IetekMeļu tops

 
Reitings 38
Reģ: 23.12.2018
Nu meičukiņi ??? to kādai vajadzēja izdarīt! ?
Šeit par visām ieteklmelēm + un -
vegānēm, nevegānēm, resnām un sportistēm
28.10.2019 18:36 |
 
Reitings 14
Reģ: 15.12.2023
Starp citu, man sākumā arī nepatika Leldes deguns, bet pēdējās bildēs jau šķiet smuks 🙂
13.04.2024 10:29 |
 
Reitings 120
Reģ: 22.06.2023
Kurpīte @ 13.04.2024 01:49

Paldies par pagodinājumu ?

Būt par Leldi Ceriņu nav nekāds gods, bet pazemojums. Ar tādu vīru un ar tādu degunu...........
13.04.2024 10:17 |
 
Reitings 652
Reģ: 03.11.2023
bebebe @ 13.04.2024 09:05
Šis forums ir kaut kāds bērnudārzs! Nē nu, ir interesanti palasīt atslodzei no ikdienas, taču tāds apsaukāšanās līmenis kā maziem bērniem. Un vēl regulārā piesaukšana, ja kādu aizstāv, tātad, tu pats tāds esi, forumnieču prāt tikai Jeļenas, Vizlas un Ceriņas var sevi aizstāvēt. Man arī riebj tā nepamatotā cilvēku nozākāšana un iestājas dabīga pretreakcija, viņu aizstāvēt. Un šajā diskusijā ļoti spilgti var redzēt, kā otram kremt, ja citi pēc šķiršanās spēj turpinàt skaisti dzīvot savu dzīvi, nepiņņā IG, to, kas notiek cilvēkā reāli, to jau jūs neredzat, bet gan Ceriņa, gan Vizla pēc šķiršanās turpina rādīt veiksmīgo, laimīgo dzīvi un tas ļoti nepatīk daļai forumnieču. Nu kā tā var! Domāju, tā ir tikai un vienīgi skaudība, kas liek kaut ko negatīvu iekomentēt. Bet būsim reālas, tas ir tikai IG, smukas bildes, bet gan jau, gan Ceriņa, gan Vizla, ārpus bildēm sagruva un izdzīvoja visu to pašu šķiršanās gammu, ko ikviena pēc šķiršanās. Un Leldei šie ceļojumi var būt veids, kā pārvarēt grūtības. Un bērniem toč būs viss kārtībā, īpaši ja tētuks nav notinies tālēs zilajās, bet turpina rūpēties par tiem.

Sūtu tev visus plusus, īkšķus un sirsniņas!
Neko vairs piebilst.
13.04.2024 10:14 |
 
Reitings 14
Reģ: 15.12.2023
Šis forums ir kaut kāds bērnudārzs! Nē nu, ir interesanti palasīt atslodzei no ikdienas, taču tāds apsaukāšanās līmenis kā maziem bērniem. Un vēl regulārā piesaukšana, ja kādu aizstāv, tātad, tu pats tāds esi, forumnieču prāt tikai Jeļenas, Vizlas un Ceriņas var sevi aizstāvēt. Man arī riebj tā nepamatotā cilvēku nozākāšana un iestājas dabīga pretreakcija, viņu aizstāvēt. Un šajā diskusijā ļoti spilgti var redzēt, kā otram kremt, ja citi pēc šķiršanās spēj turpinàt skaisti dzīvot savu dzīvi, nepiņņā IG, to, kas notiek cilvēkā reāli, to jau jūs neredzat, bet gan Ceriņa, gan Vizla pēc šķiršanās turpina rādīt veiksmīgo, laimīgo dzīvi un tas ļoti nepatīk daļai forumnieču. Nu kā tā var! Domāju, tā ir tikai un vienīgi skaudība, kas liek kaut ko negatīvu iekomentēt. Bet būsim reālas, tas ir tikai IG, smukas bildes, bet gan jau, gan Ceriņa, gan Vizla, ārpus bildēm sagruva un izdzīvoja visu to pašu šķiršanās gammu, ko ikviena pēc šķiršanās. Un Leldei šie ceļojumi var būt veids, kā pārvarēt grūtības. Un bērniem toč būs viss kārtībā, īpaši ja tētuks nav notinies tālēs zilajās, bet turpina rūpēties par tiem.
13.04.2024 09:05 |
 
Reitings 652
Reģ: 03.11.2023
Zilais Valis @ 13.04.2024 01:46
Kurpīte ir Lelde Ceriņa.

