīju, ka viņš ir materiālistisks. Pēc skolas bija iespēja, ka viņš saiet kopā ar dažām meitenēm kuras nu tā centās viņam iepatikties..... bet kā Jums liekas. Aprrecējās ar daudz dumjāku, nesmukāku un visādi citādi sliktāku... bet kuras vecākiem ir liels dzīvoklis Rīgā.. un pie viņiem arī jaunlaulātie dzīvo.
... un tad visam pa virsu mūsu skolas kārtējais smuklītis absolventu vakarā piedzērās un skaidri un gaiši definēja, jā tur tās un tās ir skaistas... bet redziet viņas ir tikai skaistas... bet tās ir skaistas un gudras, tātad pelnīs lielu naudu.....
... nu no kurienes tik liels materiālisms vīriešos?
Vai arī Jūs saskaraties ar ļoti daudziem vīriešiem kas ir ļoti materiālistiski?
Kas par iemeslu ir šim materiālismam?
Kāpēc vīrieši LV ir materiālistiskāki par sievietēm? Un kāpēc visu laiku tiekam bombardētas un kritizētas par materiālismu, lai gan patiesībā sievietes nav tās lielākās gold diggeres? Jūsu viedoklis....
14.11.2019 22:48 |
 
Reitings 437
Reģ: 10.11.2019
Funny @ 15.11.2019 17:40
Bet ka nomerit savadak gudribu, ja ne ar skolas atzimem :D IQ test iedot?

Es nestāstīšu par sevi, jo par sevi nebūšu objektīvs.
Man ir pazīstami vairāki gudri vīrieši. Par diviem no tiem - viens ir liela uzņēmuma vadītājs, uzņēmums zināms visiem. Otram arī ir uzņēmums, 2000o beigās apgrozīoja dažus miljonus.
Abi ir nedaudz virs 40, šie vīrieši varētu palikt at pliku pakaļu un pāris gados uzbūvētu visu no jauna. Tie ir gudri cilvēki. Runājot var saprast - atram sava pieeja lietām, bet pieeja ir viens, svarīgs ir rezultāts. Sarunās var just dzīves pieredzi, saldu, rūgtu, bet pieredzi. Ieteikumos var ieklausīties. To ir grūti tā pateikt, bet tādi cilvēki nestrādās par naktssargu kādā stāvvietā. TUr strādās tādi, kuri piecus vārdus teikumā salikt nemāk.
Skolas atzīmes? Fufelis. Atzīmres ir svarīgas paklausīgiem strādniekiem, nevis uzņēmumu vadītājiem. Tie, vistiamāk, skolas laikā ir domājuši veidus kā nopelnīt un krājuši dzīves pieredzi, kamēr viņu darbinieki cītīgi augstskolā sēdēja skolas solā.
Galvenais, lai tie vīrieši neuzraujās uz naudaskārām sievietēm, jo mīlestība ir sasodīti štruntīga padarīšana. To neieliksi excel tabulā un neaprēķināsi rezultātu. Kā esmu teicis un teikšu - cilvēks ir pati neprognozējamākā būtne uz šīs pasaules.
Laulība ir biznesa līgums. Ideāli, ja no šī biznesa ieguvēji ir abi. Taču reālajā dzīvē mēs visi zinam, ka ar draugu biznesu veidot nedrīkst. Arī ar sievieti - būs kāds brīdis, kad kādam liksies par daudz vai par maz, par īsu vai par garu, par gudru vai par stulbu un mūsu materiālajā pasaulē, kurā ir palikušas tik maz ģimeniskās vērtības, ir viegli izmantot naudu kā ieroci.
15.11.2019 18:02 |
 
Reitings 170
Reģ: 01.12.2018
Pirmkārt, kas ir tevis uzsvērtās manieres? Somiņas nešana? Krēsla atvilkšana no galda? Mēteļa uzvilkšana? Vīrietim nevajag nest ne manu somiņu, ne mani pašu. Par pārējo..Nu nepatīk man tās ārišķības, jo ar gadiem tāpat tas viss pazūd.
Otrkārt, jā, tavai zināšanai ir sievietes, kas tev pateiktu-ES PATI. Varbūt pamēģini satikties ar kādu, kurai ir darbs un vismaz savs dzīvoklis.
15.11.2019 18:25 |
 
