Nepaspēju jaunību izbaudīt

 
Reitings 4
Reģ: 08.11.2019
Vairāk kā gadu dzīvoju laulībā, pašai gan tikai 23 gadi, vīram 5 gadi vairāk. Tikai gads, bet jau tāda rutīna. Esam iejugušies ikdienā, kopā neizklaidējamies, ja neskaita kādas 2 reizes gadā kaut kur.
Jāpiebilst, ka esmu apprecējusies ar savu pirmo vīrieti - gan pirmais skūpsts, gan pirmā nakts, pirmās attiecības - tas viss piedzīvots ar manu vīru. Izklausās pasakaini, vai ne? Sākumā arī es tā domāju, bet pēc laika sāku justies nomākta, ka trūkst, teiksim, iespaidu.. Ar viņu esmu kopā jau no 18 gadiem. Neesmu pat skūpstījusies ar citiem pirms tam, iekšā ir tāda sava veida interese, kā tas diez būtu ar kādu citu..
Mīlēties ar vīru ne sevišķi gribas, šķiet, ka ir pazudusi tā dzirkstelīte, vismaz no manas puses, jo viss ir tik pierasts, paredzams, ka tas mani vairs neuzvelk.
Dzīvoju daydreamingā par citiem vīriešiem. Patīk pafantazēt, ko nepaspēju piedzīvot pirms tam.
Vīru tomēr gan ļoti mīlu, vienalga zinu, ka viņš ir skaistākais un labākais, bet mūsu attiecību ietvaros ir iestājusies kaut kāda rutīna, kas mani uzvedina uz domām par citiem vīriešiem. Pat bailes paliek no tā, vai spēšu būt mūžam uzticīga, jo ja nu kāds kārdinājums ir nepārvarams?
Kā jūs, kas attiecībās/laulībā esat 5+gadus? Šādas sajūtas nepiedzīvojat?
08.11.2019 02:00 |
 
Reitings 82
Reģ: 11.10.2019
uniqueღ @ 08.11.2019 19:27
Naomi, nu tas gan, ar to vien nepietiek. Ķīmijai un gribēšanai būt kopā ir jābūt :)

Apsveicami :) Starp citu, vai starp taviem paziņām ir daudz tādu piemēru kā jūsējais?
08.11.2019 19:41 |
 
10 gadi
Reitings 1529
Reģ: 27.03.2011
_Naomi_ @ 08.11.2019 19:41

Apsveicami :) Starp citu, vai starp taviem paziņām ir daudz tādu piemēru kā jūsējais?

Es zinu pāri, kur meitene kopā ar savu puisi ir no 14 gadiem kopā, tagad viņai 26. Ir precējušies un ir divi bērni.
08.11.2019 20:09 |
 
Reitings 7704
Reģ: 13.03.2012
Naomi, jā, praktiski visiem tuvajiem. Mammai ar tēti, vecmammai ar vectēvu, māsai ar vīru (arī no padsmit gadiem kopā..un ir jau 30+).
Vīram arī vecāki ilgu laiku jau kopā.
Tā kā pilns ar tādiem piemēriem acu priekšā, tāpēc :)
08.11.2019 20:15 |
 
Reitings 4
Reģ: 08.11.2019
Iedvesmojoši. :) Protams, ka mans mērķis arī ir tāds pats - nodzīvot mūžu ar vienu cilvēku, tikai reizēm uznāk tādas iedomas, ka satiku viņu par ātru. Tas ir, nebūtu bijis slikti līdz īstajam vīrietim izbaudīt tādu bezrūpīgāku dzīvi, klīstot pa randiņiem, skūpstoties, pucējot sevi, jūtoties jaunai, brīvai, iekārojamai.
Protams, ka to visu var darīt arī ar vīru (ko arī cenšos), bet tomēr tas nav tas. Nav tie tauriņi vēderā. Ir tikai omulība, mīlestība, atbrīvotība... Nemākam uzšķilt dzirkstelīti no jauna
Bet varu atzīties, ka lai cik ļoti man simpatizētu kāds cits, vīru tiešām ļoti mīlu. Esmu pat sapņos redzējusi, ka cits vīrietis mani pavedina, bet pat sapnī NEKAD neesmu padevusies, nokrāpusi. ? Jo zinu, ka var pazaudēt dimantu, vācot akmeņus.
08.11.2019 20:26 |
 
