IetekMeļu tops

 
Reitings 38
Reģ: 23.12.2018
Nu meičukiņi ??? to kādai vajadzēja izdarīt! ?
Šeit par visām ieteklmelēm + un -
vegānēm, nevegānēm, resnām un sportistēm
28.10.2019 18:36 |
 
Reitings 664
Reģ: 03.11.2023
Mrs.True @ 16.04.2024 11:34

Žurnālistiem savas metodes, kā rakstus sagatavot. Pietiek tik uzķert "infopavedienu" no foruma, FB, IG, twitter utt. un tālākais jau ir rutinēts žurnālista darbs un raksts gatavs.

Tam es pilnīgi piekrītu. Bet ka vārds vārdā tiek ņemta informācija no foruma, kā te teica - toč nē
16.04.2024 13:23 |
 
Reitings 95
Reģ: 16.11.2023
Variet mest man ar tupeli, bet man patīk kā pēdējā laikā izskatās AF Anete. Nezinu, ko viņa ir izdarījusi un gan jau ka neatzīsies arī pati ar to savu dabiskuma reklamēšanu, bet tiešām izskatās labi.
16.04.2024 13:22 |
 
10 gadi
Reitings 602
Reģ: 09.11.2012
gii_star @ 16.04.2024 11:12

Tak mūsu seksīgajai Ļenkai Amorā arī atbaidoša pielikto matu pāreja - max uzkrītoši. Tagad Slavenības bez filtra ar gaišajiem un īsākiem ir labāk, bet nu arī redz, ka augšā ir pudeļbirste un tad aiziet pieliktie.
Tieši šobrīd esošie gaišie mati ir tiešām krimināli! Augša 7 cm gara un dzeltena, pārējais garums pieaudzēts. Sieviete ar tik augstiem standartiem staigā ar tādām šausmām uz galvas. Tumšajos matos tik ļoti nebija pamanāms. Bet, ja zinātu ko pati grib, nevis mainītu matu krāsu katru rudeni un pavasari, līdz ar to nodzedzinot matus līdz ausīm, tad būtu jau sen ataudzējusi normāla garuma matus pie kuriem pieaudzējot neizskatītos tik dramatiski.
16.04.2024 12:45 |
 
Reitings 422
Reģ: 30.10.2023
yay @ 16.04.2024 08:57

Saulietei vienā no videoklipšiem ar dukuru baigi labi var redzēt.
Vēl nesmuki bija A.Zeltiņai, šķiet Ziloņa raidījumā un Miglānei vispār traki Vakariņā ar savējiem.
Nepatīk, ka var redzēt plāksnes vai neglītu pāreju.
visrēcīgākās tomēr ir Didras un Kalējas pakulas, nu tur lielākā daļa, kas iznāk no taurentiņ veikala , bez pakulām nekādi. Tik nedzīvi un acīmredzami pārspīlētām čupām, lai var reklamēt savus lētās ķinas lupatas. Tak tās pakulas audzē Indijā, jā arī vīrieši, un ne jau vidējais slānis, bieži vien nogriež arī mirušo matus un pārkrāso, balina, taisno, tur kāda enerģija to visu pieliekot - oioioi. Re kur ieskatam materiāls, kā top tās pakulas https://www.sapiens.org/culture/human-hair-pickers/
16.04.2024 11:59 |
 
Reitings 508
Reģ: 23.01.2024
Džinga @ 16.04.2024 11:10

Kā jūs zināt, kas te apgrozās? Varbūt kaut kādu informācijas pavedienu te var noķert, bet nu akli paņemt informāciju no Ietekmeļu Topa būtu varen stulbi.

Žurnālistiem savas metodes, kā rakstus sagatavot. Pietiek tik uzķert "infopavedienu" no foruma, FB, IG, twitter utt. un tālākais jau ir rutinēts žurnālista darbs un raksts gatavs.
16.04.2024 11:34 |
 
