Kārtot pēc: jaunākā, vecākā
 

idomas ka vaig curat vai ka elpot

 
Reitings 127
Reģ: 19.11.2018
Sveikas ! Ko darit kad ir tadas idomas,kas parnem tevi,piemeerams ka vaig uz tualeti ,curaat,bet isteniba tak tikko biji,bet kautka galva stav ,ka tik neuztaisitu smuci. Nomacosas domas par elposanu ,kautka citreiz liekas ,ka es pie ta tik loti piedomaju un briziem ,pat elpot aizmirst ka.
Zinu ka tas viss ir galva,bet ka to kontrolet ,??
07.11.2019 20:00 |
 
Reitings 1892
Reģ: 17.09.2019
Sāc ar rakstības sakārtošanu un tad domā par pārējo. Varbūt ja domāsi par burtu neizlaišanu tad nevajadzēs domāt par tualetes apmeklējumu.
07.11.2019 20:23 |
 
Reitings 471
Reģ: 17.12.2012
Izklausās pēc veģetatīvās distonijas
07.11.2019 21:52 |
 
Reitings 656
Reģ: 06.10.2014
Veģitatīvā distonika vai arī slimība uz iedomu pamata, ja tas ir noticis psiholoģiskas traumas rezultātā. Un varbūt arī sanāca aptaisīties kaut kad, tagad tas viss tik atkārtojas.
Par veģitatīvo distoniju pavisam nesen šeit bija diskusijas. Meklē un gan jau kaut kas līdzēs.
08.11.2019 10:15 |
 
10 gadi
Reitings 1288
Reģ: 29.01.2009
Sāc ar rakstības sakārtošanu un tad domā par pārējo. Varbūt ja domāsi par burtu neizlaišanu tad nevajadzēs domāt par tualetes apmeklējumu.

Vienkārši pretīgi lasīt šādus tekstus. Lai Tev jauka diena!
Man izklausās pēc obsesīviem kompulsīviem traucējumiem.
08.11.2019 13:01 |
 
Reitings 108
Reģ: 26.09.2019
Ar padomu nespēšu palīdzēt, jo manā skatījumā šādas lietas ir vienkārši galvā, prezīcāk – pati izdomāji, jo vairāk domā jo vairāk to uzskataisi. Jā, man ar ir trauma, ka pa nakti varētu nesaturēt, sen sen atpakaļ, vidusskolas laikā apaukstējos un bija ar nierēm problēmas, nesaturēju esot gultā ar puisi, iedomājies kāda man 18 gadīgai meitenei bija trauma ilgi? Bet nu tagad šķiet, wtf, nu tā notiek, tas ir cilvēcīgi, jā citreiz vēl joprojām pirms gulētiešanas aizeju 3x uz wc, pat ja nevajag.
08.11.2019 13:34 |
 
Reitings 108
Reģ: 26.09.2019
Vispār ko es gribēju šeit izteikt par to rakstību - es ar iepriekš vienmēr domāju, ka nu camooon elementāra gramatika būtu jāzin. Bet Tu jau nekad nezini, kas sēž otrā pusē. Man sanāca komunikācija ar klientu darba jautājumos caur e-pastiem, domāju, šausmas, kā tas cilvēks vispār dabūja darbu. Kad satiku, jauna meitene, no krievu ģimenes, latviešu valodu sākusi tik mācīties darbā. Piedāvāju pāriet uz krievu val, atteica, ka nē, priecājas, ka var runāt latviski, var mācīties un lai arī katru otro teikumu es nesapratu, baigi mainās priekšstats par to visu rakstīšanas padarīšanu.
Ne tikai par tautību vai ko tādu, bet par faktu, ka nu never know kas ir otrā galā, varbūt Arvīds, varbūt lohs, trollis vai jauna meitene, kura stresā bliež pa taustiņiem, jo problēma, bet neaizdomājas par pareizrakstību, jo forums tak, ne iesniegums tiesā.
08.11.2019 13:41 |
 
Kārtot pēc: jaunākā, vecākā
 

Pievieno savu komentāru

Nepieciešams reģistrēties vai autorizēties, lai pievienotu atbildi!
   
vairāk  >

Aptauja

 
Vai forumā publiski vajadzētu rādīt arī negatīvos vērtējumus (īkšķis uz leju) komentāriem?
  • Jā, jāredz arī negatīvie vērtējumi
  • Nē, lai paliek redzams tikai pozitīvais vērtējums
  • Nezinu, nav viedokļa
  • Cits