Kārtot pēc: jaunākā, vecākā
 

Dāvana jubilejā

 
Reitings 441
Reģ: 20.02.2009
Ko Jūs uzksatitu par labu dāvanu jubilejā no ģimenes locekļa? Kā Jūs uzskatāt, cik šādai dāvanai ir jāmaksa?
11.11.2019 09:58 |
 
Reitings 786
Reģ: 14.08.2018
Pēc rocības! Es nevērtēju pēc dāvanas apmēra bet pēc attieksmes.
Jubilejā ir mīļi ja dāvinātājs izraugās ziedus no sirds kā jūt, varbūt uzraksta kartiņu, ja nav idejas dāvanai uzdāvina aploksnīti tik cik vari atļauties, nevis atdod pēdējo naudu un dzīvo līdz nākamai algai par iztikas minimumu, ja zin ka cilvēkam sirdi silta emocijas tad interesantu izrādi vai pasākumu, bet ar nosacījumu ka labi pazīsti dāvanas saņēmēju. Ja zini, ka neesi pārliecināta ka dāvanas saņēmēju interesē balets vai viņš nav antinoskaņots pret Džilindžera izrādēm, tad labāk nevajag ?
11.11.2019 10:19 |
 
Reitings 441
Reģ: 20.02.2009
MaijaGardi @ 11.11.2019 10:19
Pēc rocības! Es nevērtēju pēc dāvanas apmēra bet pēc attieksmes.
Jubilejā ir mīļi ja dāvinātājs izraugās ziedus no sirds kā jūt, varbūt uzraksta kartiņu, ja nav idejas dāvanai uzdāvina aploksnīti tik cik vari atļauties, nevis atdod pēdējo naudu un dzīvo līdz nākamai algai par iztikas minimumu, ja zin ka cilvēkam sirdi silta emocijas tad interesantu izrādi vai pasākumu, bet ar nosacījumu ka labi pazīsti dāvanas saņēmēju. Ja zini, ka neesi pārliecināta ka dāvanas saņēmēju interesē balets vai viņš nav antinoskaņots pret Džilindžera izrādēm, tad labāk nevajag ?
Bet ja cilvēks jebkuros svētkos gaida un ir pieradis pie lielas dāvanas un nekad to nenovērtē. Un tagad ir lielā jubileja un rocība ir ierobežota?
11.11.2019 10:40 |
 
Reitings 441
Reģ: 20.02.2009
.. un kaut kādi tur ziedi nekad nav tikuši uzlūkoti kā dāvana....
11.11.2019 10:42 |
 
Reitings 1892
Reģ: 17.09.2019
Es dāvanas cenšos pirkt 30-40 eiro vērtībā. Arī pati negaidu neko dārgāku par 30 eiro. Ja nezin ko dāvināt tad lai dāvina naudu.
Es ziedus uzskatu par vējā izmestu naudu. Labi, trīs rozītes pa 2.50 ir OK, bet dāvināt tos lielos puķu pušķus pa 15 eiro un vairāk..l. Tad jau labāk to naudu ielikt aploksnē, nevis skatīties kā tā lēnām novīst.
11.11.2019 11:09 |
 
Reitings 441
Reģ: 20.02.2009
ziedu pušķis Rīgā nemaksā 15 eiro .. pieklājīgs ziedu pušķis Rīgā maksā sākot no 30 eiro ... pati ja saņemtu kaut kādu ziedu pušķeli dāvanā aprunātu dāvanu un dāvinātaju vēļ nedēļu ... :( pff
11.11.2019 11:27 |
 
Reitings 583
Reģ: 04.03.2015
Atkarībà cik tuvs ir ģimenes loceklis un kādi ir Tavi ienākumi. Vecākiem cenšos dāvināt vidēji 50€ apmērā, uz apaļajām jubilejām, protams, vairāk. Bet vīram, cik skatos, viņa brālis saviem vecākiem nekad neko nedāvina un māsa max konfekšu kasti, kas man arī liekas par maz (visi diez gan turīgi), tas man liekas tā bezpersoniski....
un jā, te minēja par tiem ziediem - man arī nepatīk, ka izmet milzu naudu - atceros, ka paziņa uzdāvināja kundzei 70gadu jubilejā 101 rozi, domāju, ka tai pensionārei labāk būtu noderējuši tie 100€, nekā kas tāds ...
11.11.2019 11:29 |
 
