IetekMeļu tops

 
Reitings 38
Reģ: 23.12.2018
Nu meičukiņi ??? to kādai vajadzēja izdarīt! ?
Šeit par visām ieteklmelēm + un -
vegānēm, nevegānēm, resnām un sportistēm
28.10.2019 18:36 |
 
Reitings 801
Reģ: 26.02.2022
Paprika @ 19.09.2023 00:05

Tik jocīgi tā teikt.. te diemžēl tikai skaudība. Foršs hobijs, dzīve ir domāta jaunām emocijām, dažnedažādiem hobijiem, sevis pārvarēšanai
Tiešām katru dienu jāiet uz darbu un jāsēž mājās, lai neteiktu, ka nav kur līst?
Tāda brīvā laika pavadīšana ir visiem normāliem cilvēkiem ar ienākumiem virs vidējās izdzīvošanas. Ja Tu visu vari nomaksāt, tad Tu sāc baudīt dzīvi un izklaidējies dažādos veidos. Kaut 100 dažādos, kaut katru mēnesi maini. Cilvēki taču to dara dēļ emocijām, pieredzes. Nav jāizvēlas 1 lieta un jāmauc visu dzīvi. Jums žēl, ka viņai nav jāpašī un jauna, skaista sieviete izmēģina savu potenciālu? Tādas personas ir interesanti sarunu biedri, var daudz ko pastāstīt, ir plašs redzesloks. Kas jums traucē? Visas nevar būt nogurušas sievas ar bērniem un komunālo rēķinu problēmām

Nezinu, ja viņa grib sev successful man, tam vīrietim nepatiks, ja potenciālā bērnu māte leks ar izpletņiem, brauks ar močiem un riskēs ar dzīvību katru reizi. Man šādi hobiji arī vīrietim nepatiktu un nepatīk. Risk un reward ratio ir galīgi garām. Abu kāju salaušana arī nepaliks nākotnē bez sekām, un tas reāli ir briesmīgi. Es labāk tad jau neko tādu nedaru un nelaužu kājas apzināti ar savām izvēlēm.
19.09.2023 00:26 |
 
10 gadi
Reitings 183
Reģ: 12.06.2012
Pinky winky @ 16.09.2023 23:25
Nu gan Kubasova apd…ās ar saviem ekskluzīvajiem hobijiem? savajadzējās paraplāna pilota licenci un huj…k ar abām kājàm uzara zemi?‍♀️?‍♀️patiesībā traki, bet lien viņa visur un tēlo no sevis nez kādu action beibi?

Tik jocīgi tā teikt.. te diemžēl tikai skaudība. Foršs hobijs, dzīve ir domāta jaunām emocijām, dažnedažādiem hobijiem, sevis pārvarēšanai
Tiešām katru dienu jāiet uz darbu un jāsēž mājās, lai neteiktu, ka nav kur līst?
Tāda brīvā laika pavadīšana ir visiem normāliem cilvēkiem ar ienākumiem virs vidējās izdzīvošanas. Ja Tu visu vari nomaksāt, tad Tu sāc baudīt dzīvi un izklaidējies dažādos veidos. Kaut 100 dažādos, kaut katru mēnesi maini. Cilvēki taču to dara dēļ emocijām, pieredzes. Nav jāizvēlas 1 lieta un jāmauc visu dzīvi. Jums žēl, ka viņai nav jāpašī un jauna, skaista sieviete izmēģina savu potenciālu? Tādas personas ir interesanti sarunu biedri, var daudz ko pastāstīt, ir plašs redzesloks. Kas jums traucē? Visas nevar būt nogurušas sievas ar bērniem un komunālo rēķinu problēmām
19.09.2023 00:05 |
 
Reitings 27
Reģ: 06.09.2023
koncha @ 18.09.2023 21:07

Labs ?
Bet vispār kāpēc viņa trenējas Rīgā, tikmēr KP Liepājā.
viņi ar KP vēl kopā? Tad jau varbūt vairs nav?
18.09.2023 23:49 |
 
