Kārtot pēc: jaunākā, vecākā
 

NETFLIX. Ko ir vērts redzēt?

 
Reģ. 22.10.2019
Esmu absolūti in love with NETFLIX. Te būs mans vietnē atrodamo seriālu tops:
1. Sex education - absiolūti lielisks seriāls par pusaudzi, kura māte ir sexa terapeits. Apstākļu sakritības dēļ džeks top par skolas biedru sexa terapeitu.
2. Atypical - Stāsts par jaunieti Semu ar autismu. Ārekārtīgi sirsnīgs un smieklīgs seriāls par to kā puisis pabeidz vidusskolu, atrod meiteni un trešajā sezonā iestājas augstskolā.
3.Derek - vēl viens lielsisks seriāls par autismu. Dereks strādā veco ļaužu pansionātā un ļoti forši dealo ar turienes iedzīvotājiem. Smalks humors, sirsnība un lielisks sižets.
4. After life - stāsts par žurnālistu, kura sieva mirusi no vēža. Džeks nolemj, ka dzīvei vairs nav jēgas un kļūst par kretīnu, kurš domā par pašnāvību un ciniski izturās pret pasauli. Dzīves jēgas meklējumos viņam palīdz kolēģi, nejauši satikts bezpajumtnieks, prostitūta un māsiņa, kura strādā pancionātā, kurā atrodas viņa tēvs. Viens no cilvēcīgākajiem un kvalitatīvākajiem seriāliem, kuru esmu redzējusi. Jāpiebilst, ka seriāla soundtreks arī ir lielisks.
5. Grace and Frenkie - stāsts par diviem pensionāru pāriem. Vīri paziņo, ka vēlas šķirties, jo ir geji un mīl viens otru jau 20 gadus. Beidzot tie ir saņēmuši drosmi atzīties sievām, ka vēlas šķirties un apprecēt viens otru. Pāru attiecības risinās vairāku sēriju garumā, kuru laikā protams ir gan kāzas, gan bēres, gan abu sievu kopīgais vibratoru bizness. Šajā seriālā ir viss - humors, asaras, zālīte, geji un protams mīlestība. Skatījos ar kaifu.
6. 13 reasons why - stāsts par jaunieti kura izdarīja pašnāvību atstājot 13 audio kasetes ar iemesliem kāpēc viņa nonāca līdz šim lēmumam. Labs, ļoooti labs seriāls.
7. Please Like Me - stāsts par jaunu, homoseksuālu puisi, kurš meklē savu vietu dzīvē, dealo ar draugiem, attiecībām ar ģimeni un nemitīgajiem mīlestības meklējumiem. Viegls, sirsnīgs un smieklīgs seriāls kuru skatīties lietainos vakaros ar siltu tēju.
8. American vandal - Lielisks mockumentary seriāls divu sezonu garumā. Labākais mockumentary stila seriāls, kuru esmu redzējusi. Es biju uz pauzes. Abās sezonās jaunieši veic izmeklēšanu kādā no Amerikas skolām, kurā veikts vandālisms. Pirmajā sezonā kāds uzzīmējis krāniņus uz visām pasniedzēju automašīnām, savukārt otrajā sezonā kāds pievienojis caurejas zāles limonādei un visa skola.... apd..šas. Tas, kādā nopietnībā izmeklēšana tiek veikta un cik ļoti filmas veidotāji ir saglabājuši dokumentāla seriāla sajūtu ir vienkārši fantastiski.
9. Stranger Things - zinātniskās fantastikas seriāls par četriem pusaudžiem 80. gadu vidū, kuri izmeklē drauga mistisko pazušanu. Šo seriālu ilgi biju atlikusi listē "noskatīties", bet tā arī neskatījos, jo bērnu zinātniskā fantastika un vēl 80. nav manā gaumē. Bet, kad sāku skatīties..... mmmm... jāāā. Ir vērts. Ne velti šis ir viens no populārākajiem seriāliem in NETFLIX.
10. 3% - Ja jums patīk The hunger games, tad patiks arī šis. Stāsts par pasauli, kurā 3% iedzīvotāju dzīvo ofšorā lielisku, bezrūpīgu un greznu dzīvi, savukārt pārējie 97% dzīvo graustos, pusbadā un cīnoties par izdživošanu. Katru gadu jaunieši, kuri sasnieguši 20 gadu vecumu piedalās procesā (izstrādātā atlases programmā) kura laikā tiek atsijāti 3% izredzēto, kuri nonāk apsolītajā zemē. Seriāls kuru iesākot skatīties diemžēl atrauties no ekrāna vairs nevar.
