Kārtot pēc: jaunākā, vecākā
 

Darba meklējumi

 
10 gadi
Reitings 95
Reģ: 12.05.2013
Padalieties ar pieredzi! Kā jūs atradāt darbu, cik ilgi jau strādājat, Un cik bieži mainat...
30.10.2019 11:38 |
 
10 gadi
Reitings 1529
Reģ: 27.03.2011
Sāku strādāt pēc prakses, vadītāja piedāvāja, tā esmu joprojām tur, strādāju 7 gadus.
30.10.2019 12:04 |
 
Reitings 108
Reģ: 26.09.2019
Esmu nomainījusi desmitiem darbus, sākot ar pārbaudes laiku, līdz 2 gadiem, tapēc, ka nevaŗeju atrast neko kas patīk, vislielākā pieredze ir apkalpojošā sfērā, kas man dziļi sirdī riebās un no tā riteņa ir grūti tikt ārā. Vairāk kā pirms gada man uzzvanīja pilnīgi nesaistīti citas sfēras uzņēmums, kurš mani atradi cv.lv un piedāvāja darbu par ko pilnīgi neko nezināju, paņēma pēc 3 kārtām, jo acīmredzot man atbilda tās īpašības ko meklēja un priekšnieks gribēja attiecīgajā jomā baltu lapu kam attīstīties. Un man savos 30 gados pirmo reizi šķiet, ka esmu tur kur jābūt un patīk, uzņemu kritiku, arī paldies šeit saka un mācos un strādāju ar atdevi.
30.10.2019 12:33 |
 
Reitings 1368
Reģ: 04.02.2016
Mana kopējā darba pieredze ir gandrīz 12 gadi, esmu strādājusi 4 darba vietās - divās organizācijās, tas ir 4x mainījusi amata pozīciju. Šobrīd esmu gatava vēlreiz mainīt jo esošā darba vieta neatbilst man pieņemtajiem kritērijiem kas man ir svarīgi ejot uz darbu -
Fiziskā labsajūta - darba vieta, garīgā labsajūta, finansiālā motivācija. Turos šobrīd uz pašmotivāciju kura jau ir tik zemā punktā, ka pašai nepatīk tā strādāt ar tik zemu pašatdevi.
30.10.2019 13:17 |
 
Reitings 920
Reģ: 25.09.2017
Kopējā darba pieredze ir apmēram 7 gadi. Strādāts ir dažādos darbos gan ēdināšanas iestādēs, gan par apkopēju, gan par maketētāju. Gandrīz visās darba vietās liela problēma un darba maiņās iemesls bija bēdīga darba devēja attieksme(ja neskaita apkopējas un oficiantes darbus. Tur iemesls bija vienkārši kāpiens uz labāk atalgotu darbu, kas ir vairāk garīgs nevis fizisks). Nu jau esošajā darba vietā strādāju 2 gadus un pagaidām darba maiņa plānos neietilpst.
Darba vietas atradu dažādi, gan ss.lv, gan cv.lv, gan nva mājaslapā,gan Facebook, gan caur pazīstamiem.
30.10.2019 14:12 |
 
Reitings 68
Reģ: 05.01.2014
Pašreizējo darbu atradu, ejot šajā vietā uz citu vakanci. Nu jau teju 2 gadus strādāju. Ir labi finansiāli un tuvu mājām, bet nav sirdij tuva joma it nemaz. Atradu nva.gov.lv .
Šobrīd šad tad ieskatos ss.lv vai cv.lv piedāvātajās vakancēs.
31.10.2019 12:03 |
 
Kārtot pēc: jaunākā, vecākā
 

Pievieno savu komentāru

Nepieciešams reģistrēties vai autorizēties, lai pievienotu atbildi!
   
vairāk  >

Aptauja

 
Vai forumā publiski vajadzētu rādīt arī negatīvos vērtējumus (īkšķis uz leju) komentāriem?
  • Jā, jāredz arī negatīvie vērtējumi
  • Nē, lai paliek redzams tikai pozitīvais vērtējums
  • Nezinu, nav viedokļa
  • Cits