Reitings 6299
Reģ: 14.12.2022
Apple of my eye @ 18.09.2023 21:14

Es viņa murgus lasu pa diagonāli, un viņš TIK daudz atkārtojas, bet izskatās, ka viņam pašam summas jūk - bija 200k + 2 pulksteņi, tad 2milj. + 2 pulksteņi, tagad laikam 1milj. + 3 pulksteņi :))))))))
Un par ko viņš īsti prasa - cik sapratu, emocionāls iemesls, ka Agris paveda viņa bijušo (bijušo!) sievu :D
Domāju, ka tas bērnu nolaupīšanas mēģinājums vispār ir pievilkts - viņš kā jurists, pat ja prātā sajucis, tik daudz vēl čirī, ka īstas lietas (case) viņam nav, tikai emocijas. Nav lietas, tāpēc arī blefo un klaigā, “atmaskojot” Agri un arvien jaunus cilvēkus, kam nu jau vairs ar Agri ir tikai attāla saistība… Tas izskatās nožēlojami. Nu tāds “lielais vīrietis”, bet kladzina galvaspilsētas tenkas. Viņš ir kā gossip girl :D :D :D Un rat
Liels paldies par skaidrojumu. Idiņš kā var kaut ko tādu izdomāt un tā sevi pazemot, tieši sevi pazemo visvairāk un parāda kāds idiņš mums vēl pie varas rāvās! Lasū tikai pāris dienas un tad ne visu, pirms vēlēšanām mani bija visur nobloķējis, nepatika tas ko rakstu komentāros. tagad atbloķējis izrādās jampampiņš! Nez vai kāds tagad Gobzim dzīvam esot skatīsies uz Kristas pusi. Bērnu laupīšanai arī neticu. Tikai brīnos kā Krista viņam bērnus atstājusi, manuprāt viņš ne tikai nepieskaitāms, bet arī bīstams, vai tiešām tie bērni tik vienaldzīgi.
18.09.2023 23:34 |
 
Reitings 306
Reģ: 31.12.2022
Apple of my eye @ 18.09.2023 21:14

Es viņa murgus lasu pa diagonāli, un viņš TIK daudz atkārtojas, bet izskatās, ka viņam pašam summas jūk - bija 200k + 2 pulksteņi, tad 2milj. + 2 pulksteņi, tagad laikam 1milj. + 3 pulksteņi :))))))))
Un par ko viņš īsti prasa - cik sapratu, emocionāls iemesls, ka Agris paveda viņa bijušo (bijušo!) sievu :D
Domāju, ka tas bērnu nolaupīšanas mēģinājums vispār ir pievilkts - viņš kā jurists, pat ja prātā sajucis, tik daudz vēl čirī, ka īstas lietas (case) viņam nav, tikai emocijas. Nav lietas, tāpēc arī blefo un klaigā, “atmaskojot” Agri un arvien jaunus cilvēkus, kam nu jau vairs ar Agri ir tikai attāla saistība… Tas izskatās nožēlojami. Nu tāds “lielais vīrietis”, bet kladzina galvaspilsētas tenkas. Viņš ir kā gossip girl :D :D :D Un rat

Es arī viņu saucu par Klusā centra gossip girl 😀😀😀 trūkst tikai xoxo storiju beigās 😀
18.09.2023 23:16 |
 
Patīk
Reitings 10236
Reģ: 18.09.2021
Gardenia @ 18.09.2023 20:56
Gobzis tos 200 tūkst un 2 zelta pulksteņus nopirkt Evertovskim par ko prasa? Viņam bērnus grib pārdot? Es tiešām to tā saprotu ja jau viņš esot gribējis viņus nolaupīt?? tikai priekš kam Evertovskim viņa bērni, ja pašai Kristai viņi nav vajadzīgi! No Gobža putras vispār neko saprast nevar! Vai viņš to naudu viņam šantažē dēļ tā, ka viņš ir miljonārs?? Kristai tak nav problēmu aizbraukt un paņemt bērnus, tak Spānijai arī nav tiesību mātei neatdot citas valsts pilsoņus! Īpaši ja dzīvo ar ku-kū tēvu kurš ir slims narkomāns!

