Krūtis

 
Reitings 243
Reģ: 10.01.2019
Laikam esmu pārāk ietekmējama, bet, noskatoties Kristīnes Dzenītes stāstu par krūšu palielināšanu, pašai uzjundī ilgstoši apspiestais komplekss - krūšu neesamība.
Grūti pateikt, vai manas ir mazākas nekā viņas (sākotnējās), bet traģiski mazas man ir... pat jautāju ginekologam, vai tā nav kaut kāda anomālija, bet laikam jau nekas slims tas nav (attīstības problēmu).
Ar hormoniem gan ideāli nav, bet analīzes nav iespējams veikt precīzas neregulāra cikla dēļ. Paaugstināti vīriešu hormoni ir.
Parametri:21 gads, 168cm, 58 kg, 71 cm viduklis, krūšu apkārtmērs 84 cm, bet ir knaps A izmērs bļodiņai, gurni 92.
Reāli man nav ne jausmas, kā izskatās krūtis, kas ir lielākas, bieži dzirdu, ka tās ir nokarenas...varbūt man tikai ir kāda instagramu ilūzija, ka krūtis ir perfekti "bumbuļi"?
Esmu ieminējusies vīram, kā būtu, ja veiktu korekciju un palielināšanu krūtīm, viņš tikai nomurmina - ir labi kā ir. Bet es neticu. Jo kurš gan vīrietis atzītu, ka viņam nepatīk savas sievietes krūtis?!
12.11.2019 01:18 |
 
Reitings 13
Reģ: 12.11.2019
Jā, kā arī tukšas un noslīdējušas krūtis ar sportu neuzlabosi.

Esi mēģinājusi?
12.11.2019 22:12 |
 
Reitings 7704
Reģ: 13.03.2012
Man nebija tukšas un noslīdējušas, bet, ja padomā loģiski, tad ir skaidrs, ka tādas ar sportu uzlabot nevar. Es runāju par tām saucamajām “lupatiņām” krūšu vietā.
12.11.2019 22:24 |
 
Reitings 13
Reģ: 12.11.2019
Man nebija tukšas un noslīdējušas

A tagad ir?
12.11.2019 22:30 |
 
Reitings 7704
Reģ: 13.03.2012
Pat ne tuvu ? labu nakti!
12.11.2019 22:37 |
 
Reitings 13
Reģ: 12.11.2019
Pat ne tuvu ? labu nakti!

Nu ok, galvenais nepaklupt ;)
12.11.2019 22:38 |
 
Reitings 1724
Reģ: 01.02.2013
Man arī ir ļoti mazas krūtis un reizēm, kad ir gruzīgs garstāvoklis un izlien kompleksi, tad domāju, vai nevajadzētu palielināt. Bet patiesībā man šis laikam nav tik svarīgi un citi kompleksi par savu ķermeni ir pat spēcīgāki nekā par krūtīm. Mani arī nedaudz atbaida operācijas un apziņa, ka manī ir kas mākslīgs.
Par attiecībām - drauga man nav un varbūt šis ir iemesls. :D Bet nu esmu sapratusi, ka es pati nemaz nevēlētos būt ar vīrieti, kurš sievieti nopietni vērtē pēc krūšu lieluma un nespētu samierināties ar to, ka viņai ir mazas krūtis. Nu tā, man liekas, ja cilvēks iemīlās, tad iemīl tādu, kāds ir. Bet varbūt esmu naiva. :D
12.11.2019 22:59 |
 
