Kārtot pēc: jaunākā, vecākā
 

Stāvoklī

 
Reitings 1927
Reģ: 28.04.2019
Kādi bija jūsu pirmie simptomi, ko pamanījāt, ka esat stāvoklī? Un cik apmēram ātri sapratāt?
Man personīgi, tie simptomi tik ātri un uzreiz neparādijās. Pirmais ko ievēroju, straujas garastāvokļu maiņas.
12.11.2019 22:41 |
 
Reitings 13
Reģ: 12.11.2019
Pirmais ko ievēroju, straujas garastāvokļu maiņas.

Kas ir bipolārie traucējumi?
Bipolāri afektīvie traucējumi (agrāk tika dēvēti arī par maniakāli depresīvajiem traucējumiem) ir izteiktu garastāvokļa svārstību traucējumi.
Kā izpaužas garastāvokļa traucējumi – noskaņojums un aktivitātes līmenis periodiski (dažu nedēļu vai dažu vai vairāku mēnešu laikā) svārstās un būtiski ietekmē ikdienu.
Katrs cilvēks piedzīvo nelielas garastāvokļa svārstības, kad pozitīvs noskaņojums mijas ar nespēku, nevēlēšanos kaut ko darīt, sliktu noskaņojumu. Šīs nelielās svārstības noteikti nenorāda uz traucējuma esamību. Bipolāri afektīvie traucējumi ir nopietni smadzeņu darbības un hormonālo svārstību traucējumi.
Bipolāros traucējumus diagnosticē psihiatrs. Ārstēšanas efektivitāti nosaka medikamentu un psihoterapijas kombinēšana.
12.11.2019 22:45 |
 
10 gadi
Reitings 272
Reģ: 07.11.2010
Pa lielam viss bija kā uz PMS - lielākas krūtis, garastāvokļa maiņa. Bet kavējas mr 2 nedēļas.Taisīju testu un tur divas strīpiņas. Bija 5 nedēļa jau kad uzzināju.
12.11.2019 22:55 |
 
Reitings 284
Reģ: 19.07.2017
Man bija 6 nedēļas jau, kad uzzināju. Pazīmju nebija, tikai kavējas mr.
13.11.2019 08:30 |
 
Reitings 7704
Reģ: 13.03.2012
Man bija ap 5 nedēļām, kad uzzināju. Pirmais, ko pamanīju - ļoti sāpīgas krūtis un nemaz nevarēju paskatīties uz alkoholu. Ā, un kafijas smarža likās pretīga :D
13.11.2019 08:44 |
 
Kārtot pēc: jaunākā, vecākā
 

Pievieno savu komentāru

Nepieciešams reģistrēties vai autorizēties, lai pievienotu atbildi!
   
vairāk  >

Aptauja

 
Vai forumā publiski vajadzētu rādīt arī negatīvos vērtējumus (īkšķis uz leju) komentāriem?
  • Jā, jāredz arī negatīvie vērtējumi
  • Nē, lai paliek redzams tikai pozitīvais vērtējums
  • Nezinu, nav viedokļa
  • Cits