Es viņa murgus lasu pa diagonāli, un viņš TIK daudz atkārtojas, bet izskatās, ka viņam pašam summas jūk - bija 200k + 2 pulksteņi, tad 2milj. + 2 pulksteņi, tagad laikam 1milj. + 3 pulksteņi :))))))))
Un par ko viņš īsti prasa - cik sapratu, emocionāls iemesls, ka Agris paveda viņa bijušo (bijušo!) sievu :D
Domāju, ka tas bērnu nolaupīšanas mēģinājums vispār ir pievilkts - viņš kā jurists, pat ja prātā sajucis, tik daudz vēl čirī, ka īstas lietas (case) viņam nav, tikai emocijas. Nav lietas, tāpēc arī blefo un klaigā, “atmaskojot” Agri un arvien jaunus cilvēkus, kam nu jau vairs ar Agri ir tikai attāla saistība… Tas izskatās nožēlojami. Nu tāds “lielais vīrietis”, bet kladzina galvaspilsētas tenkas. Viņš ir kā gossip girl :D :D :D Un rat
18.09.2023 21:14 |
 
10 gadi
Reitings 1269
Reģ: 29.01.2009
cory @ 18.09.2023 18:20

Uhhh man liekas, ka Vizlai tik ļoti gribās būt atpazītai high end influencerei, bet visiem viņa tik un tā asociējas ar Porziņga draudzeni. Tās viņas influenceru pasākumu izvēles tik dīvainas. Kam viņai plānotāju prezentācijas (vai liks iekšā, kad jāiet uz restorānu ar Alīnu?) un kam viņai tās visas influenceru biedrības?

Labs 😀
Bet vispār kāpēc viņa trenējas Rīgā, tikmēr KP Liepājā.
18.09.2023 21:07 |
 
Reitings 6299
Reģ: 14.12.2022
Gobzis tos 200 tūkst un 2 zelta pulksteņus nopirkt Evertovskim par ko prasa? Viņam bērnus grib pārdot? Es tiešām to tā saprotu ja jau viņš esot gribējis viņus nolaupīt?😳 tikai priekš kam Evertovskim viņa bērni, ja pašai Kristai viņi nav vajadzīgi! No Gobža putras vispār neko saprast nevar! Vai viņš to naudu viņam šantažē dēļ tā, ka viņš ir miljonārs?🙈 Kristai tak nav problēmu aizbraukt un paņemt bērnus, tak Spānijai arī nav tiesību mātei neatdot citas valsts pilsoņus! Īpaši ja dzīvo ar ku-kū tēvu kurš ir slims narkomāns!
18.09.2023 20:56 |
 
Reitings 6299
Reģ: 14.12.2022
Rumblerx @ 18.09.2023 20:03
Kazanovskis laikam dzērumu šodien izguļ un pārlasa savas atbildes, ko vakar sadrukājis? Bet nu skaidrs nav tur ne kripatas intelekta, lai savu bērnu māti publiski par mauku sauktu.
gobzis jau par Kristu aptuveni tāpat teica. Kazanovskis vismaz izgulēs, bet Gobzim izskatās viss ir neatgriezeniski.
18.09.2023 20:46 |
 
Reitings 615
Reģ: 11.08.2022
Kazanovskis laikam dzērumu šodien izguļ un pārlasa savas atbildes, ko vakar sadrukājis😁 Bet nu skaidrs nav tur ne kripatas intelekta, lai savu bērnu māti publiski par mauku sauktu.
18.09.2023 20:03 |
 