Reitings 786
Reģ: 14.08.2018
Es nekad neesmu tādas naudas summas atdevus par ziediem kā te norāda.
Parasti ģimenes locekļiem izvēlos atbilstoši ziedus sezonai, ja radiniekam ir jubileja rudenī, tirgū ir ļoti skaisti pušķi līdz 5 eiro, vai atlasu gladiolas 5gb - 5 eiro, vai dālijas līdzīgā cenā, vasaras sākumā puķzirņu pušķi par 3,50 eiro var nopirkt, vai pavasarī tulpju, narcisīšu pušķītis ar skaistu lentīti nemaksā ļoti dārgi, esmu dāvinājusi skaistas hiacintes podā, pods ir papildus izmaksas, bet Pepco var atrast ļoti smukus par 2 eiro, ja nauda nav podam, puķīti var skaisti ietīt papīrā un aptīt lentīti. Vīrietim esmu dāvinājusi par 10 eiro istabas augu, bija sajūsmā, draudzene sukulentu uzdāvināju Senukai nopirku par 5 eiro, tāpat ietinu turpat esošajā bezmaksas pelēkbrūnajā papīrā un aptinu skaistu violetu lentim izskatījās ļoti jauki, un cena 5 eiro!
Vajag sirdi un izdomu pielikt un saprast ka nav tikai Magnolijas zieda puķu salons vai 101 roze!
11.11.2019 11:44 |
 
Reitings 5726
Reģ: 27.08.2011
Galvenais ir uzminēt, ko otrs vēlas saņemt. Neko nedos, ja uzdāvināsi dārgu dāvanu, bet otram to īsti nevajadzēs, nepatiks. Jāieklausās par ko otrs ikdienā jūsmo, kas interesē.
Ja cilvēkam būtu svarīgi, tikai saņemt super dārgas dāvanas ap 100Eur nevis cilvēki ,kas atnāks ciemos, tad es apdomātos vai vispār vēlos iet uz dzimšanas dienu.
Arī par 30Eur var atrast labas dāvanas.
Ja apaļas jubilejas 50 ,tad arī attiecīgi var arī dārgāku dāvanu skatīties.
Man pašai arī svarīgi, lai otrs izvēlas neizvēlas variantu stāv mājās , krāj putekļus , vai arī man uzdāvināja, pasūtīju nederēja un jāpārdāvina viņai to, ko viņa īsti nevēlas, lai tikai tiktu vaļā. Noteikti apvainošos, ja uzdāvinās produkciju ar beigušos derīguma termiņu. Labāk dāvini mazāk, neko nevis ar gadu notecējušu termiņu. Ja es, kaut ko pasaku ,ka nevēlos, jo jau ir par daudz, negribu vispār no tās sērijas dāvanu un otrs nopirks tieši to ,tikai tāpēc ka akcija, lēti arī liksies bezjēdzīga dāvana.
Priecāšos par teātra, koncerta biļetēm, eko dušas želejām, vannas bumbām, vannas putām, rotaslietām, kosmētiku, dāvanu kartēm uz masāžām, manikīru ar gēla laku, friziera apmeklējumu.
11.11.2019 11:53 |
 
Reitings 5726
Reģ: 27.08.2011
Ziedus es uzskatu, lai dāvina mīļotais. Es labāk naudu ieguldu dāvanā nevis ziedos, kuri novītīs. Pa retam arī ziedus nopērku, ja ir sieviete, kurai ziedi ir ļoti svarīgi. Es biežāk esmu dāvinājusi puķes podiņos.
Puķes, puķu pušķus var atrast arī par normālām cenām. Ja siltā sezona , tad uz tirgus 6Eur puķu pušķis, normālas rozes 1 eur/gab. Tagad protams, ka nepirktu uz tirgus, jo auksts, ātri novīstu.
Lielveikalos arī var atrast gerberas, rozes 7- 9gab.komplektu uz akciju ap 2-3eur. Es sev citreiz pērku un nav ne vainas, stāv mājās kādu nedēļu un nevīst. Tātad citiem arī var dāvināt, ja vēlas.
11.11.2019 12:06 |
 
Reitings 420
Reģ: 06.03.2016
Grūti teikt par dāvanām... man ir iestrādājies, ka tādiem cilvēkiem, kā Tevis aprakstītajiem, nedāvinu principa pēc, izņemot, ja esmu ielūgta viesos, vai izvēlos kaut ko bezpersoniskāku, piemēram, par paredzēto summu nopērku vīnu un ziedus.
Tuviniekiem, kas neietilpst tajā cilvēku kategorijā, ko aprakstīji, naudu neskaitu. Reizēm sanāk mazāka dāvaniņa, reizēm lielāka. Cenšos piedomāt pie tā, kas nepieciešams. Tomēr, ja neko nevaru izdomāt, tad dāvanu karte operā vai kādā restorānā parasti ir risinājums.Bērniem - Līvu akvaparkā.
11.11.2019 12:34 |
 
