Kārtot pēc: jaunākā, vecākā
 

Krūtis

 
Reitings 243
Reģ: 10.01.2019
Laikam esmu pārāk ietekmējama, bet, noskatoties Kristīnes Dzenītes stāstu par krūšu palielināšanu, pašai uzjundī ilgstoši apspiestais komplekss - krūšu neesamība.
Grūti pateikt, vai manas ir mazākas nekā viņas (sākotnējās), bet traģiski mazas man ir... pat jautāju ginekologam, vai tā nav kaut kāda anomālija, bet laikam jau nekas slims tas nav (attīstības problēmu).
Ar hormoniem gan ideāli nav, bet analīzes nav iespējams veikt precīzas neregulāra cikla dēļ. Paaugstināti vīriešu hormoni ir.
Parametri:21 gads, 168cm, 58 kg, 71 cm viduklis, krūšu apkārtmērs 84 cm, bet ir knaps A izmērs bļodiņai, gurni 92.
Reāli man nav ne jausmas, kā izskatās krūtis, kas ir lielākas, bieži dzirdu, ka tās ir nokarenas...varbūt man tikai ir kāda instagramu ilūzija, ka krūtis ir perfekti "bumbuļi"?
Esmu ieminējusies vīram, kā būtu, ja veiktu korekciju un palielināšanu krūtīm, viņš tikai nomurmina - ir labi kā ir. Bet es neticu. Jo kurš gan vīrietis atzītu, ka viņam nepatīk savas sievietes krūtis?!
12.11.2019 01:18 |
 
10 gadiPatīk
Reitings 2450
Reģ: 20.07.2013
Un par tēmu - krūšu palielināšanā neko sliktu neredzu, pašas katras izvēle. Tikai manuprāt nevajag to pēc tam tik ļoti izrādīt. Speciāli likt tos atkailinātos selfijus, mega dekoltē utt. Tas nav ne jāslēpj, ne arī jālielās ar to.
25.11.2019 14:24 |
 
Reitings 1205
Reģ: 21.05.2012
320 ml implants, cik cc tas ir?
28.11.2019 12:43 |
 
Kārtot pēc: jaunākā, vecākā
 

Pievieno savu komentāru

Nepieciešams reģistrēties vai autorizēties, lai pievienotu atbildi!
   
vairāk  >

Aptauja

 
Vai forumā publiski vajadzētu rādīt arī negatīvos vērtējumus (īkšķis uz leju) komentāriem?
  • Jā, jāredz arī negatīvie vērtējumi
  • Nē, lai paliek redzams tikai pozitīvais vērtējums
  • Nezinu, nav viedokļa
  • Cits