Reitings 437
Reģ: 10.11.2019
Fameonfire, mēs ar čomu mēģinājām uzskaitīt sievietes, kuras pašas, bez vīta palīdzības uzsākušas biznesu un spēj vismaz sevi apkādāt. Jo mums tāds teiciens - Kinfields - visas grib fifīgas kafejnīcas, kuras nekad mūžā nespēs būt bizness.
Manieres? Vismaz piedāvāt nest somiņu. Atvērt durvis. Panest lietussargu. Vismaz izrādīt rūpes, meitenei tās nav obligāti jāpieņem. Ir jāciena meitenes laiks, ja viņa ir piekritusi tikties. Ir jādara tā, lai šo laiku viņa maksimāli jauki pavadītu, pat ja abu raksturi un dzīves mērķi ir nesaderīgi un abi saprot, ka nākamā randiņa var arī nebūt.
Pastāsti, kur atrast tādu meiteni. Tiešām, bez liekām runām. Ja jau līdz tam nonākusi saruna, labprāt svētkos kādu vakaru izbrīvētu jaukai kompānijai.
15.11.2019 18:37 |
 
Reitings 407
Reģ: 29.01.2009
bulta @ 15.11.2019 18:37
Fameonfire, mēs ar čomu mēģinājām uzskaitīt sievietes, kuras pašas, bez vīta palīdzības uzsākušas biznesu un spēj vismaz sevi apkādāt. Jo mums tāds teiciens - Kinfields - visas grib fifīgas kafejnīcas, kuras nekad mūžā nespēs būt bizness.
Manieres? Vismaz piedāvāt nest somiņu. Atvērt durvis. Panest lietussargu. Vismaz izrādīt rūpes, meitenei tās nav obligāti jāpieņem. Ir jāciena meitenes laiks, ja viņa ir piekritusi tikties. Ir jādara tā, lai šo laiku viņa maksimāli jauki pavadītu, pat ja abu raksturi un dzīves mērķi ir nesaderīgi un abi saprot, ka nākamā randiņa var arī nebūt.
Pastāsti, kur atrast tādu meiteni. Tiešām, bez liekām runām. Ja jau līdz tam nonākusi saruna, labprāt svētkos kādu vakaru izbrīvētu jaukai kompānijai.

Es nesaprotu, Tu nevari sameklēt sievieti, kura var sevi apgādāt pati? Vai meklē ar savu biznesu?
15.11.2019 18:46 |
 
Reitings 1073
Reģ: 23.10.2019
kur problēma bija slēgt laulību līgumu? Ātrāk vajadzēja domāt.

bullta tik tagad gudriniekos ticis ?
15.11.2019 18:47 |
 
Reitings 437
Reģ: 10.11.2019
Nu tur tā lieta, mīlestība, uzticēšanās, es Tevi mīlu - es Tevi arī. Būšu ar Tevi visu mūžu - ak mīļais. Taisīsim bērnus, kā es gribu lai mazas mūsu versijas skraida pa debesu maliņu un kaisa rožlapiņas.
HUJU.
Dzīve iedod ar kerzu starp kājām un visa mīlestība izkūp kā dzīvsudrabs uz kvēlošas pannas.
Dzīves skola maksā dārgi, bet nu tā ir lieliska pieredze šīs tēmas jautājuma sakarā.
Tā, kāds bija jautājums. Jā, par sievieti. Esmu ticies ar sievieti, ar kuru saruna vispār iesākās špaktelēšanas sakarā - viņa remontē savu dzīvokli. Bet nu nesanāca. Tādas gan ir diezgan liels retums. Un ja tādas grib veci, tad to atrod ātrāk, nekā ir tapis mans ieraksts.
15.11.2019 18:55 |
 
Reitings 170
Reģ: 01.12.2018
bulta @ 15.11.2019 18:37
Fameonfire, mēs ar čomu mēģinājām uzskaitīt sievietes, kuras pašas, bez vīta palīdzības uzsākušas biznesu un spēj vismaz sevi apkādāt. Jo mums tāds teiciens - Kinfields - visas grib fifīgas kafejnīcas, kuras nekad mūžā nespēs būt bizness.
Manieres? Vismaz piedāvāt nest somiņu. Atvērt durvis. Panest lietussargu. Vismaz izrādīt rūpes, meitenei tās nav obligāti jāpieņem. Ir jāciena meitenes laiks, ja viņa ir piekritusi tikties. Ir jādara tā, lai šo laiku viņa maksimāli jauki pavadītu, pat ja abu raksturi un dzīves mērķi ir nesaderīgi un abi saprot, ka nākamā randiņa var arī nebūt.
Pastāsti, kur atrast tādu meiteni. Tiešām, bez liekām runām. Ja jau līdz tam nonākusi saruna, labprāt svētkos kādu vakaru izbrīvētu jaukai kompānijai.

