NETFLIX. Ko ir vērts redzēt?

 
Reitings 40
Reģ: 22.10.2019
Esmu absolūti in love with NETFLIX. Te būs mans vietnē atrodamo seriālu tops:
1. Sex education - absiolūti lielisks seriāls par pusaudzi, kura māte ir sexa terapeits. Apstākļu sakritības dēļ džeks top par skolas biedru sexa terapeitu.
2. Atypical - Stāsts par jaunieti Semu ar autismu. Ārekārtīgi sirsnīgs un smieklīgs seriāls par to kā puisis pabeidz vidusskolu, atrod meiteni un trešajā sezonā iestājas augstskolā.
3.Derek - vēl viens lielsisks seriāls par autismu. Dereks strādā veco ļaužu pansionātā un ļoti forši dealo ar turienes iedzīvotājiem. Smalks humors, sirsnība un lielisks sižets.
4. After life - stāsts par žurnālistu, kura sieva mirusi no vēža. Džeks nolemj, ka dzīvei vairs nav jēgas un kļūst par kretīnu, kurš domā par pašnāvību un ciniski izturās pret pasauli. Dzīves jēgas meklējumos viņam palīdz kolēģi, nejauši satikts bezpajumtnieks, prostitūta un māsiņa, kura strādā pancionātā, kurā atrodas viņa tēvs. Viens no cilvēcīgākajiem un kvalitatīvākajiem seriāliem, kuru esmu redzējusi. Jāpiebilst, ka seriāla soundtreks arī ir lielisks.
5. Grace and Frenkie - stāsts par diviem pensionāru pāriem. Vīri paziņo, ka vēlas šķirties, jo ir geji un mīl viens otru jau 20 gadus. Beidzot tie ir saņēmuši drosmi atzīties sievām, ka vēlas šķirties un apprecēt viens otru. Pāru attiecības risinās vairāku sēriju garumā, kuru laikā protams ir gan kāzas, gan bēres, gan abu sievu kopīgais vibratoru bizness. Šajā seriālā ir viss - humors, asaras, zālīte, geji un protams mīlestība. Skatījos ar kaifu.
6. 13 reasons why - stāsts par jaunieti kura izdarīja pašnāvību atstājot 13 audio kasetes ar iemesliem kāpēc viņa nonāca līdz šim lēmumam. Labs, ļoooti labs seriāls.
7. Please Like Me - stāsts par jaunu, homoseksuālu puisi, kurš meklē savu vietu dzīvē, dealo ar draugiem, attiecībām ar ģimeni un nemitīgajiem mīlestības meklējumiem. Viegls, sirsnīgs un smieklīgs seriāls kuru skatīties lietainos vakaros ar siltu tēju.
8. American vandal - Lielisks mockumentary seriāls divu sezonu garumā. Labākais mockumentary stila seriāls, kuru esmu redzējusi. Es biju uz pauzes. Abās sezonās jaunieši veic izmeklēšanu kādā no Amerikas skolām, kurā veikts vandālisms. Pirmajā sezonā kāds uzzīmējis krāniņus uz visām pasniedzēju automašīnām, savukārt otrajā sezonā kāds pievienojis caurejas zāles limonādei un visa skola.... apd..šas. Tas, kādā nopietnībā izmeklēšana tiek veikta un cik ļoti filmas veidotāji ir saglabājuši dokumentāla seriāla sajūtu ir vienkārši fantastiski.
9. Stranger Things - zinātniskās fantastikas seriāls par četriem pusaudžiem 80. gadu vidū, kuri izmeklē drauga mistisko pazušanu. Šo seriālu ilgi biju atlikusi listē "noskatīties", bet tā arī neskatījos, jo bērnu zinātniskā fantastika un vēl 80. nav manā gaumē. Bet, kad sāku skatīties..... mmmm... jāāā. Ir vērts. Ne velti šis ir viens no populārākajiem seriāliem in NETFLIX.
10. 3% - Ja jums patīk The hunger games, tad patiks arī šis. Stāsts par pasauli, kurā 3% iedzīvotāju dzīvo ofšorā lielisku, bezrūpīgu un greznu dzīvi, savukārt pārējie 97% dzīvo graustos, pusbadā un cīnoties par izdživošanu. Katru gadu jaunieši, kuri sasnieguši 20 gadu vecumu piedalās procesā (izstrādātā atlases programmā) kura laikā tiek atsijāti 3% izredzēto, kuri nonāk apsolītajā zemē. Seriāls kuru iesākot skatīties diemžēl atrauties no ekrāna vairs nevar.