😂
13.04.2024 08:46 |
 
Reitings 5933
Reģ: 04.12.2022
Zilais Valis @ 13.04.2024 01:46
Kurpīte ir Lelde Ceriņa.

Paldies par pagodinājumu 💚
13.04.2024 01:49 |
 
Reitings 120
Reģ: 22.06.2023
Kurpīte ir Lelde Ceriņa.
13.04.2024 01:46 |
 
Reitings 6196
Reģ: 14.12.2022
Kurpīte @ 13.04.2024 00:53

Interesanti, ka Aivis tu raksti ar lielo burtu, bet Leldi “ceriņu”. Patīk tas jāklis? ? Patīk un nevari dabūt? Tur tā problēma? ?
Kādēļ, nevaru dabūt? Es ar viņu visu laiku grupņikos piedalos😉 Tagad Tev būs miers?
13.04.2024 01:05 |
 
Reitings 5933
Reģ: 04.12.2022
Gardenia @ 12.04.2024 23:39
? Kādi argumenti var būt klaču forumā? Nejauc vietu kur Tu atrodies, te nav nekādas politiskās debates! Ja viņa Tev nav ne Tava draudzene, ne paziņa kā Tu no tukša gaisa izzīd info ir viņa kādu vilkusi vai nav? Ir tak cilvēki kuri viņu un Aivi zina gadiem. Mēles mēs te trinam visas, ja Tu to nezināji. Ir cilvēki kas kaut ko zina tad padalās kā es, tāpat brīvi izsaka savu viedokli kuram nav jāpiekrīt. Tikai Kaut kā neloģiski te uzmesties par psihoanalītiķi nezināmiem un neredzamiem cilvēkiem. Izteikt viedokli cik viņš ir neglīts, skaudīgs, nabadzīgs, viņam kaut kas sāp un ir stulbāks par Leldi? Nu patīk Tev tā Lelde tak dziedi viņai slavas dziesmas, sūti puķes utt. Es tikai par, bet nav tak jāmetās virsū visiem kuriem ir savs viedoklis oar ceriņu. Vai Tevi te kāds apsaukā? Loģiski domājoši cilvēki saprot ka viņi ir klaču forumā un neinteresē glupas aizstāvības runas, bet fakti.

Interesanti, ka Aivis tu raksti ar lielo burtu, bet Leldi “ceriņu”. Patīk tas jāklis? 😃 Patīk un nevari dabūt? Tur tā problēma? 😃
13.04.2024 00:53 |
 
Reitings 145
Reģ: 22.03.2024
Stiklaskatiens @ 12.04.2024 23:50
Kuram vispār var interesēt svešu veceņu dzīve?

Tev, jo esi šajā forumā 🤪
13.04.2024 00:42 |
 
Reitings 145
Reģ: 22.03.2024
Gardenia @ 12.04.2024 22:25
Tā visa diemžēl tagad saucās iedvesmošana!? Manuprāt Ceriņai vienīgajai bija tas storijs ielikts IG. Pat neticās, ka to parādīs pie mums TV

Nu šeit jau arī dažam tas likas normāli un izglītojoši.
Bet FGM nav tomēr priekš IG storijiem ietekmelei celt statistiku..visam feministem vai kuras te par sevi tādam šeit uzskata tomēr būtu tā jāpiekrīt.
Un ja kādai nav par to saprašana varbūt vajag par “klitora nogriešanu” kā “skaisti” aprakstīja Cerina palasīt un tas, ka to tā pasniedz izpušķoti un piedalās pasākuma kas ir tajā valsti nelikumīgs (un pat ja tas būtu likumīgs..tas nu nevienai feministei vai citu sieviešu atbalstītajai nebūtu jāatbalsta) liecina par sapratnes trūkumu.
13.04.2024 00:42 |
 
Reitings 2707
Reģ: 05.09.2023
Gardenia @ 12.04.2024 22:02
Latvijā ir lļoti daudz skaistu, koptu sieviešu ar labu gaumi? Tu gan dod vaļā kurš viņu var apskaust? Par ko apskaust? Mērķii ir jānosprauž tādi kas ved uz izaugsmi un panākumiem. Nu nav jebkura vēlme jānosprauž par mērķi un par katru cenu jārealizē. Pie kā noveda viņu mērķis sašņorēt maukuru Aivi un aizvilkt uz zagsu? Tikai lai dažu gadu garumā izveidotu skaistu IG ar perfekto ģimenes tēlu. Tagad pēc Tavām domām un arī pirms tam viņu kāds apskauda? Tie tagad ir panākumi par realizētu mērķi dzīvē? Es gan domāju, ka lielākai daļai sieviešu ir citas vērtības!