Runa nav par to, ka tagad kādam bizness jāveido, bet sievieti ar darbu var atrast jebkurš. Nu nav jāgrābj pirmā sirsnīgā lauku meiča ar pliku dirsu un skumju bērnību, tad nebūs pašiem jāžēlojas.
15.11.2019 18:57 |
 
Reitings 143
Reģ: 09.10.2018
Ja par tēmu, zinu dažus paziņas, kam veidot attiecības ar materiāli nodrošinātu sievieti ir tikpat kā pa karjeras kāpnēm kāpt. Bet teikt, ka tādi ir vairums, ir pārspīlēti.
Par materiālistidkajām sievietēm - paziņu lokā tikai vienu zinu, kurai bija svarīgs, kāda nodarbošanās, un pat ne tik daudz naudas, cik statusa dēļ, jo vienmēr uzsvēra, ko viņas dārgais darījis, kur bijis utt. Pārējās kā jau absolūts vairākums dala rēķinus un maksājumus ar draugu/vīru.
15.11.2019 19:24 |
 
Reitings 127
Reģ: 04.09.2019
15.11.2019 23:14 |
 
Reitings 480
Reģ: 24.06.2019
.Putns. @ 15.11.2019 18:47

bullta tik tagad gudriniekos ticis ?
Kur problēma vispār neprecēties?
15.11.2019 23:19 |
 
Reitings 638
Reģ: 14.05.2013
Par ko cepiens? Ka citam sanāca ieprecēties Jūrmala un Tev ne? Cilvēki meklēs vienmēr labāko un ja man jāizvēlas starp Jurciku kurš par naktssargu strādā, bez izglītības vai Jāni, kuram ir augstskolas diploms, savs dzīvoklis es izvēlēšos otro. Un ne jau dēļ tā, kur kurš strādā, bet manam līmenim Jurciks būtu pa zemu. Tieši interešu ziņā. Tas pats ir vīriešiem un tur nav ko nosodīt. Bez mīlestības ir vēl arī citi faktori - izskats, manieres, pieredze, dzīves skatījums.
16.11.2019 09:52 |
 
10 gadiPatīk
Reitings 2450
Reģ: 20.07.2013
bigsister @ 15.11.2019 17:03
Tāpēc arī jāskatās uz sievietēm ar izglītību un lieku rubli kabatā, nevis jaukām, mīļām, kas nekad nav strādājušas.
+ par šo..
Tāpēc jau vajag iepazīties, nevis lekt uzreiz gultā, laulībā un visā pārējā un tad ir lielais pārsteigums, ka viņš izrādījās jāklis vai dzērājs, bet viņa mantkārīga čūska.. Un pirms skaistulēm skatīties, vīriešiem vajadzētu vismaz saprast no kurienes šis ārējais, uzķūnētais skaistums..pati ko sasniegusi, vai tomēr bijušais draugs/vīrs uzķūnējis.
Pēc tekstiem spriežu, ka te ir diezgan daudz ''ES PATI'' sieviešu, es pati tajā skaitā.
16.11.2019 12:56 |
 
10 gadiPatīk
Reitings 2450
Reģ: 20.07.2013
Funny @ 15.11.2019 17:40
Bet ka nomerit savadak gudribu, ja ne ar skolas atzimem :D IQ test iedot?
Vaitad Tu pēc atzīmēm spried vai viņš gudrs? :D
Pēc darbiem ;) sasniegumiem. Kurus tāpat pusi vai lielāko daļu iespējams, ka mēs nezinam un neredzam. Tas runā pats par sevi. Gudrība nav nevienam jāpierāda.
16.11.2019 12:57 |
 