10 gadi
Reitings 726
Reģ: 13.01.2011
Es arī salīdzinoši nesen taisīju operāciju, decembrī būs divi gadi. Taisīju vc4 pie Liepiņas, uztrāpiju vēl uz akciju( ja nemaldos tad viņiem katru gadu ir, tieši novembrī ir jāaiziet uz konsultāciju ) kopā samaksāju par visu, visu ap 2600€, operācija bija 2400, analīzes ap 80 un tad sonāgrāfija 30€.
Man ielika 315mm zem muskuļa,jo lielākus nevarēja. Es pat nezinu vai gribētu lielākus, varbūt mazliet, bet tā viss apmierina. Tagad ir 70-75c izmērs.
Man liekas, ka sapņoju par to ka man būs krūtis kopš tā brīža, kad sapratu kad neizaugs, un ja godīgi tas bija mans labākais lēmums ko esmu pieņēmusi līdz šim. Mamma teica nogaidīt un likt pēc bērniem, bet tas nav tā vērts gaidīt. Jaunība gribas justies skaistai, izskatīties labi un vilkt ko vēlies, lai nav jādomā veikalā par to, ka skaista kleita, bet nav krūtis neizskatīsies tāpat labi. Esmu par 100% apmierināta. Jā es pieļauju to, kad var rasties kādas komplikācijas vai pec bērniem būs jāmaina, jākoriģē, bet esmu uz to gatava. Jo šobrīd es jūtos daudz labāk, kā pirms operācijas. Un visi šie- nevajag neko veikt, jāiemīl sevi īsti nestrādā, ja tu apkārt redzi skaistas sievietes, drēbes un paskatoties spogulī nejūties labi, jo tev vnk nav krūšu.
12.11.2019 23:19 |
 
Reitings 480
Reģ: 24.06.2019
Man ļoti patīk smalkas vai sportiskas sievietes ar mazām krūtīm, kā piem. IG Agnijai Grigulei vai pludmales volejboja Anastasijai Kravčenokai.
12.11.2019 23:22 |
 
Reitings 124
Reģ: 24.06.2015
Dālllija @ 12.11.2019 22:59
Man arī ir ļoti mazas krūtis un reizēm, kad ir gruzīgs garstāvoklis un izlien kompleksi, tad domāju, vai nevajadzētu palielināt. Bet patiesībā man šis laikam nav tik svarīgi un citi kompleksi par savu ķermeni ir pat spēcīgāki nekā par krūtīm. Mani arī nedaudz atbaida operācijas un apziņa, ka manī ir kas mākslīgs.
Par attiecībām - drauga man nav un varbūt šis ir iemesls. :D Bet nu esmu sapratusi, ka es pati nemaz nevēlētos būt ar vīrieti, kurš sievieti nopietni vērtē pēc krūšu lieluma un nespētu samierināties ar to, ka viņai ir mazas krūtis. Nu tā, man liekas, ja cilvēks iemīlās, tad iemīl tādu, kāds ir. Bet varbūt esmu naiva. :D

Man ir attiecības jau ilgstoši, un viņam patīk nelielas krūtis. Protams, nebēdātu arī par lielākām, bet arī viņam nekas mākslīgs nepatīk, un galu galā viņš mīl mani visu kā kopumu. Neviens jau neesam ideāls. Tāpēc domāju, ka īstajam vīrietim tiešām tas nebūs šķērslis ;)
12.11.2019 23:47 |
 
Reitings 326
Reģ: 11.01.2015
Man sākotnēji bija mazākas nekā Dzenītei pirms operācijas, apmēram tādas kā autores ievietotajā posta bildē, un asimetriskas. Par to, ka saņēmos operācijai esmu nenormāli priecīga un lepna par sevi :D jo uztaisiju operāciju 21 gada vecumā, bērni vel daudzus gadus netiek plānoti, un kā jau te minēja - kaut ko gaidot var visu mūžu palaist garām.
Tagad vasarās staigāju tikai bez krūštura. Zem drēbēm nekad nepateiksi, ka implanti, bet vismaz peldkostīmu var normālu atrast, un kādu dekoltē kādreiz uzvilkt.
13.11.2019 00:17 |
 
Reitings 529
Reģ: 31.03.2018
Es sev gribētu taisīt tikai dēļ tā , jo man viņas ir tādas nokarenas un tukšas. Izmērs it ka ok, 36B, bet pēc hormonu zaļu lietošanas beigšanas viņas ir tik ļoti neizteiksmīgas palikušas, es pilnīgi vairs spogulī paskatīties nevaru. Ar krūšturi jau baigi labi izskatās, bet bez...
Draugs visu laiku man saka, ka viņam patīk tādas kādas man ir, bieži saka ka viss ir ok. Esmu teikusi, ka man nepatik, vins saka man gan patīk. Iespējams , ka uzmundrina tikai, bet kad ieminējos par operāciju, teica ka muļķe jo viss ir ka nākas. Bet kompleksi ir un viņi nepazudīs, noteikti kad būs iespēja finansiāli ilgi ne domāšu. Tā ka esmu gara auguma, būs jātaisa minimāli lielāki, lai tikai mainītu formu un nedaudz nedaudz lielumu.
13.11.2019 10:44 |
 