Reitings 441
Reģ: 20.02.2009
MaijaGardi @ 11.11.2019 11:44
Es nekad neesmu tādas naudas summas atdevus par ziediem kā te norāda.
Parasti ģimenes locekļiem izvēlos atbilstoši ziedus sezonai, ja radiniekam ir jubileja rudenī, tirgū ir ļoti skaisti pušķi līdz 5 eiro, vai atlasu gladiolas 5gb - 5 eiro, vai dālijas līdzīgā cenā, vasaras sākumā puķzirņu pušķi par 3,50 eiro var nopirkt, vai pavasarī tulpju, narcisīšu pušķītis ar skaistu lentīti nemaksā ļoti dārgi, esmu dāvinājusi skaistas hiacintes podā, pods ir papildus izmaksas, bet Pepco var atrast ļoti smukus par 2 eiro, ja nauda nav podam, puķīti var skaisti ietīt papīrā un aptīt lentīti. Vīrietim esmu dāvinājusi par 10 eiro istabas augu, bija sajūsmā, draudzene sukulentu uzdāvināju Senukai nopirku par 5 eiro, tāpat ietinu turpat esošajā bezmaksas pelēkbrūnajā papīrā un aptinu skaistu violetu lentim izskatījās ļoti jauki, un cena 5 eiro!
Vajag sirdi un izdomu pielikt un saprast ka nav tikai Magnolijas zieda puķu salons vai 101 roze!
tas jau ir vasaras sezonā un tie jau nav tie pušķi kas ir domāti dāvināšanai, bet gan tie, kurus pats nopērc vāzē ielikšanai ... ar vārdiem jubleja biju arī domājusi apaļo jubileju
11.11.2019 13:33 |
 
Reitings 441
Reģ: 20.02.2009
sniegpulksteniite @ 11.11.2019 11:53
Galvenais ir uzminēt, ko otrs vēlas saņemt. Neko nedos, ja uzdāvināsi dārgu dāvanu, bet otram to īsti nevajadzēs, nepatiks. Jāieklausās par ko otrs ikdienā jūsmo, kas interesē.
Ja cilvēkam būtu svarīgi, tikai saņemt super dārgas dāvanas ap 100Eur nevis cilvēki ,kas atnāks ciemos, tad es apdomātos vai vispār vēlos iet uz dzimšanas dienu.
Arī par 30Eur var atrast labas dāvanas.
Ja apaļas jubilejas 50 ,tad arī attiecīgi var arī dārgāku dāvanu skatīties.
Man pašai arī svarīgi, lai otrs izvēlas neizvēlas variantu stāv mājās , krāj putekļus , vai arī man uzdāvināja, pasūtīju nederēja un jāpārdāvina viņai to, ko viņa īsti nevēlas, lai tikai tiktu vaļā. Noteikti apvainošos, ja uzdāvinās produkciju ar beigušos derīguma termiņu. Labāk dāvini mazāk, neko nevis ar gadu notecējušu termiņu. Ja es, kaut ko pasaku ,ka nevēlos, jo jau ir par daudz, negribu vispār no tās sērijas dāvanu un otrs nopirks tieši to ,tikai tāpēc ka akcija, lēti arī liksies bezjēdzīga dāvana.
Priecāšos par teātra, koncerta biļetēm, eko dušas želejām, vannas bumbām, vannas putām, rotaslietām, kosmētiku, dāvanu kartēm uz masāžām, manikīru ar gēla laku, friziera apmeklējumu.
nekādas svinēšanas un ciemos nākšanas nebūs... balli nerīkos vienkārši apsveikšu
11.11.2019 13:36 |
 
Reitings 441
Reģ: 20.02.2009
sniegpulksteniite @ 11.11.2019 12:06
Ziedus es uzskatu, lai dāvina mīļotais. Es labāk naudu ieguldu dāvanā nevis ziedos, kuri novītīs. Pa retam arī ziedus nopērku, ja ir sieviete, kurai ziedi ir ļoti svarīgi. Es biežāk esmu dāvinājusi puķes podiņos.
Puķes, puķu pušķus var atrast arī par normālām cenām. Ja siltā sezona , tad uz tirgus 6Eur puķu pušķis, normālas rozes 1 eur/gab. Tagad protams, ka nepirktu uz tirgus, jo auksts, ātri novīstu.
Lielveikalos arī var atrast gerberas, rozes 7- 9gab.komplektu uz akciju ap 2-3eur. Es sev citreiz pērku un nav ne vainas, stāv mājās kādu nedēļu un nevīst. Tātad citiem arī var dāvināt, ja vēlas.
nu jautājums ir aktuāļs tagad tāpēc ka tagad ir jubileja nevis nākamajā vasarā... tātad ziedi arī būtu jāpēr tagad un tas nozīmē veikalā... atklāti sakot ja man apaļajā jubilejā uzdāvinātu asteru pušķi vai 3 rozes es raudātu un audātu jau dāvinātaja klatbūtnē, nevis nonākot mājās :(
11.11.2019 13:40 |
 