11. The 100 - Savā ziņā kaut kas līdzīgs seriālam 3%. Ja patika iepriekšējais, patiks arī šis. Stāsts par pasauli tālā nākotnē, kad zeme kļuvusi neapdzīvojama, tāpēc cilvēki pārcēlušies uz dzīvi kosmosa stacijā. Pagājuši vairāki simti gadu un nu stacijā dzīvojošie vēlas noskaidrot, vai zeme joprojām ir neapdzīvojama, tāpēc nosūta uz zemi 100 jauniešus. Tālākais veinkārši jāredz. :)
12. Santa Clarita Diet - Jauks, es pat teiktu mīlīgs zombjkomēdijseriāls, kur ģimenes mamma kļuvusi par zombiju un ēd cilvēkus. Neskatoties uz to, ģimene mēģina dzīvot pavisam "normālu" dzīvi.
13. "I zombie" - Vēl viens jauks zombijseriāls. Šoreiz detektīvs. Galvenajā lomā ir meitene kura kādā ballītē netīšām tiek pārvērsta par zombiju. Viņa sāk strādāt morgā, lai varētu ēst cilvēku smadzenes. Atklājas, ka apēdot smadzenes viņa iegūst arī ši cilvēka atmiņas. Meitene sāk sadarboties ar vietējo detektīvu un kopīgi risina noziemus. Viegs, jautrs un interesants seriāls, kuru sklatoties atpūtināt prātu.
14. YOU - Interesants seriāls par garīgi nestabīlu džeku kurš iemīlās meitenē, sāk viņu stalkot un dara visu iepējamo, lai abi kļūtu par pāri. Ir labs. Notur interesi līdz seriāla beigām.
15. Rusiian doll - Lielisks seriāls ar brīnišķīgo Natašu Lionnu galvenajā lomā. Stāsts par beibi savā 40. dzimšanasdienā, kura neveiksmīgā kārtā iet bojā. Bet ar to stāsts nebeidzas, tikai sākas. Nomirstot viņa atkal atgriežas savā ballītē, un tā atkal un atkla no jauna.
16. Dead to me - Melnā komēdija par beibi, kuras vīru kāds notrieca uz ceļa un no nozieguma vietas aizbēga. Pēc traģiskā notikuma beibe atrod atbalsta grupu tiem kuri zaudējuši tuviniekus. Tur viņa sastop kādu citu beibi (aizmirsu, kā viņu sauca), abas kļūst par daudzenēm un te sākas jautrība...
17. Glich - Jā esat redzējuši Returned, tad šis ir kaut kas līdzīgs, bet manuprāt labāks. Pilsētā atgriežas mirušie, kas te reiz dzīvojuši. Love, sex, slepkavības, mistika un noslēpumi. Labs seriāls kuru skatīties, ja nav ko darīt un gribas atpūtināt prātu.
18. A Series of Unfortunate Events - Brīnišķīgs pasakus seriāls par divem bāreņiem, kuru bagātie vecāki gājuši bojā un nu viņi nonāk no viena audžu vecāka pie otra. Visus audžu vecākus apslaktē viņu sliktais tēvocis vēloties bāreņus iegūt savā aizbildniecībā un savākt visu ģimenes bagātību. Vizuāli ļoooti skaists seriāls.
19. Unbelievable - Ļoti saturīgs un interesants detektīvseriāls par sērijizvarotāju un divām deteltīvēm, kuras šo lietu izmeklē. Viens no labākajiem detektīvseriāliem ever.
20. Good place - Lieliks, fantastisks, tiešām foršs komēdijseriāls par dzīvi pēc nāves. Absolūti vērts lai to noskatītos.
21. Beats motel - Viens no aizraujosākajiem seriāliem ever. Noskaties pirmās trīs sērijas un nevarēsi vairs beigt skatīties. Ja esi redzējis Hičkoha Psycho, tad stāsts ir tieši par to. Mātei un dēlam, kuru attiecības ir vairāk kā slimīgas, pieder motelis. Cilvēki sāk mistiski pazust un iet bojā. Srriāls ar katru sēriju kļūst ar vien aizraujošāks.
21 ir labs cipars, lai noslēgtu manu topu.
Protams nevar nepieminēt Orange is the new black un Black mirror, bet par tiem jau noteikti ir dzirdēts daudz.
Vairs nezinu, ko skatīties. Iesakiet :)
10.11.2019 14:38 | Saite
 
