Ziemassvētku dāvanas

 
10 gadi
Reitings 2230
Reģ: 27.02.2011
Ziemassvētki pēc nedaudz vairāk kā mēneša, atzīšos, ka katru mēnesi pērku dāvanas pēdējā brīdī un nosolos, ka nākamgad darīšu to laicīgi. Pienācis nākamais gads, vīrs kā vienmēr saka ka vēl jau Ziemassvētki tālu, bet laiks skrien... Kādas idejas dāvanām? Ko dāvināsiet vīriem,draugiem, BĒRNIEM, mammām un tētiem? Vai esat jau izdomājuši? Būšu priecīga ja padalīsieties. Esmu pilnīgā neziņā, jo kā vienmēr visi saka, ka nezin ko viņiem vajag... ??
13.11.2019 15:06 |
 
Reitings 1330
Reģ: 29.10.2014
blacke - man tieši tādas pašas domas. kas grib lai apdāvinas, bet es nedāvinu neko un arī negaidu neko.
26.11.2019 17:32 |
 
Reitings 23
Reģ: 09.10.2019
Tās, kuras mammas - kā jūs atzīmējāt bērna pirmos Ziemassvētkus? Negribas vienkārši nopirkt kaut kādu rotaļlietu.. ?
Par dāvanām pieaugušajiem - ar vīru vienojāmies, ka neko viens otram nedāvināsim. Mammai un viņas dzīvesbiedram savukārt tiks dāvināta kopīga dāvana - SPA dāvanu karte. Kā ierasts, Ziemassvētkus svinēsim arī ar vīra kuplo radu saimi, bet tur ir iegājusies tradīcija iepriekš izlozēt vienu cilvēku, kam dāvināt dāvanu ne vairāk kā 30€ vērtībā. Man šogad jāapdāvina vīra mamma - viņai dāvināšu grāmatu (100% zinu, ka viņa konkrēto grāmatu vēlas izlasīt) + piepirkšu klāt kādu tēju, vitamīnus vai ko tml. :)
27.11.2019 09:38 |
 
10 gadi
Reitings 2230
Reģ: 27.02.2011
Atzīmējām tāpat kā jebkurus citus, bet tā kā bērns bija jaunāks par 1 gadu, bija aktīvs rāpotājs, kājās cēlās, mierā nevarēja nosēdēt nemaz, tad Ziemassvētkus pavadījām savās mājās, vidē kurā bērns varēja justies brīvi un nepiespiesti, rāpot, spēlēties, komunicēt brīvi pa grīdu. Dāvanas kā jau dāvanas - vecumam atbilstošas mantas - dzīvnieku koka puzlīte, grāmatiņas utt.
27.11.2019 09:45 |
 
Reitings 435
Reģ: 29.01.2009
Man ir ļoti liela ģimene, vīram tieši pretēji - ļoti maza.
Katru gadu savācamies Ziemassvētkos kopā ar ģimeni un pēc tam ar visu lielo radu pulku.
Bet jau kādus 4 gadus ģimenes svētkos velkam "slepenos draudziņus", kur dāvana jānopērk 25EUR vērtībā (bērniem dāvanas gan atsevišķi jāpērk). Iepriekš kad pirkām dāvanas visiem, tad vienmēr sanāca pirkt nelielas dāvanas, jo savādāk bankrots. Tad nu tagad vismaz katram jānopērk tikai viena dāvana par saprātīgu cenu.
Radu pulkā mums ir "dāvanu lāde" - kas atnes dāvanu, tas arī dabū sev dāvanu. Cena dāvanai 10EUR. Protams atkal bērni neskaitās. Ja radu pulkā šitais nebūtu iesākts, tad tiešām bankrotētu, jo esam 40+ cilvēki.
Šogad savam slepenajam draudziņam dāvināšu skaistu gurnu somu, ko varēs izmantot savos daudzajos ceļojumos.
Vīra slepenajam draudziņam būs jauna sporta soma, jo vecā jau nodriskājusies kā veca lupata.
Māsas bērniem arī nopirku gurnu somas, kur iekšā vēl ielikšu siltās vilnas zeķes.
27.11.2019 11:07 |
 
Reitings 4
Reģ: 23.11.2019
un es ļoti priecājos, ka jaunajam gadam dāvanā saņēmu jaunu klēpjdatoru. Tagad darbs būs vēl ātrāks un jautrāks.
05.01.2020 22:10 |
 
Reitings 238
Reģ: 30.11.2019
Man drīzāk ir jautājums - ko darāt ar tām dāvanām, kuras ne pa labi ne pa kresi? Respektīvi, grāmatas, kuras neinterisē, visādi suvenīri kosmētika, kuru nelieto utt?
Vai jums no svētkiem ir šādas lietas? Un ko ar tām darīt? Mest ārā žēl. Pārdot - kapeikas. Turēt mājas - krāmi.
06.01.2020 01:07 |
 
Reitings 302
Reģ: 12.02.2016
Ja nav kam atdot - nu jā, jāmet ārā, nu ko gan citu. Var nolikt pie miskastēm blakus - varbūt kādam vajag, esmu tā darījusi.
06.01.2020 07:17 |
 
Reitings 1892
Reģ: 17.09.2019
Aiznes uz otro elpu. Tur ir kaste kur var atstāt mantas un tad viņi nopārdod par mazām naudiņām un ziedo to labdarībai.
Pati tur esmu nesusi grāmatas, sveces kuras nav lietotās, krūzes, drēbes. Un pati arī esmu pirkusi no turienes vienu pavārgrāmatu kas tā maksā 30 eiro bet tur pa 10.
06.01.2020 07:30 |
 

Pievieno savu komentāru

Nepieciešams reģistrēties vai autorizēties, lai pievienotu atbildi!
   
vairāk  >

Aptauja

 
Vai forumā publiski vajadzētu rādīt arī negatīvos vērtējumus (īkšķis uz leju) komentāriem?
  • Jā, jāredz arī negatīvie vērtējumi
  • Nē, lai paliek redzams tikai pozitīvais vērtējums
  • Nezinu, nav viedokļa
  • Cits