10 gadi
Reitings 3055
Reģ: 09.10.2009
Arī labprāt ieliktu implantus,jo pēc bērniem nekā gandrīz nav. Bet man tomēr ir bail no iespējamajām blaknēm. Kolēģe (medmāsa) agrāk strādāja vienā no klīnikām(slimnīca?) un stāstīja,kādas šausmas bieži nācās redzēt - meitenes, kurām ķermenis atgrūda implantu. Kādai krūts zila, kādai viss apakšā sastrutojies, iekapsulējies.. murgs!
Ja zinātu,ka viss būs labi, arī veiktu, bet,nu.. Nezinu,veselība man tomēr ir nr.1.
Man prieks,ka šeit meitenēm viss izdevies un kārtībā :)
13.11.2019 11:16 |
 
Reitings 1892
Reģ: 17.09.2019
brunettte9
Agrāk , pirms 5-10 gadījumu bija daudz šādu gadījumu, jo meitenes lika par zemām cenām, nekvalitatīvus implantus un operācijas tika veiktas pavirši. Tagad var teikt ir izkristalizējušies labie ārsti un klīnikas.
Protams, tas nedod garantiju, ka ķermenis neatgrūdīs implantu, nesāksies infekcija. Šis viss ir atkarīgs no daudziem faktoriem un arī mūsdienās nākas redzēt meitenes ar implantu atstātām rētām.
Pirms likt ieteiktu nopietni apsvērt, jo implanti var radīt komplikācijas ne tikai pēcoperācijas periodā, bet arī daudzus gadus vēlāk.
SamSamantha Kā arī nesaprotu,, kur loģika baidīties no bērna, bet no invazīvas operācijas nav bail :D
13.11.2019 12:11 |
 
Reitings 243
Reģ: 10.01.2019
Kā arī nesaprotu,, kur loģika baidīties no bērna, bet no invazīvas operācijas nav bail
Operācija ilgst ~1,5 stundu, grūtniecība - 9 mēnešus+dzemdības, un visa atlikusī dzīve par bērnu jāuztraucas. :D
13.11.2019 12:19 |
 
Reitings 307
Reģ: 15.09.2019
SamSamantha @ 13.11.2019 12:19
Operācija ilgst ~1,5 stundu, grūtniecība - 9 mēnešus+dzemdības, un visa atlikusī dzīve par bērnu jāuztraucas. :D
no tās operācijas ar arī nepamosties ?Nekad nezini vai tavam organismas nesāksies alerģija no narkozes, lai cik labs arī anesteziologs nebūtu ?Protams, lielākā gadījumā viss ir ok, bet pēc narkozes sekas arī ir. Var sākt izkrist mati, vājums, miegs visu laiku nākt, neveselīgs ādas tonis, galvassāpes utt. Jāpaiet ilgam laikam, lai tas pārietu.
13.11.2019 12:32 |
 
Reitings 7704
Reģ: 13.03.2012
Tas pats man bija pēc dzemdībām :D
13.11.2019 12:37 |
 