Reitings 57
Reģ: 02.11.2019
Man nepopulārs viedoklis - ja māc interese par citiem, jāšķiras, kamēr esi jauna. Man daudzas paziņas uzreiz pēc vidusskolas vai pirmajos studiju gados apprecējās, tagad pie 30 jau ir šķirtas laulības, bērni bez tēva utt. Protams, nejau visi, ir, kas palikuši kopā. Bet tie, kas šķiras - labi, ka šķiras, kamēr vēl tikai pie 30. Rados vīrietis ap 50 aizgāja (oficiāli šķirot laulību) pie citas sievietes ar krāpšanas skandālu un pamestā sieviete tagad nu jau vismaz sešus gadus viena depresijā, bērni jau pieauguši savā dzīvē. Pati un no draudzeņu iepazīšanās stāstiem redzēti vīrieši ap 30-35, kas ir kopā ar savu pirmo un vienīgo (vairs jau nē), bet meklē izklaides pa malām. Vienam "izklaide" tā iepatikās, ka no sievas šķīrās, kaut ir divi sākumskolas vecuma bērni (pie tās meitenes, ar kuru krāpa, arī nepalika, bauda dzīvi ar daudzām tagad). Man arī ir prieks par tādiem gadījumiem, kad laimīgi kopā un var pateikt, ka visu dzīvi grib pavadīt kopā, bet, ja jūti, ka nav, gribas kaut ko citu, tad ar gadiem sajūta kļūs tikai spēcīgāka un šķirties un atrast jaunu partneri - grūtāk.
09.11.2019 00:47 |
 
Reitings 57
Reģ: 02.11.2019
Es personīgi nekad negribēju ar pirmo un vienīgo apprecēties un labi, ka tā, jo tikai pamainot partnerus sapratu, ka attiecības var būt vēl foršākas un savus ballīšgadus atceros ar ļoti labām atmiņām, un ballītes, esot attiecībās, ir citādākas.
Protams, katrs cilvēks atšķiras, tā kā jājūt pašai, kā būs labāk. :)
09.11.2019 00:55 |
 
Reitings 1205
Reģ: 21.05.2012
KATHE @ 09.11.2019 00:55
Es personīgi nekad negribēju ar pirmo un vienīgo apprecēties un labi, ka tā, jo tikai pamainot partnerus sapratu, ka attiecības var būt vēl foršākas un savus ballīšgadus atceros ar ļoti labām atmiņām, un ballītes, esot attiecībās, ir citādākas.
Protams, katrs cilvēks atšķiras, tā kā jājūt pašai, kā būs labāk. :)

Piekrītu šim.??
Man arī ir bijušas vairākas attiecības, katra par sevi labākas, līdz apprecēju savu vīru un zinu, ka labāku par viņu man nevajag, jo esam kā cimds ar roku.?
Bet gadijumi ir dažādi, grūti spriest kā būtu labāk.. no vienas puses dzīvot kopā ja nav tās dzirksteles un kaisles, prieka - tad kāda jēga? No otras - taču jākopj attiecības.. man bija līdzīgi ar iepriekšējām attiecībām, ka arī pietrūka kaisles, man tas vīrietis vairs kā vīrietis neinteresēja kaut bijām labi draugi. Arī bija grūti, domāju šķirties vai nē, kā būtu labāk, vilku garumā, beigās tāpat izšķīros jo nebija vairs prieka viņu redzēt, kaut arī likās, ka mīlu, bet beigās laikam tas vien bija žēlums un pieradums..
Tāpēc varbūt pat labāk šķirties, kāpēc jāmokās?
09.11.2019 03:11 |
 