Tu taču esi galvā tērēta, skaudīgā zoss. Nevari izturēt skatīties kā Lelde nepiņņā spilvenā kā to darītu pati, kolīdz bikšainis parauj vagu starp citām kājām?
13.04.2024 00:03 |
 
Reitings 255
Reģ: 23.09.2023
Kuram vispār var interesēt svešu veceņu dzīve?
12.04.2024 23:50 |
 
Reitings 6196
Reģ: 14.12.2022
Kurpīte @ 12.04.2024 23:09

Tev taču sen jau visi argumenti beigušies, atslābsti ? Neviena Leldes pietuvināta persona vai viņa pati nav izteikusies, ka būtu vilkusi kādu uz zagsu, tapēc šeit sarakstītais ir vnk mēles trīšana. Laika ziņas ir tikai viens no projektiem uz kuru viņu aicina un visticamāk, ka tev tas sāp, jo ne izskata, ne gudrības ziņā nestāvi Leldei klāt, tapēc esi kur esi un vari tikai atgremot anonīma foruma muļķības.
Ja jautā par mani, tad viss ir kārtībā, man dabīgi ir aizstāvēt un nostāties pret netaisnību ?
🙈 Kādi argumenti var būt klaču forumā? Nejauc vietu kur Tu atrodies, te nav nekādas politiskās debates! Ja viņa Tev nav ne Tava draudzene, ne paziņa kā Tu no tukša gaisa izzīd info ir viņa kādu vilkusi vai nav? Ir tak cilvēki kuri viņu un Aivi zina gadiem. Mēles mēs te trinam visas, ja Tu to nezināji. Ir cilvēki kas kaut ko zina tad padalās kā es, tāpat brīvi izsaka savu viedokli kuram nav jāpiekrīt. Tikai Kaut kā neloģiski te uzmesties par psihoanalītiķi nezināmiem un neredzamiem cilvēkiem. Izteikt viedokli cik viņš ir neglīts, skaudīgs, nabadzīgs, viņam kaut kas sāp un ir stulbāks par Leldi😂 Nu patīk Tev tā Lelde tak dziedi viņai slavas dziesmas, sūti puķes utt. Es tikai par, bet nav tak jāmetās virsū visiem kuriem ir savs viedoklis oar ceriņu. Vai Tevi te kāds apsaukā? Loģiski domājoši cilvēki saprot ka viņi ir klaču forumā un neinteresē glupas aizstāvības runas, bet fakti.
12.04.2024 23:39 |
 
Reitings 5933
Reģ: 04.12.2022
Gardenia @ 12.04.2024 22:48
Sacerēt jau Tu vari ko gribi cik daudz un kas mani ir krāpis.? Tu taču ar Leldi neesi pazīstama, tad kā Tu zini, ka viņa viņu nav vilkusi uz zagsu? Viss forumā rakstītais ir izdomājums? Viņas apkārtējiem gan ir cits priekšstats un cita informācija. Laika ziņu lasīšana ir baigais sasniegums? Paskaties kur Ceriņš piedalās. Kas ar Tevi pašu notiek, ja Tu tā par viņu uztraucies, aizstāvi viņu un cīnies lai liek viņai mieru? Neaizmirsti Tu esi klaču forumā! Neloģiski te norādīt ko nu kuram darīt un kam dziedāt slavas dziesmas un par kuru sprirst objektīvi!

