Kārtot pēc: jaunākā, vecākā
 

Darba vide - faktori, iemesli

 
10 gadi
Reitings 2235
Reģ: 27.02.2011
Vai jums ir tā, ka darba vietā citi strādājošie nesveicinās, nav īpaši pozitīvi noskaņoti, ja nepasveicinās, tad tevi arī nesveicinās. Citkārt ir dusmīgi noskaņoti. Īpaši nevienu neaiztieku, dzīvoju neitrālā pozīcijā. Gribu saprast psiholoģiju, analizēju arī sevi, varbūt esmu nelaipna, slikti izturos, kaut ko ne tā esmu pateikusi, bet man pēc šādas vides gluži pretēji gribas aizvērties.
05.11.2019 11:25 |
 
10 gadiPatīk
Reitings 2450
Reģ: 20.07.2013
Ne ar visiem sanāk sasveicināties, jo darbā esam ap 80 darbiniekiem, ar ko sanāk pa ceļam saskrieties, to cenšos pasveicināt, arī mani sveicina, jo par sevi esmu radījusi labu koptēlu un koleģiāli atsaucīgu attieksmi.
Ir kad dažreiz kāds noklusē, daudzi ir kautrīgi. Daudzi strādā augstāk par mani,daudzi zemāk, ir kāds, kas iespējams šķiro mūsu ''līmeņus''. Ar vienu kolēģi ( sievieti) nesveicinos un nepievēršu uzmanību, jo ir mani iztracinājusi, un viņa to ļoti labi zin, tāpēc pati nerādās acīs :D
05.11.2019 11:42 |
 
10 gadiPatīk
Reitings 2450
Reģ: 20.07.2013
Chikitita tas noteikti arī atkarīgs cik daudz Tev jākomunicē ar šiem cilvēkiem. Esmu uzņēmuma vidū, praktiski ar visiem jāsadarbojas, tāpēc nav izvēles! Ja vēlies saņemt pretim nākšanu, un rēķināties, ka kādreiz Tavā situācijā būs, kam palūgt palīdzību, tad arī pašai tādai jābūt.
05.11.2019 11:45 |
 
Reitings 347
Reģ: 27.12.2018
Reizēm pasveicinu, reizēm nē. Uz sveicieniem parasti atbildu, ja tos dzirdu. Neesmu sociāla persona un ar daudziem kolēģiem vienīgais vienojošais faktors (darba kontekstā) ir tikai tas, ka atrodamies vienā telpā. Citi projekti un cita darba specifika/tehnoloģijas. Vispārīgi gan man pret kolēģiem ir atvērta attieksme, ja kādam kādreiz vajag palīdzību vai ko tādu.
05.11.2019 12:36 |
 
Reitings 1892
Reģ: 17.09.2019
Darba vietā sveicinos tikai ar dažiem. Ar tiem kuriem sanāk biežāks kontakts. Dažkārt nesveicinos, jo ir slikts garastāvoklis, vai esmu ļoti aizņemta. Manuprāt, tas nav nekas traks, jo ne viņi man ir ģimenes locekļi ne laulātie. :D Es darbu neuztveru kā otrās mājas vai otro ģimeni. Esmu šeit lai nopietni strādātu. Protams ir jābūt laipnam un atsaucīgam, bet ne jau tā kā man te dažas kolēģes kas vairāk, klačojas un dara muļķibas nekā strādā.
05.11.2019 12:37 |
 
Reitings 1022
Reģ: 04.11.2017
Visbiežāk Nesveicinos. Ar kolēģiem klačās un nekādās citās sarunās vispār neielaižos.
Darbs ir tā vieta kur aizeju savā punktā, nodaru to ko vajag lai saņemtu naudu un braucu mājās. Viss. Nekādas draudzēšanās, klačas darba vietā man neeksistē.
No malas varbūt izskatos nelaipna, bet man vienalga ?
05.11.2019 13:57 |
 
Reitings 746
Reģ: 14.05.2019
Droši vien viss atkarīgs arī no tā, cik liels ir uzņēmums. Esmu sastrādājusi uzņēmumos līdz 25 cilvēkiem un visi vienmēr ir sveicinājušies. Ir gan bijis tā, ka ir cilvēki, kas vairāk komunicē ar savas tautības kolēģiem un ir ne tik atvērti pret citiem. Bet cilvēki ir dažādi. Man arī šķiet, ka mūsu dzīvokļu mājas sētniecei būtu jāsveicina mājas iedzīvotāji, bet viņa to nedara. Ja viņa tiek pasveicināta, tad skatās virsū un izliekas it kā neko nebūtu dzirdējusi. :D Pēc 3x reizes sapratu, ka nav vērts sveicināt, lai gan man tik un tā ir nepierasti to nedarīt, ja izveidojas acu kontakts. :)
05.11.2019 15:35 |
 
Kārtot pēc: jaunākā, vecākā
 

Pievieno savu komentāru

Nepieciešams reģistrēties vai autorizēties, lai pievienotu atbildi!
   
vairāk  >

Aptauja

 
Vai forumā publiski vajadzētu rādīt arī negatīvos vērtējumus (īkšķis uz leju) komentāriem?
  • Jā, jāredz arī negatīvie vērtējumi
  • Nē, lai paliek redzams tikai pozitīvais vērtējums
  • Nezinu, nav viedokļa
  • Cits
vairāk  >

Lietotāji online (2)