Kārtot pēc: jaunākā, vecākā
 

Gudrības zobs un grūtniecība

 
Reitings 135
Reģ: 29.04.2012
Sveikas. Varbūt kāda var padalīties pieredzē. Man sāka sāpēt zobs pēc zobārsta apmeklējuma tas izrādās ir gudrības zobs un jārauj ārā. Tad nu tgd paliku uz pauzes, nezinu ko lai dara mocīties vai raut ārā, jo man ir 12. grūtniecības nedēļā un tik bail no tā ka būs jātaisa stipra narkoze un sliktākajā gadījumā pēc tam jādzer ab vai stipras pretsāpju tabletes, kas var kaitēt mazulim:( :( varbūt kādai bijusi pieredze. Padalaties lūdzu
05.11.2019 13:05 |
 
Patīk
Reitings 1739
Reģ: 24.05.2019
Zobs augšā vai lejā?
Man pēc zoba izoperēšanas bija jādzer gan ab, gan pretsāpju zāles - es tavā vietā konsultētos gan ar ķirurgu, gan ginekologu. Gan jau mūsdienās šādiem gadījumiem ir kaut kāda izeja.
05.11.2019 13:40 |
 
Reitings 42
Reģ: 23.03.2019
nezinu par to kā anestēszija ietekmē grūtniecību, bet man personīgi arī bija caurs gudrības zobs, rāva ārā. 3 minūtes un viss. Nedaudz sāpēja, bet Iztiku pat bez pretsāpju zālēm. Tikai ar kumelīšu tēju paskaloju, jo tā ieteica. Atkarīgs no tā, kāds tas gudrības zobs. Bet jā, to laikam vislabāk varēs pateikt zobārsts un ginekologs.
05.11.2019 14:00 |
 
Kārtot pēc: jaunākā, vecākā
 

Pievieno savu komentāru

Nepieciešams reģistrēties vai autorizēties, lai pievienotu atbildi!
   
vairāk  >

Aptauja

 
Vai forumā publiski vajadzētu rādīt arī negatīvos vērtējumus (īkšķis uz leju) komentāriem?
  • Jā, jāredz arī negatīvie vērtējumi
  • Nē, lai paliek redzams tikai pozitīvais vērtējums
  • Nezinu, nav viedokļa
  • Cits