Kārtot pēc: jaunākā, vecākā
 

attaisnojums universitatei

 
Reitings 460
Reģ: 31.12.2018
Sveki!
Lieta tada, ka sobrīd man ir epopeja ar labas rokas pirkstu, kirurgs sabinteja, veica mini operaciju un pateica, ka apseju jatur nedēļu, līdz viss sadzīst, jāstaigā uz pārsiešanu katru dienu..ir skiadrs, ka kontroldarbus universitātē nenokārtošu, jo nevaru rakstīt tā kā labā roka....
jautājums - ko man ir jāprasa no ārsta, jo šaubos vai parādot roku man noticēs un attaisnos darbus...par cik man universitātē viss ir stingri un lai atkārtoti liku ir jādabū dekānes atļauja...
01.11.2019 17:34 |
 
Reitings 115
Reģ: 04.01.2018
Vienkārši paprasi, lai uzraksta zīmi. Tāpat kā to darīji vidusskolā, kad slimoji.
Ja tā nav matemātika, tad uz pc var arī likt kd. Protams, ja nav daudz jāraksta.
01.11.2019 17:40 |
 
Reitings 1892
Reģ: 17.09.2019
Tieši tā pat kā skolā ir jaiet pie ģimenes ārsta ir jāprasa zīme. Ja pareizu attceros tad derēja 027/u formas veidlapa tikai viņai jābūt pareizi aizpildītai un neder tik pavirši kā skolā. Mums universitātē kasījās pie tā ka ģimenes ārsts nav uzrakstījis adresi, jo tai ir jābūt obligāti un ka nav pasvītrojis ,ka izraksts ir no ambulatorās pacienta kartes. Vislabāk būtu aiziet un pajautā kā un ko darīt.
01.11.2019 17:40 |
 
Reitings 460
Reģ: 31.12.2018
Melania. @ 01.11.2019 17:40
Vienkārši paprasi, lai uzraksta zīmi. Tāpat kā to darīji vidusskolā, kad slimoji.
Ja tā nav matemātika, tad uz pc var arī likt kd. Protams, ja nav daudz jāraksta.

kontroldarbs ir kāzusa risināšana, pasniedzējs sākumā pateica, ka uz lapām un bez jebkādām elektroiericēm
01.11.2019 20:34 |
 
Kārtot pēc: jaunākā, vecākā
 

Pievieno savu komentāru

Nepieciešams reģistrēties vai autorizēties, lai pievienotu atbildi!
   
vairāk  >

Aptauja

 
Vai forumā publiski vajadzētu rādīt arī negatīvos vērtējumus (īkšķis uz leju) komentāriem?
  • Jā, jāredz arī negatīvie vērtējumi
  • Nē, lai paliek redzams tikai pozitīvais vērtējums
  • Nezinu, nav viedokļa
  • Cits