11. The 100 - Savā ziņā kaut kas līdzīgs seriālam 3%. Ja patika iepriekšējais, patiks arī šis. Stāsts par pasauli tālā nākotnē, kad zeme kļuvusi neapdzīvojama, tāpēc cilvēki pārcēlušies uz dzīvi kosmosa stacijā. Pagājuši vairāki simti gadu un nu stacijā dzīvojošie vēlas noskaidrot, vai zeme joprojām ir neapdzīvojama, tāpēc nosūta uz zemi 100 jauniešus. Tālākais veinkārši jāredz. :)
12. Santa Clarita Diet - Jauks, es pat teiktu mīlīgs zombjkomēdijseriāls, kur ģimenes mamma kļuvusi par zombiju un ēd cilvēkus. Neskatoties uz to, ģimene mēģina dzīvot pavisam "normālu" dzīvi.
13. "I zombie" - Vēl viens jauks zombijseriāls. Šoreiz detektīvs. Galvenajā lomā ir meitene kura kādā ballītē netīšām tiek pārvērsta par zombiju. Viņa sāk strādāt morgā, lai varētu ēst cilvēku smadzenes. Atklājas, ka apēdot smadzenes viņa iegūst arī ši cilvēka atmiņas. Meitene sāk sadarboties ar vietējo detektīvu un kopīgi risina noziemus. Viegs, jautrs un interesants seriāls, kuru sklatoties atpūtināt prātu.
14. YOU - Interesants seriāls par garīgi nestabīlu džeku kurš iemīlās meitenē, sāk viņu stalkot un dara visu iepējamo, lai abi kļūtu par pāri. Ir labs. Notur interesi līdz seriāla beigām.
15. Rusiian doll - Lielisks seriāls ar brīnišķīgo Natašu Lionnu galvenajā lomā. Stāsts par beibi savā 40. dzimšanasdienā, kura neveiksmīgā kārtā iet bojā. Bet ar to stāsts nebeidzas, tikai sākas. Nomirstot viņa atkal atgriežas savā ballītē, un tā atkal un atkla no jauna.
16. Dead to me - Melnā komēdija par beibi, kuras vīru kāds notrieca uz ceļa un no nozieguma vietas aizbēga. Pēc traģiskā notikuma beibe atrod atbalsta grupu tiem kuri zaudējuši tuviniekus. Tur viņa sastop kādu citu beibi (aizmirsu, kā viņu sauca), abas kļūst par daudzenēm un te sākas jautrība...
17. Glich - Jā esat redzējuši Returned, tad šis ir kaut kas līdzīgs, bet manuprāt labāks. Pilsētā atgriežas mirušie, kas te reiz dzīvojuši. Love, sex, slepkavības, mistika un noslēpumi. Labs seriāls kuru skatīties, ja nav ko darīt un gribas atpūtināt prātu.
18. A Series of Unfortunate Events - Brīnišķīgs pasakus seriāls par divem bāreņiem, kuru bagātie vecāki gājuši bojā un nu viņi nonāk no viena audžu vecāka pie otra. Visus audžu vecākus apslaktē viņu sliktais tēvocis vēloties bāreņus iegūt savā aizbildniecībā un savākt visu ģimenes bagātību. Vizuāli ļoooti skaists seriāls.
19. Unbelievable - Ļoti saturīgs un interesants detektīvseriāls par sērijizvarotāju un divām deteltīvēm, kuras šo lietu izmeklē. Viens no labākajiem detektīvseriāliem ever.
20. Good place - Lieliks, fantastisks, tiešām foršs komēdijseriāls par dzīvi pēc nāves. Absolūti vērts lai to noskatītos.
21. Beats motel - Viens no aizraujosākajiem seriāliem ever. Noskaties pirmās trīs sērijas un nevarēsi vairs beigt skatīties. Ja esi redzējis Hičkoha Psycho, tad stāsts ir tieši par to. Mātei un dēlam, kuru attiecības ir vairāk kā slimīgas, pieder motelis. Cilvēki sāk mistiski pazust un iet bojā. Srriāls ar katru sēriju kļūst ar vien aizraujošāks.
21 ir labs cipars, lai noslēgtu manu topu.
Protams nevar nepieminēt Orange is the new black un Black mirror, bet par tiem jau noteikti ir dzirdēts daudz.
Vairs nezinu, ko skatīties. Iesakiet :)
10.11.2019 14:38 |
 