Tev taču sen jau visi argumenti beigušies, atslābsti 😃 Neviena Leldes pietuvināta persona vai viņa pati nav izteikusies, ka būtu vilkusi kādu uz zagsu, tapēc šeit sarakstītais ir vnk mēles trīšana. Laika ziņas ir tikai viens no projektiem uz kuru viņu aicina un visticamāk, ka tev tas sāp, jo ne izskata, ne gudrības ziņā nestāvi Leldei klāt, tapēc esi kur esi un vari tikai atgremot anonīma foruma muļķības.
Ja jautā par mani, tad viss ir kārtībā, man dabīgi ir aizstāvēt un nostāties pret netaisnību 👌
12.04.2024 23:09 |
 
Reitings 6196
Reģ: 14.12.2022
Kurpīte @ 12.04.2024 22:37

Sapratu tavu sāpi ? Tu nabags arī esi piekrāpta un izskatās, ka ne reizi vien. Tiec ar to galā un liec Leldei mieru!
Tavai zināšanai, tā ideja, ka Lelde kādu ir aizvilkusi uz zagsu ir foruma izgudrojums, bet tu apzelē itkā tā būtu patiesība ?
Pēc tavas loģikas sanāk, ka tad neviens nevar likt kopbildes, jo šķiršanās gadījumā būs tēlota ģimene ?
Un savus mērķus viņa ir realizējusi profesionāli. Cilvēks sāka, kā vnk nenozīmīga modes šova vadītāja, bet tagad tiek aicināta vadīt laika ziņas, tv šovus un lielus pasākumus. Lelde ir gudra un skaista, tieši tāpēc pēc viņas ir tik liels pieprasījums.
Sacerēt jau Tu vari ko gribi cik daudz un kas mani ir krāpis.😂 Tu taču ar Leldi neesi pazīstama, tad kā Tu zini, ka viņa viņu nav vilkusi uz zagsu? Viss forumā rakstītais ir izdomājums? Viņas apkārtējiem gan ir cits priekšstats un cita informācija. Laika ziņu lasīšana ir baigais sasniegums? Paskaties kur Ceriņš piedalās. Kas ar Tevi pašu notiek, ja Tu tā par viņu uztraucies, aizstāvi viņu un cīnies lai liek viņai mieru? Neaizmirsti Tu esi klaču forumā! Neloģiski te norādīt ko nu kuram darīt un kam dziedāt slavas dziesmas un par kuru sprirst objektīvi!
12.04.2024 22:48 |
 
Reitings 5933
Reģ: 04.12.2022
Gardenia @ 12.04.2024 22:02
Latvijā ir lļoti daudz skaistu, koptu sieviešu ar labu gaumi? Tu gan dod vaļā kurš viņu var apskaust? Par ko apskaust? Mērķii ir jānosprauž tādi kas ved uz izaugsmi un panākumiem. Nu nav jebkura vēlme jānosprauž par mērķi un par katru cenu jārealizē. Pie kā noveda viņu mērķis sašņorēt maukuru Aivi un aizvilkt uz zagsu? Tikai lai dažu gadu garumā izveidotu skaistu IG ar perfekto ģimenes tēlu. Tagad pēc Tavām domām un arī pirms tam viņu kāds apskauda? Tie tagad ir panākumi par realizētu mērķi dzīvē? Es gan domāju, ka lielākai daļai sieviešu ir citas vērtības!

Sapratu tavu sāpi 😃 Tu nabags arī esi piekrāpta un izskatās, ka ne reizi vien. Tiec ar to galā un liec Leldei mieru!
Tavai zināšanai, tā ideja, ka Lelde kādu ir aizvilkusi uz zagsu ir foruma izgudrojums, bet tu apzelē itkā tā būtu patiesība 😃
Pēc tavas loģikas sanāk, ka tad neviens nevar likt kopbildes, jo šķiršanās gadījumā būs tēlota ģimene 😃
Un savus mērķus viņa ir realizējusi profesionāli. Cilvēks sāka, kā vnk nenozīmīga modes šova vadītāja, bet tagad tiek aicināta vadīt laika ziņas, tv šovus un lielus pasākumus. Lelde ir gudra un skaista, tieši tāpēc pēc viņas ir tik liels pieprasījums.
12.04.2024 22:37 |
 
Reitings 6196
Reģ: 14.12.2022
Rietumusawle @ 12.04.2024 22:20

Ari Kasers un citi kur aizbrauc un uzvedas, itka uz cirku aizbraukusi arī nav kulturāli. Bet tāda nu ir tā realitāte, ka daudzi nav gatavi redzēt pasauli no citu skatupunkta.
Es nekad neesmu aizbraukusi kaut kur un fotografējusi cilvēkus saviem selfiju backgroundiem. Tomēr, ja ceļo pret vietējo kultūru jāizturas ar cieņu bet arī lietas, kas ir pretlikumīgas nepasniegt ka kaut ko normālu. Āfrikā jau gadiem cīnās pret FGM un tas nav kas tāds ko likt ka IG storiju ka kaut ko labu vai skaistu. Tas tik pierāda izglītības trūkumu. Un man vienalga Cerina vai Pēteris…bet nu ar tādu sekotāju skaitu vajag padomāt par savu kontenta saturu un informāciju ko pasniegt.
Tā visa diemžēl tagad saucās iedvesmošana!😢 Manuprāt Ceriņai vienīgajai bija tas storijs ielikts IG. Pat neticās, ka to parādīs pie mums TV
12.04.2024 22:25 |
 
