Latvija

 
Reitings 762
Reģ: 13.12.2017
Sveikas, gribētu padiskutēt par Jūsu izjūtām dzīvojot Latvijā.
Vai Jūs esiet apmierinātas? Vai ir redzamas kaut kādas izmaiņas, vai liekas, ka valstī iet uz labo pusi.
Un tām kurām ir bērni, vai Jūs redziet saviem bērniem šeit nākotni?
Gribētos dzirdēt arī neRīdzinieku viedokļus.
:)
10.11.2019 14:52 |
 
Reitings 786
Reģ: 14.08.2018
Vispār kāds ir redzējis Latvijas demogrāfijas plānu ?Vai tāds eksistē, vai kārtējo reizi tukši solījumi un populisms, bet neviens to nevar un nemāk uzlikt uz papīra?
Atradu šo rakstu, gribu zināt kas lietas labā ir ticis darīts vai tiks darīts lai ietu uz mērķi? Rīcības plāns? ??
https://www.tvnet.lv/6504037/zinami-toposas-valdibas-plani-demografijas-uzlabosanai
11.11.2019 13:58 |
 
Reitings 441
Reģ: 20.02.2009
Palmiņa @ 11.11.2019 13:01
visi deputāti strādā vēll citās darba vietās. Vismaz vēl vienā, un vairākums 2 vai 3 vietās. Tās viņu noteiktās stundas saeimā nevar fiziski atstrādāt un saņem naudu ne par ko. Ja ne vienā darba vietā, tad citā. Diennaktī vairāk stundu palicis laikam.
Laikam pirms divām nedēļām bija raksts, ka deputātiem un prezidentam lielāka alga par 200-300 eur, bet mediķiem neatrod ko pielikt. Arī forši.
kādi visi deputāti. Mapisēta deputāti piemēram saņem tika ap simtu vai virs simta uz rokām. Tikai deputati Saemā saņem to algu un mazo pilsetu deputatiņi noteikti vēl kaut kur strādā, bet ne visi Saemas deputāti kaut kur citur arī strādā, un tas ir pareizi, es piemēram nevaru 2 pilnās slodzēs strādāt... kā deputāts var patstāvīgi 2un 3 slodzēs strādāt un kāda tad ir tā darba kvalitate.
11.11.2019 13:56 |
 
Reitings 441
Reģ: 20.02.2009
Palmiņa @ 11.11.2019 11:40
Daba man patīk ļoti. Siltas vasaras. Apburoši ziedoši pavasari, zelta rudens, un ziema arī ir, parasti nokavējas, bet janvārī ir.Neesmu Rīdziniece, bet dzīvoju vienā no Latvijas lielākajām pilsētām 15min gājienā līdz jūrai.
Esmu arī apmierināta ar latviešu kultūru, rakstniekiem, konkursiem, teātri, koncertiem,pasākumiem.
Nepmierina demogrāfija, korupcija, naudas izšķērdība,nevienlīdzība. Nesaprotu, kāpēc kāds deputāts par it kā darītu darbu pelna ap 5k,jo piestrādā vēl, un kāds pelna 350 eur roku. Protams, atkal un atkal-izvēles, bet, manuprāt, jābūt kaut kādam koeficientam, cik var pelnīt deputāts attiecībā pret vidējo algu. Tie, kas strādā nevalstiskās organizācijās, var pelnīt kaut vai 20K, vienalga.
Tāpat, neapmierina valsts ceļi. Kopumā, jā-valsts ekonomiskais stāvoklis varētu būt daudz reiz labāks.
Ja būtu iespēja aizbraukt, es aizbrauktu, bet nav vajadzīgs. Ja Latvijā varu nopelnīt tik, kai mierīgi dzīvotu bez galvassāpēm un pelna arī dzīvesbiedrs daudz rezi vairāk nekā es, tad viss ir pus līdz mīnuss ok. Ja naudas kādam mazāk, protams, sāp tas ceļu nodoklis 150 eur, TA, jauns ledusskapis telefons, jas izkrita no rokas vai jaka, kurai virsū uzlija kafija.
Tu zini kas ir nevalstiskā organizācija? Sarkanais krusts,LATO, Ulubele piemēram ir nevelstiskās organizācijas 20 K ... neko sev ......Skaidrs kāpēc neko nepelni un esi tik ļāuna komentētāja un manu izglītību vēl aiztiek... neko sev....
11.11.2019 13:52 |
 