Reitings 6676
Reģ: 07.02.2009
Jūs mani iedvesmojāt tomēr pasjatīties tālāk 2 sezonu You, jo pirmā likās aizraujoša, bet 2 sezonai noskatījos pirmo sēriju, šķita tik booring un paredzams viss, ka tālāk neskatījos. Nu meģinašu tomēr tālāk, ja jau sakat, ka ir interesanti ?
13.01.2020 19:32 |
 
Reitings 40
Reģ: 22.10.2019
watchingandtalking @ 13.01.2020 19:32
Jūs mani iedvesmojāt tomēr pasjatīties tālāk 2 sezonu You, jo pirmā likās aizraujoša, bet 2 sezonai noskatījos pirmo sēriju, šķita tik booring un paredzams viss, ka tālāk neskatījos. Nu meģinašu tomēr tālāk, ja jau sakat, ka ir interesanti ?

Jā, man ar pirmajām sērijām bija tāpat. Bet tiec pāri. Tālāk sekos pārsteigumi. :)
13.01.2020 19:54 |
 
Reitings 178
Reģ: 16.10.2016
bigsister @ 14.11.2019 19:17
Noskatījos seriālu “You”.
Esmu sajūsmā, jo patīk skatīties par šādiem tematiem, kur ir kaut kas par sērijveida slepkavām, par kaut ko tādu, kas varētu notikt arī reālajā dzīvē.
Šajā seriālā viss tik ļoti tika savdabīgi pasniegts. Tagad gaidu otro sezonu.

This is sooo crazy. Es arī pa tagadējām 2 dienām jeb precīzāk vakariem, noskatījos "you". Bija vietas, ko sākumā neizpratu, bet beigu beigās diezgan labi. Pat nepamanīju, kā šis seriāls mani ievilka skatīties vienu sēriju pēc otras, jo katra sērija beidzās ar ainu, kura momentāli ieintriģēja skatīties nākamo.
Skatoties šo, bija sajūta, ka tajā mirklī esmu ārpus savas pasaules, kaut kur prom no realitātes.
16.01.2020 00:14 |
 
Reitings 178
Reģ: 16.10.2016
Ne par seriālu tēmu, bet vai visas šeit esošās ir redzējušas "birdbox"?
16.01.2020 00:16 |
 
Reitings 312
Reģ: 01.10.2019
Acchup @ 16.01.2020 00:16
Ne par seriālu tēmu, bet vai visas šeit esošās ir redzējušas "birdbox"?

Jā, interesanta filma. Kaut kas tāds pavisam citādāks kā parasti.
16.01.2020 07:47 |
 
Reitings 40
Reģ: 22.10.2019
Jā, Birdbox nav slikta.
17.01.2020 12:18 |
 
Reitings 87
Reģ: 04.04.2020
Riverdale, lock and key, the witcher, sabrina. Labākie seriāli ?
11.04.2020 17:09 |
 
Reitings 3
Reģ: 05.11.2014
Mans favorīts ir Money heist, tikko arī iznākusi 4.sezona, principā stāsts par bankas aplaupīšanu, taču zem tā attiecības un ģeniālas idejas, nevaru atrauties, līdz neesmu noskatījusies visu sezonu vienā naktī. ?
No vieglākiem seriāliem esmu noskatījusies gan Workin' moms, gan Good girls, ja interesē viegls humors un mammu dzīve.
Dokumentālās- piekritīšu par Don't f**k with cats, vēl patika The sinner un Self made. ??
11.04.2020 18:38 |
 