Reitings 115
Reģ: 01.03.2019
Krūtis palielināju nu jau gandrīz 3 gadus atpakaļ pie E. Rodkes. Izmaksas uz to laiku bija 3350€, no kuriem 500€ tika iemaksāti kā drošības nauda par operācijas laika rezervēšanu, pārējā summa bija jāsamaksā līdz operācijas datumam. Papildus tam - 40€ par pirmo vizīti, kurā visu izrunā, izvēlas implantus, vienojas par operāciju u.tml., izmaksas par plaušu rentgenu, asins analīzes, ginekologa izziņa.
Par cik man bija neliela asimetrija, izlēmām un ieteica kreisajā pusē ievietot 320,, un labajā 340,, vidēja profila, gēla, apaļos implamtus. Lika daļēji zem muskaļa. Tagad no maza B, man ir C/D izmēra krūtis, bez polstera der C izmēra krūšturi, ar push up jāņem D.
Rindas nebija lielas, bija datumi no kā izvēlēties, jāsaka, ka gāju uz pirmo konsultāciju rudenī, operācija bija aprīļa beigās.
Kopumā esmu apmierināta, tomēr ir šis tas, kas neapmierina. Kreisai krūtij rēta nav smuki iegūlusies zem krūts, bet gan mazliet uz tās. Pēc operācijas iedeva aprakstu, ko nepieciešams ievērot un bija minēts, ka pēc mēneša pa dienu var sākt valkāt saturošu krūšturi, bet ne push up, taču aizejot uz kārtējo pēc operācijas konsultāciju (~3 mēn. pēc), Rodke pateica, ka noteikti jāvelk push up, lai implants vairāk iegultos zem muskuļa un nenoslīdētu, kamēr dzīst. Reāli biju iegādājusies viegli polsterētus stīpiņu krūšturus un nēsājusi tos 2mēn. Protams, viņai izstāstīju, ka lapā rakstīts pilnīgi pretēji, cerams ņēma vērā..
Kāpēc Rodke? Uz to brīdi izvērtējot, citi ķirurgi bija dārgāki, Ģīlis, Feldmanis un likās patīkamāk, ka ārste ir sieviete, plus rekomendācijas un pieredze plastiskajā ķirurģijā.
Tagad skatoties cenas cik izmaksā, liekas krūšu augmentācija ir kļuvusi jau pieejamāka.
13.11.2019 12:54 |
 
Reitings 326
Reģ: 11.01.2015
brunettte9 @ 13.11.2019 11:16
Arī labprāt ieliktu implantus,jo pēc bērniem nekā gandrīz nav. Bet man tomēr ir bail no iespējamajām blaknēm. Kolēģe (medmāsa) agrāk strādāja vienā no klīnikām(slimnīca?) un stāstīja,kādas šausmas bieži nācās redzēt - meitenes, kurām ķermenis atgrūda implantu. Kādai krūts zila, kādai viss apakšā sastrutojies, iekapsulējies.. murgs!
Ja zinātu,ka viss būs labi, arī veiktu, bet,nu.. Nezinu,veselība man tomēr ir nr.1.
Man prieks,ka šeit meitenēm viss izdevies un kārtībā :)

Loģiski, ka zils var būt, jebkurš zilums ir asinsizplūdums, un protams ka griežot ādu, muskuļus rodas mazāki vai lielāki asinsizplūdumi. Zilumi tas ir normāli.
Sastrutojumi rodas no nepietiekami sterilas operācijas vai nepareizas pēcoperācijas apkopšanas, ar ko man šķiet, ka mūsdienās jau nu vairs nav problēmu. Kā arī ja ārstam ir aizdomas, operācija bijusi ilgāka kā paredzēts, tad nozīmē antibiotikas pirmo nedēļu vai 10 dienas.
13.11.2019 12:58 |
 
Reitings 326
Reģ: 11.01.2015
Tām kurām tiešām interesē - cāļa forumā ir grupiņa, kurā ja izturi tādu kā “pārbaudes laiku”, tad saņem piekļuvi galerijai ar daudzu LV ķirurgu darbiem. Tur var aptuveni izsecināt kuram sanāk vairāk un kuram mazāk veiksmīgas operācijas. Kā arī nevajadzētu skatīties uz to, cik tilpums ir ielikts citām sievietēm, jo kādai, kurai ir plats krūšu kurvis, 350ml būs B izmērs, bet šaurākam, smalkākam tas būs DD. To vispār nevar salīdzināt, tikai ārsts pateiks cik ml vajag.
13.11.2019 13:04 |
 
10 gadi
Reitings 3055
Reģ: 09.10.2009
Ja būtu zilums,tad tā arī rakstītu. Nav runa par zilumu pēc operācijas. Deformētas,strutainas,zilas,iekapsulējušās utt. krūtis.
13.11.2019 13:38 |
 

Pievieno savu komentāru

Nepieciešams reģistrēties vai autorizēties, lai pievienotu atbildi!
   
vairāk  >

Aptauja

 
Vai forumā publiski vajadzētu rādīt arī negatīvos vērtējumus (īkšķis uz leju) komentāriem?
  • Jā, jāredz arī negatīvie vērtējumi
  • Nē, lai paliek redzams tikai pozitīvais vērtējums
  • Nezinu, nav viedokļa
  • Cits