10 gadi
Reitings 9000
Reģ: 15.03.2012
Atkal @ 16.04.2024 09:22
Ir vērtīgi redzēt, kā pēcdzemdību depresija un satrakojušies hormoni izskatās no malas, jo kad tas notiek ar pašu, pazūd realitātes sajūta un ir grūti saprast, cik nopietns ir stāvoklis. 15 - 20% sievietes bērna pirmajos 3 gados cieš no mentālām problēmām, Latvijā ik gadu pašnāvību izdara 300-500 cilvēki, ierindojot mūs 9. vietā ES un tam nav sakara ar vidi, palīgiem, tautību vai statusu sabiedrībā. Nav jēga censties izprast kā tas ir tām, kurām ar psihi viss kārtībā. Atmetot emocijas, kā jūs jūtaties redzot citu asaras, tā ir saslimšana, kuru var diagnosticēt tikai pēc uzvedības, ne pēc pumpām vai temperatūras. Atslēgšanās no soc. tīkliem, ja tajos jau izveidota atbalsta komūna, vai pārstāšana socializēties un pievēršanās tikai bērniem, šajā periodā nepalīdz un dažkārt var būt pat bīstama. Laikam katram pašam jāiziet tam cauri, lai negribētos pasmieties par citiem. Saudzējiet un esiet iejūtīgi pret jaunajām mammām. Jūs nekad neziniet vai pašas nebūsiet situācijā, kad panikas lēkmes, haoss galvā un nevaldāmas emocijas ienāks jūsu dzīvē. Tad redzēsiet, ka darītu jebko, lai notēlotu, ka viss ir labi, varētu saņemties, baudīt dzīvi ar mazu bērniņu un nebūtu jāsaņem nosodījums no pilnīgi visiem, kas ir jums apkārt. Pazaudētie gadi un sačakarētās attiecības ar apkārtējiem sāpēs vēl daudzus gadus pēc izrāpšanās no bedres. Stužuka un Didrihsone spēlē uz kameru. Beitika tiešām ir bedrē. Kā tas var būt uzjautrinoši?

Tas nav uzjautrinoši, bet gan nožēlojami. Persona, kurai darbojoties māmiņu klubā, ir tik daudz kontaktu no attiecīgām iestādēm, kaut vai draudzene Spurava, nu tad izmanto šīs pazīšanās un ej ārstēties, nevis pinkšķi kamerās
16.04.2024 11:16 |
 
10 gadi
Reitings 1978
Reģ: 29.01.2009
yay @ 16.04.2024 08:57

Saulietei vienā no videoklipšiem ar dukuru baigi labi var redzēt.
Vēl nesmuki bija A.Zeltiņai, šķiet Ziloņa raidījumā un Miglānei vispār traki Vakariņā ar savējiem.
Nepatīk, ka var redzēt plāksnes vai neglītu pāreju.

Tak mūsu seksīgajai Ļenkai Amorā arī atbaidoša pielikto matu pāreja - max uzkrītoši. Tagad Slavenības bez filtra ar gaišajiem un īsākiem ir labāk, bet nu arī redz, ka augšā ir pudeļbirste un tad aiziet pieliktie.
16.04.2024 11:12 |
 
Reitings 664
Reģ: 03.11.2023
aauuu @ 16.04.2024 10:39

Savukārt, man liekas, tu nenovērtē šo forumu, jo šeit apgrozās prakstiski visi dzeltenās preses cilvēki, kaudze influenceru, pat tie par kuriem te apspriežas, ļoti daudz sievietes. Forums paliek arvien apmeklētāks. Par Jelinskas uzdirsieniem bijušā sievai varbūt arī prese neko neuzrakstīs, bet nav izslēgts, ka tai Lapiņai ir piedāvātas intervijas, sakarā ar šo, tāpēc, ka nav pirmā reize, kad Jeļa parāda savu ne inteliģenci, sakarā ar Zāmueles apdiršanu publiski. Dzīvosim, redzēsim.

Kā jūs zināt, kas te apgrozās? Varbūt kaut kādu informācijas pavedienu te var noķert, bet nu akli paņemt informāciju no Ietekmeļu Topa būtu varen stulbi.
16.04.2024 11:10 |
 
Reitings 664
Reģ: 03.11.2023
Atkal @ 16.04.2024 09:22
Ir vērtīgi redzēt, kā pēcdzemdību depresija un satrakojušies hormoni izskatās no malas, jo kad tas notiek ar pašu, pazūd realitātes sajūta un ir grūti saprast, cik nopietns ir stāvoklis. 15 - 20% sievietes bērna pirmajos 3 gados cieš no mentālām problēmām, Latvijā ik gadu pašnāvību izdara 300-500 cilvēki, ierindojot mūs 9. vietā ES un tam nav sakara ar vidi, palīgiem, tautību vai statusu sabiedrībā. Nav jēga censties izprast kā tas ir tām, kurām ar psihi viss kārtībā. Atmetot emocijas, kā jūs jūtaties redzot citu asaras, tā ir saslimšana, kuru var diagnosticēt tikai pēc uzvedības, ne pēc pumpām vai temperatūras. Atslēgšanās no soc. tīkliem, ja tajos jau izveidota atbalsta komūna, vai pārstāšana socializēties un pievēršanās tikai bērniem, šajā periodā nepalīdz un dažkārt var būt pat bīstama. Laikam katram pašam jāiziet tam cauri, lai negribētos pasmieties par citiem. Saudzējiet un esiet iejūtīgi pret jaunajām mammām. Jūs nekad neziniet vai pašas nebūsiet situācijā, kad panikas lēkmes, haoss galvā un nevaldāmas emocijas ienāks jūsu dzīvē. Tad redzēsiet, ka darītu jebko, lai notēlotu, ka viss ir labi, varētu saņemties, baudīt dzīvi ar mazu bērniņu un nebūtu jāsaņem nosodījums no pilnīgi visiem, kas ir jums apkārt. Pazaudētie gadi un sačakarētās attiecības ar apkārtējiem sāpēs vēl daudzus gadus pēc izrāpšanās no bedres. Stužuka un Didrihsone spēlē uz kameru. Beitika tiešām ir bedrē. Kā tas var būt uzjautrinoši?