Reitings 30
Reģ: 27.04.2016
Ir kāda laba filma, nevis seriāli arī? Negribas sākt skatīties, jo nevarēšu apstāties. Beigās jāskatās n-tās sērijas pēc kārtas un nakts jau galā :)
11.04.2020 20:47 |
 
Reitings 762
Reģ: 13.12.2017
Tikko noskatījos dikumentālo filmu, ļoti interesanti bija.
“FYRE: The Greatest Party That Never Happened”
11.04.2020 21:12 |
 
Reitings 1892
Reģ: 17.09.2019
Tiger King. Sēriju veidā kā dokumentālā filma par to cik fucked up ir cilvēki kas nodarbojas ar savvaļas kaķu turēšanu Amerikā. Neviens no personāžiem nav tāds kuram es justu līdzi. Visvairāk žēl dzīvnieku, jo cilvēki savā starpā strīdas un beigās neviens neuzvar, bet cieš nabaga lielie kaķi.
11.04.2020 21:13 |
 
Reitings 762
Reģ: 13.12.2017
*Dokumentālo
11.04.2020 21:13 |
 
Reitings 1844
Reģ: 02.03.2020
Iesaku - Money Heist, Mindhunter, Peaky Blinders, Unorthodox, The haunting of hill house, When They See Us, Dark, The Two Popes, The Keepers, OA, Chilling Adventures With Sabrina
vēl no filmām, klasika, ko var noskatīties Scarface
Visi nosauktie seriāli ir manis pārbaudīta vērtība, iesaku visām šos noskatīties :)
11.04.2020 22:07 |
 
Reitings 1844
Reģ: 02.03.2020
Meitenes, kurās šaubās par seriāla YOU otro sezonu, personīgi man otrā šķita labāka, tā kā droši skataties un dodat iespēju :)
Birdbox ir baigā spriedze par izdzīvošanu, katrā ziņā baigi ievelk un ir vērts arī to paskatīties.
11.04.2020 22:13 |
 
Reitings 850
Reģ: 03.01.2013
Killing Eve
Dead to me
Tiger King
Big little lies-bet tas laikam bija hbo
11.04.2020 22:21 |
 
10 gadi
Reitings 3007
Reģ: 13.11.2011
Vakar ar draugu noskatījāmies You otro sezonu. Mums ļoti patika! Otrā sezona šķita labāka par pirmo!
Vēl man ļoti patīk mindhunter. Biju lasījusi labas atsauksmes par Ozark, bet tā arī neaizrāva, tālāk par 5 sērijām netiku.
11.04.2020 22:27 |
 
10 gadi
Reitings 2151
Reģ: 02.04.2011
Nav gan Netflix, bet Amazon Prime dāmām derēs - This is us. Esmu head over heels. ❤ Jā, ir emocionāli, reizēm varbūt drusku pārsālīti emocionāli un sentimentāli, bet es sen nebiju skatījusies kaut ko tik sirsnīgu, siltu un dvēseles pilnu. Izrāvu cauri šobrīd pieejamās sezonas dažās dienās. Ai, kā dažbrīd noraudājos! Bet izbaudīju katru sekundi un katru šņukstu.
Tām, kurām patīk tādi nestandarta/"wtf, ko es tikko noskatījos?" seriāli - Friends from college (Netflix) un Fleebag (Prime). Rupji, naturāli, skabargaini, bet baigās atziņas var izlobīt.
11.04.2020 22:52 |
 
10 gadi
Reitings 2151
Reģ: 02.04.2011
*Fleabag
11.04.2020 22:54 |
 
10 gadi
Reitings 3675
Reģ: 24.09.2012
Oooo, pride and prejudice, sen neredzēta :) :)
11.04.2020 23:35 |
 
10 gadi
Reitings 2151
Reģ: 02.04.2011
Solo, čau! :)
Dokumentālo filmu cienītājām (tām cienītājām, kurām nav nekas pretī "dzeltenumam") iesaku Tiger king Netflixā. Ilgi nepadevos masu uzmanībai, bet lockdowns dara savu. Interesanta!
15.04.2020 14:08 |
 

Pievieno savu komentāru

Nepieciešams reģistrēties vai autorizēties, lai pievienotu atbildi!