Reitings 82
Reģ: 11.10.2019
Piekrītu Kathe. Ar gadiem kļūs tikai sliktāk. Un ar aiziešanu tu izdarīsi pakalpojumu abiem, jo diezin vai tu spēsi vēl ilgi sniegt labu attieksmi, garastāvokli, ja tev viss ir apnicis. Un diezin vai arī godīgi pret viņu, ka tu katru dienu (!) fantazē par citiem.
09.11.2019 10:21 |
 
Reitings 638
Reģ: 14.05.2013
Tas ir normāli. Tikai atgādināšu ar nākamo vīrieti būs tieši tas pats - rutīna. Un kad būs bērni, tad vispār attiecības loooooti sabojāsies. Tādēļ nevis jādomā par citiem, bet jāuzlabo esošās attiecības. Jāiet āra vairāk, uzaicini viņu pati. Plus, atrodi pati sev nodarbošanos un hobiju. Biezi sievietes aiz bezdarbības sak kaut ko sapņot.
09.11.2019 14:02 |
 
Reitings 39
Reģ: 17.04.2014
_Naomi_ @ 09.11.2019 10:21
Piekrītu Kathe. Ar gadiem kļūs tikai sliktāk. Un ar aiziešanu tu izdarīsi pakalpojumu abiem, jo diezin vai tu spēsi vēl ilgi sniegt labu attieksmi, garastāvokli, ja tev viss ir apnicis. Un diezin vai arī godīgi pret viņu, ka tu katru dienu (!) fantazē par citiem.
ShabbyEve @ 09.11.2019 14:02
Tas ir normāli. Tikai atgādināšu ar nākamo vīrieti būs tieši tas pats - rutīna. Un kad būs bērni, tad vispār attiecības loooooti sabojāsies. Tādēļ nevis jādomā par citiem, bet jāuzlabo esošās attiecības. Jāiet āra vairāk, uzaicini viņu pati. Plus, atrodi pati sev nodarbošanos un hobiju. Biezi sievietes aiz bezdarbības sak kaut ko sapņot.

Precīzi! Dēl tā,ka rutīna šķirties..ir nesaprātīgi. sāc nodarboties ar savu dzīvi, lai tā kļūst interesanta Tev pašai. Vīrietis dzīvei nedod aizrautību.Laulība vispār nav interesanta-stabilitāte,atbalsts, pārticība,ģimene jā, bet ne jau piedzīvojumi un dzīves garša! Tas ir jānodrošina sev pašai!
09.11.2019 16:22 |
 
Reitings 39
Reģ: 17.04.2014
oj, es par ShabbyEve teikto!
09.11.2019 16:23 |
 
Reitings 1884
Reģ: 08.07.2013
Es arī esmu kopā ar savu vīrieti kopš padsmit gadu vecuma, tagad jau 26.
Reizēm aizdomājos, kā būtu, ja būtu citādi, jo paziņu lokā pārsvarā visi tagadējās attiecības izveidojuši nedaudz virs 20, ne vidusskolas laikā. Bet nu mums abiem no autores atšķirībā ir bijušas arī citas attiecības un randiņi pirms sagājām kopā, tā kā kaut kāda kripatiņa jaunības nobaudīta ??
Domāju, ka neviens no mums nekad attiecības nepārtrauks tā iemesla pēc, ka vienkārši gribētos pamēģināt ar kādu citu, bet saprotu, ka ja cilvēki tiešām pilnīgi bez nekādas pieredzes ar pirmo simpātiju saiet kopā un pēc 10 gadiem attopas, ka gribētu pamēģināt arī ko citu, tad ir pavisam citādi.
09.11.2019 21:11 |
 
Reitings 437
Reģ: 10.11.2019
Padzīvojat kādu mēnesi atsevišķi, šajā laikā nekontaktējoties vispār. Pēc mēneša uzrakstiet viens otram vēstuli. Rutīnas dēļ šķirties ir tas pats, kas mainīt automašīnu tāpēc, ka degviela beigusies. Rutīna ir visā, darbā, attiecībās, ar bērniem, pat brokastis taisot! No tās vienkārši ir jāatrod pareizā izeja.
10.11.2019 00:39 |
 