16.04.2024 11:08 |
 
Reitings 4261
Reģ: 09.05.2023
Džinga @ 16.04.2024 09:09

Man liekas tu ļoti pārvērtē šī foruma spēku. ? Varu sadrerēt, ja es savām draudzenēm un paziņām pajautātu kaut ko par šo, nebūtu ne mazākās nojausmas.
Dzeltenajai presei arī vajag kaut cik uzticamus avotus nevis kā šeit - zinu visu ko, bet neteikšu kā uzzināju. ?

Savukārt, man liekas, tu nenovērtē šo forumu, jo šeit apgrozās prakstiski visi dzeltenās preses cilvēki, kaudze influenceru, pat tie par kuriem te apspriežas, ļoti daudz sievietes. Forums paliek arvien apmeklētāks. Par Jelinskas uzdirsieniem bijušā sievai varbūt arī prese neko neuzrakstīs, bet nav izslēgts, ka tai Lapiņai ir piedāvātas intervijas, sakarā ar šo, tāpēc, ka nav pirmā reize, kad Jeļa parāda savu ne inteliģenci, sakarā ar Zāmueles apdiršanu publiski. Dzīvosim, redzēsim.
16.04.2024 10:39 |
 
Reitings 605
Reģ: 13.03.2020
Standby @ 16.04.2024 07:44
Evijafo sadarbība ar EKA tik .. kāds sakars vispār!? Tjip re kāda man ideāla dzīve un es pat nestudēju EKA?! ?

ideaala dziive ir sportot eest un pastaigaaties? nesaskatiiju neko iipashu, garlaiciigi
16.04.2024 10:07 |
 
Reitings 354
Reģ: 10.10.2023
Ir vērtīgi redzēt, kā pēcdzemdību depresija un satrakojušies hormoni izskatās no malas, jo kad tas notiek ar pašu, pazūd realitātes sajūta un ir grūti saprast, cik nopietns ir stāvoklis. 15 - 20% sievietes bērna pirmajos 3 gados cieš no mentālām problēmām, Latvijā ik gadu pašnāvību izdara 300-500 cilvēki, ierindojot mūs 9. vietā ES un tam nav sakara ar vidi, palīgiem, tautību vai statusu sabiedrībā. Nav jēga censties izprast kā tas ir tām, kurām ar psihi viss kārtībā. Atmetot emocijas, kā jūs jūtaties redzot citu asaras, tā ir saslimšana, kuru var diagnosticēt tikai pēc uzvedības, ne pēc pumpām vai temperatūras. Atslēgšanās no soc. tīkliem, ja tajos jau izveidota atbalsta komūna, vai pārstāšana socializēties un pievēršanās tikai bērniem, šajā periodā nepalīdz un dažkārt var būt pat bīstama. Laikam katram pašam jāiziet tam cauri, lai negribētos pasmieties par citiem. Saudzējiet un esiet iejūtīgi pret jaunajām mammām. Jūs nekad neziniet vai pašas nebūsiet situācijā, kad panikas lēkmes, haoss galvā un nevaldāmas emocijas ienāks jūsu dzīvē. Tad redzēsiet, ka darītu jebko, lai notēlotu, ka viss ir labi, varētu saņemties, baudīt dzīvi ar mazu bērniņu un nebūtu jāsaņem nosodījums no pilnīgi visiem, kas ir jums apkārt. Pazaudētie gadi un sačakarētās attiecības ar apkārtējiem sāpēs vēl daudzus gadus pēc izrāpšanās no bedres. Stužuka un Didrihsone spēlē uz kameru. Beitika tiešām ir bedrē. Kā tas var būt uzjautrinoši?
16.04.2024 09:22 |
 
Reitings 512
Reģ: 02.03.2022
Nu vispār, jau ir vairākkārt pierādījies, ka daudz tā saucamās "preses" rakstu ir tapušas copy-paste no foruma, nākamo dažu dienu laikā, kad šeit tika aprunāts. Te tas arī ir minēts, konkrētos gadījumus neatsaukšu.
Bet par to, ka mūsdienās "presi" var saukt tikai šādi, pēdiņās, tas nu sen ir skaidrs.
16.04.2024 09:12 |
 