Reitings 786
Reģ: 14.08.2018
bulta vai esi mēģinājis veidot biznesu lai teiktu, ka šī ir laba vide biznesam? Kāpēc tad tik daudz uzņēmumu likvidējas, īpaši lauku reģionos? Un šie ir statistikas dati apkopoti http://www.la.lv/likvideto-uznemumu-skaits-parsniedz-jaunregistreto-skaitu-ko-vel-atklaj-lursoft-dati
Tie ir 2018.gada dati, 2019.gada varētu būt līdzīga aina vai pat pasliktināties, kāpēc?
Bulta, cik bērnus tu esi radījusi lai varētu spriest.
Es savu viedokli argumentēju, bērnus es mīlu un gatava visu atdot, bet tie kas tikai gatavojas lai vispār sevi atražotu jādzemdē 3 bērni kuru izmaksas nav mazās!
Un ja sieviete paliek viena, vaaai, ir pat pētījums cik sociāli neaizsargātas ir Latvijas vientuļās mammas, gribēji bērnus - domā pati, valstij jau nav jādomā, tikai kaut kur tā situācija apgriežas, ka tomēr mums visiem būtu par to jāuztraucas, bērns jau izaugs kaut kā, kā nebūt, bet šī sociālā neaizsargātība nu liks padomāt vai man vajag otro vai trešo bērnu.
11.11.2019 13:50 |
 
Moderators
Reitings 3627
Reģ: 13.11.2016
Un skraidīt apkārt ik pēc kāda laika negribas, tāpat ekonomiskā situācijā Latvijā visur ir vienāda.
Tā gluži nav, ja paskatāmies kaut vai bezdarba līmeņa rādītājus - kāds ir Rīgā, Valmierā vai Smiltenē, un kāds ir Latgalē.
Taču piekrītu, ka jumts virs galvas, kas nav jāīrē, ir labs motīvs, lai dzīvotu konkrētajā vietā, nevis kur citur.
11.11.2019 13:38 |
 
Reitings 762
Reģ: 13.12.2017
Es tagad dzīvoju Latgales pusē, esmu dzīvojusi arī Rīgā un citās pilsētās. Būtībā lielas atšķirības neredzēju vai arī vienkārši tam nepievērsu uzmanību.
Tagad ir pamainījušās dzīves prioritātes un ir cits skatījums.
Ja es pārvākšos uz citu vietu Latvijā, tad tur ir ļoti, ļoti jāskatās, gan darba jautājumā, dzīvošanas, gan arī ar dārziņu.
Šeit par īri nav jāmaksā, mazi komunālie un dārziņš tur pat pie mājas bez rindām.
Pārvācoties atkal var uzrasties citas problēmas.
Un skraidīt apkārt ik pēc kāda laika negribas, tāpat ekonomiskā situācijā Latvijā visur ir vienāda.
Bet paldies, ieteikumus nevajag, tik kā padiskutēt:)
11.11.2019 13:32 |
 
Reitings 437
Reģ: 10.11.2019
Es īsti nesaprotu to raudāšanu par naudu. Vienīgais, kā dēļ varētu pārvelties uz citurieni ir klimats. Taču tur, kur ir siltāks - tuvāk vidusjūrai, nebūtu iespējas pelnīt tā, kā Latvijā. Mums šeit ir pateicīga vieta biznesam. Vecajās ES valstīs nodokļu slogs ir milzīgs. Īpašumi maksā ļoti dārgi.
Taču jā, ja automašīnas ekspluatācijas nodoklis cilvēkam ir "nepatīkams izdevums", tad laikam jā, lielbritānijā zemenes lasīt, laikam, būs pareizais virziens uz uzvaru dzīvē.
Piekrītu par ceļiem un drūmajiem cilvēkiem. Drūmāk ir tas, ka tie cilvēki tiešām nav atvērti un nevēlas komunikāciju. Pat sarakstoties ar citu valstu iedzīvotājiem, komunikācija ir kā ar sen pazīstamu čomu, latvieši ar nepazīstamiem runā tik noslēgti, ka nav vēlmes komunicēt.
Demogrāfija? Jā, tā ir problēma. Meitenes izvēlas ārzemniekus, liela daļa, kā jau te minēja - nevēlas bērnus, jo nevēlas, lai tie dzīvotu šādā vidē. Ko? Vidi apkārt mēs paši radam. Neradīt bērnus un runāt par valsts nākotni nav nekādu tiesību, ja katrs izvēlēsies neradīt bērnus, jo vide slikta, tad pēc 50 gadiem šī vide sastāvēs no turkiem, ukraiņiem un aziātiem.
11.11.2019 13:25 |
 