Reitings 441
Reģ: 20.02.2009
varbūt ir vēl kādas idejas kā dabūt lielisku dāvanu neizsviešot par to bagātību? :(
11.11.2019 13:41 |
 
Reitings 441
Reģ: 20.02.2009
Adaa @ 11.11.2019 12:34
Grūti teikt par dāvanām... man ir iestrādājies, ka tādiem cilvēkiem, kā Tevis aprakstītajiem, nedāvinu principa pēc, izņemot, ja esmu ielūgta viesos, vai izvēlos kaut ko bezpersoniskāku, piemēram, par paredzēto summu nopērku vīnu un ziedus.
Tuviniekiem, kas neietilpst tajā cilvēku kategorijā, ko aprakstīji, naudu neskaitu. Reizēm sanāk mazāka dāvaniņa, reizēm lielāka. Cenšos piedomāt pie tā, kas nepieciešams. Tomēr, ja neko nevaru izdomāt, tad dāvanu karte operā vai kādā restorānā parasti ir risinājums.Bērniem - Līvu akvaparkā.
jā ir cilvēki kas priecājas par visu un ir tādi kam ļoti dārga dāvana nav laba. Vienmēr dāvināju laicīgi nopirktas diezgan dārgas dāvanas un vienmēr attieksme bija ka uzdāvināts kaut kāds sūds un vel paprasija vai varu nopirkt citu jau noirktās dāvanas vietā... kad laicīgi pateicu (lai gan nauda jau bija izdota) ... šobrīd galīgi nedomāju par tuvojošajiem svētkiem laicīgi un neko neesmu nopirkusi ... un tā šobrīd ir 30 gadu jubileja kombināicjā ar pustukšu bankas kontu ... un man nav ne jausmas kā lai atrodu lielisku dāvanu par pieņemamām naudiņām cilekam kurš nekad nau kautrējies pateikt kas viņam nepatīk manās dāvās un nekad tās nav novertējis... pfff
11.11.2019 13:46 |
 
Reitings 92
Reģ: 07.11.2019
Kāda jēga censties izpatikt cilvēkam, kurš tā pat nenovērtē (ja vien tas nav nekas super fancy).
Man jau šķiet, ka jādzīvo pēc finansēm, neiesi taču ņemt kredītu, lai kādam uzdāvinātu dāvanu, lai tikai izpatiktu.
Patiešām, kā jau te iepriekš komentāros minēja, var atrast foršu dāvanu arī par 30€.
Es par to lai nav no sirds!
Varbūt, ja dāma, tad tiešām var nopirkt kādu istabas augu (teiksim palielāku, 50€ apmērā var atrast diezgan stilīgu audziņu). Var pameklēt ko reti dabonamu.
Varbūt var piemeklēt kādas interesantas delikateses?
Kas cilvēkam vispār patīk?
Varbūt kādu masāžu? Varbūt ko no kosmētikas ko piemēram cilvēks pats sev nepirktu, bet ja saņemtu dāvanā būtu forši?
11.11.2019 13:57 |
 
Reitings 583
Reģ: 04.03.2015
Ja nenovērtē un nekas nepatīk - vnk. Konfekšu kasti vai kādu salduma izlasi un vīna pudeli. Viss, nevajag iespringt, tpt nepatiks :)
11.11.2019 14:00 |
 
Reitings 92
Reģ: 07.11.2019
Minny, +++
11.11.2019 14:02 |
 
Reitings 92
Reģ: 07.11.2019
https://en.pdpaola.com/
https://bjorgjewellery.com/
Šajos divos linkos var atrast estētiskas rotas.
11.11.2019 14:03 |
 
Reitings 5726
Reģ: 27.08.2011
cilekam kurš nekad nau kautrējies pateikt kas viņam nepatīk manās dāvās un nekad tās nav novertējis...

Neeju un nesveic. Pasaki tieši -nav naudas vai ir citi plāni. Kam Tev jāiet sveikt tādu ,kurai reti kad ir labi?
11.11.2019 14:24 |
 
Kārtot pēc: jaunākā, vecākā
 

Pievieno savu komentāru

Nepieciešams reģistrēties vai autorizēties, lai pievienotu atbildi!
   
vairāk  >

Aptauja

 
Vai forumā publiski vajadzētu rādīt arī negatīvos vērtējumus (īkšķis uz leju) komentāriem?
  • Jā, jāredz arī negatīvie vērtējumi
  • Nē, lai paliek redzams tikai pozitīvais vērtējums
  • Nezinu, nav viedokļa
  • Cits