Reitings 664
Reģ: 03.11.2023
Mrs.True @ 15.04.2024 18:37

Kāpēc Tu domā, ka dzeltenā prese nelasa dievietes forumu un vēlāk neuzcep rakstus par šeit apspriestajām tēmām 1:1? Ļoti augsta ticamība, ka šis iznāks ārā arī dzeltenajā presē, jo jelinskas ex-vīrs ir jau iepriekš dāsni runājis ar žurnālistiem. Kāpēc gan lai Kaspara esošā sieva klusētu, ja viņai uzbrūk un pazemo ne par ko?... Tas met ēnu uz Nurmuižas reputāciju, jo mans maks un daudzi citi maki nepapildinās muižas ienākumus, kamēr tur mitināsies tā padauza no paneļa.

Man liekas tu ļoti pārvērtē šī foruma spēku. 😀 Varu sadrerēt, ja es savām draudzenēm un paziņām pajautātu kaut ko par šo, nebūtu ne mazākās nojausmas.
Dzeltenajai presei arī vajag kaut cik uzticamus avotus nevis kā šeit - zinu visu ko, bet neteikšu kā uzzināju. 😂
16.04.2024 09:09 |
 
Reitings 664
Reģ: 03.11.2023
Apple of my eye @ 15.04.2024 23:04

Ļoti labi, ka nemākam. “Cancel culture” ir bīstama un pēc būtības absurda

Kā tieši absurda?
16.04.2024 09:05 |
 
10 gadi
Reitings 3388
Reģ: 05.08.2013
guccibabe @ 16.04.2024 08:45

Ja tu domā, ka Saulietes piaudzētie mati izskatās labi, tad pameklē tik tok video kur tiek atrādīti pieaudzētie mati Katrīnei uz galvas- Vienkārši briesmas.???‍♀️

Saulietei vienā no videoklipšiem ar dukuru baigi labi var redzēt.
Vēl nesmuki bija A.Zeltiņai, šķiet Ziloņa raidījumā un Miglānei vispār traki Vakariņā ar savējiem.
Nepatīk, ka var redzēt plāksnes vai neglītu pāreju.
16.04.2024 08:57 |
 
10 gadi
Reitings 273
Reģ: 29.03.2010
Gardenia @ 15.04.2024 16:12
Vai tad Sauliete ir manīta bez pieaudzētajiem matiem? Abām augstākminētajām pieaudzētie mati izskatās tīri labi, nesaprotu kādēļ didrai tie pieadzētie tik traģiski izskatās? Kad astē sadien vispār vājprāts plāksnītes pa visām malām lien ārā?

Ja tu domā, ka Saulietes piaudzētie mati izskatās labi, tad pameklē tik tok video kur tiek atrādīti pieaudzētie mati Katrīnei uz galvas- Vienkārši briesmas.🤣🤣🤦‍♀️
16.04.2024 08:45 |
 
Reitings 872
Reģ: 23.04.2014
Evijafo sadarbība ar EKA tik .. kāds sakars vispār!? Tjip re kāda man ideāla dzīve un es pat nestudēju EKA?! 😁
16.04.2024 07:44 |
 
Patīk
Reitings 10210
Reģ: 18.09.2021
SarmaD @ 15.04.2024 21:00

Pat ja tas aiziet publiski, mēs visi zinam kā tas Latvijā strādā. Divu nedēļu neslava, pēc tam jau cits starmešu gaismā. Nu nemākam mēs kancelot. Maksimas traģēdija to lieliski pierādīja. Visi tie boikotētāji vel šodien tur iet un iepērkas. Bļaustīties mums patīk, reāli kādu kancelot un iestāties par kaut ko mēs nemākam. Un tā ar visu.

Ļoti labi, ka nemākam. “Cancel culture” ir bīstama un pēc būtības absurda
15.04.2024 23:04 |
 
Reitings 86
Reģ: 30.09.2022
Arahne @ 15.04.2024 13:54
Sen nebiju redzējusi Maiju Rozīti. Kas ir noticis ar viņas garajiem, skaistajiem matiem? Viņa pati nogrieza? Izskatās apdedzināti.

Nogriezusi. Bija story pēc friziera apmeklējuma.
15.04.2024 22:47 |
 

Pievieno savu komentāru

Nepieciešams reģistrēties vai autorizēties, lai pievienotu atbildi!
   
vairāk  >

Aptauja

 
Vai forumā publiski vajadzētu rādīt arī negatīvos vērtējumus (īkšķis uz leju) komentāriem?
  • Jā, jāredz arī negatīvie vērtējumi
  • Nē, lai paliek redzams tikai pozitīvais vērtējums
  • Nezinu, nav viedokļa
  • Cits