Moderators
Reitings 3627
Reģ: 13.11.2016
bigsister @ 11.11.2019 13:06

Par to es tieši arī baidos, negribu šeit dzīvojot pazaudēt dzīvesprieku un ticību cilvēkos.

Varbūt jāmaina dzīvesvieta tepat Latvijā ? Pēc apraksta spriežot, tu par dzīvesvietu esi izvēlējusies kādu vietu, kuru negatīvi skar urbanizācija. Tu noteikti nedzīvo, piemēram, Mārupes, Ķekavas, vai Ādažu novadā, kuros ir pavisam cits iedzīvotāju vecuma sastāvs, pieejamie pakalpojumi un dzīves dinamika.
11.11.2019 13:17 |
 
Moderators
Reitings 3627
Reģ: 13.11.2016
Palmiņa @ 11.11.2019 13:01
visi deputāti strādā vēll citās darba vietās. Vismaz vēl vienā, un vairākums 2 vai 3 vietās. Tās viņu noteiktās stundas saeimā nevar fiziski atstrādāt un saņem naudu ne par ko. Ja ne vienā darba vietā, tad citā. Diennaktī vairāk stundu palicis laikam.
Laikam pirms divām nedēļām bija raksts, ka deputātiem un prezidentam lielāka alga par 200-300 eur, bet mediķiem neatrod ko pielikt. Arī forši.

1. Saeimas deputātiem cita darba iespējas ir maksimāli ierobežotas ar likumu. Citur var strādāt vien pedagoģisku darbu, ārsta darbu, un iespējams vēl dažas atsevišķas specialitātes. Tādēļ vairākums Saeimas deputātu nekur citur nestrādā.
2. Mediķiem nevis neatrada, ko pielikt, bet nepielika tik daudz, cik bija solījusi iepriekšējā Saeima (bija likumā ierakstīts solījums radikāli paaugstināt algas, kam nepieciešami n-tie miljoni). Kad solīja, tad neviens tā īsti nedomāja, kur tam raut naudu. Medicīnas kopējais budžeta finansējums ir virs miljarda. Miljards ir 1000 miljoni, ja kas.
Turklāt, tas Saeimas deputātu un prezidenta algas pielikums jau arī ir tikai tas nemainīgais koeficients pret vidējo algu, kura kāpj. Lai šiem paaugstinātu algas, nekādus n-tos miljonus, protams, nevajag.
11.11.2019 13:12 |
 
Reitings 762
Reģ: 13.12.2017
Tā kā vairums Latvijas iedzīvotāju ir virs 40, noguruši, mazu algu saņēmuši un dzīvojuši visu laiku tikai uz solījumiem tad nedomāju ka tur var būt dzīvesprieks un laba attieksme. Latvijas tauta noveco un kļūst ignāki.

Par to es tieši arī baidos, negribu šeit dzīvojot pazaudēt dzīvesprieku un ticību cilvēkos.
11.11.2019 13:06 |
 
Reitings 307
Reģ: 15.09.2019
P. S lielākai daļai tur pat augstākās izglītības nav. Par ko tu runā? ???Dažam labam tur knapas 12.klases vai kaut kāds pirmais līmenis. Un tikai dažiem ir vismaz bakalaurs. ?Nu ļoti izglītoti cilvēki, ka pilnīgi pilnīgi. Gulēt uz galdiem, urbināt degunus, ka pilnīgi LNT ziņās rādīja ir augstākais intelekts. ???
11.11.2019 13:03 |
 