10 gadi
Reitings 49
Reģ: 29.01.2009
Esunes @ 08.11.2019 02:00
Vairāk kā gadu dzīvoju laulībā, pašai gan tikai 23 gadi, vīram 5 gadi vairāk. Tikai gads, bet jau tāda rutīna. Esam iejugušies ikdienā, kopā neizklaidējamies, ja neskaita kādas 2 reizes gadā kaut kur.
Jāpiebilst, ka esmu apprecējusies ar savu pirmo vīrieti - gan pirmais skūpsts, gan pirmā nakts, pirmās attiecības - tas viss piedzīvots ar manu vīru. Izklausās pasakaini, vai ne? Sākumā arī es tā domāju, bet pēc laika sāku justies nomākta, ka trūkst, teiksim, iespaidu.. Ar viņu esmu kopā jau no 18 gadiem. Neesmu pat skūpstījusies ar citiem pirms tam, iekšā ir tāda sava veida interese, kā tas diez būtu ar kādu citu..
Mīlēties ar vīru ne sevišķi gribas, šķiet, ka ir pazudusi tā dzirkstelīte, vismaz no manas puses, jo viss ir tik pierasts, paredzams, ka tas mani vairs neuzvelk.
Dzīvoju daydreamingā par citiem vīriešiem. Patīk pafantazēt, ko nepaspēju piedzīvot pirms tam.
Vīru tomēr gan ļoti mīlu, vienalga zinu, ka viņš ir skaistākais un labākais, bet mūsu attiecību ietvaros ir iestājusies kaut kāda rutīna, kas mani uzvedina uz domām par citiem vīriešiem. Pat bailes paliek no tā, vai spēšu būt mūžam uzticīga, jo ja nu kāds kārdinājums ir nepārvarams?
Kā jūs, kas attiecībās/laulībā esat 5+gadus? Šādas sajūtas nepiedzīvojat?

Mēs arī no ilgdzīvotājiem, kā 18 gados satikāmies, tā esam 10. Gadu jubileju šogad jau 3atā novinējuši. Godīgi sakot domāju, ka, ja reiz tādas domas ir prātā nākušas tev, tad agri vai vēlu sāks grauzt tevi arvien vairāk. Laika jautājums.
10.11.2019 12:41 |
 
Reitings 57
Reģ: 02.11.2019
Shabbyeve - muļķības. Katras attiecības ir citādākas un nekad nebūs ar vienu tieši tāpat kā ar otru, tā kā nav ko baidīt, ka ar katru iestāsies šī pati situācija. Vienmēr var iestāties rutīna, bet situācija nebūs tāda pati. Gan jūtas pret otru cilvēku atšķiras, gan otrs cilvēks atšķiras, gan abu cilvēku pienesums attiecībās un vēlme, spēja tās uzlabot.
10.11.2019 18:37 |
 
Reitings 57
Reģ: 02.11.2019
Ņemt pauzi attiecībās, padzīvot atsevišķi, nekomunicēt utt manuprāt, ir beigt attiecības pavisam. Neesmu redzējusi pāri, kas pēc pauzes būtu sagājuši atpakaļ un palikuši kopā ilgstoši. Vairāk bijuši gadījumi, kad pauzes laikā atrod citu vai pēc pauzes saiet kopā un pēc dažiem mēnešiem šķiras.
10.11.2019 18:40 |
 

Pievieno savu komentāru

Nepieciešams reģistrēties vai autorizēties, lai pievienotu atbildi!
   
vairāk  >

Aptauja

 
Vai forumā publiski vajadzētu rādīt arī negatīvos vērtējumus (īkšķis uz leju) komentāriem?
  • Jā, jāredz arī negatīvie vērtējumi
  • Nē, lai paliek redzams tikai pozitīvais vērtējums
  • Nezinu, nav viedokļa
  • Cits