Patīk
Reitings 10236
Reģ: 18.09.2021
melna_aronija @ 18.09.2023 09:19
Kas ir tas Kazanovskis? Palasīju tos jautājumus un atbildes - kaut kāds murgs. Bet pirmo reizi par tādu tipu dzirdēju. Viņš kaut kāds biznesmenis? Vai viņam pašam vnk šķiet, ka viņš ir nez kāds krutais?
No vienas puses, Kubasovai, protams, jālien hobijos, kas nav viņai piemēroti un krutā jātēlo. Viņai mūžīgi bijusi tā tendence tēlot, ka viņa jau nav tāda, kā citas cacas.
No otras, nu šobrīd gan neapskaužama situācija, kuru nevienam nenovēlētu. Smiekli par to nenāk. Lai atveseļojas veiksmīgi un varbūt turpmāk padomās līdzi tam, ko dara.

Par Kubasovu Tu tik precīzi pateici - man vienmēr likās, ka tas paragliding viņai vienkārši nepiestāv. Tāpat arī, piemēram, motocikls. Tas viss ir nevis kaislība, bet parādīt, kāda viņa kruta un dinamiska beibe. Es aktīvos/outdoors/avantūriskos cilvēkus saožu pa gabalu, un Diāna tāda noteikti nav :D Jā, jā, “netradicionālā caca”, kā tad :D
18.09.2023 19:48 |
 
10 gadi
Reitings 2760
Reģ: 25.05.2009
Villanelle @ 18.09.2023 14:37
Redzējāt pirms pāris dienām kaut kāda mākslas plānotāja atklāšanas pasākumu? Vizla, Brekte un daži citi influencri arī bija. Illuminati/sātanisti wannabe. No vienas puses lv kas šāds nebija redzēts, bet no otras puses tā meitene, kas to plānotāju izdod, pēc personāža galīgi neatbilst tam, kā šis tika pozicionēts. Kas tā Betija Ulme tāda vispār ir? Kaut kāds sakars ar Unu Ulmi?

Uhhh man liekas, ka Vizlai tik ļoti gribās būt atpazītai high end influencerei, bet visiem viņa tik un tā asociējas ar Porziņga draudzeni. Tās viņas influenceru pasākumu izvēles tik dīvainas. Kam viņai plānotāju prezentācijas (vai liks iekšā, kad jāiet uz restorānu ar Alīnu?) un kam viņai tās visas influenceru biedrības?
18.09.2023 18:20 |
 
Reitings 284
Reģ: 03.11.2019
CallMeAnnika @ 18.09.2023 16:25
Tā ir tā pati meitene, kurai bija īsu brīdi podkasts un kura sevi slavēja visu laiku. :D
Apskatījos to plānotāju un nav 55 eiro vērts.
😀 Izklausās, ka labi sponsori (kheeeem - biezi vecāki?). Taču neatpelnīs tik dārgu plānotāju. Es saprastu, ja pats Brekte to būtu izdevis nevis no name wannabe čiepuks. Bet cepuri nost par pašapziņu
18.09.2023 16:58 |
 
Reitings 1017
Reģ: 04.06.2023
Atkal formā par divdomīgu storiju, pati ar ne mazāk aizmiglotus storijus ieliek. Uz darbu aizgāja?😀
18.09.2023 16:58 |
 
Patīk
Reitings 30852
Reģ: 12.10.2022
Villanelle @ 18.09.2023 14:37
Redzējāt pirms pāris dienām kaut kāda mākslas plānotāja atklāšanas pasākumu? Vizla, Brekte un daži citi influencri arī bija. Illuminati/sātanisti wannabe. No vienas puses lv kas šāds nebija redzēts, bet no otras puses tā meitene, kas to plānotāju izdod, pēc personāža galīgi neatbilst tam, kā šis tika pozicionēts. Kas tā Betija Ulme tāda vispār ir? Kaut kāds sakars ar Unu Ulmi?
Tā ir tā pati meitene, kurai bija īsu brīdi podkasts un kura sevi slavēja visu laiku. :D
Apskatījos to plānotāju un nav 55 eiro vērts.
18.09.2023 16:25 |
 