Reitings 307
Reģ: 15.09.2019
law7 @ 11.11.2019 12:34
Palmiņai zināšanai - Saeimas deputātu un ministru algas tiek noteiktas ar nemainīgu koeficientu pret vidējo algu. Turklāt, ja reiz tu piesauc algu uz rokas, tad der zināt, ka Saeimas deputāta alga "uz rokas" ir daži simti virs 2000, nevis mistiski 5000. Tas esošais līmenis, manuprāt, nav nekas astronomisks. Pat, ja tās algas būtu divreiz lielākas, tās jebkurā gadījumā būtu niecīga valsts izdevumu daļa. Ideja maz maksāt tiem, kuri pieņem lēmumus attiecībā uz visiem, ir vnk muļķīga. Jo darba tirgū darbojas likumsakarība, jo labāk maksā, jo kvalificētākus cilvēkus šai darba vietai var piesaistīt. Es, piemēram, vēlos, lai lēmumus, kas skar visus, pieņemtu pēc iespējas gudrāki, spējīgāki, cilvēki, nevis muļķi, un/vai tādi, kas barojas no kādas "tumbačkas".
P.S. Saeimā nestrādāju, ar nevienu deputātu neesmu pat pazīstama.
visi deputāti strādā vēll citās darba vietās. Vismaz vēl vienā, un vairākums 2 vai 3 vietās. Tās viņu noteiktās stundas saeimā nevar fiziski atstrādāt un saņem naudu ne par ko. Ja ne vienā darba vietā, tad citā. Diennaktī vairāk stundu palicis laikam.
Laikam pirms divām nedēļām bija raksts, ka deputātiem un prezidentam lielāka alga par 200-300 eur, bet mediķiem neatrod ko pielikt. Arī forši.
11.11.2019 13:01 |
 
Moderators
Reitings 3627
Reģ: 13.11.2016
Palmiņai zināšanai - Saeimas deputātu un ministru algas tiek noteiktas ar nemainīgu koeficientu pret vidējo algu. Turklāt, ja reiz tu piesauc algu uz rokas, tad der zināt, ka Saeimas deputāta alga "uz rokas" ir daži simti virs 2000, nevis mistiski 5000. Tas esošais līmenis, manuprāt, nav nekas astronomisks. Pat, ja tās algas būtu divreiz lielākas, tās jebkurā gadījumā būtu niecīga valsts izdevumu daļa. Ideja maz maksāt tiem, kuri pieņem lēmumus attiecībā uz visiem, ir vnk muļķīga. Jo darba tirgū darbojas likumsakarība, jo labāk maksā, jo kvalificētākus cilvēkus šai darba vietai var piesaistīt. Es, piemēram, vēlos, lai lēmumus, kas skar visus, pieņemtu pēc iespējas gudrāki, spējīgāki, cilvēki, nevis muļķi, un/vai tādi, kas barojas no kādas "tumbačkas".
P.S. Saeimā nestrādāju, ar nevienu deputātu neesmu pat pazīstama.
11.11.2019 12:34 |
 
Reitings 1330
Reģ: 29.10.2014
ar latviju, kā teritoriju esmu apmierināta. patīk klimats un patīk šeit dzīvot, nekādā gadījumā nevarētu pārcelties uz ilgstošu vai nenoteiktu laiku dzīvot ārzemēs.
taču uzlabojumus nesaskatu nekur nekādus. algas mazas, pārtika un degviela dārga. izdzīvot jau var, taču ja vajag kādu dārgāku pirkumu, sanāk knapināties kādu laiku. sakrāt ,piemēram, vienkāršai lauku mājai neiespējami, un tieši tā iemesla dēļ arī esmu bijusi jau strādāt ārzemēs un nākamvasar braukšu atkal, lai kā to negribētos.
11.11.2019 12:19 |
 