Reģ. 07.11.2019
The OA , iesaku!
10.11.2019 15:06 | Saite
 
Reģ. 22.10.2019
Jā, tas stāv manā listē pie - noskatīties. Pierunāji.
10.11.2019 15:18 | Saite
 
Reģ. 31.01.2015
Par Money Heist ir dzirdētas labas atsauksmes
10.11.2019 16:04 | Saite
 
 
Reģ. 08.07.2019
Mani favorīti:
The End of the f****** world
Baby
Peaky Blinders
Money Heist
Elite
Sense 8
Big Mouth
Paradise PD
The Rain
Black Spot
Dynasty
Good Girls
10.11.2019 17:42 | Saite
 
Reģ. 13.12.2017
Ierakstīšos, lai man nepazūd diskusija:)
10.11.2019 18:11 | Saite
 
Reģ. 02.11.2019
Dark
10.11.2019 18:32 | Saite
 
Reģ. 26.02.2009
Oo jā, iesaku “YOU”- baigi aizrāva un noskatījos gandrīz visas pēc kārtas.
Ja kādai patika seriāls “Breaking Bad”, tad iesaku noskatīties arī tikko iznākušo filmu “El Camino”.
10.11.2019 19:07 | Saite
 
Reģ. 07.02.2009
Big bang theory un Brocklyn nine-nine bez tiem visiem kas te jau minēti 👌
10.11.2019 19:11 | Saite
 
Reģ. 22.10.2019
Vēl labs ir Sick note par džeku, kuram dzīvē galīgi neiet. Meitene viņu grib pamest, darbā iet sūdīgi, tad ārsts viņam kļūdaini uzstāda diagnozi - vēzis. Beigās izrādās ka nekāda vēža viņam nav, bet tā kā viņš paspējis visiem pateikt, ka ir slims, visi viņu baigi žēlo. Beibe nepamet, darbā neatlaiž. Tad nu viņš nolemj feikot, ka viņam ir vēzis. Smieklīga melnā komēdija.
Arī How to sell drugs online ir diezgan ok. Savā ziņā līdzīga Sick notes.
Ak, vēl bezgala labs ir Disjointed. Par medicīniskās marihuānas veikaliņu un tā darbiniekiem. Absolūti lielisks un mīlīgs seriāls.
10.11.2019 20:38 | Saite
 
Reģ. 22.10.2019
Varbūt kāds var ieteikt kaut ko jauku un vieglu? Iesāku skatīties OA. Labs, bet šobrīdējam noskaņojumam par drūmu un mistisku. Pataupīšu citai nedēļas nogalei.
10.11.2019 20:41 | Saite
 
Reģ. 22.10.2019
Vēl piemirsu Instabile. Arī nav slikts un viegli skatās. Par meiteni, kura bija resna un tika apsmieta. Viņa notievē un sāk piedalīties skaistumkonkursos. Uuuun viņai netīšām sanāk nogalināt cilvēkus sev apkārt. :D Smieklīga melnā komēdija.
10.11.2019 20:47 | Saite
 
Reģ. 22.04.2019
Mans lists, ko skatos no netflix un nav jau pieminēts:
Reign (vēsturisks, romantisks seriāls)
Prison Break (daudz rādīts iepriekš pa TV. Seriāls par diviem brāļiem, kuri cenšās izlausties no cietuma)
Shadow hunters (fantastikas žanra seriāls. Nekas dziļš, viegli skatās. Filmas The mortal instruments stāsts, tikai seriāla veidā)
Gossip girl (arī viegli skatāms seriāls par pusaudžu dzīvi no dažādiem sabiedrības slāņiem)
Our planet (dokumentāls seriāls par mūsu planētu, dabu. Ļoti skaisti skati, rodas vēlme vairāk ceļot)
Seriāls, ko vēlētos sākt skatīties- “Anne with an E” un The Crown.
Kā arī jaunās sezonas 13reasons why, gan Riverdale. Tikai nezinu, vai vērts.
11.11.2019 13:51 | Saite
 