10 gadi
Reitings 5242
Reģ: 17.09.2009
Villanelle @ 18.09.2023 14:37
Redzējāt pirms pāris dienām kaut kāda mākslas plānotāja atklāšanas pasākumu? Vizla, Brekte un daži citi influencri arī bija. Illuminati/sātanisti wannabe. No vienas puses lv kas šāds nebija redzēts, bet no otras puses tā meitene, kas to plānotāju izdod, pēc personāža galīgi neatbilst tam, kā šis tika pozicionēts. Kas tā Betija Ulme tāda vispār ir? Kaut kāds sakars ar Unu Ulmi?
Es joprojām nesaprotu kas ir illuminati 😁
18.09.2023 15:32 |
 
Reitings 284
Reģ: 03.11.2019
Redzējāt pirms pāris dienām kaut kāda mākslas plānotāja atklāšanas pasākumu? Vizla, Brekte un daži citi influencri arī bija. Illuminati/sātanisti wannabe. No vienas puses lv kas šāds nebija redzēts, bet no otras puses tā meitene, kas to plānotāju izdod, pēc personāža galīgi neatbilst tam, kā šis tika pozicionēts. Kas tā Betija Ulme tāda vispār ir? Kaut kāds sakars ar Unu Ulmi?
18.09.2023 14:37 |
 
Reitings 329
Reģ: 04.03.2020
Kenty @ 18.09.2023 13:14
Nu ja.rotaļajoties,tikai bernam aizmirsa pateikt ,ka tagad lidos.Mani berni arī lidojuši gultā,bet ir 3 punkti.1.gulta ir 2 metri un zema.2.bērniem 4 un 6 gadi.3.Berniem tika jautats vai grib palidot,berns apstiprina un berns akurāti un lenām ielido gultā.Un viņi smejas, nevis raud parbijušies.Man nav ienācis prātā nedaudz pāri viengadnieku metāt.

Visi reiz pieļauj kādu kļūdu.
Un labi, ka nebeidzās letāli vai ar traumām.
Bet šī Tava atbilde bija vissakarīgākā, Paldies.
18.09.2023 13:19 |
 
Reitings 1244
Reģ: 25.01.2023
Ļaunums @ 18.09.2023 13:02

Ne jau tā speciāli mest?‍♀️
Tur izskatās, ka rotaļājoties meta.
Bet ko nu te diskutēt ar Miss pareizajām, svētajām govīm, kurām tikai viņu viedoklis ir pareizais, un visi citi ir slikti, nepareizi.
Nu ja.rotaļajoties,tikai bernam aizmirsa pateikt ,ka tagad lidos.Mani berni arī lidojuši gultā,bet ir 3 punkti.1.gulta ir 2 metri un zema.2.bērniem 4 un 6 gadi.3.Berniem tika jautats vai grib palidot,berns apstiprina un berns akurāti un lenām ielido gultā.Un viņi smejas, nevis raud parbijušies.Man nav ienācis prātā nedaudz pāri viengadnieku metāt.
18.09.2023 13:14 |
 
Reitings 908
Reģ: 05.12.2021
Ļaunums @ 18.09.2023 13:02

Ne jau tā speciāli mest?‍♀️
Tur izskatās, ka rotaļājoties meta.
Bet ko nu te diskutēt ar Miss pareizajām, svētajām govīm, kurām tikai viņu viedoklis ir pareizais, un visi citi ir slikti, nepareizi.

Rotaļājoties vai nē, bet šis bērns šādai rotaļai ir vnk par mazu. Jā, met gaisā un lidina gultās krietni lielākus bērnus, ne knapu gadnieku, vai cik tam mazajam ir.
18.09.2023 13:13 |
 

Pievieno savu komentāru

Nepieciešams reģistrēties vai autorizēties, lai pievienotu atbildi!