Reitings 307
Reģ: 15.09.2019
Daba man patīk ļoti. Siltas vasaras. Apburoši ziedoši pavasari, zelta rudens, un ziema arī ir, parasti nokavējas, bet janvārī ir.Neesmu Rīdziniece, bet dzīvoju vienā no Latvijas lielākajām pilsētām 15min gājienā līdz jūrai.
Esmu arī apmierināta ar latviešu kultūru, rakstniekiem, konkursiem, teātri, koncertiem,pasākumiem.
Nepmierina demogrāfija, korupcija, naudas izšķērdība,nevienlīdzība. Nesaprotu, kāpēc kāds deputāts par it kā darītu darbu pelna ap 5k,jo piestrādā vēl, un kāds pelna 350 eur roku. Protams, atkal un atkal-izvēles, bet, manuprāt, jābūt kaut kādam koeficientam, cik var pelnīt deputāts attiecībā pret vidējo algu. Tie, kas strādā nevalstiskās organizācijās, var pelnīt kaut vai 20K, vienalga.
Tāpat, neapmierina valsts ceļi. Kopumā, jā-valsts ekonomiskais stāvoklis varētu būt daudz reiz labāks.
Ja būtu iespēja aizbraukt, es aizbrauktu, bet nav vajadzīgs. Ja Latvijā varu nopelnīt tik, kai mierīgi dzīvotu bez galvassāpēm un pelna arī dzīvesbiedrs daudz rezi vairāk nekā es, tad viss ir pus līdz mīnuss ok. Ja naudas kādam mazāk, protams, sāp tas ceļu nodoklis 150 eur, TA, jauns ledusskapis telefons, jas izkrita no rokas vai jaka, kurai virsū uzlija kafija.
11.11.2019 11:40 |
 
Reitings 1892
Reģ: 17.09.2019
Tā kā vairums Latvijas iedzīvotāju ir virs 40, noguruši, mazu algu saņēmuši un dzīvojuši visu laiku tikai uz solījumiem tad nedomāju ka tur var būt dzīvesprieks un laba attieksme. Latvijas tauta noveco un kļūst ignāki.
Par algām runājot, ja ir tādi kas saņem daudz un tādi kad maz, bet tā ir visas valstīs, tikai Latvijā dārdzība ir nesamērīgi lielākā. Ja cilvēks UK saņem minimālo tad var dzīvot normāli. Ja Latvijā saņem minimālo tad tā jau ir izdzīvošana.
Laukos cilvēku paliek mazāk un mazāk. Tur laikam neko nevar izdarīt jo tā ir visas valstīs... Cilvēkiem sāk patikt pilsētā un tās labumi, nepatīk lauku darbi ar rokām.
11.11.2019 10:50 |
 
Reitings 441
Reģ: 20.02.2009
Haily @ 11.11.2019 10:26
Ar katru paaudzi jau tomēr paliek labāk. Mums Latvijā vēl ir, kur augt un augt, bet atceramies, ka latvju tauta ir bijusi 700 gadus vergu tauta, padomju okupācija ir atstājusi lielas sekas, kuras mēs redzam šobaltdien.
Jā, valdība mums ir tāda, kāda ir, bet mēs paši viņu ievēlam. Mēs čīkstam interneta portālos, cik viss ir slikti, bet vajadzētu iet ielās.
Latvija ir manas mājas, es mīlu šo unikālo zemi. Mums ir tik daudz svaiga gaisa, neskarta daba - tikai vajag iet un baudīt. 4 unikāli gadalaiki, kur daudzi pasaulē var tikai par, ko tādu sapņot.
Jā, gribētos jau saņemt cilvēku cienīgu algu, kāda ir R-Eiropā, jo žēl ir par to, ka citur apkopēja nopelna tik, cik mums biroja darbinieks, bet dzīves dārdzība mums tuvojas ES līmenim.
Katram ar sevi jāsāk - kaimiņu sveicināšana, būt pieklājīgiem pret apkalpojošo personālu. Ja man patīk, kādas sievietes kleita vai mētelis, mēdzu arī izteikt komplimentu.
Nekur jau nav debesmanna.
Latvijā nav neskarta daba... LV ir aizlaizta daba .. diemžēl ... Jūs laikam neesat redzējusi tos dažus rezervātus kur LV ir neskarta daba... un atklāti sakot es nu gan LV negribētu redžet pārpildītu ar neskartu dabu. Es LV beidzot gribētu redzēt sakoptu. Sakoptu visu... nevis aizlaistas aizaugušas pļava un krūmājus. Tāpat arī Rīgu varētu sapopt. Galvaspilseta kā nekā... bet Rīga tikai nolaižas un nolaižas. Saprotu ka nav pieejami Eiropas fondi kā citām pilsetām ... bet nu būt tā aizlaistai... skumji :(
11.11.2019 10:34 |
 