Reitings 135
Reģ: 31.10.2019
Par tām skaistulēm pilnīgi piekrītu, promtams, uzķunētām, kuras ir iespējams visu uzķūnējušas ko vien varējušas un protams, ka ne par savu naudu. Bez maz vai izsūc naudu no vīrieša, lai sevi uzķunetu un tai pat laikā copē citus vīriešus, jo iepriekšejais jau ir apnicis. Silikonus ieliek, seju sašprice, matus pieliek utt, ka pat miesīga māte nevar atpazīt. Tādam dāmām ar līkumu jajiet garam vai uz vienu nakti var papriecāties, citam viņas nekam nav derīgas.
16.11.2019 13:55 |
 
Reitings 441
Reģ: 20.02.2009
ShabbyEve @ 16.11.2019 09:52
Par ko cepiens? Ka citam sanāca ieprecēties Jūrmala un Tev ne? Cilvēki meklēs vienmēr labāko un ja man jāizvēlas starp Jurciku kurš par naktssargu strādā, bez izglītības vai Jāni, kuram ir augstskolas diploms, savs dzīvoklis es izvēlēšos otro. Un ne jau dēļ tā, kur kurš strādā, bet manam līmenim Jurciks būtu pa zemu. Tieši interešu ziņā. Tas pats ir vīriešiem un tur nav ko nosodīt. Bez mīlestības ir vēl arī citi faktori - izskats, manieres, pieredze, dzīves skatījums.
... te taču runa iet par to ka saskan kopā tavas nosakutās ''intereses'' ar to kam nekā nav, bet izvēlas to kurai alga lielāka un nekustamie īpašumi pieder. Tu jau arī esi tajā pašā purvā. Jo LV tev nāksies saieties ar Jurciku vai kā tu tur viņu nosauci, jo tas Jānis skries pakaļ kadai kurai sava māja un labāka aga nekā tev (un viņam pašam) ....tāpēc jautājums no kurienes tie vīrieši tik daudz pelnrušķītes stāstu salasījušies un tic tām laimīgajām beigām?
16.11.2019 14:11 |
 
10 gadiPatīk
Reitings 2450
Reģ: 20.07.2013
Snowwhite @ 16.11.2019 13:55
Par tām skaistulēm pilnīgi piekrītu, promtams, uzķunētām, kuras ir iespējams visu uzķūnējušas ko vien varējušas un protams, ka ne par savu naudu. Bez maz vai izsūc naudu no vīrieša, lai sevi uzķunetu un tai pat laikā copē citus vīriešus, jo iepriekšejais jau ir apnicis. Silikonus ieliek, seju sašprice, matus pieliek utt, ka pat miesīga māte nevar atpazīt. Tādam dāmām ar līkumu jajiet garam vai uz vienu nakti var papriecāties, citam viņas nekam nav derīgas.
Vislabākais joks, kas ir arī patiesība par tām, kurām silikonus ieliecis viens, kredītu vēl maksā, bet čamda jau cits ! :D
16.11.2019 14:14 |
 
Reitings 135
Reģ: 31.10.2019
Haha tas tiešam 80% taisnības.
16.11.2019 16:23 |
 
10 gadi
Reitings 3532
Reģ: 13.03.2013
Jebkurš cilvēks var būt merkantils,neatkarīgi no dzimuma,bet katrai grupa ir sava mērķauditorija.?
16.11.2019 16:49 |
 
10 gadi
Reitings 551
Reģ: 30.08.2010
kur problēma bija slēgt laulību līgumu? Ātrāk vajadzēja domāt.
Varētu padomāt, ka vidējā Latvijas sieviete būtu spējīga saprast šādu piedāvājumu!?
21.11.2019 16:29 |
 
10 gadi
Reitings 551
Reģ: 30.08.2010
Mana personīgā pieredze - apprecēju jauku meiteni no mazas mazpilsētas, vienkārša latviešu meitene, lielā mīlestība, apprecējāmies, sagaidīja brīdi, kad esmu sasniedzis "I've made it big" un viss.
A precīzāk, ja nav noslēpums, drīkst palūgt? Cik big Tu esi, cik Jums bērnu cik ilgi bijāt precējšies un cik šī prasa?
21.11.2019 16:39 |
 

Pievieno savu komentāru

Nepieciešams reģistrēties vai autorizēties, lai pievienotu atbildi!