Reitings 6196
Reģ: 14.12.2022
aauuu @ 12.04.2024 21:40

Šī tava atbilde skaidri parāda, ka tev ir vai nu zobs uz viņu, vai nereāli skauž, vai kāda cita sāpe. Nu neiedvesmo tevi konkrēti. A, tu domā, ka vajadzētu tevi obligāti iedvesmot? Jeb viņa drīkst dzīvot dzīvi, kā pati vēlas, nedomājot par to, vai viņas darbības tevi varētu iedvesmot vai neiedvesmot.Ja neiedvesmo, kāpēc seko līdzi un esi informēta par visām viņas gaitām? Tak seko tām, kuras iedvesmo:D
Bet nepamet doma, ka tev vienkārši skauž.
Es pat iedomāties nevaru par ko viņu var apskaust? Par naivumu, ka vecis pēkšņi mainīsies ja būs gredzens pirkstā, pēc tam ja būs bērni paliks pēkšņi par ģimenes paraugvīru? Manuprāt tas ir soevietes stulbums😢 Kādēļ te daudzām šķiet, ja sievietēm ir citas vērtības vīriešos bez skaistām bildēm IG un melīgām intervijām, tad viņām skauž, kaut kas sāp vai zobs pret viņām? Es necienu no viņām nevienu kura grib dzīvot ar koplietošanas locekli, ne Buli, ne Melderi, Simsoni, Judzi utt. Nevienu no viņām kuras gadiem ilgi ziedo savu dzīvi tādām muļķībām. Ir jāiemācās pašām sevi cienīt! Kā, ar ko var iedvesmot sieviete kura pat neciena sevi? Tad tās pārējās sievietes kurām ir normāli vīri, saticīga dzīve ir nekas?
12.04.2024 22:22 |
 
Reitings 145
Reģ: 22.03.2024
Kurpīte @ 12.04.2024 18:56

Kad paralēli tieši tādas pašas bildes liek Kashers, tad nekas ?Vai, piemēram, Viesturs Sadlavs, kad rīkoja tūres uz turieni un visi tie bari lika tās pašas bildes, ar nekas ?? Bet, kad ieliek Lelde, tad uzreiz sirsniņa notrīc par nabaga Etiopijas cilvēkiem, kuri negrib filmēties ?? Labāk pastāsti, kas tev skauž, tā būtu daudz interesantāka tēma ?

Ari Kasers un citi kur aizbrauc un uzvedas, itka uz cirku aizbraukusi arī nav kulturāli. Bet tāda nu ir tā realitāte, ka daudzi nav gatavi redzēt pasauli no citu skatupunkta.
Es nekad neesmu aizbraukusi kaut kur un fotografējusi cilvēkus saviem selfiju backgroundiem. Tomēr, ja ceļo pret vietējo kultūru jāizturas ar cieņu bet arī lietas, kas ir pretlikumīgas nepasniegt ka kaut ko normālu. Āfrikā jau gadiem cīnās pret FGM un tas nav kas tāds ko likt ka IG storiju ka kaut ko labu vai skaistu. Tas tik pierāda izglītības trūkumu. Un man vienalga Cerina vai Pēteris…bet nu ar tādu sekotāju skaitu vajag padomāt par savu kontenta saturu un informāciju ko pasniegt.
12.04.2024 22:20 |
 

Pievieno savu komentāru

Nepieciešams reģistrēties vai autorizēties, lai pievienotu atbildi!
   
vairāk  >

Aptauja

 
Vai forumā publiski vajadzētu rādīt arī negatīvos vērtējumus (īkšķis uz leju) komentāriem?
  • Jā, jāredz arī negatīvie vērtējumi
  • Nē, lai paliek redzams tikai pozitīvais vērtējums
  • Nezinu, nav viedokļa
  • Cits