Reģ. 11.02.2009
Kur jûs dabujat tik daudz laika, lai to visu noskatitos??😃😃
Man patika Euphoria - stāsts par vidusskolu, mūsdienu problēmām, ļoti laba mūzika, sižets. Uzreiz visu sezonu arī noskatījos..
11.11.2019 23:03 | Saite
 
Reģ. 23.10.2019
Kur jûs dabujat tik daudz laika, lai to visu noskatitos??😃😃
Man patika Euphoria - stāsts par vidusskolu, mūsdienu problēmām, ļoti laba mūzika, sižets. Uzreiz visu sezonu arī noskatījos..

+++
No life whatsoever 😁
11.11.2019 23:08 | Saite
 
Reģ. 29.01.2009
The Gamechangers - dokumentaala filma par sportistiem, kas ir pieveersusies vegaanismam. Ljoti interesanta un informatiiva dokumentaalaa filma! ❤
12.11.2019 12:54 | Saite
 
Reģ. 08.05.2019
Es ar ierakstishos,lai man arii nepazuud diskusija🤟
12.11.2019 16:22 | Saite
 
Reģ. 13.03.2013
-Chilling Adventures of Sabrina- šausmu žanrs,balstīts uz komiksu.
-The Haunting of Hill House-šausmu žanrs, tāds lēnais build up.
-The Dark Crystal: Age of Resistance-īstenībā ir forša, fantāzijas/piedzīvojumu žanrs.
Gaidu The Witcher kaut kad decembra beigās.😁
12.11.2019 22:44 | Saite
 
Reģ. 08.01.2019
Labi, ka ir shaada diskusija 💯
12.11.2019 22:52 | Saite
 
Reģ. 13.11.2019
No te nepieminētajiem seriāliem ir The Umbrella Academy. Man ļoti patika :)
13.11.2019 02:34 | Saite
 
Reģ. 22.10.2019
DebesisIekritaTevī @ 11.11.2019 13:51
Mans lists, ko skatos no netflix un nav jau pieminēts:
Reign (vēsturisks, romantisks seriāls)
Prison Break (daudz rādīts iepriekš pa TV. Seriāls par diviem brāļiem, kuri cenšās izlausties no cietuma)
Shadow hunters (fantastikas žanra seriāls. Nekas dziļš, viegli skatās. Filmas The mortal instruments stāsts, tikai seriāla veidā)
Gossip girl (arī viegli skatāms seriāls par pusaudžu dzīvi no dažādiem sabiedrības slāņiem)
Our planet (dokumentāls seriāls par mūsu planētu, dabu. Ļoti skaisti skati, rodas vēlme vairāk ceļot)
Seriāls, ko vēlētos sākt skatīties- “Anne with an E” un The Crown.
Kā arī jaunās sezonas 13reasons why, gan Riverdale. Tikai nezinu, vai vērts.

13 reasons why 3. sezona ir LIELISKA, lai neteiktu vairāk. Manuprāt pat labāka par otro. Gaidu 4.
14.11.2019 12:30 | Saite
 
Kārtot pēc: jaunākā, vecākā
 

Pievieno savu komentāru

Nepieciešams reģistrēties, lai pievienotu atbildi!
Emojis are from "Twemoji" by Twitter - Graphics are licensed under CC-BY 4.0 Open Source.
vairāk

Aptauja

 
Vai forumā vajag ieviest iespēju labot savu ierakstu pēc tā publicēšanas?
  • Jā, 5 minūšu laikā
  • Jā, 10 minūšu laikā
  • Nē, nevajag
  • Nezinu, nav viedokļa
  • Cits
vairāk

Lietotāji online

 
Šobrīd nav neviens reģistrēts profils portālā!