Reitings 441
Reģ: 20.02.2009
Srumun @ 11.11.2019 09:41
Uzskatu, ka Latvijas lielākā problēma ir ļoti liels aprobežotu cilvēku īpatsvars. Cerība, ka, mainoties paaudzēm, šī situācija var mainīties.
citur redzu to pašu aprobežotību un stulbumu. Ir akakšējais neizglītotais slānis, vidējais un augstākais slānis ... un visās valstīs ir pilsns ar aorobežotiem npieklājīgiem cilvēkiem apakšējā slānī ... gluži kā LV .. un mums vēl nav kaudze imigrantu no tām trakajām tuvo austrumu valstīm
11.11.2019 10:31 |
 
Reitings 441
Reģ: 20.02.2009
MaijaGardi @ 11.11.2019 09:41
Es arī darba vidē saskaros ar nelaipniem cilvēkiem, un ilgi pie sevis domāju kāpēc tā ir, jo viņi saņem normālu algu, nav nabagi, strādā 8h dienā, bet attieksme nav pozitīva. Medicīnas personāls var būt nelaipns jo pati personīgi zinu ka slimnīcās nav viegls darbs, lai nopelnītu sakarīgāku algu, tā 700 eiro uz rokas, jāstrādā parastām māsiņām vairāk kā slodzi, tas nozīmē ka ir daudz stundas mēnesī, darbs intensīvs.
tieši tāpat ir visos citos darbos, un tur tu arī navari izgāzt dusmas uz klientiem. Visi ir noguruši un saņem neadekvātu algu savam darba apjomai un vajadzīgajai kavalitātei/ zināšanām . Cik vispār kur es esmu strādājusi visur viens un tas pats.... darbinieku nav, prasa ņemt extra stundas, extra maiņais darbiniekus nelaiž prom utt. Un dabinieki stāsta vienu un to pašu, nevar par algu nodzīvot, nedēļa līdz algai un naudas nav un ņem vēl ātros kredītus un vis kaut kas. Latvijā ir pils ar augstas kvalitātes darba vietām kuras maksā smieklīgas algas saviem darbiniekiem un ļoti daudz pieprasa. Āstnniecības nozarē situācija ir tieši tāda pati kā visās citās LV. Visslikākā ir bankās, zems atalgojums augsta prasības, maksas izglītība un kompānijas kas pārceļ visu savu loģistiku uz LV bet ziemeļeiropas algas izsdala ar 3. Nu nevar būt vienādas prasības bet alga tiaki trešdaļa pie situācijas, kad cenas ir ļoti līdzīgas. Citās sfērās LV algas jau sen pārsniedz produktivitāti, bet banku sfērā produktiviāte ir daudz daudz virs algām. :(
11.11.2019 10:29 |
 
10 gadi
Reitings 192
Reģ: 08.02.2010
Ar katru paaudzi jau tomēr paliek labāk. Mums Latvijā vēl ir, kur augt un augt, bet atceramies, ka latvju tauta ir bijusi 700 gadus vergu tauta, padomju okupācija ir atstājusi lielas sekas, kuras mēs redzam šobaltdien.
Jā, valdība mums ir tāda, kāda ir, bet mēs paši viņu ievēlam. Mēs čīkstam interneta portālos, cik viss ir slikti, bet vajadzētu iet ielās.
Latvija ir manas mājas, es mīlu šo unikālo zemi. Mums ir tik daudz svaiga gaisa, neskarta daba - tikai vajag iet un baudīt. 4 unikāli gadalaiki, kur daudzi pasaulē var tikai par, ko tādu sapņot.
Jā, gribētos jau saņemt cilvēku cienīgu algu, kāda ir R-Eiropā, jo žēl ir par to, ka citur apkopēja nopelna tik, cik mums biroja darbinieks, bet dzīves dārdzība mums tuvojas ES līmenim.
Katram ar sevi jāsāk - kaimiņu sveicināšana, būt pieklājīgiem pret apkalpojošo personālu. Ja man patīk, kādas sievietes kleita vai mētelis, mēdzu arī izteikt komplimentu.
Nekur jau nav debesmanna.
11.11.2019 10:26 |
 

Pievieno savu komentāru

Nepieciešams reģistrēties vai autorizēties, lai pievienotu atbildi!
   
vairāk  >

Aptauja

 
Vai forumā publiski vajadzētu rādīt arī negatīvos vērtējumus (īkšķis uz leju) komentāriem?
  • Jā, jāredz arī negatīvie vērtējumi
  • Nē, lai paliek redzams tikai pozitīvais vērtējums
  • Nezinu, nav viedokļa
  • Cits